Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

póki co zrobiłam dziś rano test i wynik negatywny 🤢
boli mnie ciągle podbrzusze, mam wyższą temperaturę i tą huśtawka ale nic więcej nie wiem ☺️
poczekam do 5-6 czerwca bo wtedy powinnam mieć jakoś okres jak coś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mini poczekaj lepiej ja z Adasiem też robiłam test zanim miałam okres dostać i wyszedł negatywny hehe a w dniu kiedy miałam dostać zrobiłam i zdziwko hehe 😉 Kasiu wiem,że ludziom ciężko u nas jakoś się kręci, ale chyba dzięki temu,że Paweł założył firmę i ma jakies małe zamówienia które robi po godzinach bo wcześniej u taty dorabia więc tak jakby dwa etaty ciągnie, ale długo tak nie da rady bo widze jak często jest zmęczony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
U mnie drugi dzień wolnego 😁 Błogie lenistwo w łóżku Ala wstanie i lecimy na zakupy a później do ogródka robić prządki 🙂 Wczoraj wieczorem posprzątałam a więc dziś nie robię nic prócz obiadu i prania hihi
Powiedzcie mi czy Wasze Dzieciaki też robią taki bałagan w pokojach u siebie? Jejku ja już nie mam siły na to co robi Ala i wszystkie jej zabawki te mniejsze wrzucam do jednej skrzynki bo nie mam siły na ciągłe układanie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Mini - poczekamy, zobaczymy 😉
Sylwia, dokładnie wiem o czym mówisz , M tez po tyle godz pracuje w stolarnii ... 😮
Kasia, moja Kaya bałagan potrafi zrobić straszny, zwłaszcza jak nie przypilnuje albo nie posprzatam tam codziennie, ale ostatnio mam na nią sposób - mówię , ze ma wszystko pozbierać , bo juz idę z odkurzaczem: ruchy wtedy dostaje do sprzątania ze hoho 😁
I nawet jej wychodzi to układanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia to jest myśl - nie mam odkurzacza ale mogę udawać, że zamiotę zabawi i wyrzucę hmmm dobry pomysł - spróbuje 😁
Mój M chodzi do pracy co 4 dni na 4 dni i też jest wiecznie zmęczony hahaha czasem nie mam na Niego siły taki leń z Niego 🙃 Ale dzisiaj zapisał się na nadgodziny 2 dni bo kasa na wycieczkę dodatkowa się przyda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze maja za to sama jak jest po sobie pieknie sprzata aż miło układa zabawki na swoje miejsce itp ale jak z Oliwia i prosze by posprzatać słysze nie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Łukasz ostatnio raczej sprząta. Tylko klocków mu się nie chce. a tak to wie, co gdzie ma swoje miejsce.
Ale nie robi szczególnego bałaganu.
Pigi, to ja nie miałam takiego bólu jak Ty. To musiało być straszne!
Już mam dosyć chodzenia do toalety, aż zaczęłam zapisywać. Przed pójsciem spać co 20 minut, a jak już udało mi się zasnąć to wstawałam o 2,4,5,6 i 7 🤪 🤪 🤢 🤢
Mało piję, a dużo sikam. Byłam wczoraj u lekarza i dostałam skierowanie na badania, także jutro jadę zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Domi uwielbia bałagan też mu dużo zabawek do skrzynki wrzucam a reszte się układa 😉 odkurzacza się nie boi wiec nie pomaga mi niestety... wczoraj ugryzła mnie pszczoła w policzek i jestem dziś spuchnięta okrutnie... myślę czy nie podjechać na pogotowie na zastrzyk bo ogólnie nie miałam nigdy uczulenia ale kurcze nie schodzi ta opuchlizna... Paweł się ze mnie śmieje bo wyglądam strasznie hehe lece obiad dokończyć i Adasia nakarmić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
Ninka jeśli tak dużo sikasz to albo masz coś z nerkami albo z pęcherzem. Pij dużo bo się odwodnisz a i przy małej ilości wody mocz jest intensywniejszy jeśli to nerki to je przeciążasz jeszcze bardziej 😘
Moja Ala to szatan - ogólnie wszystko bardzo niszczy i swoje rzeczy i nasze - ile biżuterii już mi napsuła dobrze, że takiej sztucznej mojemu M płyt do kompa itp. plus swoje zabawki niszczy rysuje ściany i nic na Nią nie działa nawet klapsy dostaje za to i nic jeszcze się śmieje nam w twarz jak Jej coś tłumaczymy. Czasem siadam i płacze bo nie mam siły ile razy można Jej coś tłumaczyć a Ona robi jakby na złość 😮
Sylwia idź z tym do lekarza bo to policzek uważaj żeby opuchlizna nie weszła na migdał albo węzły chłonne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo 🙂

Nina tak jak Kasia mówi albo pęcherz albo... 🙂

Sylwia ja bym pojechała wiesz ze teraz wszystko i zwierzaki i rośliny jakieś dupowate 🤢

