Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej 🙂 meldunek nadrobilam 🙂 ale na chwile tez jestem bo maly marudzi i ciagle na rece chce 🤢 tez gorna czworka mu sie przebija i dlatego marudzi 😠 A wy tu nie romansować bo jak się panowie dowiedzą to będzie awantura hehe że ich nie zaprosiłyście na grupowe spotkania hehe 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aga_ta napisał(a):
kasiak napisał(a):
my od wczoraj mamy masakre. marudzi wlasciewie caly czas i w dzien nie spi. padla po 5pm i myslalam ze juz na noc, ale obudzila sie o 7pm. teraz dopiero polozyla sie spac, mam nadzieje, ze nie bedzie sie znowu co 3 godz. budzic. w dzien nic nie chce jesc i nadrabia w nocy 🤢

nie masz chusty? my jak nie dawaliśmy rady jak Zosi górne ząbki szły to w końcu ją w chuste wrzuciłam i sie uspokoiła i zasneła ładnie i przed dwa dni tylko chusta, potem zelżało, ale wtedy pamiętam ze ani spanie, ani wożenie, ani zabawa, ani przytulanie, ani nawet jak dziadek jej robił husiu husiu nie pomagało


nie mam chusty 🤨 takiej nocy jak dzisiejsza jeszcze nie mialam 😞 to juz nie byl placz, to byl ryk z krzykiem 😞 najgorsza jest ta bezsilnosc. na rece tez poczatkowo nie chciala, ale jak juz troszke bol jej zelzal, to w koncu na rekach usnela na 2 h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje 🙂
Kasiu biedna Kaya i te okropne ząbki,moja też jak wychodzą ząbki bardzo boleśnie to odczuwa 😞 a przeciw bólowe nie działają na nią??
Agata nie na każde dziecko chusta działa,ja jej zresztą nie miałam ale koleżanka tak i zadowolona nie była bo mały darł się w niebogłosy na sam ej widok 🤢
Sylwia nudności cie nie dopadają?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini, np z czopkow zrezygnowalam juz zupelnie, bo po ostatnim zaaplikowaniu go, wczoraj caly dzien mialam problem zmienic jej pampersa, bo darla sie za kazdym razem i napinala strasznie.
wczoraj byl straszny problem dania jej czegokolwiek do buzi, nic nie chcila jesc, pic, ani nawwet mleka, nie mowiac o smoczku nawet. na zasadzie - z daleka od mojej buzi.
w koncu na sile dalam jej calpol i gel i wlasnie dlatego na chwile pomoglo 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Mini, np z czopkow zrezygnowalam juz zupelnie, bo po ostatnim zaaplikowaniu go, wczoraj caly dzien mialam problem zmienic jej pampersa, bo darla sie za kazdym razem i napinala strasznie.
wczoraj byl straszny problem dania jej czegokolwiek do buzi, nic nie chcila jesc, pic, ani nawwet mleka, nie mowiac o smoczku nawet. na zasadzie - z daleka od mojej buzi.
w koncu na sile dalam jej calpol i gel i wlasnie dlatego na chwile pomoglo 🤔
u nas zopki też lipa,i nawet zresztą nurofena były za słabe ratuje się zawsze syropem nurofen.
no i ząbki gdy jest już bardzo źle sacholem tak jak radziła nasza doktor.
też mam dni że mała śpi wtedy na mnie 🤢 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
Melduje 🙂
Kasiu biedna Kaya i te okropne ząbki,moja też jak wychodzą ząbki bardzo boleśnie to odczuwa 😞 a przeciw bólowe nie działają na nią??
Agata nie na każde dziecko chusta działa,ja jej zresztą nie miałam ale koleżanka tak i zadowolona nie była bo mały darł się w niebogłosy na sam ej widok 🤢
Sylwia nudności cie nie dopadają?? 😁

na pewno ale w takich p[rzypadkach chwytasz sie czegokolwiek szukasz pomysłów i próbujesz
miałam sie pytać jak mam nauczyć Zosie że nie wolno suwać drzwiami od szafy jak ja mówie zabraniam a ona nic, bo na dole dziadek jej taką zabawe robi ze suwają oboje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie najlepsze życzenia dla naszej Kury 🙂 😘 Oj Kaya sie nacierpiała, ja też ratuje się syropem na noc maly dostał bo cały dzię łaził i marudził i widać, że mu dokucza ząbek dziś też marudzi, ale właśnie zasnął więc mam czas na słabą kawe z mlekiem tylko najpierw wyniose resztki dla psów, a później się tu rozsiądę hehe 🙂 Mini mdłości nie mam czasem tylko pobolewa mnie brzuch lekko i trochę mnie to martwi, ale jutro jade się zarejestrować do lekarza na jak najszybszą wizytę, ale na kase chorych próbuje bo mój gin bierze juz za wizyte 120 zł plus koszty badań kurcze żal mi trochę tej kasy na prywatnie 🤢 no chyba, że nie będzie możliwości na przyszły tydzień to prywatnie pójde. Nie pamiętam jak przechodziłam Dominka na początku, ale teraz się boję, że może coś jest nie tak... już sama głupieje, a Pawłowi nie mówię nic o moich obawach bo on ma teraz tyle na głowie, że już nie chce go martwić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
dziwna zabawe dziadek znalazl dziecku 😮
dziadek Kayi na ukrainie nauczyl ja pchac krzesla i teraz wszystkie krzesla pcha, co prawda juz coraz zadziej, bo normalnie chodzi, ale jak przyjechalismy - wszystkie krzesla byly jej 🙃

