Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej 🙂 Kasiu kupki Adasia po lekach się unormowały jutro mam kontrolę myślę,że będzie ok 😉 goraczka jeszcze jest ale tak około 38 wiec bez lekow dziś narazie, za to wczoraj wieczorem dostał delikatną biegunkę więc chyba wszystko razem na zęby się składa no ale zobacze co jutro powie nam pani dr. Nina to daj znać co tam wyjdzie hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ha ha ha ale Kura sie wystraszyła 😁

my ustaliliśmy z K że skoro teraz nam się "upiekło" to postaramy sie o dziecko za jakiś czas... tzn gdy nasze sprawy będą ogarnięte i weźmiemy ślub 🙂
a to też nie tak szybko bo za rok ślubuje K brat....

Wczoraj odebrałam dzieci od Pawła z moją mamą,Maja w niego się wczepiła i płakała że ona nie chce że ona chce do taty,zabraliśmy ja siłą 😞 wyrywała się i płakała i długo była na nas zła....dopiero później jej przeszło to był przykry widok 😞
i moze jestem egoistka ale i tak bym nie wróciła do P mimo że dzieci mogły by miec oboje rodziców...

Sylwia szukaj ząbka mąz ci sukienke kupi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaaa zapomniała bym wam się pochwalic 🙂

wczoraj w focusie w bydgoszczy były gry i konkursy dla dzieci, i Oliwka chciała zagrac w takie rzucanie wielka pluszową kostka, i stwierdziłam to maja tez niech weźmie udział a ta od zapisów stwierdziła że "Maja jest za mała i sobie nie poradzi" a ja jej że ma prawie 3 lata i sobie poradzi napewno lepiej niz nie jeden 4-5 latek!!
i co????? ha ha Maja rzucała ta kostka równo 😁 wygrała książeczkę "jaka i piratów z nibylandi" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe Mini Maja rozbujnica by rady nie dała ?? 😉 A co do widoko jak dzieci odbierałaś napewno przykre to było, ale musisz też myśleć o sobie i o tym jak by to było za jakiś czas jak dzieci podrosną...
Ząbka narazie nie ma... marudzenie jest piękne za to 🤢 chłopaki śpia juz o dziwo od dobrej godziny 😮 🙃 dam znac co i jak jutro 😉 a wogóle zapraszam www.domik-meble.pl ciągle coś w wolnej chwili opracowuje i poprawiam ale jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 test negatywny oczywiście. Obym dziś dostała się do lekarza. Czuję się jak emerytka, wszystko mnie boli 🙃 🙃
Sympatyczna stronka Sylwia 😁 ja bym nie umiała strony zrobić 🙂
Krowa, gdybyś została z P, to potem dzieci mogłyby Ci powiedzieć: trzeba było odejść od taty. A na pewno chcą żeby ich mama była szczęśliwa, a tak jest teraz 🙂 Także myślę, że to była najlepsza decyzja 🙂 teraz ciężko się Mai oderwać od taty, a jakbyście razem mieszkali, to by ciągle kłótni słuchały... Maja jaka zdolna, bo to moja synowa w końcu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
j 🙂 uuu Nina a już myślałam że może hehe 😉 Zgadzam się z Tobą dziewczynki są coraz większe i by to wszystko obserwowały, a tak będą wyrastać w szczęśliwym związku 🙂 na 16 mam kontrole w Toruniu więc pewnie zajrzę dopiero wieczorem 🙂 Adaś już nie ma gorączki ale ząbki sie jeszcze nie pokazały, chyba następny ma twarde dziąsła i będzie ciężko przechodził... ech no, ale chciało się dzidzi to ma się 😉 lece ogarnąć trochę i coą na śniadanie i obiad przygotować 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie też prawda maja z czasem pewnie czuła by to co Oliwka a ona często płakała i mówiła że chce by tatuś sie zmienił... 😞 poza tym moja mama została z moim ojcem ze względu na dzieci i co ma z tego?? często jej powtarzam że powinna odejść już wtedy od ojca,ostatnio dość otwarcie sobie z nią porozmawiałam,i jak najbardziej jest za tym rozwodem i za planowanymi zaręczynami 🙂


