Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Troszkę to będzie cię kosztowało i musisz uzbroić się w cierpliwość szwagierka miała mieć tylko rok a ma już trzy. Na początku miała wizyty, co miesiąc na podkręcanie, a teraz, co 2, 3 mc chodzi.
Nie widać, bo jestem tak śliczna, że najpierw widać moje piękne oczy ,a potem krzywe kły 😁 😎 🙃 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Troszkę to będzie cię kosztowało i musisz uzbroić się w cierpliwość szwagierka miała mieć tylko rok a ma już trzy. Na początku miała wizyty, co miesiąc na podkręcanie, a teraz, co 2, 3 mc chodzi.
Nie widać, bo jestem tak śliczna, że najpierw widać moje piękne oczy ,a potem krzywe kły 😁 😎 🙃 😜
ha ha ha wiesz u mnie i Niny są śliczne cycki 😁 jeden zwis...dwa zwisy....trzy zwisy...cztery zwisy... 🙃 🙃 😁
ale latem THE BEST bo cyce na kafelkach będą się chłodziły 😁
w przeciągu świąt Maja tylko raz poprosiła o pierś.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂

Co do zębów to ja też mam krzywe ale na aparat mnie nie stać 🙃 Mam inne priorytety teraz 🙂 Ale przyzwyczaiłam się. Myślę, że za męczące by było dla mnie noszenie aparatu. Poza tym już za stara jestem.

Dzieciaczki zmieniają się z miesiąca na miesiąc! Śliczne wszystkie bez wyjątku 🙂

Agata, nie ukrywam, że Amelka nie bardzo mi się widzi ale nie zmienia to postaci rzeczy bo gusta są różne a dziewczynka i tak będzie i tak 🙃 🙂 🙂

Wypiję piwko i spadam spać bo rano do pracy.

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Marta dzięki przynajmniej jedna nie straszy mnie nagłą zmianą płci mojego dziecka 🤪
Co do aparatu to jak jak Marta, nie stac mnie na taki interes, jestem za stara i szczerze mam uraz, kiedyś jak byłam mniejsza nosiłam ten na noc zakładany, pokrzywił mi bardziej zeby niż naprostował i w gabinecie dentstycznym ucinam temat, moja koleżanka miała niby na rok założony, 3 nosiła, zęby jej się psuły od szyn, a teraz musi nosić ten na noc i to nei dają gwarancji czy zgryz nie wróci na swoje miejsce bo ma już swoje lata (20 jak zaczynała nosić), poza tym to jest nie oszukujmy się ból, ja przy zdejmowanym aparcie (a więc nie całą dobę) i mając 13 lat czułam ból bo kości już są w pewnym stopniu zrośnięte to niechce myśleć co później jest, po prostu ja bym się bała ☺️
muli mnie jak zawsze, a pisanka szaleje w brzuchu od rana, Zosia nei dała się wyspać, wczoraj w dzień nie chciała jeść to w nocy odrabiała :/
Kura Włosi mówili że kupią od nas każdą ilość jaj bo oni swoich mieć nie będą więc do roboty i euro na aparat się znajdą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 no więc Nina zęby są okropne u naszych maluchów, Domi zaczął się już o 21 kręcić i rzucać po łóżku myślałam, że może przejdzie mu po chwili, no ale skończyło się tym, że dostał syropek przeciwbólowy i spał do 5.30. Teraz jest marudny i ogląda teledyski na esce, ale mam nadzieje, że pójdzie spać niedługo bo marudzi sam nie wie co chce... Ja też mam krzywe zęby, jak byłam w podstawówce to jeździłam do ortodonty i miałam aparat ale tylko taki na noc, ale jak wyrosłam to zęby i tak się wykrzywiły spowrotem 🤢 no my z Pawłem się śmiejemy, że już musimy zacząć dla Dominika na aparat zbierać bo też ma krzywuski po mnie ☺️ Kafinka a po Tobie nie widać, ze masz krzywą szczęke 😮 moja koleżanka na studiach miała operacje prostowania szczeki boziu jak ona mi opowiadala to ja bym wolłą kilka razy poród przeżyć 😮 😁 Kasiu i jak z mm? pogodziliście się? A ślub? Jeśli możesz to napisz nam coś 😉 Mini a co u Czity nie wiesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉
ale się uśmiałam 🙂 nagle się okazało, że każda ma krzywe zęby 😁 hahahaa. Marta, nie rozumiem co to znaczy inne priorytety 😜 może raczej inne wydatki 😁
Dla mnie jest to męczące, że nie mogę się uśmiechnąć i starać się mówić tak by nie było widać zębów...
Agata, u was to same tragedie 😜 moje wszystkie koleżanki, które nosiły aparat są zadowolone i cieszą się pięknym uśmiechem i nie miały takich strasznych historii 😜 wszystko jest dla ludzi, nie ma co demonizować.
dzisiaj piękna pogoda, co?? 🙂
A Kasia nic nie napisała i nie wiadomo co ze ślubem. Babcią chyba nie została 😜
Kasiu, może jutro co? 😁 ja mam jutro 4 rocznicę ślubu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Hej 😉
ale się uśmiałam 🙂 nagle się okazało, że każda ma krzywe zęby 😁 hahahaa. Marta, nie rozumiem co to znaczy inne priorytety 😜 może raczej inne wydatki 😁
Dla mnie jest to męczące, że nie mogę się uśmiechnąć i starać się mówić tak by nie było widać zębów...
Agata, u was to same tragedie 😜 moje wszystkie koleżanki, które nosiły aparat są zadowolone i cieszą się pięknym uśmiechem i nie miały takich strasznych historii 😜 wszystko jest dla ludzi, nie ma co demonizować.
dzisiaj piękna pogoda, co?? 🙂
A Kasia nic nie napisała i nie wiadomo co ze ślubem. Babcią chyba nie została 😜
Kasiu, może jutro co? 😁 ja mam jutro 4 rocznicę ślubu 😁

