Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej kochane
Wszystkiego naj naj dla zaleglych zolenizatow z okazji roczku samych szczesliwych chwil i duzo zdrowka: 😘 😘 😘
Kurcze nie bylo mnie kilka dni a tu prawie 40 stron wowwww 🤪 🤪 jak za dawnych czasow hehe 🙂
My juz jutro wracamy do domciu pod wieczor wiec mysle ze lukne codziennie 🙂
Monia torcik cudny masz talent kobieto 😜 ja chce zrobicta jedynke ale niewiem czy mi sie uda bo jakos niemam reki do ciast,a rolade kupie gotowa tylko ja przystroje ☺️ ☺️
A co do tego ropniaka to dobrze ze tylko sie na tym skonczylo mam nadz ze antybiotyk nie bedzie potrzebnyma co do torby to super ze sie znalazla nalezy sie babie te symbioliczne 0,5 hehe 😜 😜
Kurcze tyle sie naczytalam ze niewiem co napisac i do czego sie odniesc ☺️ ☺️
Kkoraliku wredna ta twoja tesciowa ty nie uczysz dzieci wchodzenia do kuchni,zeby im sie krzywda nie dziala a ona robi na odwrot wredne babsko nie rozumie tego ze moze to sie zle skonczyc brak mi slow na takich ludzi wrrr.......
A co do Kacpra to urwis z niego na calego ciagle by tylko biegal nie chodzil nawet jak sie puszcza sam to biegiem az strach o niego,sam juz tez przejdzie cale mieszkanie i mysle ze do roczku opanuje to perfekcyjnie,a co do gryzienia i bicia to tez tak robi najczesciej jak mowie nie wolno to on mi wtedy chlast,czasem niemam do niego sil,a z drugiej strony to bym go zacalowala na smierc,i niemoge sie nadziwic ze ten rok tak szybko przelecial dopiero byl taki malusi,a teraz to juz duzy chlopak z dnia na dzien madrzejszy 🤪 🤪
Eva malutka slodzasta i jaka podobna do mamusi 🙂
Michalindziorku witamy spowrotem mam nadzieje,ze uda ci sie czesciej nas odwiedzic 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia - masz talent, to trzeba ci przyznać 🙂 I smaka mi narobiłas 😜 Ale jakoś przetrzymam do środy 😉
Super, że znalazła się siatka 🙂

Kurczę, przez tą pogode siedzi się tylko w domu, już mam dość 😠 Jutro muszę wyjść zamówić tort - jak będzie ładnie, to pójdę z Franiem, a jak nie, będę musiała zaczekać na R i pójdę sama...

No i wracam na dietę dukana 🙂 Trochę sobie odpuściłam, ale nic a nic nie przytyłam, jednak boję się, żeby nie skończyło się efektem jojo....z jednej strony żałuję, że zaniechałam jej, bo gdybym nadal ją stosowała, to pewnie następne 10 kg byłoby w dół, a tak skończyło się tylko na 16 🤨 No, ale wszystko przede mną 🙂

Franek nauczył się tańczyć. PArę dni temu tak mi się wydawało, że chyba próbuje tańczyć, a wczoraj to już na całego 🙂 I przytupańce, albo z nóżki na nóżkę, krok do przodu, krok do tyłu...mały cyrkowiec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Pogoda rzeczywiście fatalna nawet teraz trochę przestało padać to i tak siedzimy w domku bo Lenka teraz śpi a jak się obudzi to się będziemy dziadka spodziewać i będzie u nas nocował bo rano musi odebrać z dworca mojej mamy siostrę. To też będziemy mieli z samego rana gości jak się już ciesze, bo cioci już ponad 3 lata nie widziałam.