Nina Maja jest chuligan ona potrafi poradzić sobie z pięciolatką a co z taka kostka dopiero 😁
wstawię wam później zdjęcie jak się zabrały ze sobą za walkę byście miały żywy dowód jak sie tłuka 😁
ty daj znać po lekarzu koniecznie i Sylwia tak samo mam nadzieje że obejdzie się bez innych zabiegów u Adasia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia gratuluje i chrześniaka i tego że z Adasiem już lepiej 🙂

Kasiu tak póki co bez nowego maluszka w domu,na początku było mi smutno ale teraz sadzę że może i lepiej, bo chciała też bym wyjechać dalej niż kilkanaście kilometrów 🙂
no i też czeka mnie teraz pewnie na dniach ustalenie daty rozwodu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zycze sily na sprawie rozwodowej Aga 😘 i tak jak dziewczyny pisaly, - nie miej wyrzutow sumienia, bo bardzo latwo jest byc wspanialym tatusiem, jak sie jest takiem weekendowym tatusiem, wtedy tatus na wszystko pozwala i ma zawsze czas, ale przeciez wczesniej tak nie bylo, wiec...glowa do gory 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a teraz zaczne sie troche chwalic :
ostatnio kupilismy stol :
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/20130603140141.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/7795/20130603140141.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i taki domek
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/5/20130602182110.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/4711/20130602182110.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Kaya jest przeszczesliwa, bawi sie tam non stop 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂 to ja druga.
Kasiu, oczywiście że dobrze, ze test negatywny 🙂 skoro biorę anty, to znaczy, że nie planuję drugiego dziecka 😁 chcę iść do pracy, już nie mogę doczekać się jak mały do przedszkola pójdzie 🙂 a drugiego dziecka nie chcę, chyba że w totka wygram.
Domek boski, sama bym taki chciała, zwłaszcza w wersji powiększonej 😁 hahah.
A stół piękny, solidny 🙂
Idę na usg za tydzień, ale raczej myśli że mam kamienie/piasek w pęcherzu lub nerkach, ale nie mam na szczęście stanu zapalnego.
Wczoraj moje dziecko wracając do domu musiało mi zrobić psikusa 😉 chciał iść inną drogą i jest miejsce gdzie dokarmiają gołębie i po prostu jest tam jedna wielka kupa i on musiał w tą kałużę gówna wejść 😞 ja bym się wywaliła wyciągając go stamtąd 😜 oczywiście buty całe i spodnie nowe, pierwszy raz założone 😉 jeszcze z fochem szedł, że taki uwalony jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Cześć 🙂 to ja druga.
Kasiu, oczywiście że dobrze, ze test negatywny 🙂 skoro biorę anty, to znaczy, że nie planuję drugiego dziecka 😁 chcę iść do pracy, już nie mogę doczekać się jak mały do przedszkola pójdzie 🙂 a drugiego dziecka nie chcę, chyba że w totka wygram.
Domek boski, sama bym taki chciała, zwłaszcza w wersji powiększonej 😁 hahah.
A stół piękny, solidny 🙂
Idę na usg za tydzień, ale raczej myśli że mam kamienie/piasek w pęcherzu lub nerkach, ale nie mam na szczęście stanu zapalnego.
Wczoraj moje dziecko wracając do domu musiało mi zrobić psikusa 😉 chciał iść inną drogą i jest miejsce gdzie dokarmiają gołębie i po prostu jest tam jedna wielka kupa i on musiał w tą kałużę gówna wejść 😞 ja bym się wywaliła wyciągając go stamtąd 😜 oczywiście buty całe i spodnie nowe, pierwszy raz założone 😉 jeszcze z fochem szedł, że taki uwalony jest.
