Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ircia - przykro mi bardzo 😞 Co za kurwa pojeby z tych ludzi?? Już jest gorsza, bo urlopowiczka im się trafiła i dupę zawraca 😠 Dobrze, że chociaż przyjęli małego do szpitala, i okaze się, że wszystko będzie ok.
Ale twojej siostrze zaczął się urlop 😠

A mój niuniek wczoraj do spania wypił 3 butle herbatki zanim zasnął 🤨 Też nie wiem, czy to normalne.... 😮
Z kupą już lepiej, tylko parę chwil temu walnął taką bardzo mokrą kupę, ale muszę wyczaić moment, żeby mu podac lacidofil, bo niedawno zjadł mleko, więc nie weźmie teraz...

Niedługo jade do rodziców, bo muszę wejść do banku, a tam jest mój oddział, więc trochę mam pierdzielenia...

KAsiula - mój Franek to już od dwóch tyg. chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamusie

ehhh ja mam dzien do du..
rano zawiozlam malego do niani, a tam co sie okazalo,ze na szyji ma kleszcza . . .
tyle co nerwow zjadlam wrocialam do pracy podzwonilam po przychodniach
i co ?? przyjeli go u nas
musialam wyjsc zpracy
jechac po malego
do przychodni (tam sie swoje wykłocilam bez komentarza nie znosze naszje sluzy zdrowia)
kleszcz wyrwany i teraz mam anadzieje,ze nie bedzie skutku uboczncyh ehh jak nei urok to sraczka . . .
z lepszych info bylismy wczoraj z malym w Wesolym Miasteczku 🙃 Wojtus nawet jezdzil na 2 karuzelach, ale bym szczesliwy 😉 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Monia kurcze, a gdzie taka wrozka urzeduje ?? w Łodzi ??

Ircia ehh wspolczuje twojej siostrze 😞 duzo zdrowka dla synusia
cholerka Wojtus tez na poczatku neichcial nic pic oprocz cycka, ale pozniej zalapal i co chwile szuka butli
moze i u niego sie zmieni OBY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justi, nam lekarka powiedziała żeby kleszcza wyciągać samemu, najlepiej takim specjalnym urządzeniem z pętelką zaciskową na końcu, można to kupić w aptece, a potem zdezynfekować. Podobno w ciągu 24 godzin kleszcz nie wypuszcza żadnych świństw, więc jeśli się w porę go zauważy to wszystko będzie ok.
O, to taki przyrzad http://www.ecoshop.com.pl/index.php?p153,przyrzad-do-usuwania-kleszczy-tick-lasso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć kochane 🙂

Irciu strasznie współczuję twojej siostrze 😞 Urlop mają po byku 😞 Oby tylko małemu szybko przeszło 😘

Justi kurcze dobrze, że w porę zauważyliście tego kleszcza 🤢 😲 Ja bałabym się usuwać kleszca samodzielnie bo jeśli nie ma się wprawy to można narobić szkód...

Monia widziałam takie torty-lalki na necie, ale jak dla mnie wydawały się za trudne ☺️ Ciekawa jestem jak ci wyjdzie 😉
My na roczek robimy grilla (będzie kiełbaska, skrzydełka i albo tradycyjne szaszłyki albo ruloniki z indyka, bakłażana, mozarelli i pomidora), do tego jakieś sałatki wiosenne - jedna z kapusty pekińskiej i papryki z sosesm vinegret, a druga z sałatą, jajkiem, rzodkiewką, szczypiorkiem i majonezem 😉 Do tego torcik w kształcie jedynki z rolady czekoladowej no i szampan, może trochę wódki do drinków 😜
U nas będzie 12 osób + Emi 😉 więc nie chcę wymyślać nie wiadomo jakiej uczty bo wyszłyby drugie chrzciny...

Kasiula moja córcia też już chodzi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Moje dziecko coś niewyraźnie od rana się zachowuje, tzn śpi już drugi raz i zrobiła dwie luźne kupki i jest marudna trochę i się tuli jakoś inaczej do mnie. Czyżby to zęby szły i tak się zachowuje?
Irka współczuje siostrze takich przeżyć i to w dodatku na urlopie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania dokladnie takim badz bardzo podobnym urzadzeniem pielegniarka wyciagnela mu tego kleszcza .. . nie mial na pewno go 24 h moze 3-4 godz max wiec mysle,ze bedzie ok troszke mnie pocieszylas swoja informacja . . . .
wiesz jakos nie mialam odwagi wyciagnac mu go sama (zreszta pediatra jego rowniez) tylko wyciagnela mu go pielegniarka wczesniej twierdzac,ze bedzie to jej drugi raz (miala na oko 60 lat 😲:ohmy 🙂 powiedzialam ,ze na moim dziecku nie bedzie pani eksperymentowac . . . poprosila wiec pediatre ta stwierdzila,ze ona tego nie zrobi, wiec skonczylo sie na tej pielegniarce . .. pytalam o dezynfekcje jednak powiedzialy,.ze nie trzeba mamy tylko obserwowac bo zaczerwienienie moze pojawicc sie dopiero za 2-3 tyg


oby nie sprawdzilo sie powiedzenia "jaki pon taki caly tydzien" , bo juz mam dosc


Edytka czuje sie zaproszona na te pysznosci 😜 na roczku 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justi zapraszam zapraszam 😜
Mam nadzieję, że to wszystko będzie tak pyszne jak sobie to wyobrażam, bo np. tych ruloników jeszcze nie robiłam, to będzie mój pierwszy raz heheheh 😉 Podpatrzyłam w DDTVN jak Pascal je robił 😉

