Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Sylwia jeśli wypróbowałaś środki dostępne na rynku bez recepty i nic nie pomogło poproś lekarza o skierowanie do dermatologa. Może coś robionego w aptece na receptę pomoże 🙂
U mnie kolejny dzień ćwiczeń za mną 🙂
Ala męczy tableta a ja mam chwile dla siebie 🙂
Co do bałaganu to u mnie nie jest lepiej - Ala to straszny brudas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dobry wieczór 😉
Z tym bałaganem tak właśnie jest 🤢 jeden kąt się wysprząta to zaraz trzeba sie za drugi brać. Oj dziewczyny nie przerobi sie pracy w domu. Im mniejsze mieszkanie tym mniej sprzątania. Ja współczuję Wam sprzątania domów - dużych metrażów 😮, Ja 46 m nie ogarniam , a co dopiero piętrowego domku 😮
Słuchajcie moja Ola zrobiła się taka niedobra , jest nieposłuszna, krzyczy na nas i w ogóle wszystko wymusza płaczem i wrzaskiem 😠.Dziś w kąpieli doprowadziła mnie do furii przy myciu zębów 🤢 Jak przechodzimy koło sklepu i nie wejdę do środka aby kupić jej coś słodkiego to jest taaaaki płacz że uszy więdną 🤢 😠, a juz nie wspomnę jak jesteśmy w markecie i ona łapie każdą zabawkę a my odkładamy to słyszą ją nawet w magazynach 🤢 😠 Diabełek wcielony mi rośnie. Czy wasze maluchy też podobnie reagują ?????? Czy my za bardzo ją rozpieściliśmy ??? Chyba czas jej częściej odmawiać , bo jeszcze trochę to Ona będzie rządziła ☺️
Oj Sylwunie ja od trzech lat nigdzie nie byłam, zanim zaszłam w ciąże to owszem każdy wolny weekend się bawiliśmy w naszym gronie , ale jak zaszłam w ciąże to się skończyło. Oj należy się nam mamom chwila szaleństwa i zabawy, całkowitego luzu 🙂
No właśnie Sylwia do dermatologa jeszcze idz z Adasiem, ja dla Oli używam tormentiol,jej pomaga.
No to Czita mówi Wam wszystkim dobrej nocki 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Piękne 🙂 imprezka taka sobie 🤢 fajnie,że tobie się udała Gosiu 🙂 Oli miał wczoraj urodzinki w klubie dla dzieci z 20 zaproszonych przyszło 5 ,a reszta nie potwierdziła czy przyjdzie czy nie 😠 dobrze że z rodziny przyszli ale też nie wszyscy 🙂 Maja podniosła trochę frekwencję 🙃 w sumie było 12 z 30 🤨 na szczęście Oli był zadowolony i bardzo mu się podobało 🙂 Maja nie chciała iść do domu taka była zachwycona haha Kasiu napisz mi proszę czy tego kurczaka smażysz na maśle czy na oleju ?

NAJLEPSZEGO KATARZYNO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kafi na oleju smażę 🙂 Mi smakuje bardzo a więc polecam 😉
Gosiu u mnie jest to samo, ale jak się Ali powie, że tego nie dostanie ( chodzi i rzeczy w sklepie ( to raczej nie robi większej awantury - gorzej jest w domu jak się uprze to jak osioł wyje i krzyczy póki tego nie dostanie. Ma swoje nastroje i to bardzo 🙃
Kafi takie czasy - ludzie nie mają kasy na prezent i nie przychodzą bo im wstyd albo po prostu im się nie chce - człowiek się potrafi zatracić w monotonności życia niestety. Ja miałam tak z Ali urodzinami też duzo osób nie przyszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiu a co do sprzątania domu to powiem Ci, że przy takim dużym mam mniej sprzątania niż przy mieszkaniu w którym był salon i sypialnia tylko ponieważ gdzie się nie spojrzało to w każdym koncie coś stoi teraz jak jest tak dużo pomieszczeń w każdym wystarczy postawić komodę i szafę i już jest porządek bo dalej po kontach nic chować nie muszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Kafi na oleju smażę 🙂 Mi smakuje bardzo a więc polecam 😉
Gosiu u mnie jest to samo, ale jak się Ali powie, że tego nie dostanie ( chodzi i rzeczy w sklepie ( to raczej nie robi większej awantury - gorzej jest w domu jak się uprze to jak osioł wyje i krzyczy póki tego nie dostanie. Ma swoje nastroje i to bardzo 🙃
Kafi takie czasy - ludzie nie mają kasy na prezent i nie przychodzą bo im wstyd albo po prostu im się nie chce - człowiek się potrafi zatracić w monotonności życia niestety. Ja miałam tak z Ali urodzinami też duzo osób nie przyszło.