Łukasz kupol 🤪 😁
oddam tanio albo i za darmo Maje non stop fochy bunty tupanie i "nie chce" 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
Spaliłam się na maksa 🤔 Wczoraj byliśmy poza domem cały dzień i teraz za to płacę spalonymi plecami i rękoma 😞
Kasia domek bombowy a stół jak najbardziej w moim stylu ale to jest coffee table czy stół do jadalni ? Bo jeśli coffee table to taki dość wysoki na nóżkach. Ja mam za mały salon i już myślę o pozbyciu się swojego stołu tego z 6cioma krzesłami i kupienie okrągłego z 4. tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem wręcz przeciwnie do was chciała bym dziecko,może nie teraz ale jeszcze chce, tylko wpierw chciała bym odchować trochę Majkę i trochę skorzystać jeszcze z przywileju starszych dzieci 🙂
co do utrzymania właśnie gdy jest więcej dzieci niż jedno myślę ze to jest indywidualna kwestia każdej kobiety bo to zależy od jej planowania wydatków itp.
bo wiadomo jedni uważają że kupią to tamto i dla drugiego by już nie starczyło a drudzy kupią to tamto i to dla dwójki 🙂
ja nie powiem by było zupełnie łatwo ale też nie powiem byśmy mieli zupełnie trudno bo w sumie mimo zarobków w pl płacimy ok 1200z opłatami za mieszkanie,450 na Marcina,komórki,cyfra,net.... a jednak a to kupie to dziewczynka czy tamto,ostatnio może więcej sobie bo się przerzuciłam na sukienki i spódniczki.... ☺️ tyle że u nas nie palimy,nie chodzę do kosmetyczki i nie jeździmy mercem klasy A 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe ale Łukasz gulaja wdepnął w kupę hehe uśmiałam sie 🙂
Mini zgadzam się z Tobą przy dwójce wydatki wcale nie muszą być straszne 😉 i też mamy mniej więcej podobne opłaty i możemy sobie pozwolić na zamówienie jakiegoś jedzenia czasem czy wyjazd jakiś, ale też nie palimy i nie chodzę do kosmetyczek itd. ale nie jest źle 😉
Adasia pierwszy ząbek już prawie jest myślę,że pewnie w nocy mu się przebije 🙂 maruda z niego niesamowita, już wysiadam z nimi przez ostatnie dni... A jeszcze Domi dziś dostał temperaturę tak 38 ma i chyba też ząb bo 5 u góry mu wychodzi z tego co widzę 🤢 a nic go nie boli i nie ma ani kataru ani kaszlu wiec myślę,że to tez ząb... niestety to są uroki bycia mamą dwóch maluchów 😉 wysiadam już chwilami ale jakoś daje radę 😉 lece zajrzę wieczorem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
hehe ale Łukasz gulaja wdepnął w kupę hehe uśmiałam sie 🙂
Mini zgadzam się z Tobą przy dwójce wydatki wcale nie muszą być straszne 😉 i też mamy mniej więcej podobne opłaty i możemy sobie pozwolić na zamówienie jakiegoś jedzenia czasem czy wyjazd jakiś, ale też nie palimy i nie chodzę do kosmetyczek itd. ale nie jest źle 😉
Adasia pierwszy ząbek już prawie jest myślę,że pewnie w nocy mu się przebije 🙂 maruda z niego niesamowita, już wysiadam z nimi przez ostatnie dni... A jeszcze Domi dziś dostał temperaturę tak 38 ma i chyba też ząb bo 5 u góry mu wychodzi z tego co widzę 🤢 a nic go nie boli i nie ma ani kataru ani kaszlu wiec myślę,że to tez ząb... niestety to są uroki bycia mamą dwóch maluchów 😉 wysiadam już chwilami ale jakoś daje radę 😉 lece zajrzę wieczorem 😘
czyli zwyczajny standard u mnie tak jest 😁 a co do dwójki to moge powiedzieć że podwójnie w dupe dają to na bank 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...