Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej 🙂
U mnie jeszcze M i Alusia śpią 🙂
Dzisiaj idziemy do centrum kupić Mamusi materac 😁 W sobotę już będzie 😁
Musimy Ali kupić laptopa zabawkowego bo stary już niedomaga od Ali nawalania ehhh ale są promocje to mam nadzieje, że kupimy Jej coś fajnego 🙂
Ja jeszcze czwartek i piątek i znów do pracy 🙃 Teraz to dopiero tydzień szybko leci 🤔 😮 A pewnie w przyszłym więcej popracuje niż 2 dni jak mam okazję więcej zarobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 🙂 Pigi i sądzisz, ze na nowym materacu Alusia będzie z powrotem spała sama?? 🙂 hihi. No ciekawe 🙂
To chyba tylko ja, Mini, Sylwia i Kaffi niepracujące 😜 obijamy się 🙃 🙃
Widziałyście Czitę na nk?? Ta to ma ciało 🤪 🤪 i jeszcze opalona jak mulatka 😁
Szkoda, że jej z nami nie ma 😞
Sylwia, pieniądze teraz szybko idą, bo wszystko drożeje 🤢 🤢 a wydatki są ciągle niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Hej 🙂 Pigi i sądzisz, ze na nowym materacu Alusia będzie z powrotem spała sama?? 🙂 hihi. No ciekawe 🙂
To chyba tylko ja, Mini, Sylwia i Kaffi niepracujące 😜 obijamy się 🙃 🙃
Widziałyście Czitę na nk?? Ta to ma ciało 🤪 🤪 i jeszcze opalona jak mulatka 😁
Szkoda, że jej z nami nie ma 😞
Sylwia, pieniądze teraz szybko idą, bo wszystko drożeje 🤢 🤢 a wydatki są ciągle niestety.
Miniatura ma nadzieje że szybko pójdzie do pracy,pieprze to w poniedziałek sama dzwonie do kierownika co z tą praca,a w czwartek papiery do urzędu pracy bo stale chce to zrobić a nie mam kiedy ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
No dobra, macie zdjęcie ... 😜
Na żywo aparat o wiele ładniej wygląda, a na zdjęciu jakoś tak niefajnie, ale macie 😉
http://imageshack.us/photo/my-images/802/18mc265.jpg/
Nina po tym zdjęciu tym bardziej trzymam się mojej wersji że wcześniej miałaś ładniejsze rysy twarzy..no albo mi się zdaje....
No ale aparat ma działanie takie że jednak szczękę próbuje też ustawić itp....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej piękne 🙂 ja niestety nie mam Czity i nie mogę zobaczyć opalonego dupska 😁 Nina wyglądasz dobrze, a co do rys twarzy to ja mogę powiedzieć, że zmienia się na pewno dolna część twarzy, czyli szczęka tak było i jest nadal u mojej szwagierki wygląda zupełnie inaczej lepiej ona miała zęby do tyłu tzn wyglądała jakby ktoś jej przywalił 😁 i zęby wygięły się w stronę gardła, a teraz ma ładne prościutkie tylko coś dwa zęby nie chcą się zejść i dlatego musi jeszcze go nosić. Moja Maja poszła dzisiaj pierwszy raz w kaloszach na dwór i była taka szczęśliwa ubrudziła się od razu jak tylko weszła do kałuży 🙃 A co do pracy to jestem na urlopie wychowawczym do 4 roku życia Majki także szukam pracy na pół etatu ..Dzisiaj właśnie przyszedł zwrot podatku ucieszyłam się jakbym w totka wygrała haha 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Ja cały dzień coś 🙂
Miasto, zakupy, sprzątałam, pranie zrobiłam i troszkę przy sobie 🙂 Do tego pościel zmieniłam itp. 🙂 Kupiliśmy dzisiaj Ali kanapę dmuchaną, ale zrobiliśmy Jej frajdę siedzi na niej i zaciesza hihihi 🙂
Ja nie mam NK także nie zobaczę Czity no ale Gosia to piękna kobieta a więc na pewno wygląda bosko 🙂
Ninka aparat fajny wiadomo jak to aparat z czasem będzie i twarz w nim inaczej wyglądać bo to kwestia przyzwyczajenia do niego również.
Kafi dobrze masz kasa na konto jak wpływa to sama radość hahaha ja dostanę pierwszą wypłatę w piątek hihihi 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry Kasiu i wszystkim 😉 Zapmniałam dodać,że Gosia śliczna kobieta i ciało ma jak nastolatka normalnie hehe!!! Widać,że jej urlop się udał 🙂 Kafinka ja już nei pamietam o zwrocie podatku a by się przydał znowu hehe 😁 a będąc na wychowawczym można pracować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂 ja też już na nogach i to od 7,a wszystko przez Oliwie 😠
już mam jej dosyć chwilami,non stop szczeka paszczą i budzi nad ranem Maje,a to hałasuje a to stale coś nadaje,i jak dzieciak ma się wyspać,później Maja wstaje z fochem 😠