pytam bo pora smażę na maśle ,a te kotlety są właśnie obtaczane w porach 🙂 rozumiem ,że nie mają kasy ale mogliby chociaż potwierdzić że dziecko nie przyjdzie .... na szczęście nie zapłaciłam za 30 tylko za 15 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
na pewno wypróbuję 🙂 ja sprzątam dom dwa dni 🙃
ja zabieram rzadko Maje na zakupy ale jak już ją biorę to tak mi odstawia że to się w głowie nie mieści 😠 wyłazi mi z wózka ucieka łapie wszystkie zabawki jakie ma w zasięgu ręki i mówi TO MOJE 🤢 nie mogę zrobić żadnych zakupów bo muszę wszędzie za nią chodzić jestem wtedy zdenerwowana spocona i zniechęcona wszystkim i czekam z niecierpliwością jak mój podjedzie samochodem i ja zapakuje w fotelik 😁 od razu cisza i spokój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! Ja sie zbieram do lekarza z Adasiem, zobacze co mi powie dzis... Ja sprzatam ogolnie na raty bo inaczej nie mam czasu hehe jednego dnia kuchnie i np sypialnie nastepnego duzy pokoj i cos jeszcze albo tylko jeden pokoj inaczej się nie da jak jestem calymi dniami sama z dwójką maluchów. Domi jest na zakupach akurat grzeczny tylko musze mu pokazać,że coś dla niego też kupuję np paluszki czy soczek jakiś i jest ok 😁 hmmm które dziecko chodzi bez pampersów? Bo kurcze zastanawiam się jak długo na noc zakładać Dominikowi jeszcze pampersa bo z reguły ma suchego rano albo rano zanim mu zdejmę to popuści, ale mam awantury o zakładanie na noc (nie zawsze się buntuje ale czasem muszę zakładać dopiero jak zaśnie) chciałam go na noc odzwyczajać jak się cieplej zrobi bo wiadomo tak trochę łatwiej będzie hehe jak wrócę pewnie wieczorem to dam znać co mi pani pediatra wymyśliła. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
Sylwia daj znać obowiązkowo 🙂
Kafi ten por jest wymieszany z całą resztą ( manna, kurczak ) a więc spokojnie można na oleju 😘
Co do urodzin to rozumiem Ci bo ja też byłam strasznie zła, że ktoś nie potwierdził albo w dzień Ali urodzin pisał, że nie będzie jak ja już miałam jedzenie itp. rozporcjowane na daną ilość osób.
Co do sprzątania to ja ostatnio sprzątałam 3 dni i już w ogóle dzięki Ali tego nie widać 😠 Jest strasznym brudasem. Chcemy zmienić kanapę, ale na razie mogę pomarzyć przy Ali nowa zaraz by wyglądała jak ta stara 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Sylwia Ola nosi pieluchy 24 h na dobę 😞, i ja też czekam na wieści o pupie Adasia 😉
Kaffi szczęście że zapłaciłaś za obecne dzieci bo wyrzuciła byś kaskę na marne 😠, mnie też wkurza gdy ktoś nie poinformuje że nie będzie go na jakiejś imprezie .
Kasiu Ty jesteś czyścioszkiem 🙂 i n ie wierzę w to że możesz mieć bałagan lub brudno . Aczkolwiek wierzę że Alusia Ci brudzi bo u mnie jest to samo 😮, Gdy mała je to się nad nią stoi ze scierką 🤢
Ja dziś od samiuteńkiego rana na nogach jestem i juz padam 🥴,ide z psem na dwór, kąpię się i kładę Olę do siebie do łóżka(Tomek wróci nocą 😞) i spać.
