Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Fajny KAcpero 🙂 Duży chłopak i jaki przystojniak 🙂

Aniu - ja nie jestem jakoś specjalnie religijna, mam braki w wiedzy na te tematy, więc nie będę teorii wpajać Frankowi, ale jakaś książeczka przydałaby się, żeby jak pójdzie do przedszkola nie wyszedł na błazna przed innymi dziećmi. Do kościoła w Boże Narodzenie pójdziemy, ale generalnie sama nie chodzę, więc dziecka posyłać też nie będę, o ile sam nie zdecyduje inaczej.
Fajny pomysł z Szopką, książeczka również ładna. W przyszłości nad tym pomyślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A u nas bez mikolaja dzisiaj.
Jakos my mikolajek nie obchodzimy. Mala zreszta i tak jeszcze nie rozumie, ze jest jakas okazja. Wczoraj dostala laptopa a reszta prezentow na swieta.

Monia wlosy fajne,tez takie mi sie podobaja ale ja mam za bardzo krecone i taka fryzura mi wychodzi od razu po wysuszeniu a zaraz mi sie calkiem skrecaja. Ale wole proste.

A kacper juz duzy chlopak, piekne oczy ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to tak w skrócie. Irciu a choc głupio mu sie zrobiło ze dla ciebie nic nie mial? ehhh faceci z nimi zle bez nich gorzej....mam kochana to samo.Czasami czuje sie jak bym miala 2 dzieci... o wszystkim czasami trzeba myslec samem...eh
A moj tez mnie kolejny raz wpienil. Mowi ze: idzie do biedronki,
M-czy cos kupic mam?
Ja-klocki dla małej na milkolaja
M dzwoni ze sklepu: jakie te klocki, drewniane w pudełku, czy pluszowe?
Ja: drewniane...a po ile sa pluszowe?
M: nie ma ceny..zapytam
Ja: ale i tak wez drewniane w pudełku...i sie rozłączyłam
Po 20 minutach wraca ze sklepu....Z PLUSZOWYMI!!!! no i jak tu sie nie wsciekac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zobaczcie co znalazłam....a ja własnie na niej jestem
Czy to koniec diety Dukana?

To był najbardziej spektakularny sukces wśród diet odchudzających. Miliony ludzi na świecie zawierzyły Dukanowi i odchudzały się, korzystając ze stworzonej przez niego diety białkowej. W lipcu cały świat obiegła informacja, że Dukan przegrał proces, a dieta szkodzi. Czy po przegranym procesie przestaniemy ją stosować?

Cała sprawa zaczęła się od publikacji, która miała miejsce rok wcześniej w jednym z popularnych magazynów we Francji. Inny dietetyk, Jean-Michel Cohen napisał, że u niektórych jego pacjentów metoda Dukana może powodować poważne problemy zdrowotne, takie jak wysoki poziom cholesterolu, choroby układu krążenia, a nawet raka piersi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Eh, z facetami tak już niestety jest, więc nie przejmuj się Irciu. Znam to tez z własnego doświadczenia!

Monia - czytałam jakiś czas temu właśnie, że Dukan został pozwany do sądu, ale nie wiedziałam, jak wszystko się zakończy. Najbardziej ten rak piersi mnie przeraża, a z drugiej strony pocieszam się, że nie stosowałam tej diety rygorystycznie - a i tak były efekty.