Nina ja nie demonizuje ja tylko o własnym przypadku mówie 🤪 ostatnio była u mnie szwagierka studiowała z koleżanką z krakowa i miała taki sam problem, heh może południe takie pechowe 😘
moja Zosia na szczęście ma zęby po mm i mam nadzieje że stałe takie same bedą bo on ma 27 lat prawie i 2 plomby tylko, zeby równiutkie i prościutkie 🙂
Myśle że Marta mówiąc o priorytetach miała na myśli że jednak woli zainwestować w Gabi niż w siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tak w ogóle Nina może byś termin porodu rzeczywisty mi przewidziała z tych swoich jajek czy czym tam wróżysz?, aha mm był wczoraj w tesco bo mu kazałam pampersiory 1 kupić i wiecie co? za 78 premium care 44 zł zapłacił a zwykłe żółte paczka 40 sztuk 56 zł 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry 🙂
Nina, Lukaszek to naprawde duzy chlopiec i taki meski , szkoda, ze juz zajety 🤪
Sylwia, malo Cie widac na tym zdjeciu, daj cos blizej 😉
nie bardzo nadrabialam, co napisalyscie, zdjecia latwiej ogladac ☺️
u nas juz ok, wyjasnilismy sobie i jest ok 🙂 oczywiscie Mstwierdzil, ze nie chodzilo mu o odwolanie slubu, ze nie tak go zrozumialam.... trele trele.... w kazdym razie juz jest ok
Paulina jeszcze nie urodzila,zle sie czuje. wymiotuje, bola ja zeby zatoki, nawet po wodzie ma zgage.... wczoraj byla na wizycie u midwife ta probowala naruszc jej czopa, ale szlo jej to nieporadnie i chyba nic z tego nie wyszlo. ma wizyte na wtorek do szpitala na wywolanie, gdyby jeszcze nie urodzila.
Kaya nauczyla sie kilku nowych slow - mowi "kuuuje" - dziekuje i " kuuude" 😮 😮 brzmi zupelnie jak kurde i Paula twierdzi, ze jej Niko tez od niani to slowo przyniosl. poczatkowo mnie to strasznie smieszylo, w sumie nadal boki zrywam jak slysze jak ona to akcentuje i kiedy mowi, ale chyba bede musiala z niania porozmawiac 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe to Kaya artystka hehe dobrze, ze sobie wyjasniliscie bo Ty tu dla wszystkich przykładem jestes 😉 Agata moz faktycznie poludnie takie pechowe 😜 W rossmanie pampersy 1 jakas paczka mala jest za 25 zł 43 szt. ja takie milam w szpitalu przy Dominiku z tego co pamietam. Dominik wlasnie zasnal dopiero... 🤢 nic lece po ziemniaki i musze naczynia ogarnac bo po poludniu jade na zakupy i siostre z pracy odbieram i u nas na noc zostaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A widziałyście jak ceny kaszek skaczą do góry?? Jak mały zaczynal je jeść to były po 5,50zł bodajże, a w Realu jak ostatnio zobaczyłam kaszkę Bobovita za 9,50zł to myślałam, że padnę 😜 Ale kupiłam Nestle za 7zł, czekam na promocję w każdym razie.
Agata, Tobie to zawsze coś dolega 😉 a jak Ty możesz stwierdzić po kim Zosia ma zęby?? 🤢 🤢 ja nie mogę czytać takich głupot, wybacz, że Zosia ma krążenie czy zęby po tacie 🤢 🤢 przecież ona jest mała i ma małe ząbki 🤢 🤢
A termin porodu to Ci powiem 1 maja hahahha 😁 uzbrój się w cierpliwość. Zresztą po co Ci moja wywróżona data, jak mi nie wierzysz, że jest Amel a nie Amelka 😞 hihih.
Kasiu, coś się wnuczka nie spieszy 😉
hahah Kaya już przeklina 😁 dobrze, że nei wie co to znaczy. A wydawała się najgrzeczniejsza z grudniowych dzieci, a tu proszę 🤪 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehe Nina normalnie tak jak i Sylwia może stwierdzić że Dominik ma krzywe zęby po niej, Zosia ma małe ząbki, zgrabne i szparki między nimi, ja mam wielkie łopaty, jeden na drugim hehe od zawsze takie miałam 🤪 nawet mleczaki jeden na drugi mi sie wciskał, a jedynki były nieproporcjonalnie wielkie do mnie 🙂
ej troche szybko ten 1 maj, mi wolno dopiero po 4 🤪

