Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 🙂
A moje dziecko spi w dalszym ciagu i znowu nie bardzo wiem co mam ze soba zrobic, bo wlasciwie to sie nie zdarza.
Wczorajszy obiad z rodzina meza jakos przezylam, bylo calkiem fajnie, ale moze dlatego, ze wypilam kilka kieliszkow domowego wina? 🙂

U nas nic ciekawego sie nie wydarzylo ani nie dzieje.Cos musze zrobic ze swoim kregoslupem, bo boli mnie coraz bardziej, normalnie wstac z lozka nie moge. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Olcia zrobiła pobudkę 7.10, już zjadła śniadanko, potem zje 2-gie z nami.

Madalena, fajnie że napisałaś o tych książeczkach w pepco, chyba któregoś dnia podjade i kupię, jak takie niedrogie.

Waja, z tym kręgosłupem to idź do lekarza, bo nie fajnie jakby miał utrudniać Tobie funkcjonowanie.

Alicja, dobrze że już ze zdrówkiem ok.

Wszystkiego najlepszego Kwaśku z okazji urodzin - szczęścia, wielu radości,a mało zmartwień i spełnienia marzeń!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej :*
waja, mnie też ostatnio bolał, ale zaczęłam się trochę rozciągać w dzień i boli już zdecydowanie mniej. Zastane mamy te kręgosłupy po prostu 🤨
Alicja, cieszę się, że już się lepiej czujesz 🙂
U nas nocka ok, ale Młoda rano spadła z kanapy 😞 placek czerwono-siny ma na czole, ale poza tym wszystko jest ok. Nawet płaczu dużo nie było, tylko wystraszyła się i koniecznie chciała się przytulić. Teraz jak zwykle dokazuje 🙂 kupsko do nocniczka zrobiła, śniadanko chętnie zjadła, czyli wszystko po staremu 😉
laaf, ten program to taka krowa dla przedsiębiorstw, "Inteligentny system do zarządzania firmą, pracownikami i relacjami z klientami". Coś podobnego mój mąż zrobił w starej firmie, więc jestem pewna, że sobie z tym poradzi, choć na pewno będzie to zadanie dużo ambitniejsze, niż to "stare" 🙂

Hm, przypomniałam sobie. Wczoraj mąż mi oświadczył, że Aga chyba jest leworęczna. No i w sumie chyba muszę mu przyznać rację 🙂 🙂 wszystkie klocki wkłada lewą rączką, telefon przystawia do lewego uszka. Jeszcze muszę zwrócić uwagę, którą rączką je 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂

Kwasku sto latek 😘 😘 😘

Zuziaku moze go cholera zamkną a po za tym Twoja mama moze go oskarzyc o pobicie, nie wiem c Ci powiedziec bo to zycie w ciaglym strachu.... 😞

Ala super ze z Wami juz dobrze i ze szybko przez Was "doslownie" przelecialo 🙂

jak Dawid cos mi robi z klawiatura to ide po najmniejszej lini oporu, czyli restuje kompa 😜

Kwaksu pytalam o program bo my w formie pracujemy na Subiekcie ale niestety w wielu sytuacjach szwankuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuziaku, to straszne co piszesz, faktycznie mama może go oskarżyć o wtargnięcie i użycie przemocy wobec niej. Dobrze, że policja go szuka, niech go wsadzą i będzie spokój, ale na jak długo, bo kiedyś wyjdzie ten pychol, bo inaczej nie mogę go nazwać, więc wybacz mi za wyrażenie. A co nakazem o zbliżaniu się na jakąś odległość, chyba sąd takie coś wydał? Z całego serca życzę, żeby wreszcie się jakoś Wam ułożyło i żeby ojciec dał raz na zawsze spokój.

Kwaśku, mąż jest na L4 do 11.07.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Eee to jeszcze tydzień laby 🙂 a jak się w ogóle czuje?
Dzwoniła moja mama, zmarła siostra jej przyjaciółki (chorowała na białaczkę). Ech, już straciłam rachubę, który to pogrzeb w tym roku...

