Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂 Kasiu Kaya rozgadana laleczka 🙂 ślicznie naprawde mówi 🙂 ja dziś ciagle coś robię, a jak mam przerwę to Domi mnie męczy teraz akurat śpi wiec chwile usiadłam 🙂 Co do guzka mam poczekać koło tygodnia i jak nie zniknie to wtedy zobaczymy co dalej, no przeziębiona nie byłam ale może to właśnie hormony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Ho melduję się 🙂
U nas dzisiaj ładnie troszkę cieplej by mogło być, ale ogólnie jest fajnie 🙂
Ala je frytki na śniadanie 🤨 Nie wiem już czym Ją karmić nic nie chce jeść 🤨
Mój M dzisiaj ostatnia nocka 🙂 I znów 4 dni mam go w domu 🙂
Wczoraj bardzo się zdenerwowałam 😠 Okazało się, że bratowa okradła mnie poraz kolejny 😠 Wypiera się oczywiście, ale ja bym Jej głowe rozwaliła najchętniej !! 😠 Jestem pewna na miloin procent, że ona to zrobiła najgorsze, że to nie poraz pierwszy !! Boże z kim ten mój brat jest !! 😠 Już Ona do mnie do odmu wstępu nie ma ! A dzisiaj od rana wydzwania do mnie bo łaski potrzebuje żeby kuriera zamówić niech w końcu ją życie nauczy że nie wszyscy dają się omotać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Kasiu, ale masz gadułę w domu 🙂
Pigi, to straszne! Jak można kogoś okraść? A rodzinę to już w ogóle 🤢 🤢 😠 😠 Ale są neistety tacy ludzie 😞 i do tego okradają kogoś, kto pomaga... 🤨
Łukasz od 3 dni boi się kąpieli... Wczoraj tak płakał w wannie, że aż zaczął mi wymiotować 😞 wodę wymieniłam i umyłam go od nowa... I tak z niczego się boi kąpieli 🤢 🤢 🤨 🤨 straszne to było. I od kilku dni chce spać z nami. W nocy się budzi i chce do nas. NIe każdej nocy, ale często, jak zawsze spał w łóżeczku.
Mini, czekamy na filmik 😁
Sylwia, ja mam często takie guzki, ale znikają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Hej 🙂
Kasiu, ale masz gadułę w domu 🙂
Pigi, to straszne! Jak można kogoś okraść? A rodzinę to już w ogóle 🤢 🤢 😠 😠 Ale są neistety tacy ludzie 😞 i do tego okradają kogoś, kto pomaga... 🤨
Łukasz od 3 dni boi się kąpieli... Wczoraj tak płakał w wannie, że aż zaczął mi wymiotować 😞 wodę wymieniłam i umyłam go od nowa... I tak z niczego się boi kąpieli 🤢 🤢 🤨 🤨 straszne to było. I od kilku dni chce spać z nami. W nocy się budzi i chce do nas. NIe każdej nocy, ale często, jak zawsze spał w łóżeczku.
Mini, czekamy na filmik 😁
Sylwia, ja mam często takie guzki, ale znikają.

Kurcze skąd ten jego strach?? stało się coś?? zostawiłaś go może ostatnio pod kogoś opieką??

Filmik jak kabel znajdę bo Majka go targała 🙂

ja mam wezwanie na usg piersi,ale to w przyszłym tygodniu załatwię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAA

Musze się pochwalić 🙂 Maja pokazuje już gdzie ma uszka,nóżki,rączki,nosek,włoski,ząbki,jęzorek,brzuszek i dupcie 😁 😁

Mówi mama,tata,buba,baba,kici na kotka 🙂 hau na pieska,dzidzia,kaka na kaczke,jaja na lalke.... 🙂

mam to właśnie nagrane więc później dodam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje dla Majki 😁 zdolna dziewczynka 🙂 pewnie po mamie taka bystra 🙂
Kasieeeee pomocy! Próbujemy zamówić bilet w Ryanair z Gdańska do Edynburga na 9 lipca, wszystko elegancko, ale wyskakuje, że brak autoryzacji i coś im nie odpowiada w płatności. Wiecie może o co może chodzić? mamy środki na koncie, a ciągle odrzuca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Gratulacje dla Majki 😁 zdolna dziewczynka 🙂 pewnie po mamie taka bystra 🙂
Kasieeeee pomocy! Próbujemy zamówić bilet w Ryanair z Gdańska do Edynburga na 9 lipca, wszystko elegancko, ale wyskakuje, że brak autoryzacji i coś im nie odpowiada w płatności. Wiecie może o co może chodzić? mamy środki na koncie, a ciągle odrzuca.
może probujecie płacić zwykła karta płatniczą, spróbujcie kredytowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Gratulacje dla Majki 😁 zdolna dziewczynka 🙂 pewnie po mamie taka bystra 🙂
Kasieeeee pomocy! Próbujemy zamówić bilet w Ryanair z Gdańska do Edynburga na 9 lipca, wszystko elegancko, ale wyskakuje, że brak autoryzacji i coś im nie odpowiada w płatności. Wiecie może o co może chodzić? mamy środki na koncie, a ciągle odrzuca.
może probujecie płacić zwykła karta płatniczą, spróbujcie kredytowka