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie Gosiu ja dalej popadam w przesadne sprzątanie a Ali mi uniemożliwia cieszenie się tą czystością hahaha dobrze, że lubię sprzątać ale co za dużo to nie zdrowo haha nudzi mnie już zamiatanie podłóg na dole domu 4 razy dziennie 🙃 🤪 hahaha pójdę do pracy to mi przejdzie 😁
Ja po kolejnym dniu ćwiczeń dzisiaj były rano i wieczorem i czuję się super ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Ja dziś sama, bo Mirek pojechał załatwić pracę w Gdyni, ale wysyłają do Norwegii. Żeby się udało! ah.
U mnie większy "syn" brudzi więcej niż młodszy hahahah 😁
Kaffi, to przesada, że nawet Cię nie poinformowali, że nie przyjdą... tacy ludzie są nie w porządku.
Czita, cieszę się że się rozerwałaś 😁
Kasiu, jak tam Kaya w przedszkolu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do awantur w sklepie, to u nas na szczęście tego nie ma 🙂 Na razie hahahah. Czasem tylko zobaczy Danio czy sok, to postęka trochę. Uwielbia mi koszyk nieść lub wózek prowadzić, pomocny jest, ale zakupy z nim to raczej masakra, bo mu nudno i marudzi, ucieka.
A co do pampersa, to ja już nie wiem... na noc obowiązkowo, bo czasem rano az mu przecieka. Przez sen siku robi. Bardzo dużo pije, także na noc będzie długo nosił. A w dzień to już nie mam siły, bo woła mi po fakcie, jak siku zrobi i mu nie przeszkadza, że z mokrymi gaciami chodzi 🤢 😠 muszę go co chwila prowadzać na nocnik, to zrobi, ale jak nie zdążę, to się zaleje i krzyczy siusiu 🤪 🙃 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! A więc mam nowy krem dla Adasia ale pani dr mówi,ze jest wszystko ok tylko mały musi mieć wrażliwą skórę i jak robi kupkę to mu to podrażnia i dlatego ciężko się goi 😞 usg chyba prywatnie i tak mu brzuszka zrobimy. Narazie musimy się pomeczyć i wyleczyć pupcię.
Nina Domi też tak miał,że wołał po fakcie,aż wkońcu sam zaczął chodzić do łazienki i sam robił a nie wołał mnie, on też dużo pije zwłaszcza wieczorem i w nocy też więc narazie nosi pampersa na noc bo mi się nie chce z nim wstawać do łazienki i go rozbudzać 🤢 ale koło domu na krótsze spacery mu powoli nie zakładam bo i tak zawsze miał suchego, ostatnio już nawet nie ma problemu z kupą na nocnik ładnie woła jestem z niego dumna 🙂 zaraz wam spróbuję filmik zgrać bo juz kiedyś nagrałam jak sobie coś tam gadał ale z telefonu nie mogę przesłać na you tuba 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉Sylwia jaki Diminik jest żywy, cały czas w ruchu. Moja Ola jest zupelnie inna, jest jakby poważniejsza 🤢 Zachowuje się mmm nie wiem jak to ująć,dorośle 🥴 Nie wiem czy to dobrze.
Pigi Ty zawsze będziesz ze ścierą latała hahahahaa , nawet jak do pracy pójdziesz to i tak będziesz sprzątać 😁 😁 😁 W wieku 90 lat z odkurzaczem będziesz człapała hahahahaa. Nonono wytrwałości życzę z ćwiczeniami , ja nie mam chęci 😞 i już zostanę obtłuszczona hahahahaaa.Taka foka 😁 😁 😁
Kuro czyli M znów za granice do pracy ????? i sama zostajesz ???? Twój Łukaszek grzeczny jest, i w dodatku czyścioch hahaha podobnie do Kasi 😆
Ja mam dziś wolne 🤪, Ola śpi a ja sobię obejrzę dalsze odcinki P W 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😘

sylwia kup może folie taką pod prześcieradło i pozwól małemu spać wtedy w majteczkach tyle że w nocy choć raz go obudź na siusiu ja tak zrobiłam z Oliwka, w ogóle jestem pod wrażeniem jak Dominik świetnie się uczy 🙂 a jak widziałam Adasia to stwierdzam że musze znaleźć kogoś z takim malcem bo chce trochę przytulić 😁

co do awantur u Majki zależy jak leży raz grzeczny aniołek a raz mi ucieka po sklepie 🤢


co do Pawła dziewczyny to spotyka się z dwoma na raz , w tym że jedna jest uczennicą z ich zakładu kiedyś nawet go podejrzewałam że coś ich łączy...