Jak stary miał 2 dni wolnego to wiedziała że Majki nie budzić a tak to nie wie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
I Aga ma od rana zły humor 😘

Trochę bo Majce idą ząbki i jest marudna,a ta na złość robi wszystko by siostra nie mogła ani pospać,a jak się bawią to tez tak że tylko krzyki i płacze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
kasiak napisał(a):
I Aga ma od rana zły humor 😘

Trochę bo Majce idą ząbki i jest marudna,a ta na złość robi wszystko by siostra nie mogła ani pospać,a jak się bawią to tez tak że tylko krzyki i płacze 🤢


wiem o co chodzi, jak sie spotkaja Kaya i Niko, to po 1h mozna pierdolca dostac 🙃 🤢 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam- z pracy również hehe 🙂

Ale miałam nadrabiania 🤪 Nie spamiętałam wszystkiego hehe
Pogoda do dupy a my jedziemy nad morze. Dobrze, że nie jestem typem plażowicza bo na słońcu nie wyleżę 😜 Chodzę na solarium i tak mi dobrze 🙂 Jedzie z nami kuzyn i kuzynka, kuzyn jest mało rozrywkowy i mówił, że wieczorami jak Gabi zaśnie, będzie z nią zostawał a my możemy iść balować hehe. W niedzielę jest impreza na plaży z muzyką techno więc już się nie mogę doczekać 🙂

W ogóle kupiliśmy samochód a fotelik mamy od mojego taty z auta tyle tylko że to taki marketowy w sensie za niewiele ponad 100 zł i obawiam się czy jest bezpieczny... Muszę chyba zajrzeć do sklepu dla dzieci i coś wyhaczyć... Jakie Wy macie foteliki ??????

Płaszczyk przeciwdeszczowy muszę kupić dla Gabi w Pepco bo kozaki już mam a ma padać więc te rzeczy muszą być. Stroju nie kupuję chyba bo nie ma sensu.

Zajrzę wieczorem, a przynajmniej się postaram a teraz w koncu zabieram się za pisanie planu zajęć na przyszły tydzień dla koleżanki która ma mnie zastępować.

Miłego dnia 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja dzis tez cos nerwowa juz jestem ech... Paweł zły bo go boli głowa a wtedy lepiej mu nie wchodzić w drogę, Dominik mnie nie słucha więc idzie szału dostać i sama jakoś mam dosyć tej pogody 🤢 Drugi maluch dziś w brzuchu to takie fikołki wyczynia,że aż strach pomyśleć co za luj następny rośnie 😉 Marta odpoczniesz nad morzem skoro jeszcze masz kogos kto wieczorami z Gabi zostanie to super!!! My sie moze wybierzemy ale tu gdzies blisko nas nad jeziora na weekend jakiś jak się uda bo i roboty Paweł ma i z kasą trzeba uważać wiadomo 😉 lece obiad robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Jutro idę do pracy na ochotnika od 6 do 14 🙂 Dzisiaj cały dzień sprzątałam bo jutro nic nie robię po powrocie a w sobotę będzie Mamusia 🙂
Zła jestem bo jutro muszę sama taxi jechać do pracy ponieważ Ala zniszczyła mi kartki z numerami do osób które mogłyby jechać ze mną i taniej by wyszło 😠 Poza tym przyszedł mi kwit z wypłatą i zabrali mi za duży podatek 😠 Jutro akurat to w firmie wyjaśnię 😠
A teraz odmeldowuję się bo zaraz M będzie i zjemy obiado- kolacje 😁
Buźka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...