Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej 🙂Sylwia ja mogę na pół etatu pracować(tak przynajmniej mówiła księgowa). Marta pochwal się autkiem 🙂 super macie, że jedziecie nad morze i z ”nianią” ja jadę 23 na Rozewie może uda mi się wyrwać, choć na chwilkę np. na piwko, Kasia, ale masz fajnie z tą pracą pracujesz jak chcesz i do tego kasa, co tydzień super 🙂 Miniaturka rozumiem cię w 100% ... Maja ma taki http://www.bebeconfort.com/products/car-seats/toddler/iseos-tt.aspx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂 Domi ma taki fotelik http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-4baby-weelmo-9-25kg-organizer-i2439126794.html i jestem bardzo zadowolona cena byla przyzwoita i jest fajny 🙂 Kasiu napewno ci wszystko w pracy wyjasnia 😉 Maly jeszcze podsypia ale w nocy sie krecil mimo iz dałam mu przciwbolowy syropek- nareszcie widac zeby tzn. widzialam jedna trojke ktora sie juz prawie przebila a reszta widac ze napuchniete ale stoja w miejscu biedaczek sie nacierpi z tymi zebami 😞 poza tym jestem ciekawa jak oko ma dzis hehe bo przed wczoraj wygłupiał się i w dużym pokoju w stolik przyłożył myślałam,że nie będzie nic a wczoraj już mu się różowa powieka zrobiła i lekko opuchła mam nadzieje,że gorzej nie będzie. Pije kawe i grzebie na allegro 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje się w piątek 13 😁

pamiętacie co wam mówiłam o moim małżeństwie?? to teraz naszły mnie obawy względem dzieci 😞
że wyrządzę im krzywdę rozdzielając z ojcem 😞
zwłaszcza że prawdopodobnie we wrześniu będzie czas już na przeprowadzkę... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
Melduje się w piątek 13 😁

pamiętacie co wam mówiłam o moim małżeństwie?? to teraz naszły mnie obawy względem dzieci 😞
że wyrządzę im krzywdę rozdzielając z ojcem 😞
zwłaszcza że prawdopodobnie we wrześniu będzie czas już na przeprowadzkę... ☺️
. Mini, musisz wziac wszystkie ZA i PRZECIW i być pewna swoich decyzji. Jakaś byś decyzje nie podjęła, zawsze kogoś skrzywdzisz. Albo siebie albo innych...smutne to jest i nie zazdroszczę CI tego, jedno, czego musisz być pewna, to zawsze, co byś nie zrobiła będziesz się zastanawiać co by było, gdybyś podjęła inna decyzje... Trochę pogmatwalam, ale myśle, ze wiesz o co mi chodzi. Musisz być pewna, ze w tamtym związku będzie CI lepiej, żebyś nie wskoczyła z deszczu pod rynnę. A moze potrzebujesz po prostu pobyć sama z dziećmi . Poczuć się wolna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
mini23 napisał(a):
Melduje się w piątek 13 😁