W OGÓLE to na kilka dni robię sobie przerwę od forum będę podczytywać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no wlasnie chyba bede musiala taki podkład kupić... on mnie też zaskakuje ostatnio ale cieszę się że udało mi się wyjść z pampersów, a jak chcesz poprzytulać małego to zapraszam Adaś się ucieszy a ja już chwilami wysiadam bo przez tą dupcie odparzoną to non stop jak nie spi musze być przy nim i na nic prawie nie mam czasu a i śpi też gorzej... 😞 meczy sie beidaak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Melduję się 🙂
Dzisiaj dużo się nałaziłam, zakupiłam sporo zabawek dla Ali a na koniec był grill pierwszy raz w naszym ogródku 🙂
Co do ćwiczeń to jeszcze nic nie widać bo tak na prawdę po chorobie wczoraj był mój 4 dzień a więc czekam cierpliwie i ćwiczę 🙂
Moja Ala jest baaardzo żywiołowa, wszędzie jest a najczęsciej tam gdzie być nie powinna - najmniej przebywa w swoim pokoju hahaha
Gosiu hahaha masz rację nawet jak pracowałam to przychodziłam i sprzątałam - taka moja natura 🙂
Sylwia filmiki urocze 🙂 Domi liczy podobnie jak moja Ala haha też umie do 10 ale często liczy do 5 później jest 9 i 10 hahaha 🙃 Ja Ali nie mogę nagrać bo Ona biega jak szalona i odrazu chce zabierać kamerę czy to aparat 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry 🙂
brawa dla mojego ziecia 😘 😘 😘 ale jak troche nie spowolni, to Kaya za nim nie nadazy, troche przypomina mi Nikodema - nie usiedzi na chwile w jednym miejscu ( chyba ze na bajkach ) 🤪
Mini, a dlaczego chcesz odpuscic forum? 🤨 ostatnio i tak jestes malo aktywna 🤨 i chcesz jeszcze mniej 🤨
Gosia, wiem co masz na mysli, piszac o zachowaniu Oli, chyba mam podobnie 😉
jesli chodzi o robienie zakupow, to wsztstko zalezy od humoru panienki 🙃
my w zasadzie robimy zakupy raczej w duzych sklepach, z duzymi wozkami, wiec wkladamy ja do wozka, ale nie chce juz siedziec w czesci do siedzenia, a w czesci na zakupy 😜 czesto tam stoi a my udajemy samochod wyscigowy 🙃
dzis upajam sie cisza w domu , Kaye zawiozlam do przedszkola, M w Londynie, a ja SAMA 🤪 jakie to mile uczucie 😁
Kaya juz przywyczaila sie do przedszkola, nie powiem ze idzie tam z usmiechem na ustach, ale idzie i nie placze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wlasnie przypomnialam soebie, ze byla mowa o sprzataniu, u mnie to wyglada mniej wiecej tak, ze codziennie sprzatam, tak "podstawowo", czyli kurze, odkurzanie, zmywanie, blaty, lazienka... i oprocz tego wymyslam sobie jedna jakas rzecz "ekstra", czyli np. wczoraj zdjelam zaluzje z okien w kuchni i wyszorowalam, dzis bede zaraz sprzatac w szufladzie ze sztuccami, kilka dni temu odsuwalam sofe i sprzatalam za nia.... wiecie, zawsze cos sie znajdzie 😉 i niby tego tak bardzo nie widac, ale cieszy mnie swiadomosc tego, ze zrobilam cos takiego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...