Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej,byłam u ginekologa i mówił ze jednak mam sie w szpitalu umawiac a tam bede w poniedziałek dopiero wiec nie wiem jeszcze kiedy cesarka,ale do 11 marca bede po na pewno,a mały wazy 3400 prawie jak na 38 tydzien 😉
Komsi super ze sie zdecydowaliscie,lepiej jednak jak jest dwoje,bo jedynak bedzie samotny jak rodziców zabraknie a tak beda sie spotykac...
Anulka i moje Gratulacje.że zostaniesz po raz drugi mamusią 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuziek, generalnie ok., chociaż wczoraj po pracy i dzisiaj rano trochę kiepsko czułam się. Faktycznie teraz nic nie chce mi się, najchętniej leżałbym i ewentualnie spała.

Angela, dzięki 🙂 A u Ciebie to już niedługo i będziesz tulić synka 🙂

Komsi, fajnie, że będziecie chcieli mieć drugiego dzidziusia, pozostaje mi życzyć powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie dziewczyny. Gratuluje wszystkim przyszłym mama [color=red][/color]

Ale jestem mile zaskoczona ze bedziecie miały dzidziusie .

My tez sie staramy juz jakis czas i mam nadzieje ze w koncu zajde ale bym chciała.

Piotrus chodzi do przedszkola , obecnie nie chodzi bo chory ;-( Ja tez miałam sporo problemów zdrowotnych ale juz wychodzę na prosta.

Buziaczki dla Was 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,a ja jednak jutro ide o szpitala się umówic,bo musze do poloznej skoczyc po chorobowe.bo lekarz sie pomylił o jeden dzien,ale przynajmniej bede wiedziała kiedy cesarka,bo czuje ze poród juz niedługo,czop mi powoli odchodzi a to ,oze nie doczekam nawet cesarki,ale na razie krwi nie ma to sie nie martwie....Magdalena fajnie,ze sie staracie równiez i tak jakos wiecej tu piszemy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela to czemu Kubusia rodziłas naturalnie. Pogorszył Ci sie słuch po porodzie? A Maz jest w Polsce czy nadal za granica?

Zuziek widziałam na fb fajnego masz faceta ;-) To czyli Adam juz zniknął z Waszego życia ? Pytam bo jakos nie jestem w temacie. Jak mama sie czuje ?

Dziewczyny długo sie staraliście zanim zaszłyście w ciąże?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madalena Adam widuje się z Zuzią co dwa tygodnie teraz już jest ok ale mieliśmy z nim przeboje nie płacił alimentów robił problemy przy rozwodzie i w ogóle żarliśmy się strasznie... na całe szczęście już się uspokoił i nawet mi szczerze pogratulował ciąży i pytał jak się czuje i czy nie mam problemów z ciążą jak przy Zuzi...
Mama miewa gorsze dni ale generalnie jest ok. teraz będzie mieć operacje wycięcia macicy i strasznie się boje bo mama ma słabe serce... ale musi ją mieć wykonaną...
ostatnio miała mieć chemie ale jej nie podali bo okazało się że guz zniknoł... i nie bedą ją truć niepotrzebnie ale to jeden z kilku...

pytasz ile się starałam o dzidzie... hmmm dzidzia starała się o mnie... 😎 oczywiście wpadka jak by nie było... jeden superplemnik się znalazł!!! ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja zaszłam w ciąże w drugim cyklu,więc szybko tak jak z Kubusiem,a po porodzie naturalnym pogorszył sie słuch i dlatego cesarka a jestem umówiona na środe do szpitala a za tydzien synek powinien być z nami 😉 Magda a mąż jest w Polsce od grudnia,wyjezdza koło 20 maja dopiero jak juz,a tak to tu pracuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehe Zuziek faktycznie zaszalałaś z wypiekami 🙂 Masz racje, a co będziemy się ograniczać 😜

Ja wczoraj trochę skromniej zjadałam, bo tylko 2 pączki - w pracy i w domu, a kilka minut temu trzeciego 😁

Madalena, ja zaszłam w ciąże, tak jak przy Olci, w 2 cyklu po odstawieniu tabletek.

