Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Marta, Ty byłaś pierwsza, zobacz na swój nocny post 😁
dzwonili do mnie, że o 10:30 będzie wózek 😁 lecę na pocztę. Cieszę się, że z Małą lepiej 😁


No cóż za spostrzegawczość 🤪 😁 😁 😁

No to pędź na tę pocztę i pochwal się nabytkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

u nas bubu i wiatr cholerny więc spacer odpada...w sobotę jedziemy do babci Basi 🙂
dziś teoretycznie moja 5 rocznica ślubu..... 🤨
ale teoretycznie....

Marta trzymam kciuki aby mała szybko zdrowiała,i była pogodna a nie marudna 🙂
Nina za ciebie trzymam kopyta by cie nie bolało jak ostatnio.... a PIGI mnie kocha 😠
tylko pozory stwarza przed maniem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale naskrobalyscie 🙂 dobrze ze Gabi pomimo choroby dobrze sie czuje . Pisze z telefonu Bo jeszcze w lozku leze ;p wozek fajny ale chyba siedzenie niezbyt duze bo Gabi taka duza sie w nim wydaje... Kaya w swoim wozku jeszcze nogami nie dostaje do podporki 😉 dokoncze potem Bo Kaya sie obudzila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Ale naskrobalyscie 🙂 dobrze ze Gabi pomimo choroby dobrze sie czuje . Pisze z telefonu Bo jeszcze w lozku leze ;p wozek fajny ale chyba siedzenie niezbyt duze bo Gabi taka duza sie w nim wydaje... Kaya w swoim wozku jeszcze nogami nie dostaje do podporki 😉 dokoncze potem Bo Kaya sie obudzila

Maja też w coneco nie sięga jeszcze dołu 😁 ale go nie lubię już,tyle lat ma,wygląda świetnie nadal,ale kółka widać już że się śmiesznie kręcą 😁
ale innego wózka nie będzie skoro panna W. nie umie siedzieć grzecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ok, teraz jestem przy kompie i moge dokonczyc moje przemyslenia ( jesli zdaze napisac wszystko co mysle :P)
Nina, trzymam mocno kciuki, naprawde jestes odwazna, ze tak serio podeszlas do sprawy, podziwiwiam 😘
Mini, moje przemyslenia dotycza glownie Twojej osoby 🙂
przede wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i nie bardzo rozumiem co znaczy, ze teoretycznie 😮 😮
poza tym, nie bardzo rozumiem dlaczego chcesz znowu na jakis czas pojechac z dziecmi do mamy 😮 nawet jesli teraz niezbyt dobrze sie miedzy wami dzieje, to rozlaka w tym przypadku wyglada jak ucieczka od problemow. nie wiem, nie znam sprawy, moze sie myle, z pewnoscia wiesz co robisz, ale jesli sa to tylko jakies codzienne nieporozumienia i jesli ich po prostu sobie nie wujasnicie, to nigdy nie bedzie lepiej. takie wycieczki do mamy raz na jakis czas nie sadze aby cos dawaly. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
rozumiem, bo sama bylam w troszke zblizonej sytuacji 20 lat temu i tez odeszlam 😘
moj blad jednak polegal na tym, ze odchodzilam wiele razy i potem to juz nawet wrazenia na nim nie robilo, bo byl pewien, ze w koncu sie pogodzimy, ale do czasu... potem przeprowadzilam rozwod i bylo totalne zaskoczenie. musis jednak zyskac niezaleznosc finansowa i byc w 100 procentach pewna czego chcesz i trzymac sie tego. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Melduję się 🙂
Byłam u lekarza po tabletki anty, ale mam jutro do odbioru 🙂 Dostałam leki nowe na żoładek ZANTAC zobaczymy czy pomogą 🤨 I odebrałam leki Mariusza na astmę.
U mnie zimno i wieje, że głowe chce urwać 🤔
Kasiu zgadzam się z Tobą co do Krowy, że musi mieć niezalezność finansową to jest podstawa. Krówka poza tym wiem co ja myśle na temat tej sprawy 😉 😘
Aaaaa wogóle się Wam nie pochwaliłam zapomniałam ☺️ Z okazji mojego przy jazdu do domu mąz kupił mi pierścionek- białe złoto i diiamenty 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Melduję się 🙂
Byłam u lekarza po tabletki anty, ale mam jutro do odbioru 🙂 Dostałam leki nowe na żoładek ZANTAC zobaczymy czy pomogą 🤨 I odebrałam leki Mariusza na astmę.
U mnie zimno i wieje, że głowe chce urwać 🤔
Kasiu zgadzam się z Tobą co do Krowy, że musi mieć niezalezność finansową to jest podstawa. Krówka poza tym wiem co ja myśle na temat tej sprawy 😉 😘
Aaaaa wogóle się Wam nie pochwaliłam zapomniałam ☺️ Z okazji mojego przy jazdu do domu mąz kupił mi pierścionek- białe złoto i diiamenty 😁 😁 😁 😁 😁

póki co widac że za łatwe to nie będzie wczoraj już usłyszałam że istotne prawo jazdy kat.B... i to tylko do pizzerni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Melduję się 🙂
Byłam u lekarza po tabletki anty, ale mam jutro do odbioru 🙂 Dostałam leki nowe na żoładek ZANTAC zobaczymy czy pomogą 🤨 I odebrałam leki Mariusza na astmę.
U mnie zimno i wieje, że głowe chce urwać 🤔
Kasiu zgadzam się z Tobą co do Krowy, że musi mieć niezalezność finansową to jest podstawa. Krówka poza tym wiem co ja myśle na temat tej sprawy 😉 😘
Aaaaa wogóle się Wam nie pochwaliłam zapomniałam ☺️ Z okazji mojego przy jazdu do domu mąz kupił mi pierścionek- białe złoto i diiamenty 😁 😁 😁 😁 😁

póki co widac że za łatwe to nie będzie wczoraj już usłyszałam że istotne prawo jazdy kat.B... i to tylko do pizzerni