Moje pindy od wczoraj są u ojca wracają w sobotę,już mu zapowiedziałam że nie chce by je odwoził do mnie do domu tylko z miasta będę je odbierała, bo przez miesiąc kiedy Krzyska nie ma nie chce go u mnie w domu by później nie było głupich zachowań ludzkich i gadania, i uwierzycie ze focha strzelił!! 😠


ja myślę ile można przyrąbać na wadze w miesiąc bo zaczęłam żreć jak świnia od dwóch dni kiedyś tak nerwy zajadałam ale to bardzo dawne dzieje ważyłam wtedy 52kg 😁
wczoraj jak odwiozłam dzieci to grill z bratem,kebab, później kurczak z ogórkami małosolnymi drożdżówka i w miedzy czasie podjadanie a dzis ripley z rozrywki 😁
wogóle jestem u mamy miałam jechać do siebie ale mój brat twierdzi że wtedy nie ma z kim dvd ogladać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Robiłam badania i wyszły raczej dobre, tylko jeden wynik mnie zastanawia, ale to już lekarz mi powie co dalej. Czytałam w doktorze google, że wielomocz może wskazywać na inne choroby. Ja już wcześniej zauważyłam, że chodzę do toalety 3 razy w nocy i ogólnie często, ale nie myślałam że to coś złego, jednak to co teraz się dzieje, to przesada 🤢 🤢 na szczęście dziś w nocy tylko 3 razy wstawałam 😉
Może na usg nerek mnie wyśle.
Krowa, mam nadzieję, że to nie ciąża, bo co do 5 minut biorę anty, o ale wiadomo, różnie to bywa.
A Ty albo sobie wkręcasz ciążę w głowie, albo faktycznie tak jest 😁 wiesz ile psychika może zdziałać. Tylko ten pierwszy test pozytywny... 🙂
Ja tam nie miałam żadnych zachcianek, ani ogórków z czekoladą itd. Gdyby nie przypadek, to bym pewnie dłużej nie wiedziała o ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Hej. Robiłam badania i wyszły raczej dobre, tylko jeden wynik mnie zastanawia, ale to już lekarz mi powie co dalej. Czytałam w doktorze google, że wielomocz może wskazywać na inne choroby. Ja już wcześniej zauważyłam, że chodzę do toalety 3 razy w nocy i ogólnie często, ale nie myślałam że to coś złego, jednak to co teraz się dzieje, to przesada 🤢 🤢 na szczęście dziś w nocy tylko 3 razy wstawałam 😉
Może na usg nerek mnie wyśle.
Krowa, mam nadzieję, że to nie ciąża, bo co do 5 minut biorę anty, o ale wiadomo, różnie to bywa.
A Ty albo sobie wkręcasz ciążę w głowie, albo faktycznie tak jest 😁 wiesz ile psychika może zdziałać. Tylko ten pierwszy test pozytywny... 🙂
Ja tam nie miałam żadnych zachcianek, ani ogórków z czekoladą itd. Gdyby nie przypadek, to bym pewnie dłużej nie wiedziała o ciąży.

Nina ja nie brałam anty raz mój gin miał urlop raz nie było terminu i chyba ok 2 miesięcy bez,ale nie jestem w ciąży zrobiłam ostatni test a mój okres juz bedzie 100% pewnością gdy dostane 😞
powiem że tak jak początkowo nas to szokowało to teraz i ja i K czujemy jakis smutek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Hej 🙂
Ninka no to teraz tylko lekarza pilnuj żeby się dobrze Tobą zajął i wszystko wyjaśnił 😘

Ala demolka to mało powiedziane 🙃 Jutro jest dzień dziecka a my Jej nic nie kupiliśmy bo Ona zabawki tylko niszczy a więc szkoda kupić Jej coś drogiego bo zaraz to rozwali albo pomaluje markerem jak reszte zabawek 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Adaś mi od wczoraj gorączkuje około 39 stopni i co około 7 godz przeciwbólowe... Ale to myślę ząbek pierwszy bo coś widać a nic innego mu nie jest. Kurcze my też nic nie kpilismy chłopakom na dzień dziecka bo nie mamy co za bardzo a kupić byle kupić to nie ma sensu... Moj chrześniak chyba lada dzień się urodzi 🙂 kuzynka była u lekarza dziś i ma 2 cm rozwarcia i podatną szyjkę 😁 ale się cieszę!!!lecę spać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
ja Łukaszowi też nic nie kupiłam. Wezmę go na przejażdżkę tramwajami, bo to dla niego największa uciecha. A u nas 18st i ma padać cały dzień, więc daleko się nie wypuszczamy, a atrakcje są w parku,a to spory kawałek.
Jeszcze spodnie i bluzę mu kupię, bo w Reserved dostałam kupon rabatowy 30%, to trzeba korzystać 😁
Kaya jaka wystrojona 😁 rowerek ekstra prezent 😁 u nas jeszcze za wcześnie, bo mój gamoń pewnie by nie wszedł, tylko by go prowadził.
Sylwia, pochwal się jak już zostaniesz ciocią 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buziaki dla Dzieciaczków !!! z okazji ich święta !! 😘 😘
Sylwia masz rację - mam to samo podejście jak kupić coś byle by było to lepiej nie kupić nic. Dlatego też Ala nic nie dostała bo drobnostki dostaje kilka razy w miesiącu a porządną zabawkę strach bo niszczy tak jak pisałam.
Ja po pracy. ostatnio jest sajgon - ledwo żyję. Idę na kawkę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...