Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam
Monika w odpowiedzi na twoje pytanie odnośnie żłobka: to pieluszki donosimy codziennie, ciuszki na ewentualne przebranie ma w szafce, mleko nie dostaje w żłobku dopiero w domu ale ja Lence daje w formie kaszki na mleku co jeszcze miałam napisać odnośnie żłobka to my nie mieliśmy za bardzo okresu adaptacyjnego tylko musiałam zostawić dziecko pod opieką pań na 4 godziny przez dwa tygodnie a później to już było lepiej.Moja mama przyjechała do nas żeby się opiekować Lenką na czas przeziębienia a później ide na zaległy urlop i myśle że się wszystko zacznie nam układać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie 🙂

Amelia - Hania śliczna dziewczynka, i jakie ma długie włoski 🙂 Cud miód 🙂

Monia - zdrówka dla Gabi, oby nie rozchorowała się bardziej.

Elunia - to znowu was choróbsko dopadło 🙂 Również zdrówka dla Lenki.

A ja dzisiaj w końcu załatwiłam sobie lekarza, teraz czekają mnie porządki w domu.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas gile leja sie jak z kranu, ale takie zielonkawe lekko geste nie woda....

Amelio, Hania cudna...oczka sliczne niebieskie a włosy jaki długie super!!!! powodzenia w nauc i gratulacje z osiagnietych efektów.
Amelio Eluniu, a jak z opłatami za żłobek? 150zł kosztuje i jeszcze jakies inne rzeczy sie opłaca...jedzenie i co jeszcze? no i jak zapisywaliscie małe to wszystko płaciliscie oo razu czy moze za jedzenie na koniec miwesiaca sie płaci? Amelio a wy mieliscie okres adaptacyjny?
Eluniu dzieki za info.

Izuniu, gdzie tam gruda jestes....ja to mam nadwagi z 10kg ale u ciebie chyba jest z waga oki. No tez sadze ze sie wygłupiał, wiec chyba warto dac mu szanse...no ale co zrobic, faceci lubia takie głupie wygłupy, tym bardziej w młodym wieku.

Mała jak mnie gryzie to staram sie nie reaglowac twarzą i głosem tylko spokojnie zabieram jej reke i mowie ze mamusie boli..kilka razy tak zrobię i przestaje, szczypać lub gryźć ...tyle ze ciekawe czy sie tego oduczy..

Lusiu, no to dobrze ze sie umowiłas na wymaz..Ja jutro dzwonie o USG.A dzisiaj wizyta u ginka....a malo co poprawy jest wiec pewnie znów leki...eh w tym mies i grudniu łącznie na leki wydalam ok 400zł masakra jakas..a teraz mala znow chora i ciekawe czy pójdzie do zlobka od 1 lutego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AMELIA piekne malenstwo jest 🙂 🙂 🙂 🙂MONIA a on taki mlody to nie jest ma 27lat wiec wydaje mi sie ze powaznie powinien do wszystkiego sie odnosic..a zachowuje sie czasami jak dziecko...ale postanowilam dac mu ostatnia szanse,,,tylko czy ja wykorzysta..czas pokaze......kubus zdrowy tylko broi na potege zeusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia - chyba żartujesz, że tyle ważysz!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 😲 😲 Przecież jesteś szczupła jak nie wiem, kobito, normalnie nie wierzę!!
Ja ważę 80kg i mam 168cm, więc niewiele sie różnimy, ale ja wyglądam pucowato w porównaniu do ciebie, no i moje nogi....

Załatwiłam wymaz, bez zapisów jest między 7.30 a 10 pon. - pt. jakbyś potrzebowała kiedyś 🙂

150zł za żłobek to niedrogo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusiu no serio tyle waze... 😞 teraz to chyba nawet 78kg...mam nadzieje ze jak wróce do pracy to waga spadnie. A co do opłat to 150zł zlobek...jakies rodzinne czy cos 50zł( ale nie wiem czy to sie płaci co miesiac) i jedzenie...cos cZytalam na necie ze od 4.00 do 4.50zł dziennie wychodzi wiec na miesiac ok 90 zł no ale lepiej spytac kogos obeznanego.Babeczka w zlobku mowila mojemu m ale juz sam nie pamieta dokladnie co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lusiu ja wypełniłam karte zgłoszeniowa do złobka i zaniosłam chyba pod koniec listopada czy poczatek grudnia...juz nawet nie pamietam kiedy i kazali sioe dowiadywac w styczniu, a dokładniej w połowie bo obecnie nie ma miejsc/No i okazało sie ze własnie miejsce sie zwolniło wiec ja przyjeli 😁
USG jest na smugowej, zaraz jak z Franciszkanskiej skręcasz w smugowa to po prawej stronie zielone drzwi.Terminy sa krótkie jak narazie tyle ze USG ginka kazała mi zrobic po miesiaczce wiec musze jutro dzwonic i pytac czy juz zapisuja na luty, bo jakos wtedy bede miala po okresie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bo tak się zastanawiam, czy nie posłąc Franka do żłobka, ale tak na wiosnę, żeby było po chorobach. Może jak będzie wśród dzieci/ludzi to trochę zmieni się to moje małe potwornickie 🙂
Chociaż dzisiaj był grzeczny wyjątkowo 🙂 Największy problem to jest jesli chodzi o jego zachowanie względem R, ale nie musze wyjasniać dlaczego... 😞

No i dzisiaj Franek znów zaskoczył na mandarynki. Kupiłam tak bardzo słodkie, że żal mi było je jeść, więc obrałam jedną cząstkę z tej błonki i wcisnęłam mu do dzioba, żeby poczuł słodycz, no i zjadł 5 mandarynek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusiu no powiem ci ze ja zapisujac Mała do złobka miałam nadzieje ze nauczy sie wśród innych dzieci wielu rzeczy, dzieic w grupie innych dzieci podobno lepiej sie rozwijaja a do tego w żłobku jest duzo zajęć i zabaw dla dzieic rozwijających wiec tu sie ciesze bo ja sama jakos nie mam pomysłów na zabawy no i do tego czasmi sa jakies wyjścia wiec sadze ze super.Fajnie jak by Franek sie dostał do żłobka, mogłabyś isc do pracy no i moze tego księcia bys spotkała heheeheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...