A moja gwiazda dopiero teraz usnęła 😮 Zjadła obiad i usnęła mi na rękach jak niosłam ją do łóżeczka 🤪 Ale co się dziwić, że wcześniej nie chciała spać skoro wstała dopiero o 9 rano...
A wogóle to dziś do Nutramigenu dodałam jej jedną miarkę mleka Gerber...zobaczymy jaka będzie reakcja...mam nadzieję, że chociaż nabiał zaakceptuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko, no sama jestem ciekawa co wyjdzie.
ta wróżka jest z Kutna:-P ale jest swietna.....zapisałam sie do ginekologa na 5 lipca...ciekawe co mi powie, Mam jakieś bóle...ciekawe czy to spowodowane jest zbliżającą sie miesiączką? Eluniu a ty miałas jakieś bóle przed tym jak dostałam okres?
Ann a ty jak, masz juz okres? bo chyba my we trzy jeszcze karmimy piersia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak, ja już miałam bodajże 3 razy. Dużo mniej bolesny niż przed ciążą ale za to dużo obfitszy, na razie niezbyt regularny, ale zacznę się martwić jak mi się nie wyreguluje po zakończeniu karmienia. Chyba wolę tak jak jest teraz, bo przed ciążą jechałam przez kilka dni na maksymalnych dawkach środków przeciwbólowych i skręcało mnie jeszcze na wiele dni przed. Teraz nawet ostatnio nic go nie zapowiadało i zdziwiłam się jak się zaczął 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika ja tak trzy tygodnie wcześniej miałam taki obfity śluz i tak sobie pomyślałam ze za jakieś dwa-trzy tygodnie mogę dostać okres i tak się stało, najpierw dzień przed pobolewał mnie brzuszek jak na okres i takie dziwne plamienie a na następny dzień już poleciało i to dosyć mocno. A przed ciążą to miałam bolesne i nieregularne okresy to jakby teraz miały być takie jak ten to można by spokojnie je zaakceptować.

U Lenki objawy rozwolnienia się nie pojawiło i teraz już mi usnęła ale pewnie się obudzi tak po godzinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika_Gabi napisał(a):
no to widze ze tylko ja nie mam jeszcze okresu i zastanawiam sie czy to normalne..... 😮


Monika jak byłam ostatnio u lekarza to się pytałam czy to możliwe że tak długo nie dostaje okresu a on się pyta czy jeszcze karmie piersią to on mi mówi że to jest taka naturalna kastracja jajników i mogę nie mieć okresu a tu po miesiącu od wizyty się pojawił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justi, ja to się strasznie boję tego świństwa. Jak dla mnie to kleszcze w ogóle mogłyby zniknąć z powierzchni ziemi. Na pewno sama bym go nie wyjęła.
Irciu, współczuję Twojej siostrze. Mam nadzieję że jej synek czuje się już lepiej.
Monia, mojej siostry koleżanka poszła do wróżki i ta nagadała jej takich rzeczy że ta dziewczynka do dziś dzień ma problemy psychiczne. Była na silnych lekach. Niby wróżki nie powinny mówić o złych rzeczach ale ta się jakaś nienormalna trafiła. Kiedyś chciałam iść do wróżki ale po tej historii zrezygnowałam.
My od wczoraj w PL. Trochę tęsknię już za domem. Przysłowie "wszędzie dobrze ale w domu najlepiej" sprawdza się w 100% 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
elli ta nie mówi o smierci i o złych rzeczach, powiedziała mi bym poszła do lekarza i zadbała o siebie w sprawach kobiecych, bym nie zaniedbywała tych spraw jeżeli chce mieć. jeszcze dzieci. Potem wam napisze co przepowiedziała mojemu m. i mu sie wszystko sprawdziło. i tak po wkrótce napisze co mnie mówiła heh zobaczymy.

Elunia, ja śluzu nie mam, raczej cierpię na suchość pochwy:/ no i nadal nie mam ochoty na " te sprawy" a bóle ostatnio mam od 2 dni takie chwilowe....juz sama nie wiem. Wizyte mam na 5 lipca

Justi a ty byłaś wreszcie vu ginka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niektóre kobiety nie mają okresu przez cały okres karmienia, a niektóre dostają mimo karmienia...Ja dopóki karmiłam piersią też nie miałam okresu, więc myślę Monia, że nie masz się czym martwić 🙂

Ja mam okresy bardzo podobne do tych sprzed ciąży, nieregularne, niezbyt obfite. Jedyne co się zmieniło to fakt, że przed ciążą w pierwszy dzień miałam lekkie bóle, a teraz nic mnie nie boli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika prosze o inny zestaw pytan ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
aktualnie mam 3 raz okres od porodu bardzo nie regularny,ale coz po malu wzytsko mysle (mam nadzieje,ze sie unormuje) jak se skonczy przyszlym tyg ide na 100% do ginka moze i po plastry anty hmm musze to przemyslec . .. w koncu wakacyjne szalenstwa sie zblizaja 😁 😁 😁 😁 😁
czekam na uchylenie rąbka tajemnicy odnosnie wrozki . . . .


ELLie
witamy w naszej pieknej szarej ale zawsze naszej POLSCE 🙂 prosimy o zdjecia Tymusia z wycieczek 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heheheheh oj złapała złapała 😁 Aż miała pół buzi w piasku 😁 Obeszło się na szczęście tylko na małym otarciu 😉

Ellie najlepiej jest tam gdzie nas nie ma 😉 Jak siedzi się cąły czas w domu, to marzą się wycieczki, a jak jest się w podrózy to człowiek po dłuższym czasie chce wracać do domu 😉
Nooooo jutro wielkie święto Tymusia 🤪 🤪 🤪 Jeszcze nie mogę się otrząsnąć, że czas tak szybko zleciał 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...