pamiętacie co wam mówiłam o moim małżeństwie?? to teraz naszły mnie obawy względem dzieci 😞
że wyrządzę im krzywdę rozdzielając z ojcem 😞
zwłaszcza że prawdopodobnie we wrześniu będzie czas już na przeprowadzkę... ☺️
. Mini, musisz wziac wszystkie ZA i PRZECIW i być pewna swoich decyzji. Jakaś byś decyzje nie podjęła, zawsze kogoś skrzywdzisz. Albo siebie albo innych...smutne to jest i nie zazdroszczę CI tego, jedno, czego musisz być pewna, to zawsze, co byś nie zrobiła będziesz się zastanawiać co by było, gdybyś podjęła inna decyzje... Trochę pogmatwalam, ale myśle, ze wiesz o co mi chodzi. Musisz być pewna, ze w tamtym związku będzie CI lepiej, żebyś nie wskoczyła z deszczu pod rynnę. A moze potrzebujesz po prostu pobyć sama z dziećmi . Poczuć się wolna.
Dziękuje za wsparcie to jest wszystko takie zagmatwane,wiem że Maja bardzo kocha tatę,Oliwka za to bardzo kocha wuja,bo tata jej nie docenia 😞
i wiem że "wuja" bardzo związał się z dziewczynkami....
wiem że chce odejść ale boje się że dzieci mnie znienawidzą że zabrałam im tatę 😞 zresztą Pawła mimo tego jaki był i jest też nie chce ranić,ostatnio często mówi mi że już się pogodził że mnie nie odzyska ale kiedyś też tak mówił a później groził i szantażował ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Mini, Ty wiesz... ☺️ że jesteśmy z Tobą 😁
Zostaniesz, to nie będziesz szczęśliwa i również Twoje dzieci nie będą szczęśliwe... A Maja jest mała, więc zaakceptuje wujka. A z tatą się będzie widzieć. Gorzej gdyby Oliwka go nie lubiła... A ojciec sam doprowadził do tego, wiesz ile razy go prosiłaś by się zmienił i teraz wielce się obudził.
Sylwia, Dominiś źle znosi ząbki tak jak i mój Łukasz. Wy się umęczycie i on przede wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Hej 🙂
Mini, Ty wiesz... ☺️ że jesteśmy z Tobą 😁
Zostaniesz, to nie będziesz szczęśliwa i również Twoje dzieci nie będą szczęśliwe... A Maja jest mała, więc zaakceptuje wujka. A z tatą się będzie widzieć. Gorzej gdyby Oliwka go nie lubiła... A ojciec sam doprowadził do tego, wiesz ile razy go prosiłaś by się zmienił i teraz wielce się obudził.
Sylwia, Dominiś źle znosi ząbki tak jak i mój Łukasz. Wy się umęczycie i on przede wszystkim.
Oby,i obym kiedyś nie usłyszała że byłam złą matką i zniszczyłam im dzieciństwo 😞
bo jestem osoba która zawsze sobie najwięcej wyrzuca 😞
gdy wyprowadzałam się od mamy to zarzucałam sobie że zostawiłam ją samą z ojcem alkoholikiem... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia- przeczytaj swój suwaczek 😉 powinnaś tylko siedzieć i liczyć ruchy synka hahahha 😁 a nie pielić w ogródku czy sprzątać 😁 Łukasz śpi, zaraz wstanie. Jak tam z ząbkami waszych maluchów?
U nas dalej brakuje kompletu 5. Ostatnio jest marudny, to może coś zaczyna się ruszać.
Czy wasze dzieci też mają was w dupie?? hahah do mojego nic nie dociera, ani tłumaczenia, ani jak krzyczę... patrzy się na mnie tymi oczami i ogólnie spływa to po nim jak po kaczce. Chodiz mi głównie o to, że rzuca ciągle zabawkami. Wiadomo, dzieci tak robią, ale ostatnio ciężkie autko musnęło ekran telewizora babci i mały włos i by nie było telewizora, albo czymś tam rzucił w lustro 🤢 ktoś ma może złotą radę?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Sylwia- przeczytaj swój suwaczek 😉 powinnaś tylko siedzieć i liczyć ruchy synka hahahha 😁 a nie pielić w ogródku czy sprzątać 😁 Łukasz śpi, zaraz wstanie. Jak tam z ząbkami waszych maluchów?
U nas dalej brakuje kompletu 5. Ostatnio jest marudny, to może coś zaczyna się ruszać.
Czy wasze dzieci też mają was w dupie?? hahah do mojego nic nie dociera, ani tłumaczenia, ani jak krzyczę... patrzy się na mnie tymi oczami i ogólnie spływa to po nim jak po kaczce. Chodiz mi głównie o to, że rzuca ciągle zabawkami. Wiadomo, dzieci tak robią, ale ostatnio ciężkie autko musnęło ekran telewizora babci i mały włos i by nie było telewizora, albo czymś tam rzucił w lustro 🤢 ktoś ma może złotą radę?? 🙂
Nina tak moja córka ma mnie w dupie 😁
ostatnio trzaskała drzwiczkami od rtv 🤢 i nic sobie nie robiła ze mnie,a jak w pampersa jej dałam to się obraziła a za chwile dalej to samo 😮
poza tym jest nie dobra bo stale bije się,atakuje zaczepia,gryzie.... ☺️ ☺️
CHCESZ TAKĄ SYNOWĄ?? 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe Nina masz racje 🙂 zaczynam małego z sypialni juz eksmitować z całym jego dorobkiem hehe wczoraj komode z ciuchami mu wynioslam i tak powoli dla drugiego miejsce sie robi 😉 a co do bycia niegrzecznym to Domi to świetny przykłąd 🙂 nic nas nie słucha chyba,że ryknie się na niego 😮 a jak dostanie w pampersa to sie smieje i nic z tego nie robi 🤢 zabki ach malemu dwie gorne troki sie przebijaja, a brakuje mu wszystkich trojek i piatek wiec długa droga przed nami.... uciekam bo siostra do nas przyjezdza z chlopakiem i na noc zostaja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej :0
Czyli żadnych rad nie macie, bo macie ten sam problem co i ja 😁 Mini, mogę mieć taką synową, jak Twój zięć nie lepszy 😉 tylko wnuków się boję hahahah 😁

Wiecie co Wam powiem? 🙂 Nareszcie to mogę wyznać 🙃 🙃 Jestem szczęśliwa, że mam aparat 😁 przeszłam już przez najgorsze i teraz nawet nie czuję, że go mam 😁
My dzisiaj planujemy iść na cmentarz, ale z tą pogodą to nie wiadomo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ho jestem pierwsza 🙂 w weekend nie miałam za barzdo czasu 😉 Nina super,że zadowolona jesteś 🙂 Domi mi marudzi w nocy a w dzień rozrabia, te głupie zęby mnie wykończą normalnie 🤢 lece bo zbieram się na kawe do babci bo moi rodzice tam zajrzą, a dziś moja siostra wraca z UK wiec pewnie też jutro od rana mnie nie będzie bo pojade z małym przywitać się z ciocią hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamuśki czy wasze dzieci też są stale na etapie nabijania sobie guziołków,przewracania,uderzania się itp 🤢 bo chwilami myślę że Maja bije rekordy ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...