Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kafinka napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/014nbr.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img42/1420/014nbr.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Kaffi ależ ona się zmieniła 😲,na zdjęciu nie wygląda na małąi jakie ma pyzy na polikach 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
gonia88811 napisał(a):
ach te smoki 🤢, Ola zawsze zasypia ze smokiem , ale jak jesteśmy na spacerze to w wózku zasypia bez smoka. Ale w domu staram się go chować bo mogła by nosić go cały czas 🤢. W dodatku nosi ze sobą swoją poduszeczkę.Siada na niej i ją przytula

Maja targa wszędzie smoki... zapomniałam dodać że śpi z prawie trzydziestoma pluszakami 😁 sama je wrzuca do łóżeczka inaczej nie za śnie 🙃 muszę jej zdjęcie kiedyś zrobić 😁 prawie jej nie widać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gonia88811 napisał(a):
Ale rosną te dziecaki 😲 Oli jaki też już jest duży chłopiec , Kaffi masz przecudne dzieciaki 🤪 Chyba sama obcinałaś Grzywę małej hahahahahaha

dziękuje twoja Ola ma prześliczne oczy 🙂pewnie za tarzanem co hahah rosną rosną ale moja coś się ociąga haha Oli jest duży 🙂przerasta swoich rówieśników 🙂byłam z Mają u fryzjerki haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gonia88811 napisał(a):
Moja Paulinka chodzi do 2 gimnazjum, jest już duża panna z niej 😆 Śliczna dziewczyna z niej(ja tak uważam bo to córka moja)

jestem pewna,że ma w koło siebie pełno adoratorów 🙂 z tego co pamiętam to Paula ma bardzo ładną twarzyczkę 🙂 będziesz niedługo chyba musiała selekcję wprowadzić bo nic tylko patrzeć jak będą się w kolejce ustawiać haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 😘
W poniedziałek w końcu przychodzi ekipa remontowa robić salon a więc pod koniec tygodnia przyszłego dam Wam już jakieś zdjęcia 🙂 Podliczyli nas nieźle ( 400f plus materiały - dobrze, że część już mamy dawno kupione) jak na jedną wypłatę Mariusza to sporo bo wiadomo trzeba żyć i opłaty jeszcze zrobić 🙃 Dobrze, że Mariusz robił ostatnio nadgodziny i będzie więcej kasy. Ale listopad i grudzień odpuszczamy - nie zrobimy nic bo to Święta tylko salon pomalujemy jeszcze i Ali pokój dokończę w listopadzie 🙂 Później chcemy w styczniu znów ich nająć jak będą dobrzy do kuchni i pomalowania korytarza ponieważ ściany nad schodami wymagają pomalowania z rusztowania tak sa wysokie 🙃 No dobra ale sie rozpisałam a pewnie i tak to nikogo nie interesuje hahaha 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 aż mi smutno bo nie trafiłam na czite 😞 a zdjęcia zobaczyłam tylko Majki i Aga wg. Mnie Mai niczego nie brakuje jest i duża i ma policzki śliczne 🙂 moja waży między 11 a 12 kg.

Kasia mój pokój też mi wyremontuj. 😁 co do nocnika to u nas pampers na noc i spacery ale czasem zrobi też w gacie zazwyczaj jak się zabawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂 jaka szkoda, że mnie nie było, jak była Czita 😁 Ola jaka wysoka i wygląda zdrowo, tak samo jak Maja 🙂 a to takie lekkie panny 🙂 Czita, wpadaj częściej do mamy.
Albo zmień internet 🙂
Mój Łukasz to jak dwa razy wasze dzieciaczki 😜 Ponad 19 kg waży 🙃 🙃 na bilansie dwulatka się dowiem, czy na pewno taka jego uroda, że jest wysoki i ciężki, bo jest gruuuubo poza siatką centylową w obu wykresach.
Ale zimno, co? A ktoś coś wie, co u Sylwii? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie,
jeszcze raz gratulacje dla Sylwii, ciekawe kiedy do nas zajrzy 🙂
Aga, Maja wyglada na duza dziewczynke i tak powaznie wyglda na zdjeciu ktore tu wrzucilas 🙂
a co sie stalo ze zdjeciem z fb, gdzie byl k z dziewczynkami? chcialam ostnio zobaczzyc i go nie ma 😮 jak minal weekend dzieci u p? nie wiem, ale wydaje mi sie, ze Maja jest chyba za mala na takie wedrowki miedzy domami z noclegiem 😲 nie lepiej, gdyby widywal sie w inny sposob? np. ano bral, wieczorem oddawal, przynajmniej na poczatku? przeciez to wielki stres 🥴 nie wiem, moze sie myle...
Czita byla... 🤪 jak milo 🙂 🙂 🙂 szkoda ze tylko na chwilke i szkoda, ze tak zadko tu bywa....
Nina, Lukaszek jaki tancerz 🤪 🤪 i prosze jak pieknie sie porusza, fakt ze pozniej zaczal chodzic w niczym mu nie przeszkadza 😁 🙃
zazdroszcze postepow u nocnikowych dzieci, Kaya po tej akcji z zaparciem miala ze 3 dni takie, ze wolala, ze kupa idzie i robila na nocnik, ale ostatnio znowu cos jej sie przestawilo i rano jest juz z kupa, wiec znowu klapa 😞
jesli chodzi o jej chorobe, to dzis zaczelo sie jej odrywac przy kaszlu i wlasciwie od wczoraj kaszle. jest strasznie marudna, nic nie chce jesc, nawet jej ulubione monte poszlo w odstawke. trzyma ja tylko butla i tyle 🤢 jest wszedzie ze mna, jak cien. nawet bajki musze z nia ogladac 🤢
i tak duzo ma do powiedzenia, ze czasem mam dosc jej gadania: ciagle albo masa pytan w stylu : a co to? po 100 razy to samo, albo - "mamo, chodz bawic ze mna" - powaznie - mowi juz calkiem niezle poskladane zdania. myli jej jeszcze kiedy np. spadla a spadl, czy spadlo... jak zlapie pilke to mowi " zlapal" ale ... ma jeszcze czas 🙃 M tak sie wystraszyl jej zdrowiem, ze sam w nocy latal do niej, jak sie budzila co 1 - 2 godziny. teraz juz w nocy spi, wiec mozna powiedziec, ze jest lepiej .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu dla mnie też to było ciężkie gdy musiałam zostawić dzieci u Pawła ale i bez tego robił sceny i groził że nie pozwoli bym tylko ja decydowała o kontaktach z dziećmi. Mimo że się martwiłam to dzieci nie płakały i ładnie się bawiły nawet gdy je odbieraliśmy to się bawiły 🙂 ciężkie napewno to jest dla nich bo Maja na tle nerwowych wyrwała trochę włoskow 😞 ale od wtedy już tego nie zrobiła.
P starał się im dobrze czas zorganizować więc nim mogę mówią że źle się zajął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...