Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczyny, jakie ja mam nerwy... nie chcę już dobijać mojego, że jak można nie wsiąść do pociągu, ale mam taki stres że nie wiem... Teraz od Brytyjczyków zależy czy się zgodzą na takie coś, że odciągną mojemu z wypłaty za bilet faceta, który poleciał za niego, a bilet za tydzien musiałby już sobie sam kupic, za powiedzmy 500 zl 🤢 🤢 jak my już w ogóle nie mamy pieniędzy 🤢 🤢 długów narobiliśmy na ten pierdolony wyjazd, a tu kolejne długi by były... NIe wiadomo czy ma szukać innej pracy, czy co. Na razie i tak czekamy na odpowiedź ze strony tej firmy. Dobra, już nie nudzę... Nic mi się nie chce, jestem wściekła i smutna.
A z aparatem, to na początku było źle, ale miałam wosk i było ok, a ostatnim razem mi go wygiął z przodu mnie kaleczył, także to że taka wrażliwa jestem, to już niczyja wina, także nie uważam żeby coś z nim było nie tak. Albo się tak łudzę 😉 rozmawiałam z jego pacjentkami i każda go chwaliła, pełno certyfikatów ma, to zaufałam, ze się zna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SylwiaC napisał(a):
Nina mam nadzieje ze sie ulozy!!!

Musi 🙂 do tego mam durne myśli, że jestem w ciąży, chociaż biorę tabletki... Okresu nie mam od 2,5 roku. a od kilku dni mam bardzo lekkie plamienia, to też nie wiem co o tym myśleć 😠 😠 czy to okres się zbliża, czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej ja też dziś coś napisałam więc sobie wypraszam 😁

Nina pewnie masz ochotę z jednej strony pocisnąć mężowi,a z drugiej wiesz że to nic nie da jedynie doprowadzi do kłótni między wami.
co do tabletek ja mam 2 składnikowe a też chwilami bałam się że mogę być w ciąży ale to bardziej stres ☺️
i plamie jakoś przed okresem a raczej jego terminem bo póki co nie przerywam tabletek,i w tym miesiącu wezmę kolejne opakowanie bez przerwy...

NIE WYOBRAŻAM sobie teraz ciąży!!


co do pogody to u nas stale pada 🤢 już ta pogoda też dobija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTATNIO CO WEJDĘ NA WP ALBO INNĄ STRONĘ CZYTAM O MATKACH LUB OJCACH KTÓRZY DZIECI UTOPILI,ZABILI,POPEŁNILI SAMOBÓJSTWO A DZIECI ZABRALI NA TAMTĄ STRONĘ ZE SOBĄ I SZLAG MNIE TRAFIA I AŻ PŁAKAĆ MI SIĘ CHCE JAK TO CZYTAM!! CO ZA JEBNIĘTE KOBIETY I FACECI!!
ROZUMIEM DEPRESJA ITP ALE NA CHOLERĘ DZIECKU ŻYCIE ZABIERAJĄ!! CHCĄ UMRZEĆ NIECH SAMI UMRĄ!! A NIE DZIECKU ŻYCIE ODBIORĄ!!
PO TYM JAK TA FLĄDRA ZABIŁA MADZIE TO NON STOP PISZE :
MATKA RZUCIŁA SIĘ Z NIEMOWLĘCIEM Z KTÓREGOŚ PIĘTRA....
MATKA UTOPIŁA...
POPEŁNIŁA SAMOBÓJSTWO Z DZIECKIEM...
OJCIEC ZABIŁ DZIECKO ZA ZA PATOLOGIA!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka: )

Meldunek 😉 Leżakowanie jest, szefowych nie ma a dzieci śpią to korzystam z okazji by nadrobić bo w domu nie mam czasu...

Dzisiaj mecz Hiszpania - Portugalia 🤪 Ale się będzie działo ! 🙃 Po pracy do Polo lecimy po piwko i chipsy hehehe
Ciekawe kto wygra w finale...

U nas bez zmian. Gabi dużo mówi po swojemu, wymusza całusami i psoci.

Może po pracy pojedziemy do Galerii bo mam ochotę sobie coś kupić 🙃 🙂 I Gabrysi nowe adidasy bo te Nike co ma to rozmiar 22 także jeszcze max miesiąc pochodzić także muszę kupić nowe. Poza tym strój kąpielowy muszę sobie kupić i Gabrysi. W CDRL widziałam ale nie wiem za ile... Nie chcę przepłacać więc zobaczę gdzieś w tańszych sklepach. A ja może w Tesco w F&F bo są fajne. Na wakacje chyba nad morze jedziemy tak za 2,5 tygodnia więc trzeba się przygotowywać po woli. Najgorsze że nie mamy samochodu a podróż pociągiem z Gabi to pewnie będzie uciążliwa... Ale cóż, nie należę do wygodnickich więc damy radę 🙂

Dobra, nie smęcę. Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...