Jeszcze trochę odpocznę i zabieram się za ogarnianie mieszkania. Dzisiaj muszę Olę szybciej odebrać z przedszkola, bo na 17:30 są urodziny jej koleżanki z przedszkola. Poza tym wykrakałam, że imprezowanie się zacznie...w niedzielę jedziemy na 5 urodziny córki mojej kuzynki, które też będą na placu zabaw w CH z animatorem i poczęstunkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Też bym tak chciała szybko ale nie zawsze sie da ;-) ale trzeba byc dorej mysli.

Zuziek fajnie ze Adam utrzymuje kontakt z córką . A jak zareagował twój obecny facet na ciazę. Wsoja droga chciałbym kiedys tak po prostu wpaść bo jakos starania mnie meczą i odbierają radość z seksu ;-(
To chyba nie zbyt dobrze jak mam ma więcej guzów. Mojej mamie wycieli mącicie i cała reszte co w konsekwencji skończyło sie upadkiem małżeństwa. Mam nadzieje ze z mama bedzie wszystko dobrze bo na zdjęciach z Zuzia z dnia babci wygląda super .

Nie wiem czy Wam kiedyś pisałam ale troszeczkę sie rozwijam w kierunku szycia. Byłam na szkoleniu i teraz szyje. Nawet musze sie pochwalic ze niezle mi idzie wiele osób którym cos robiłam wraca do mnie. teraz robię głównie sukienki balowe dla dziewczynek , tiulowe itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Madalena Ty masz talent do szycia i sie nie dziwie że ludzie do Ciebie ciagną 😉 ja byłam w mieście i w zusie załatwic sprawy z macierzyńskim. Teraz ide odpocząc sobie,Kubus był w figloraju i zadowolony był,niedługo braciszka bedzie miał na świecie,na pewno bedzie zadowolony jak przyjedzie go zobaczyć do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madalena super że się rozwijasz 😉 i robisz to co lubisz 😉 to najważniejsze.

Angela u nas nie mogą dzieci przychodzić do szpitala dopiero od 6/7 lat wpuszczają... 🤢

a mnie dziś spanie zmogło spałam 3h popołudniu mama młodą się zajęła...
u mojej mamy wycięcie macicy to raczej nic nie zmieni 😉 jeśli chodzi o te sprawy... :P

Anulka miłej zabawy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry 😉
dziś z samego rana rozpiera mnie mnie duma 😁 Zuzia zaczęła mówić "r" 🙂 ona ogólnie pięknie mówi od małego nie miała problemu żeby się wysłowić jedynie mówiła "L" zamiar "R" wczoraj moja siostra wręcz piszczała 😁 jak słyszała "rower" "obraz" "Patryk" haha takie małe a cieszy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja z Piotrusiem przytyłam 20 kg ale jak po 2 tyg wyszłam ze szpitala to miałam mniej niz przed zajściem w ciąże. Co stres robi z człowiekiem.

Zuziek a jak Zuzia traktuje twojego faceta?Swoja droga fajnie ze ma kontakt z Adamem. Cieszy sie ze będzie miała braciszka 🙂?

Piotrus jak słyszy o jakim kolwiek dzidziusiu to źle reaguje nie chce słyszeć o rodzeństwie. Wiec w przyszłości będzie trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madalena jest świetnym "Wujciem" Zuzia za nim przepada on ma mega podejście do dzieci i wydurnia się z nią i bawi ale też trzyma dyscypline która jest jej potrzebna bo tata ją teraz rozpieszcza... (co mnie nie dziwi bo widzi ją raz na dwa tyg)
Zuzia chciała siostrzyczke ale jak wyszło że braciszek to zapomniała o siostrzyczce :P i powiedziałam jej że jeszcze podziekuje za brata jak będzie nastolatką 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...