Dzięki! Naprowadziłaś mnie Kasiu. Dwa głąby się dosiadły i nie umiały zamówić 😜 teraz przeczytałam jakie karty akceptują i Visy debetowej nie akceptują. Także przelaliśmy sobie na kartę kredytową 🙂 dobrze, że ją mamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Przelaliśmy na kartę kredytową i też dupa. Już nie wiem co jest nie tak. Może dlatego, że mamy MasterCard Electronic? A chcą Mastercard? nie mam pojęcia. Myslałam, że to bez rożnicy, Master Card, to MasterCard.
Wczoraj była znów masakra, mały zaczął wymiotować już na ręcznik, bo widział że kąpiel, nawet go do wanny nie włożyłam.... Trauma z niczego. Masakra jakaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Hej. Przelaliśmy na kartę kredytową i też dupa. Już nie wiem co jest nie tak. Może dlatego, że mamy MasterCard Electronic? A chcą Mastercard? nie mam pojęcia. Myslałam, że to bez rożnicy, Master Card, to MasterCard.
Wczoraj była znów masakra, mały zaczął wymiotować już na ręcznik, bo widział że kąpiel, nawet go do wanny nie włożyłam.... Trauma z niczego. Masakra jakaś.
. Nina, nie jestem pewna czy karta electronick możesz płacić internetowo. Może spróbujcie zapłacić telefonicznie, gdzieś tam pewnie jest podany nr tel. Jak już zapłacicie, koniecznie wydrukujcie kartę pokładowa (boarding pass) bo jak tego mąż nie będzie miał to zapłaci na lotnisku duże pieniądze. Limit bagażu to 15 kg a za dodatkowa opłata 20 kg a podreczny tylko 10 kg i strasznie się tego trzymają. Co się dzieje z Lukaszkiem? Może jednak pomysl bardziej i spróbuj znaleźć przyczynę takiego zachowania, bo moim zdaniem jest czym się martwić .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Nina biedny Łukaszek, ale gdzies musi byc przyczyna 🤔 Kasia okradla Cie bratowa? Boziu co za kobieta!! A Kaya jaka urocza i jak nie bałagani przy tym hehe Domi mi zawsze z płatkami narobi bałaganu 😜 Nie pamietam co miaąłm jeszcze pisac wiec uciekam bo maly wstal i bedzie jesc chcial 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Kobietki 🙂
Przywieźli mi kanapę - właśnie próbują ją wnieść do domu, ale korytarz wąski i chyba pójdzie tylko przez okno 🤨 🙃 😮
Mini udanego ,,wypadu,, 😉 😁 😘
Ninka ja nie jestem pewna jak jest z tymi kartami tak do końca bo zawsze płaci M za bilety i nie ma problemu z płatnością a płaci kartą taką jaką używamy na co dzień do płacenia w sklepie i wypłaty kasy z bankomatu 🤨
Co do Łukaszka to zrobiła mu się tak nagle?? Słuchaj a może kąpał Go ktoś inny i się podtopił?? Sorry, że tak piszę, ale z tego co piszesz to ewidentny lęk przed wodą i wanną a więc musi być jakaś przyczyna tego i to dość poważna jeśli tak emocjonalnie reaguje na kąpiel.
U mnie znów pada ehhh a chcemy jechać do centrum po prezent dla brata i na chrzciny koleżanki córeczki plus kilka innych rzeczy do domu i dla Ali i Mariusz bo przytył i wszystko za małe na Niego 🤔 🙃 😮 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia, u nas takich upałów nie ma, ledwo 19 stopni i chłodny wiatr. Kasia, zgadza się - te angielskie wąskie przejścia i drzwi... My dlatego tez zanim coś kupujemy, najpierw skrupulatnie mierzymy żeby się upewnić czy damy radę wnieść . Strasznie podobał mi się komplet sof 3-2-1 ale nie było szansy żeby 3 weszła, dlatego kupiliśmy naroznik 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie kanapa weszła OKNEM 😁 hahaha drzwiami by nie dało rady.
Byłam w centrum na małych zakupach - ludzi jak mrówek bo zaczęły się wyprzedaże 🙃
Kupiłam kilka rzeczy Ali, Mariuszowi i do domu a sobie tylko dwa flakony perfum: kaily minogue i christina aguilera bo ciuchów mam zdecydowanie za dużo i tak w połowie nie chodzę hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...