Coś mi się komp kasztani coś z systemem chyba będę musiała coś z nim zrobić jak tylko będę miała wolniejszą chwile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ircia no to ładnie musiałaś stron nadrabiać heheheh 🤪 Jak za czasów ciąży 😜
A Kacpero jest jak mały tajfun hehheeh, będzie biegaczem 😉

Lusiu To roczek wyprawiacie już w środę? No to czekamy na następne zdjęcia z imprezy 😉

Emi też od dawna lubi tańcować, albo rusza tak śmiesznie rękami przed sobą na zmianę, albo podtupuje nóżkami heheheh 😁 Mała tancjoreczka 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusiu no to fajnie, że uda wam się zrobić imprezę w dzień urodzin Frania 🙂 Ja też chciałam zrobić urodzinki we wtorek, ale stwierdziłam, że wszyscy byliby późno, bo po pracy, a impreza będzie tylko do ok. 19:30 bo potem jedziemy uspać małą więc nie posiedzielibyśmy za długo. I dlatego przenieśliśmy to na sobotę 🙂

Acha zapomniałam wam napisać, że ostatnio kupiliśmy Emilce kubek niekapek z Lovi 360 stopni i jest rewelacyjny!!!!! Gorąco polecam!!! Mała uwielbia z niego pić i dzięki temu pije więcej wody 🙂 Bardzo łatwo z niego leci i pije się tak jak ze szkanki, a Emi od dawna wolała tak właśnie pić, tylko z prawdziwej szklanki zawsze była cała mokra mimo tego, że to ja jej szklankę trzymałam heheh 😜
Mamy ten http://allegro.pl/kubek-360-junior-250ml-12m-zielony-lovi-1-631-i1688200410.html

Tylko teraz żałuję, że nie kupiliśmy go na allegro, bo my w Realu zapłaciliśmy aż 40zł 😲 😠 Ale powiem szczerze, że nie sprawdzałam ceny na necie, a jak już byliśmy w sklepie to od razu wzięliśmy...no ale cóż...za to na necie może kupię ten sam kubek ale mini, żeby Emi miała osobny do soczku, bo wiadomo, że soczek barwi gumę, a zaworek jest gumowy...jeszcze zobaczę...wtedy moglibyśmy całkowicie zrezygnować z butelki 🙂 Muszę tylko zrobić eksperyment i zobaczyć jak mała będzie ztego kubka piła mleko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas sprawdził się w 100% 🙂 Wcześniej Emi piła bardzo mało wody w ciągu dnia, nawet z butelki nie chciała,może dlatego, że butla kojarzyła jej się z mlekiem albo z soczkiem...a teraz pije wodę bez problemu 🙂 Mleko i soczek po obiedzie dalej dostaje w butelce ale chciałabym butlę całkiem wyeliminować, na rzecz kubków, wiadomo zdrowszy zgryz 🙂 Mała na szczęście smoczka uspokajającego używa w ciągu dnia tylko do uśnięcia i od razu go wypluwa jak tylko idzie spać, a takto nie daję jej go ssać, więc prawie całkowicie wyeliminowalibyśmy ssanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie, u nas ciężko.Mala nie daje sobie zabrac cyca. Wczoraj w dzień była bez niego ale ok 20 zrobiła taka histerie, az sie zanosiła i musiałam jej dac ehhh. Dzisiaj rano znów chciała cyca, mleko beeeeeeee i posmarowałam sobie go woda z solą((Paskudne) a ta nic! Smarowałam go 8 razy podczas jednego karmienia a ona nawet sie nie wykrzywiła...ja juz nie wiem jak jej cyca zbrzydzić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia - moim zdaniem powinno to sie odbyc drastycznie niestety, ale skutecznie...Raz i na zawsze zabrać cyca, bo jak od czasu do czasu będziesz dawać, to ona zawsze będzie wołać...

A ja dzisiaj zamówiłam torcik, i musiałam kupić małemu nową butelkę - tą treningową z Lovi, bo wczoraj tak pieprznął, że pękła. Nie mocno, na pół cm, ale sączy się z tego miejsca woda, więc dupa....Wahałam się, czy nie kupić coś innego z Lovi, np, ten co Edytka, ale Franek bardzo dużo pije z butli, w ciągu dnia ustnik niekapek jest ok, ale na noc musi być smok i koniec.
Bardzo drogo Edytka zapłaciłaś za ten kubek, dzisiaj widziałam za chyba coś koło 36zł, a za swój zapłaciłam 21,90zł....

I mielismy szczęście z pogodą, bo dopiero teraz poważnie się zepsuła, a tak chociaż mieliśmy spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...