Aga, a do pizzerni zawsze jest potrzebne prawo jazdy, bo tam pizze trzeba dowiesc 😜
ale moze poszukasz gdzie indziej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Melduję się 🙂
Byłam u lekarza po tabletki anty, ale mam jutro do odbioru 🙂 Dostałam leki nowe na żoładek ZANTAC zobaczymy czy pomogą 🤨 I odebrałam leki Mariusza na astmę.
U mnie zimno i wieje, że głowe chce urwać 🤔
Kasiu zgadzam się z Tobą co do Krowy, że musi mieć niezalezność finansową to jest podstawa. Krówka poza tym wiem co ja myśle na temat tej sprawy 😉 😘
Aaaaa wogóle się Wam nie pochwaliłam zapomniałam ☺️ Z okazji mojego przy jazdu do domu mąz kupił mi pierścionek- białe złoto i diiamenty 😁 😁 😁 😁 😁

póki co widac że za łatwe to nie będzie wczoraj już usłyszałam że istotne prawo jazdy kat.B... i to tylko do pizzerni

Aga, a do pizzerni zawsze jest potrzebne prawo jazdy, bo tam pizze trzeba dowiesc 😜
ale moze poszukasz gdzie indziej?
tak będę szukała dalej tylko najgorsze że to małe miasto i mało zakładów pracy 🤨 a p. powiedział że mi nie będzie nic ułatwiał a miał u szefa mi załatwić... ☺️
gdy mówię że do Bydgoszczy złoże papiery to słyszę :
nic nie zarobisz bo na dojazdy pks,i miejskie stracisz i nianie.... ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
Aga, masz wiadomosc :*
Kasiu, to pieknie, czyli powrot to miesiaca miodowego? widzisz, pamietam, ze ja bylam za dogadaniem sie miedzy wami, a niektore dziewczyny, myslalam , ze mnie tu zjedza przez moje zdanie 😜 😉 😁


Kasiu sama przeszłaś dużo w życiu i najlepiej wiesz, że trzeba dać sobie szansę. Nie wróciła bym do Mariusza takiego jakim był, ale On się stara na prawdę. Tu nie chodzi już o prezenty ale o zachowanie o to jak mnie teraz traktuje - teraz to ja czasem myślę, że jestem za okropna dla niego. Wraca z pracy z kwiatami, pisze miłę sms-y, dzwoni, pomaga i robi wszystko o co Go poprosze. Wiadomo nie jest idealnie, nadal ma dużo wad, ale tak na prawde kto ich nie ma przez nie jesteśmy indywidualni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
kasiak napisał(a):
Aga, masz wiadomosc :*
Kasiu, to pieknie, czyli powrot to miesiaca miodowego? widzisz, pamietam, ze ja bylam za dogadaniem sie miedzy wami, a niektore dziewczyny, myslalam , ze mnie tu zjedza przez moje zdanie 😜 😉 😁


Kasiu sama przeszłaś dużo w życiu i najlepiej wiesz, że trzeba dać sobie szansę. Nie wróciła bym do Mariusza takiego jakim był, ale On się stara na prawdę. Tu nie chodzi już o prezenty ale o zachowanie o to jak mnie teraz traktuje - teraz to ja czasem myślę, że jestem za okropna dla niego. Wraca z pracy z kwiatami, pisze miłę sms-y, dzwoni, pomaga i robi wszystko o co Go poprosze. Wiadomo nie jest idealnie, nadal ma dużo wad, ale tak na prawde kto ich nie ma przez nie jesteśmy indywidualni 🙂


Maniu chociaż się stara,i zawsze był dobrym ojcem dla Alicji,a mój odpycha Olinke od siebie,więc i we mnie ma wtedy wroga 😠
No i teraz niech się stara dać ci jak najwięcej powodów do dumy z niego P 🙂
Kasiu po przejściach i to wielu odnalazłaś szczęście u boku Miszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini, no kurcze to przykre bo 5 lat to niewiele jeśli chodzi o staż małżeński... gdzie tu dotrwać do 25 rocznicy czy dalej... Wiem, bo czasem u nas też jest na tyle źle że w zasadzie nie wiem czy cokolwiek ma sens a jesteśmy dopiero w tym roku 4 lata po ślubie. W każdym razie nie oceniam kwestii Twojego wyjazdu czy wyjazdów bo nie znam sytuacji od podszewki także rób zgodnie z swoim sumieniem i dobrem dzieci 🙂

Nina, i jak wózek????

Kasia, no proszę proszę- pierścionek z diamentem 🤪 Ja co prawda nie lubię białego złota ale pewnie bym się przekonała szybko gdyby mnie ktoś obdarował haha 😁

Zrobiłam obiad i czekam na męża. Gabi zasnęła we wózku. No a tak apropo to wózek ma spore siedzisko, być może tak tego nie widać. W tamtym wózku też sięgała nóżkami podpórki. Najfajniejsze, że jak śpi i jej całkiem rozłożę siedzisko to nóżki jej nie opadają tylko cała leży we wózku. Kurcze, nie wiem czy dobrze mnie zrozumieliście bo chyba nie potrafię tłumaczyć hehe. Jest po prostu długie siedzisko że mieści się cała jak leży na wprost. Także nie jest małe siedzisko kochane, być może Gabi ma długi nóżki hehe. Zrobię zaś zdjęcie to zobaczycie jak wygląda rozłożony wózek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...