Kasia zgaga nawet po wodzie to niestety wina tego że dzieciaczek już duży rozpycha się a miejsca mniej i żołądek uciska i z tego też mogą być nudności i wymioty, ile ona jest już po terminie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no niee dalej Was nie ma...
chciałam się pochwalić że mm zrobił Zosi piaskownice, właśnie ją maluje 🙂 ale jeszcze jej nie ustawiamy bo trzeba wymyślić jakieś zmyślne przykrycie bo u nas na wsi kotów pełno a niechce żeby mała bawiła się w kocich odchodach, no i nie może to być bardzo ciężkie, któraś ma jakiś pomysł? jak Wy sobie radzicie?
druga rzecz Zosia poszła do chlewika świnki zobaczyć, myśleliśmy że będzie się bać a ona ani myśli się bać i się wspina po mnie i do ich zagrody chciała wejść, z krzykiem ją wynosiliśmy stamtąd bo ona chce do świnek, doszliśmy pod dom a ona zaczęła mi uciekać znowu do świnek, na pytanie jak robią świnki odpowiada "hu"
a i trzecia rzecz Zosia w końcu nowe słowo mówi "dzidzisz" w sensie widzisz, jak coś pokazuje to mówi dzidzisz 🤪
no to ja w takim razie mówie już pewnie dobranoc bo niedługo Zosie kąpać i spać, ja też padnięta więc pewnie zasne z nią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho ho 😁
ha ha wiec tak dziś miniatura w ok 5 minut gotowa była jechać do przychodni z dziećmi 😁
Oliwka miała bilans waży 17kg i ma 104 cm 🙂 a Majka ma 10 kg i 91 cm 😁 lekarka stwierdziła że z Majki wysoka dziewczynka a wagą mam się nie martwić bo widać że jest pulchna,i ładnie się rozwija 🙂
Majusia przy szczepieniach nie pisła,jedynie co to była zła że ją dotyka pani doktor 🤪
Oliwka dziś była u Pani logopedy,będzie nosiła smoczek ortodontyczny by zgryz naprawić i chodzi na naukę wymowy bo jej języczek jest w stanie leżenia gdy wymawia nie które słowa 🙂

Byłam u swojej Edytki (kobietki mojego wuja) i jak zwykle mnie utuczyła 😁 kawły sernika,faszerowane pomidorki,i cukiniowe łódeczki 😁 mniamu 😁 widać że mnie kocha 🙃 😁

a teraz wy 😁 ha ha

Kasia ciesze się że ślub nadal ważny a córka ma już objawy więc pewnie i dzidziuś szykuje się do drogi 🙂