Dzięki dziewczyny za życzenia 🙂
A, przyszły mi te kosmetyki wygrane w konkursie 🙂 🙂 jeszcze nie używałam, ale zaraz pewnie na Młodej coś przetestuję (krem do buzi albo mleczko nawilżające dla dzieci) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 😉 Ja sie ucze tych testów i nie jest tak zle, ale zobaczymy w czwartek, Kubus spi. Zuziaki to współczuje takiej sytuacji, u mojej mamy tez nerwówka, no ale ona nic z tym nie robi, nie wiem czy sie boji czy co. No ale ja nic nie moge zrobic... A Madalena co tesciowa Ci zrobiła?
No wiadomo, nie ma jak samemu i wogole 😉 jutro mam jazde do Słupska i się denerwuje, bo jak mysle,że mam znowu z tym psycholem jechac, to nerwica mi sie nawraca;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KWASIEK Wszystkiego Najlepszego!!!!
Zuziaku przykre to z twoim ojcem ze taki jest i takie wam numery robi i jeszcze twoja mam pobil masakra... ale co zrobic najwazniejsze teraz zeby go policja znalazla..
Ja mam nerwa strasznego, piotrek mnie wkurzyl bardzo przez niego moje plany dziesiejsze poszly w piz...u a on sobie pojechal do niemiec...zajbiscie..
Pogoda kiepsska kolejny dzien w domu bo leje i zimnica...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alicja, ja też uwielbiam takie niespodzianki 🥴
Popakowałam przyjaciółce trochę rzeczy dla dziecka i dla niej samej (za miesiąc ma termin). Generalnie większość rzeczy pożyczyłam jej siostrze (teraz ma 1,5 miesięczną Madzię), ale i dla niej uzbierała się pokaźna torba 😉 i to rzeczy nieubraniowych (kocyk, ręczniczki, pościel, pieluchy, koszule). Więc w zasadzie obie powinny być zadowolone 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kwasiek Wszystkiego, wszystkiego dobrego.Dużo uśmiechu na twarzy, chwil samego szczescia, spelnienia marzeń oraz duzo, duzo milosci:*:*

Zuziek wspolczuje sytuacji i tych nerwow.To jest nie wyobrazalne, co moze sie z czlowiekiem stac przez alkohol. 🥴

mala usnela, a ja lece robic obiad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja bylam z mlodym u lekarza, jezzzzuuu odczekalam dwie godziny ponad obadal go i wszystko ok, ale dal pudeleczko na kalprobe, bo skoro czadzi to lepiej to sprwdzic, blo mlody codziennie z rnaa stzela kupczala rozwolnieniowego. terza spi kinol poejchal do pracy ja obiad jadam pora na relax na kawe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, suuuuper jest ten krem: http://sklep.eris.pl/pharmaceris/pl/product/atopic-dermo-cream-delikatny-krem-do-twarzy-dla-dzieci-120.html
Aga takiej gładziutkiej i mięciutkiej buźki jeszcze nie miała... 🙂 🙂 Wieczorem wypróbujemy balsam do ciała z tej samej serii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

u nas nieciekawe wiadomości mąż dziś poszedł do szpitala bo wygoniłam go do rodzinnego ten do chirurga a ten że jak nie chce Pan stracić nogi to na szpital no masakra po prostu o chodzi o te jego nogi co wam pisałam że ściana się na niego przewróciła i jedna się już dawno wygoiła a druga co była głębsza rana niedawno zdarł strupa z niej i było aż mięso mu widać ale nie dał sobie przetłumaczyć żeby poszedł do szpitala aż przedwczoraj w nocy coś mu tam tak jakby pękło i zrobiła się dziura że palec można by było włożyć mi przyznał się dopiero wczoraj a dziś rano do lekarza i okazało się że mu tam gnije w środku teraz czekam na wieści mam nadzieje że dobre

Iga marudna na maksa bieguke ma wczoraj była nie do wytrzymania dziś już troszkę lepiej ale kupy już 3 rzadkie ale ząb się przebił więc myśle że obejdzie się bez lekarza bo jeszcze tego mi brakuje

do tego jeszcze zesrał nam się aparat i musimy kupić jakiś bo nie będę miała jak aukcji nawet wystawić a taki wydatek teraz to tak nie bardzo nam pasi pożyczyłam aparat od ciotki to znów mi laptop tamtej karty nie czyta (mam nadzieje że się nie psuje on chociaż)

w sobote mieliśmy iść na wesele ale m w szpitalu to Trzeba odwołać że nie przyjdziemy a lipa tak tydzień przed no ale zdrowie ważniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magdalena no to ja juz nie wiem, bo Maxymo tez ciskal twardziele, a teraz pierd i booom rzadki kupczal wyskakuje... ze wzgledu na te twardzile zamowilam nocnik, bo to zawsze wygodniejsza pozycja, no ale moje dziecko traktuje nocnik jako nowa zabawke 😉a do tego przez te kupczale lejace to nawet go tam nie sadzam bo nie zdaze...
Sylwia w morde jeza!! no to szczescie w nieszczesciu, ze sie ogarnal mezasty i przyznal i do szpitala poszedl dzizes oby bylo ok. mowia ze faceci to duze dzieci i kurna chata tak jest. 😘 3maj sie i niech wiadomosci beda dobre!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia, miejmy nadzieję, że obędzie się bez większego uszczerbku na zdrowiu Twojego męża 🙂
ja właśnie wyszukałam sobie na necie przepisy na tarty z owocami... 😎 mam parę truskawek, kilka jagód. Mam banany, gruszki. Więc chyba dziś wieczorem albo jutro podczas drzemki Agi coś upichcę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
że ci sie Kwasiek tak chce pichcic..kurde ja to nie mam daru i weny do pieczenia roznych ciast.
Sylwia nno to niezle sie urzadzil maz, oni lubia ukrywkac ze cos nie tak dopiero jaK COS powazego to mowia jak dzieci doslownie jak mowicie....wola wszytsko sami zanim sie zdecyduja na lekarzza... u was tez tak leje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...