Monia - ważne, że jednak kupił, a nie wrócił z pustymi rękoma 😉 A jak mama twoja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia chyba mu sie glupio zrobilo ze nic nie mial ale zaraz dodal ze jeszcze wyplaty nie dostal,ja nic od niego nie chce tylko swietego spokoju nawet tesciowa dzisiaj stanela po mojej stronie i pojechala po nim a on jak zwykle jeb drzwiami,wkurwil mnie znowu przed chwila bo chcialam zaplacic rachunek a do niego przychodza smsy z kodami i mowie zeby mi dal tel i go gonie przez pol podworka a on ze potrzebuje w koncu dal kacprowi ze ma mi dac a ja mu ze teraz to ma sobie go w dupe wsadzic i pojechal malowac felge niech spierdziela bo niemoge dzis juz na niego patrzec........
Monia ja o tym dukanie slyszalam juz od dawna ze jest szkodliwa dieta i ma duzo skutkow ubocznych,a ty nadal dukasz ile schudlas????mi to ostatnio zaden dukan nie potrzebny bo w ciagu 3 mscy schudlam prawie 10 kg 😲 😮 🥴
a co do mezow to ja juz mojemu pisze sms co potrzebuje a i tak albo nie kupi a jak kupi to tez co innego i taki ci los z nimi..... 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ogolnie u nas Rafal robi zakupy zawsze po pracy bo ma po drodze chyba ze wieksze to razem,a pozatym ja nie lubie zbytnio niczego szukac,i jemu to nawet wychodzi tylko jak ja cos potrzebuje pilnie to mu wysylam smsa i wtedy albo niema albo kupi co innego albo zapomni calkowicie... 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Irciu, no to ci sie nie dziwie.tez bym mu kazala sobie w d wsadzic...eh
ja wtedy przestałam ja stosowac bo podjadalam i mialam slaba wole. Teraz sie zawziełam i dzisiaj mam 3 dzien diety.schudłam 3.10kg

Lusiu, no mama wyszla ale wyniki sa niezawesołe.Dalej musi sie leczyc .Do tegoma za wysoki cholesterol i musi byc na diecie bo ma zyly otłuszczone wiec mozlliwe ze dlatego byly udary ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia to trzymam kciukasy za dietke a 3 kg w 3 dni to super wynik 🙂
No i zycze duzo zdrowka dla mamy
Mogloby juz to moje bobo isc spac mialabym wieczor dla siebie ale jeszcze mysle ze godzinka i lulu,a jutro szczepienie i trzy klocia 😮 😮
Lusiu mial juz Franiu to szczepienie bo ty chyba tez szczepisz darmowymi jak ja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uch, a u nas kolejny dzień nocnego markowania, właśnie M po raz drugi próbuje uspić Stasia. Przez to szalone ciśnienie 2 ostatnie dni spał w ciągu dnia po 5 godzin i w efekcie wieczorem jest nie do zdarcia. A rano jak zwykle pobudka o 6:00 😉

Staś się pięknie bawi klockami, nie sądziłam że będzie umiał już coś ułożyć a on całkiem nieźle składa proste piramidki, bez strącania poprzednich klocków 🙂 Potrafi dołożyć na ułożoną piramidkę zwierzątko, czy zdjąć je bez rozwalania całości 🙂

Nam zostało już tylko jedno szczepienie w styczniu, 5w1 a potem na długo przerwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki kochane za słowa otuchy 😘 😘 😘 I za dobre chęci w sponsorowaniu mi tatuażu 🤪 😁 😜 Jesteście niezastąpione 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Aniu szopka z piernika WOW 🤪 🤪 🤪 Koniecznie musisz wkleic zdjęcia jak ją zrobisz bo aż jestem jej ciekawa...kochana zadziwiasz mnie na każdym kroku!!! 🤪 🤪 🤪

Monia super fryzurka, pasują ci kręcone włoski, jesteś laska więc co się dziwić, że ładnie wyglądasz 😘 😘 😘 🙂
A co do tego Dukana to on mi się jakoś tak od początku nie podobał...już wcześniej mówiono, że może powodować poblemy ze zdrowiem...a ty jak się czujesz stosując tą dietę??

Ircia Kacpero jak zawsze przystojniacha 😘 I jakie ma słodkie wypieki na buzi 🙂
A co do M. to my też ze swoim jesteśmy dziś na ostrej ścieżce wojennej 😠 😠 😠 😠 😠 Także nie jesteś sama kochana 😘 😘 😘
Faceci...wrrr

Lusiu hahahhah ale się uśmiałam z tej kartki dla R z opisem alejki 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

U nas też był dzisiaj Mikołaj (czyt. mój kuzyn heheh 😁). Emilka zareagowała na niego bardzo pozytywnie, nawet dała mu buzi 😁 Oto zdjęcia z tego magicznego spotkania 🙂 Tylko Mikołaj gdzieś zgubił czapkę hehhe, chyba u innego dziecka 😜 Przyznać się kto buchnął??? 😁 😁 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/zdjcie030t.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/5628/zdjcie030t.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/zdjcie031sz.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7715/zdjcie031sz.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uffff Aniu to nie macie za ciekawie z tym buszowaniem Stasia po nocach 🤢 A może spróbujcie budzić go wcześniej w ciągu dnia, nie pozwalajcie mu spać aż 5 godzin, trochę pomarudzi, ale przynajmniej położy się wieczorem o przyzwoitej porze...

