Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Edytko, może to faktycznie jest od oczu, mnie tez kiedyś często bolała głowa właśnie od oczu.

Irciu, no masz co sprzątać.dobrze ze masz pomocnika w postaci syna 😜..
.powiedz mi i jak kupujecie Kacperkowi sanki? bo chyba ty kiedyś wklejałaś linka z sankami i śpiworkiem. My chcemy zamówić na gwiazdkę małej, tyle ze nie wiem jeszcze jaki model.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Monika nie wiem jak jest dokladnie ale z tego co ja patrzylam w sklepach to wiekszosc butow zimowych ma takie sztywne podeszwy.
Koralik, wspolczuje Ci tych chorob, duzo witaminek dla malego i chyba nic wiecej zrobic nei mozna. A moze go ubierasz za cieplo czy cos i niezahartowany jest? Nie mam pojecia.

Co do izuni to ja nie odpisuje od poczatku na jej posty bo najpierw sciemniala z wiekiem, teraz juz ma ktoregos z kolei faceta, z ktorym tak dobrze sie uklada a dalej mieszka z rodzicami, z tym drugim dzieckiem tez nie wiadomo o co chodzilo. Ehh jak dla mnie ma jakies problemy psychiczne i pisze lepsze bajki niz Andersen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia nie wiem, bo my jeszcze nie kupiliśmy małej śniegowców ☺️ ale wydaje mi się, że dzięki grubej podeszwie butki są cieplejsze, bo nie ciągnie tak od ziemi, więc chyba takie jest zamierzenie śniegowców...

Ircia heheh no to cię teściowa przyszpiliła z tymi porządkami 😁 Ja na te święta tylko upiorę firanki i umyję okna, a dopiero na wiosnę będę sprzątać generalnie...

I też uważam, że Izunia pisze jakieś bajki wyssane z palca...heheh Olusiu po drodze była jeszcze ta historia o koleżance, która miała jej zostawić mieszkanie czy coś...hheheh. Wszystkie jej opowieści to jakies masło maślane...

Dziś byłam w kinie z kuzynem i jego żoną na filmie WYŚCIG Z CZASEM z Justinem Timberlakiem (polecam, super film) i przez ok. pół godziny miałam lekką zaćmę na oczach, musiałam się bardzo wysilać żeby przeczytać napisy...więc to utwierdza mnie w przekonaniu, że oczy są powiązane z bólami głowy...kurcze nie chcę nosić okularów!!!! No ale jak będzie taki przymus to wolę je nosić niż mieć te bóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko no wiec chyba faktycznie to oczy. ja niestety nosze okulary od 1 kl.SP i tez nie jestem z tego powodu szczęśliwa.Jak mogę ratuje sie soczewkami.
Lusiu, co do przychodni to jak byłam znów wczoraj po receptę dla malej to widziałam kartkę ze Pani dr. ma urlop od 2.12 wiec już wiem czemu na grudzień nie ma zapisów...dziadoki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia - nasze śniegowce nie są ciężkie i mają elastyczna podeszwę, ale nie znaczy, że są lepsze czy gorsze, po prostu nie wiem, jakie najlepsze powinny być takie buty 🤨

Koraliku - kurcze, to straszne z tymi chorobami. Mikul jest za mały, żeby tak cały czas chorować, przecież to może mieć bardzo poważne konsekwencje. Lepiej odpuścić Magdzie przedszkole narazie, może podawaj małemu tran...

Co do Izuni - zawsze coś tam jej pisałam, ale z grzeczności, wiadomo. Też mi się wydaje, że to trochę przesada z tym co pisze....kurcze, to ja nawet nie mam takiego powodzenia u facetów 😉 😁 😁

Edytko - możliwe, że to wszystko migrena, ale ja się kompletnie na tym nie znam 😞

Z tymi prezentami dla dzieciaczków, to moja mama wymyśliła, że kupi Franiowi kuchnię 🙂 Sama nie wiem....on bardzo lubi garnki, mieszkanie, "gotowanie", ale z drugiej strony co będzie w przyszłym roku, czy nadal będzie go to interesować...?? Czy to nie lekka przesada, żeby akurat kuchnię? Co radzicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co do tej przychodni, dla mnie jest to nie do pomyślenia!!!! 😠 Normalnie, jak w zakłądzie pracy nie ma kogoś , kto nie zastąpi osoby na czas jej urlopu, to urlopu nie dostanie, a tutaj widzę, że mają w dupie, że nie ma innego lekarza. Po prostu lekarz ma ochotę na urlop, to proszę bardzo, nie ważne, co z pacjentkami. Brak szacunku, a co najgorsze, osoby wyżej na to zezwalają 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusiu, no właśnie sie dziwie z tam przychodnia, bo był 2 lekarzy. Ten facet do którego chodziłam przyjmował sam bo ta 22 dr była na zwolnieniu lekarskim długi czas. On jak miałaś problem ze tak to nazwę...natychmiastowy to przyjmował w ten sam dzien. A teraz jego juz nie ma w przychodni, a jest ta dr ze zwolnienia no i proszę.... dopiero co wróciła a juz na urlop poleciała. Kilka miesięcy jej nie bylo to teraz zaległy urlop wykorzystuje, zyc nie umierać!

