Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
DZIEWCZYNY JAKO ta ciut STARSZA od was 😜 HEHEHEEH 😜
oglaszam ROZEJM

forum nie jest po to by sie klocic 😉
ktos musi ustapic

Ja osobiscie uwazam,ze im wiecej mamusiek tym lepiej
a w jednosci siła 😉
wiec Izunia jesli chcesz to jak da mnie mozesz z nami pisac,ale popieram dziewczyny zebys nie wpadala do nas pisala o sobie 2 zdan i uciekala . . ....fajnie by bylo zebys odniosla sie do naszych postow czasem
dala zdjecia Kubia o co cie juz prosiłismy nie raz 🙂
i prosze mi sie tutaj nie klocić
nie warto 🙂 zycie zbyt szybko ucieka szkoda naszych nerwow


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Izunia mam nadzieje,ze troche ci pomoglam 🙂
a jesli chodzi o wpadanie to nie musisz odzywac sie sie codzinennie bo sama czasem caly tydzien milcze , bo praca, dom i inne obowiazki mi nei pozwalaja by czesciej zagladac ☺️ ☺️ ☺️ ale fajnie jakbys sie udzielała w miare swoich mozliwosci . . tylko bez zadnych konfliktow 😉 😜


8 zabkow to sporo 🙂 hehe ale chyba nadal Olusi Viki przoduje w tym zebach 🙂

a wlasnie Ja musze Wojtusiowi powszukac w tej buzi bo wlasciwie to stracilam rachube ile ich wlasciwie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izunia ja też nie chciałam się kłócić, ale twój post był tak obraźliwy w stosunku do mnie, że nie mogłam przejść obok niego obojętnie!!!! Tak jak pisałam już wcześniej, wkurzało mnie, że pisałaś tylko o sobie, do tego co chwilę zmieniałaś swoje historie, co wzbudziło podejrzenie wszystkich dziewczyn...nie tylko mnie...
Też uważam, że nie warto się kłócić, bo nie po to wchodzę na to forum...najlepiej będzie się unikać, nie odnosić się do swoich postów, nie zabronię ci wchodzenia na forum tak samo jak ty nie zabronisz tego mnie, więc lepiej będzie nie wchodzić sobie w drogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Powiem ci Justi, że też już myślałam wczoraj, że zrezygnuje, byłam zawiedziona, ale z drugiej strony rozumiem, że kumpel mógł być już zmęczony po całym dniu tatuowania...
Mój brat zrobił sobie bardzo prosty tatuaż, ale wygląda spoko 🙂 Oto on
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/265/dsc01650a.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/4113/dsc01650a.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ooo prosze jaki Kubus juz duzy chlopak baardzo dawno go nie widzialysmy
a to twoja siostra w ciemnych wloskach ??

fajny ten twoj mały łakomczuszek 🙂

widze,ze je to co wy czyli co gotujesz mu obiadki czy zajada sie sloiczkami ?? 🙂
ten twoj facet daleko od was mieszka ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaaaaaaaaaaaa
widzisz Ja taka nieobyta w swiecie ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
ale teraz juz bede madrzejsza hehe 🙂

na pewno tez bedzie jeszcze ladniejszy jak rany sie zagoją bo tutaj widac,ze jest calkiem swiezutki 🙂
dlugo ten kolega go robil ??

ciekawe ile twoj bedzie robil ?? mowil ci juz cos?? ma jzu zrobiony szkic twojego ??


jak mi sie neichce pracowac 😞 Ja chce weeekend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...