Emi zawsze śpi do 8 rano. Niezależnie o której się położy 😉 Jak ma w ciągu dnia 2-godzinną drzemkę, to usypia ok 21:30-22:00 i wstaje o 8, a jak nie ma drzemki w ciągu dnia to usypia o 20 i też wstaje o 8 😜 Więc moje dziecko codziennie potrzebuje 12 godzin snu na dobę obojętnie jak sobie ten czas rozłoży w ciągu dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

No to Emi miała wypasionego Mikołaja 🙂 A czapka pewnie została u naszej opiekunki, wczoraj przyszła do nas w Mikołajowej czapeczce 🙂

Staś normalnie aż tyle nie śpi w ciągu dnia, tylko te ostatnie 2 dni są takie dziwne, chyba jest coś z ciśnieniem bo my też chodzimy jak w letargu. Natomiast widzę że większość dzieci kładzie się spać później niż Staś, on prawie zawsze o 20:00 już śpi ale za to wstaje o 6:00 😉 Dziś mamy zamiar już mu nie pozwolić na takie długie spanie, żeby się nie utrwalił ten nowy rytm dnia.

Dziś rano zaraz po obudzeniu Staś posznurował po klocki i jednym zgrabnym ruchem wywalił wszystkie z pudła na podłogę 🤪 Przynajmniej sąsiedzi wiedzą że już się można bawić 😉 Na szczęście ci pod nami wstają równie wcześnie więc się aż tak nie stresuję tymi hałasami o 6:00 rano, ich synek w wieku Stasia zaczynał dzień jeszcze wcześniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Idę dziś dziewczyny w ciekawe miejsce 🙂 Dostałam zaproszenie na "królika doświadczalnego" na nowo otwieraną wystawę z punktu widzenia osób niewidomych. Wystawa ma pokazywać jak odbierają świat niewidomi i wykorzystywać zmysły inne niż wzrok. Strasznie jestem tego ciekawa, szczególnie że w rodzinie miałam osoby niewidome, np. mój dziadek w ostatnich latach nie widział, a mimo wszystko poruszał się po mieście na tyle sprawnie że nawet puszczali mnie z nim na spacery (miałam wtedy 3-4 lata). Bardzo mało wychodziłam w ostatnich miesiącach tak po prostu dla przyjemności, więc cieszę się podwójnie 🙂 Mam zresztą zamiar jeszcze w tym roku pójść sobie na cały dzień do Kopernika, bo jak już po Nowym Roku nie będzie opiekunki, to znowu przez kilka lat tego nie zrobię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
My juz po szczepieniu nie bylo za duzo placzu ufff... same 6 tyg dzidzie byly dzis szczepione kacper jako jedyny chodzacy i wszystkie babeczki sie nie mogly nadziwic jaki on duzy jakby mial ponad 2 lata 🥴A ze szczepieniami do 5 roku mamy spokoj,mam nadz ze nie bedz dzisiaj goraczki.....
A co do nocki to byla do dupy maly sie obudz o 1 i buszowal do 5 w koncu na sile go uspalam w wozku,a moj szanowny jak sie maly obudzil wyniosl sie do pokoju obok niech go piorun strzeli normalnie mam dosc.....
Wlasnie moja mycha zasnela bo musialam go rano obudzic a ja lece cos wszamac i ogien zrobic bo tesciowa wybyla z domu i oczywiscie ciezko bylo zapalic ehhh.... 😞
A co do wagi to wazy 12.900 i ma 85 cm dlugosci 🙂
Edytko fajnego mieliscie mikolaja i jestem w szoku ze Emi sie nie bala go,my tez chcielismy kogos zawolac zeby przyszedl jako Mikolaj ale darowalismy sobie bo pewnie bylby ryk Kacper sie strasznie boi ludzi w czapkach 😮
Ale mi sie spac chce.... 🤢 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...