Agata i Sylwia pipy z was,póki co maluszkom się ząbki nie ukształtowały jak należy bo to mleczaki i wszystkich nie mają jeszcze,a wiadomo że dopóki wszystkich nie ma to nie wiadomo jak się ustawią pozostałe itp więc nie medytować czekać do 7 lat 🤪

Agata a czemu myślisz że Zosia może mieć krążenie po M?? nie bądź sceptyczna ,bo tylko zmartwień na głowę dajesz a to słuch,a to krążenie a to zęby,Zosia to póki co dziecko a nie sklejka choróbstw,itp....


ps.i kolejna nowina mnie zwaliła z nóg kolega Marcin napisał smsa do nowej dziewczyny że ma się wyprowadzić z jego domu bo on i żona spróbują jeszcze raz !!! dziewczyna nie ma teraz gdzie mieszkać bo jak go poznała i się wyniosła od rodziców to była kłótnia że żonatego z dziećmi bierze i jak się wyprowadzi ma nie wracać 🤢 🤢 przygotowała wszystko na święta wielkanocne,czekała na niego itp a tu taki sms 🤨
muszę przyznać że ch... postąpił,bo potraktował ją jako laskę na seks 🤢 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 moja szwagierka ma prawie 40 lat, więc wiek tu chyba nie gra dużej roli. Sylwia jak byłam u dentysty dwa lata temu to powiedział mi, że mam krzywy zgryz i że powinnam nosić szyny na noc. A teraz mam jeszcze bardziej krzywą dolną szczękę od ósemki, która rośnie. Jak się patrzę na siebie w lustrze to tak się nie rzuca w oczy, ale jak zaczynam się śmiać albo szczerzyć zębiska to już widać 🙃 Byłam na kontroli miesiąc temu to mi powiedziała, że koniecznie muszę wyrwać ósemkę, bo ściska mi dolne zęby i zaczynają nachodzić jeden na drugi 🤢 Co jakiś czas puchnie mi dziąsło od tej ósemki i wtedy czuję jak one są ściśnięte 🤨
Ps. w podstawówce też nosiłam aparat, który przypominał smoczka haha 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Hej 🙂 moja szwagierka ma prawie 40 lat, więc wiek tu chyba nie gra dużej roli. Sylwia jak byłam u dentysty dwa lata temu to powiedział mi, że mam krzywy zgryz i że powinnam nosić szyny na noc. A teraz mam jeszcze bardziej krzywą dolną szczękę od ósemki, która rośnie. Jak się patrzę na siebie w lustrze to tak się nie rzuca w oczy, ale jak zaczynam się śmiać albo szczerzyć zębiska to już widać 🙃 Byłam na kontroli miesiąc temu to mi powiedziała, że koniecznie muszę wyrwać ósemkę, bo ściska mi dolne zęby i zaczynają nachodzić jeden na drugi 🤢 Co jakiś czas puchnie mi dziąsło od tej ósemki i wtedy czuję jak one są ściśnięte 🤨
Ps. w podstawówce też nosiłam aparat, który przypominał smoczka haha 🙃
Kafi czemu cie nie widzę tam gdzie cie widzę?? 😁 😁
mi 8 ładnie już się nie mal zagoiła 🙂 ale bolało jak cholera nawet myślałam że 7 dziurawa była,ale najwidoczniej ból promieniował od 8 wyrwanej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja pisanka nie daje mi spać 😞 jeździ po moim pęcherzu zarazka jedna 🤪
Mini ja nic o krążeniu nie pisałam tylko o zębiskach 🤪
Kafi chyba jednak trzeba wyrwać jak Ci puchnie, to ani przyjemne ani zdrowe
ja sie musze jakoś umówić jak bede u rodziców bo mam dwie jedynki do naprawy i pewnie na usuwanie kamienia bo mi się okropnie zbiera

prace nabierają rozpedu, przy kąpaniu mm mi powiedział że w najbliższa wolna sobote jadą z tesciem do lasu po drzewo na hustawke (ławke) bo teść sie złosci że Zosia do sąsiadów zachodzi się na takiej pochustać 🤪 normalnie ja jestem w szoku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...