Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej 🙂 Kasiu tragedi może nie ma, ale mam sporo rozstępów wokół pępka 😞 a Ty masz luźną skórę? W którym miejscu chudzino??? 😉 Dominika właśnie wykąpałam w wannie i poszedł położył się spać, wychodzą mu wszystkie trójki i marudzi biedaczek 😞 Nina to Łukaszek zrobił niespodziankę gratuluje 🙂 ja w tym miesiącu mam sesje ciążową hehe siostra jak wróci z Anglii to mnie będzie męczyła 🙃 😜 nic lece ogarnąć trochę i pomyć podłogi bo wieczorem jedziemy do mojej mamy na urodziny i zostajemy u nich na noc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

heeeeeeeeeeeej melduje ze żyje wróciłam z "urlopu" 😁 z bratem co noc seanse nocne na dvd 😁
dobrze było jechać jak miał urlop zawsze można było powariować z nim 🙂


Świnia makarony jak i stolik i kanapa zajebiście mi się podobają 🙂
a i gratuluje pracy 🙂

Kaffi to krowę dosiadła...widać ciągutki ma jakieś nieczyste 😁 ha ha ha

Kasia Kaya robi to co Maja 😁 ha ha ostatnio powiedziałam nie i chu... i usłyszałam uj ☺️ ☺️

Nina pytała bo wtedy miałaś ładniejsze rysy twarzy tak mi się wydaje... chodzi mi że teraz jest bardziej taka "nadmuchana",dzięki za smski :*

Sylwia ty teraz odpoczywaj do góry dupą bo te upały każdego mogą wykończyć a co dopiero ciężarówkę 😁

Marta ja się nie spieszę z zapisem do przedszkola u nas są 3,płatne,więc wybór jest i miejsca też że rodzice dopiero kilka miesięcy przed rozpoczęciem zapisują dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej melduje sie po weekendzie 🙂 u mnie wsio ok 🙂 Kasiu ale masz fajnie z tym ogniem olimpijskim tak blisko!!! Ja tam lubię olimpiadę i napweno będzie u nas całymi dniami leciała j=hehe . Mini fajnie,że wróciłaś 😁 Pustki tu były, ale co sie dziwić-LATO no to i czasu w domu mniej sie spedza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miniatura tak się spaliła że ledwo chodzić może 😞 ale chciałam się opalić więc mam,nogi całe czerwone,brzuch też,aż spalone,dekolt,i okolice dupska 😁
Kolana mam tak czerwone np że ledwo chodze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Łaciata, dawaj zdjęcia swojego czerwonego dupska hahah. My mamy jasne cery, więc ze słońcem trzeba uważać 😞
Mirek pojechał o 10 do Gdańska, teraz czeka na samolot. Oczywiście denerwuję się jak nie wiem.
Kasiu, poczułaś olimpiadę, co?? 🙂
Łukasz dalej zapieprza na kolanach, ale przejdzie sobie 3 metry na nogach, elegancko, idzie jak stary, nie giba się i ... na kolana i dalej gania. Leń z niego jak nie wiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o to spalona łatka.... ☺️ ☺️

[IMG]http://img805.imageshack.us/img805/33/p090712194701.jpg[/IMG]
[IMG]http://img193.imageshack.us/img193/7618/p0907121948.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o rety Mini!!! Smaruj się czym tylko możesz biedaku, musi boleć ałć ja lece myć Dominika fotelik samochodowy bo cały umazany jest ale zaraz wrócę na kawę hehe
aaa zamowilam sobie stroj kapielowy hehe 😁 http://allegro.pl/g-331-stroj-tankini-ciazowe-roz-40-80-i2480951825.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
o rety Mini!!! Smaruj się czym tylko możesz biedaku, musi boleć ałć ja lece myć Dominika fotelik samochodowy bo cały umazany jest ale zaraz wrócę na kawę hehe
aaa zamowilam sobie stroj kapielowy hehe 😁 http://allegro.pl/g-331-stroj-tankini-ciazowe-roz-40-80-i2480951825.html

