Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witaj MICHALINDZIORKU 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ZAGLADAJ DO NAS CZESCIEJ
czekam na zdjecia twojej trojeczki
jak sprawy mieszkaniowe ??
masz juz internet na stale ??
opowiadaj co tam u ciebie


Aniu
zycze ci udanego urlopu oby Stasiu zaprzyjaznil sie z ciut mlodszym kolega i dal rodzicom troszke odpoczac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania napisał(a):
Dziewczyny, już w piątek albo sobotę jedziemy nad morze na 3 tygodnie 🙂 Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej trochę się boję jak będzie - będziemy przez 2 tygodnie mieszkać z w jednym domku z naszymi przyjaciółmi i ich 1,5 rocznym synkiem 🙂 Mam nadzieję że nie będą na zmianę ryczeć po nocach 😉 Nie będę tam miała neta więc się nie będę odzywać aż do końca lipca.



🙂 1,5 rocznym 😜
heheeh wiec prawie rówiesnik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justi mój też jeszcze nie śmiga samodzielnie na razie jest na etapie chodzenia przy kanapie i za rączki czasem uda się mu puścić na chwilke to jest zdziwiony i robi klap na dupsko. Mikuś robi wszystko z opóźnieniem ale przyjdzie i na niego czas że ruszy samodzielnie do przodu nie przejmuj się Justi każde dziecko ma inaczej troche.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
To chyba nie jest tak że jak dziecko szybciej zaczyna raczkować to szybciej też chodzi, w każdym razie u Stasia tak nie jest. On zaczął wstawać, pełzać i raczkować bardzo wcześnie ale teraz wyraźnie mu to raczkowanie wystarcza do realizacji jego celów i nie musi się wysilać na samodzielne chodzenie 😉 Śmiga na kolanach jak błyskawica, każe się prowadzać i wtedy też biega ale do samodzielnego chodzenia mu jeszcze daleko. Ja się nawet z tego cieszę bo im później tym głowa mądrzejsza i mniej będzie wypadków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...