Lusiu tez zastanawiałam sie nad kuchnia, tyle ze mala jeszcze nie potrafi sie bawić tak jak powinna ta kuchnia. Wole jej taki zestaw kupić na przyszły rok a teraz zastanawiałam sie nad zestawem kubki talerzyki widelce itp tylko naczynia wiec może cos takiego byłoby lepsze. bo ta kuchnia to jeszcze miejsca sporo zajmuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No wlaśne, spora jest ta kuchnia...też trochę boję się, czy on bedzie chciał się bawić zabawkową kuchnią, wiadomo, co prawdziwe, to lepsze hehe

Za co płacimy składki zdrowotne?? Zeby odsyłali z kwitkiem, bo lekarzom nie chce się pracować, ale strajkować to owszem....cholera człowieka bierze!! Tym bardziej, jak pracowałam w szpitalu to wiem, jak to wszystko działa, i jak część lekarzy ma podejscie do ludzi - niektórzy nigdy nie powinni nimi zostac!! A taki gin - ma ciężarne pacjentki, to niech od razu przepiszą się do innego lekarza, bo i tak pewnie nie raz musiały iść na wizyte gdzieś indziej.

Mój gin na przyrodniczej to jest taki, że jak coś się dzieje, czy to ciężarna czy nie, a nie ma go już w przychodni, to przyjmuje prywatnie i nawet kasy za to nie weźmie, tylko traktuje jak państwową wizytę. Na niego zawsze można liczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia ja raczej nie wklejalam linka z sankami tak mysle 🥴co do sanek to raczej mu kupimy drewniane z oparciem wczoraj takie ogladalismy i sa calkiem nie drogie w sklepie bo kosztuja 65 zl a na te drozsze nas raczej teraz nie stac bo wydac ponad 200 stowy na sanki to masakra jakas...
Lusiu ja tez sie zastanawialam nad kuchnia bo bardzo lubi sie bawic garnkami itp,a ostatnio jak bylismy w bajkolandzie to jej nie odstepowal 😮ale doszlismy do wniosku ze zajmuje duzo miejsca po pierwsze,po drugie nie umie sie jeszcze fajnie bawic i wszystko pogubi zanim do niej dorosnie,a po trzecie tak jak piszesz moze mu sie znudzic za rok i beda tylko niepotrzebnie wydane pieniadze,a tak moze za rok mu kupimy podobny zestaw ale warsztat z narzedziami,a w tym roku musi sie nacieszyc klockami hehe... 🙂A od mojej siory dostanie taki stolik tylko musze sobie jakis wzor wybrac 😎
http://allegro.pl/mebelki-drewniane-kubus-puchatek-gratis-i1952460763.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Też myślę Lusiu, że na kuchnię jest troszkę za wcześnie, bo te przybory służyłyby jednynie do rozrzucania po całym domu 😜

Ircia prześliczne te mebelki 🤪 Ja bym osobiście wybrała zestaw 1 albo 5 🙂

A co do lekarzy to nawet nie chce mi się o tym pisać, bo robi się jakaś masakra...kiedyś do gina na NFZ przychodziło się rano (wybierało się który dzień nam pasuje, bez zapisów), wyciągało kartę i czekało w kolejce, a teraz przez te głupie zapisy czeka się nawet miesiąc na termin 😮 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, nie wiem czy w PL w lidlu jest juz to samo co w niemczech ale widzialam dzisiaj warsztat dla chlopcow i wcale nie byl drogi

Tez sie zastanawiam nad kuchnia ale chyba zostawimy to na nastepny rok bo teraz mala ma juz duzo zabawek a i tak tylko rozwala.

W ogole znajoma ma do odsprzedania zamek dla baby born za 40 euro jak nowy ale chyba nie kupie bo skad ja moge wiedziec czy mala bedzie sie bawic lalkami? Ale nowy kosztuje 180 euro.
http://www.amazon.de/Zapf-Creation-805381-Baby-Traumschloss/dp/B0018CSPP6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamusie!
U nas kiepsko 🤨 Hani dziwna infekcja rozwinęła się w anginę 😲 Od niedzieli nocy mała ostro zaczęła znów gorączkować (do 39,5st) i dopiero w środę migdałki zrobiły się anginowe,więc mieliśmy schizę do środy bo nie wiadomo było o co chodzi.Na szczęście od czwartku gorączka zaczęła spadać więc mam nadzieę,że już będzie ok.No i kolekny tydzień musi spędzić w domu bo jest na antybiotyku.
Poza tym młoda zrobiła się po prostu okropna 😮 Mam wrażenie,że dopadł nas przedwcześnie "bunt dwulatka" 🥴 Ciągle coś wymusza i musi być wszystko tak jak ona chce, więc nasz dzień wygląda tak,że Hania cały czas płacze!Teraz już śpi,więc w końcu odpoczywamy.

Edytka- super,że wyniki dobre. Może rzeczywiście problemy ze wzrokiem Cię dopadły.
Emi i Gabi bosko wyglądają.
Hania ma już długie (chyba jak Emi) i kręcone włoski,ale nie pozwala sobie zrobić kucyka ani wpiąć spinek 😮 Zazdroszczę Wam,że tak Wasze córy pozwalają się czesać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amelko a może Hania jest poprostu marudna przez tą chorobę...no chyba, że wcześniej też taka była...
Ach te choróbska 😠 A Hania to już wogóle ma "szczęście" do dziwnych infekcji... 🤢 Chyba jako jedyna chorowała tak często na trzydniówkę...a teraz angina 🥴 Bidulka...Oby szybciutko wróciła do zdrowia 😘

No i wrzuć kochana jakieś aktualne zdjęcie Haniutka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amelia wspolczuje, pewnie malutka ledwo zipie przez chorobe. Ja jak mialam angine to tez nigdy nie wiedzialam co sie dzieje bo ani reka ani noga przez 3 dni.
U nas z jeczeniem i wymuszaniem to samo, non stop jeczy. Teraz jeszcze sie kumuluje z zebami bo wczoraj jeden wyszedl a drugi bedzie pewnie jutro wiec ogolnie przesrane:/ Do sklepu jezdze sama bo mala robi histerie, na spacery tez jakos sie nie wychylam bo to samo, ostatnio walila czolem o ziemie nawet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...