Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Monia to kiedy robicie imprezę, że ty już gotujesz?
Kurcze ale Gabi śmiga z ząbkami 🤪 🤪 🤪 U nas nadal tylko 4, ale chyba coś będzie szło, bo dziś Emi była strasznie marudna, nic jej nie pasowało...i zaczęła się znów ślinić...już nie tak jak kiedyś ale koszulkę ma zwilżoną...na wszelki wypadek posmarowałam jej dziąsełka żelem, coby w nocy spała spokojnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja jednak postanowiłam przenieść imprezę roczkową na sobotę 16 lipca, bo stwierdziłam, że we wtorek 12 lipca wszyscy by późno przyjechali po pracy, więc za bardzo byśmy nie posiedzieli, a impreza jest tylko do ok 19:30 bo musimy jechać z małą do domu coby ją położyć spać...
Także we wtorek wyściskamy naszego skarba a świętujemy parę dni później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kochane moje...
u nas sprawa wygląda tak, że jestesmy na swoim mieszkaniu juz. trzy pokoje,kuchnia,łazienka. sporo musimy w nie włożyć,ale cieszę sie z niego niesamowicie.
Misia miała nóżke w szynie, chyba wam pisałam, ale już jest ok.
Adas po wakacjach do pierwszej klasy.... 🙂
Seweryn biega na całego, nie ma miejsca do którego by nie dotarł, ale on woli na podłodze w domu, tzn lepiej mu to wychodzi, na trawie jakoś się potyka 😉
zęboszków mamy dziewięć. 🙂
aktualnie jest u mnie siostra, prawdopodobnie zamieszka już ze mną.
a ja od jutra ide na okres kilku dni na próbę do pracy, narazie na zastępstwo.
zobaczymy. jakoś pójdzie.
możliwe że wybiore się do rodziny na wakacje nad morzem, ale zobaczymy.
i chyba tyle :]
całuje was wszystkie, i wszystkie nasze rozrabiaki 🙂
a roczek robimy w sobote, ale nic ieliego, sami najbizsi, torcik, jakis poczestunek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Michalindziorku ohohoho to dużo się u was pozmieniało 🤪 Cieszę się ogromnie, że wszystko ułożyło się po twojej myśli 🙂 A do jakiej pracy się wybierasz? I kto zostanie z dzieciaczkami?
Maluchy rosną ci jak na drożdżach 🤪 A Sewciu następny goni z ząbkami 🤪

Monia no to będziesz miała z głowy robotę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Michalindziorku witamy i prosimy o jakieś zdjęcia Sewcia 😁

A ja dzisiaj gotowania ciag dalszy, ale wolno to pójdzie bo jestem sama z mała w domku

Eluniu powiedz mi co ile mniej wiecej karmisz lenke piersią?
zastanawiam sie czy te bóle mogą byc spowodowane tym ze okres chce wrócić tyylko moje czeste karmienie małej z tym koliduje... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Michalindziorku supr,ze wam sie tak fajn ie wszytsko uklada 🙂
czekamy na fotki waszej trojeczki wciaz 😉
napsiz jaka to praca chyba,ze niechcesz zapeszac 😉

EMI SUPER SMIGA

U nas noc masakra maly wciaz wiercil sie budzil z placzem ehh nei wiem czy to zeby czy co ,ale tylko wzielam go na raczki utuliłam i na chwile bedzie ok 🙂 takze noc nie ciekawa,ale coz taki urok juz mojego głodomorka i wiercioszka 🙂 nie ma co narzekac 😉 kiedys bedzie lepiej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamusie 🙂

Najlepsze życzonka dla Viki i spóźnione dla Tymka z okazji jego pierwszych urodzinek!!! 😘

Ale naskrobałyście....ale później was doczytam 🙂
Ja już dzisiaj obskoczyłam z Frankiem sklepy = mały spacerek, usnął mi w powrotnej drodze, ale nie łaziłam z nim dalej, bo trochę wietrznie, poza tym noga mnie boli po wczorajszej eskapadzie...
Wczoraj niestety na spacerku zaskoczył nas deszcz, mały nie zmókł, bo miał budkę i parasolkę, a dodatkowo kocykiem go potraktowałam, niestety dla siebie nie miałam ratunku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika_Gabi napisał(a):

Eluniu powiedz mi co ile mniej wiecej karmisz lenke piersią?
zastanawiam sie czy te bóle mogą byc spowodowane tym ze okres chce wrócić tyylko moje czeste karmienie małej z tym koliduje... 😮

Monika ja Lenke karmie tak jak chce jej się spać to wtedy mi przy cycku usypia i po obiadku jak jest taka marudna że sama nie wie co chce i zdarza mi się że proszę ją aby mi pomogła bo mi jedna pierś tak się nieraz aż przelewa to daje jej aby mi ulżyła to nieraz też się zdarza że je w nocy i rano do uśnięcia i później dopiero popołudniu i wieczorem. Trudno powiedzieć co ile je cycka daje, to jest on na żądanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Acha, a przedwczoraj byliśmy w zoo, w końcu dałam się namówić, a później poszliśmy do lunaparku, Franek przejechał się na samochodzikach, był przeszczęśliwy 🙂
A w zoo upodobał sobie żyrafy i wielbłąda, ktorego można było pogłaskać, więc trochę go miźnął po nosku. Ale generalnie strata kasy i czasu, bo bardzo mało zwierząt, nie wiem czemu.....
Więc Monia - jakbyś miała chęć odwiedzić nasze zoo, to lepiej odpuść sobie. Żałuję, że nie dołożyliśmy i nie poszliśmy na falę, większa frajda by była dla małego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA VIKI I WOJTUSIA Z OKAZJI UKOŃCZENIA 11 MIESIĄCZKÓW 😘 😘 😘

Lusiu no to cię ulewa załatwiła 🤢 U nas zaczęło lać jak byłam u rodziców, miałam wracać do domu autobusem ale w tej sytuacji tata mnie odwiózł 🙂 A Emi była zafascynowana jak szłyśmy pod wielkim parasolem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamusie!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SOLENIZANTÓW!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘

U nas też leje 🤨

U nas jak u Emi- wciąż tylko 4 ząbki. A jeśli chodzi o roczek to my będziemy świętować nad morzem ze znajomymi. Będzie w sumie 5 dzieci (w tym jedno 2,5-miesięczne),więc kupię baloniki i czapeczki, zrobimy grilla i mam nadzieję,że w Mielnie uda mi się kupić jakiś torcik.
Pamiętajcie o wróżbach na roczek. Oczywiście wcale w nie nie wierzę,ale fajnie się wspomina 😁

Od poniedziałku mój m ma urlop i zabiera dzieci na 4 dni do teściów, potem 9ego wyjeżdzamy na 9 dni nad morze,a potem ja z dzieciakami (jak m kończy urlop) na 4 dni pojadę do moich rodziców (pociągiem-kuszetką), no i później praktycznie będzie już koniec lipca.

No i po powrocie znad morza muszę jeszcze zaszczepić Hanie (świnka,odra,różyczka i dodatkowo jeszcze dostanie prezent na urodziny- szczepionkę na ospę:ohmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...