haha Zosia to samo robi, myśli chyba że to wózek 🤪 albo odsuwa jak coś zobaczy na stole żeby dosięgnać bo krzesło jest przeszkodą
Sylwia bądź dobrej myśli
ja już osiągnęłam wage z jaką z Zosią do porodu szłam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No dbam o siebie, a raczej o nas 🙂 Dominika staram się tylko tyle ile muszę nosić, ale czasem jak mu powiem, że nie wezmę go a on tak płacze to kucam przy nim i go chociaż tule bo żal mi go wtedy... Kasiu a nie sprawdzają czy ciąża rozwija się prawidłowo czy w ogóle serduszko bije? Ja próbuje być dobrej myśli, ale chwilami mam jakieś załamki i w ogóle jakieś głupie sny mnie męczą. U nas dziś znowu tak zimno, że nie wyjde z małym na słońcu jest prawie - 20 stopni 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata musisz tysiąc razy powtarzać aż mała zrozumie że nie wolno 🙂
Maja bynajmniej się tak uczy wie że słowo be to be albo oj to oj 😁 chociaż tez nie zawsze działa to bo się patrzy w oczy a ręka sięga i broi dalej 🤪
sylwia nie martw się na zapas,pamiętam jak ja sie bałam przy Majce,nie mogłam nocami spać,płakałam gdy czułam jakiś ból czy coś a mimo to ciąża z nią była nie mal idealna 😘 🙂


KURKO STOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO LAT 😘 😘


PS.Wam też nie działa opcja powiększonego napisu?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia, takie rozne glupie mysli i zalamki, to przeciez normalne w tym stanie (hormony buzuja) 😉
tak wiec sie nie martw. 😘
nic nie sprawdzaja, chyba ze wyjatkowo bardzo zle sie czujesz, naprawde, naprawde...
nawet zaswiadczenia do pracy zadnego nie dostaniesz do chyba 20 tyg. ( nie jestem teraz pewna)
oni wychodza z zalozenia ze na poczatku "matka natura" musi zrobic swoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki dziewczyny jestescie teraz moja podporą 🙂 A wiecie, że dla chłopaka imie mamy heeh Dominik miał być Sebastian, no, ale dużo osób z rodziny nie lubi tego imienia i ulegliśmy na dugi nasz wybór więc teraz nie mają nic do gadania niech mowią co chcą ja chcę Sebastiana 😁 lece bo obiad mi się rozgotuje hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś przyjeżdża mój m....
miał być wczoraj ale coś mu wypadło 😠
poza tym ostatnio w przeciągu tych 2 tyg jak jestem tu miedzy nami jest jakieś napięcie,nie umiemy e sobą rozmawiać,stale się kłócimy nawet nie tęsknimy za sobą chyba ☺️ ☺️

sylwia szykuj imie dla córci bo tam nie będzie ogonka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola88 napisał(a):
jestem wkurwiaona jak neiwmem 😞 niewiem co bedzie z moim mieszkanie chyab musze szukac wynajmu...;/ 🤢 ☺️ 😞

Ola co się stało jak to tyle kasy już wsadziliście 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jestem wkurwiaona jak neiwmem 😞 niewiem co bedzie z moim mieszkanie chyab musze szukac wynajmu...;/ 🤢 ☺️ 😞

Ola co się stało jak to tyle kasy już wsadziliście 😲 😲 😲


MOja tesciowa powiedziała ze chce miec spokój...

a do tego ze nie chce slucahac kłótni i ze musimy chyba isc wynajac
🤢 😮 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola88 napisał(a):
mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jestem wkurwiaona jak neiwmem 😞 niewiem co bedzie z moim mieszkanie chyab musze szukac wynajmu...;/ 🤢 ☺️ 😞

Ola co się stało jak to tyle kasy już wsadziliście 😲 😲 😲


MOja tesciowa powiedziała ze chce miec spokój...

a do tego ze nie chce slucahac kłótni i ze musimy chyba isc wynajac
🤢 😮 ☺️
Ola gg??
co jej odbiło teraz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jestem wkurwiaona jak neiwmem 😞 niewiem co bedzie z moim mieszkanie chyab musze szukac wynajmu...;/ 🤢 ☺️ 😞

Ola co się stało jak to tyle kasy już wsadziliście 😲 😲 😲


MOja tesciowa powiedziała ze chce miec spokój...

a do tego ze nie chce slucahac kłótni i ze musimy chyba isc wynajac
🤢 😮 ☺️
Ola gg??
co jej odbiło teraz??


chuj wie;/ załamałam sie;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola co kobiecie odbiło? Nie mogła wcześniej tego przemyśleć?? Precież bedzi miała spokój bo bedziecie osobno... Mini czasem tak bywa, że rozłąka odsuwa ludzi od siebei, ale pewnie jak wrócicie do domu to wróci wszystko do normy 😉 aj nie ważne czy ogonek będzie czy nie byle zdrowe hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...