boli tak że ledwo chodzić moge 😞 strój bardzo mi się podoba chyba też musze sobie coś kupić bo nie lubię gołych cycków nad wodą ☺️ ☺️ i odsłoniętego brzucha bo jestem taka chuda ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini takie stroje sa teraz bardzo modne ja juz jakis czas szukam takiego tankini (tak je nazwali) ale ciazowe byly w cenie ciagle okolo 100 zł i mi żal było a teraz mi sie udalo z przesylka za 33 zł 🤪 normalne-czyli nie ciazowe tez mozna kupic po okolo 30 zł wiec fajna cena 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Mini za dużo z tego opalania nie będziesz mieć tylko ból a później schodząca skóra i będzie po opaleniźnie 🙃 🥴 Trzeba to na prawdę robić umiarkowanie.
Sylwia strój bomba !! Ja też mam bluzkę i majteczki bo nie mogę mieć brzucha odkrytego 😞 Mam straszne kompleksy, ale operacja kosztuje około 15 tys zł we Warszawie bo sprawdzałam a więc zostanę z tym co mam bleeee 😮 🙃 🤢
Wczoraj przyszły paczki także już mam wszystko w domku co z polski potrzebowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Hej Mamusie 🙂
Mini za dużo z tego opalania nie będziesz mieć tylko ból a później schodząca skóra i będzie po opaleniźnie 🙃 🥴 Trzeba to na prawdę robić umiarkowanie.
Sylwia strój bomba !! Ja też mam bluzkę i majteczki bo nie mogę mieć brzucha odkrytego 😞 Mam straszne kompleksy, ale operacja kosztuje około 15 tys zł we Warszawie bo sprawdzałam a więc zostanę z tym co mam bleeee 😮 🙃 🤢
Wczoraj przyszły paczki także już mam wszystko w domku co z polski potrzebowałam 🙂
Oby nie bo chce by cosik zostało z tego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heeeeeeeej 😉
Miniatura masz odcień Świnki hahahah 😁 oj, wiem jak to boli 🤢
Sylwia, ja też w tym roku chciałam tankini, ale kupię sobie bikini, bo wieloryby noszą bikini i się nie wstydzą, a ja aż taka gruba nie jestem, to czemu mam się chować? Ale na ciążę super, bo zasłania brzuszek, a go trzeba chronić.
Mini,a o co chodzi, że cycki gołe na plaży Cię rażą? Chodzi o jakiś typ stroju czy o topless? Ja muszę taką miskę kupić, bym mogła swobodnie się ruszać, a nie że uważać czy zaraz mi sutek nie wyjdzie 😠 😠 🙃 🙃
Łukasz znowu mnie zaskoczył i dziś powiedział dwa razy DOBRE 🙂 ale i tak nie wierzę w jego umiejętności 😜
Kasiu, on dopiero pojechał i mieszka w domku z trzema innymi pracownikami, także się okaze co i jak i jak jest ze ściągnięciem rodziny. A ja z tym aparatem to nie wiem jakbym mogła wyjechać. Musiałabym chyba spłacić aparat najpierw, bez kosztów leczenia. Na razie nie myślę o tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Heeeeeeeej 😉
Miniatura masz odcień Świnki hahahah 😁 oj, wiem jak to boli 🤢
Sylwia, ja też w tym roku chciałam tankini, ale kupię sobie bikini, bo wieloryby noszą bikini i się nie wstydzą, a ja aż taka gruba nie jestem, to czemu mam się chować? Ale na ciążę super, bo zasłania brzuszek, a go trzeba chronić.
Mini,a o co chodzi, że cycki gołe na plaży Cię rażą? Chodzi o jakiś typ stroju czy o topless? Ja muszę taką miskę kupić, bym mogła swobodnie się ruszać, a nie że uważać czy zaraz mi sutek nie wyjdzie 😠 😠 🙃 🙃
Łukasz znowu mnie zaskoczył i dziś powiedział dwa razy DOBRE 🙂 ale i tak nie wierzę w jego umiejętności 😜
Kasiu, on dopiero pojechał i mieszka w domku z trzema innymi pracownikami, także się okaze co i jak i jak jest ze ściągnięciem rodziny. A ja z tym aparatem to nie wiem jakbym mogła wyjechać. Musiałabym chyba spłacić aparat najpierw, bez kosztów leczenia. Na razie nie myślę o tym 🙂
mi chodzi o moje cycki 😁 ha ha
a dokładnie wstydzę się ich bo są teraz mało jędrne,i no i same żebra mi widać a tak to mi nie przeszkadza 🙂
a mnie dobijacie że zemnie to wszystko zejdzie 😞 bo ja chce spódniczki i spodenki nosić 😞 a nie być córką młynarza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja na słonku nie mogę 🤔 Mam uczulenie 🤔 Tylko solarium wchodzi w grę poza tym tutaj i tak słonka nie ma a więc nie mam wyjścia u mnie opalenizna równa się z solarium 🙂
Ninka Ty jestem bardzo szczupła a więc spokojnie możesz chodzić w bikini dwu częściowy !! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...