Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Okropna jestem 😁

E tam - tonacy brzytwy sie chwyta hehehe 😜
Spoko Blue, chyba kazda przez to przechodzila albo bedzie przechodzic (a jak nie kazda, to na pewno duza czesc kobitek).
Jak Oskar byl paromiesiecznym bablem ,to zebym mogla isc do kibla bez jego wybuchu placzu jak tyko zniknelam mu z pola widzenia, wlaczalam odkurzacz, ktory stal kolo wozeczka. Ja w tym czasie biegiem do gory - doslownie 😜 Ale pozniej mnie odkurzacz zaczal wnerwiac i powiedzialam sobie, ze to nie jest noralne i musze przestac hahaa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
Blue napisał(a):
Okropna jestem 😁

E tam - tonacy brzytwy sie chwyta hehehe 😜
Spoko Blue, chyba kazda przez to przechodzila albo bedzie przechodzic (a jak nie kazda, to na pewno duza czesc kobitek).
Jak Oskar byl paromiesiecznym bablem ,to zebym mogla isc do kibla bez jego wybuchu placzu jak tyko zniknelam mu z pola widzenia, wlaczalam odkurzacz, ktory stal kolo wozeczka. Ja w tym czasie biegiem do gory - doslownie 😜 Ale pozniej mnie odkurzacz zaczal wnerwiac i powiedzialam sobie, ze to nie jest noralne i musze przestac hahaa 😜

Mam cie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadziaW napisał(a):
Blue napisał(a):
Okropna jestem 😁

E tam - tonacy brzytwy sie chwyta hehehe 😜
Spoko Blue, chyba kazda przez to przechodzila albo bedzie przechodzic (a jak nie kazda, to na pewno duza czesc kobitek).
Jak Oskar byl paromiesiecznym bablem ,to zebym mogla isc do kibla bez jego wybuchu placzu jak tyko zniknelam mu z pola widzenia, wlaczalam odkurzacz, ktory stal kolo wozeczka. Ja w tym czasie biegiem do gory - doslownie 😜 Ale pozniej mnie odkurzacz zaczal wnerwiac i powiedzialam sobie, ze to nie jest noralne i musze przestac hahaa 😜


No inaczej już z nią nie da rady, ale w łóżeczku na noc chętnie śpi sama itd. także z tym problemów nie ma, nawet nie zaśnie jak leży ze mną w moim łóżku, tak samo mleko wypije tylko i wyłącznie w swoim łóżku. Tak się jej zakodowało. Na drugim miejscu jest nasze łóżko jak za dużo marudzi to wtedy tam wypije, bo zajmuje się patrzeniem na firankę itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a żeby bujać ją na rękach ? albo żeby piła mleko u mnie na kolanach?? to MARZENIE! Jak mleko chce jej dać na rękach to jest jeden wielki ryk 😉 i odpychanie, a jak bujam ją na kolanach w pozycji leżącej to się próbuje wyrywać no a co! Za DUŻA się zrobiła 😁 trzeba ją traktować poważnie haha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej moim zdaniem od poaczatku trzeba uczyc dzieko zasypiania w łózeczku np.moj seba a teraz kacper bez problemu usypaiaja u siebie w łózeczkach ani ich nie nosilam ani nie bujalam,nie wozilam w wózku i nie mam teraz problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna2236 napisał(a):
hej moim zdaniem od poaczatku trzeba uczyc dzieko zasypiania w łózeczku np.moj seba a teraz kacper bez problemu usypaiaja u siebie w łózeczkach ani ich nie nosilam ani nie bujalam,nie wozilam w wózku i nie mam teraz problemu
moje dzieci tak samo, zawsze w łózeczku, w wózku to tylko na dworze nie mam mowy zebym w domu w wózku usypiała. Moja szwagierka usypiała w wózku i ta mała ma już 2,5 roku i dalej z podkurczonymi nogami w gondoli inaczej nie da rady, masakra jakac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia u piotrka kolegi syn co ma 4 latka usypiany jest w wozku i on sie juz nie miesci to zrobili mu przedluzenie wozka jakas plyta drewnana i na to koldre polozyli i tak na noc usypia a pozniej i tak wylazi z wozka i idzie do rodziców spac w środek.nawet oni sie nie staraja zeby bylo iaczej nawet wlasnego łózka nie ma łózeczko wyniesione calkiem i tylko wozek jest ten do usypiania i ich łózko wiec nawet go nie ucza spac w swoim łozku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anastazja przez to że karmię ją na leżąco zasypia przy cycusiu podczas jedzenia
ale czasami gdy już zje i nie zaśnie to pobawimy się z nią jeszcze chwilkę i odkładamy do łóżeczka i włączamy karuzelę
a dziś rano położyła się z tatusiem przytuliła Kubusia Puchatka i zasypiała sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kupiłam wczoraj kubeczek treningowy LOVI 6+
ale nie widziałam bo był zamknięty jaki ma otwór i okazało się ze taki duży jak przepływowy jak do kaszy ale na tym największym przepływie
i leci z niego normalnie jak z butelki bo to nie jest niekapek
chyba jeszcze trochę za wcześnie na niego
dałam dziś małej w nim kaszkę żeby się chociaż uczyła trzymać i nabrała odruchu celowania do buzi 🙂 nie było żle tyko jak zaciągała się to za dużo leciało i się krztusiła 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
te drewniane są droższe 😞no ale też i lepsze stabilniejsze i napewno na dłuzej niż plastik 🙂no ale ceny też niezłe.... 😞 😎 ja mam plastikowe z graco wieczorem wrzuce fotki 🙂Sonia siedzie w nim 5 min(z zegarkiem w ręku:angry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dostaliśmy wczoraj też ręcznie robiony i zdobiony wazon taki długi i chudy, niski i szeroki i taki kielich i ja to sie nie znam na tym kompletnie bo nie wiem do czego on ma służyć 😁
ma ze 20cm wysokości i 20cm średnicy

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/zdjcie0905.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/716/zdjcie0905.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze nie wiem jak z tym mlekiem 🤨a mi sie herbatka z hippa jakiś czas temu tak zbiła...ale dawałam Soni i nic jej nie było 🙂a moja po bebiko2 coś kupy nie może zrobić...a jakbym dała troszke śliwek mam w słoiczku z hippa albo sok sliwkowy też hipp???jak myślicie?dawalyście już tak pisze że po 4-tym m-cu ale ja jeszcze nie dawałam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
jupiii przejaśnia się 🤪
może wyjdziemy na spacer pierwszy raz od 4 dni 😮
u mnie po 3 dniach Sonia śpi przed domem w końcu sie wyśpi dziewczyna 😜 😉bo w domu przez 3 dni nie spała 😠tak po 15 min a tylko poczuła powietrze śpi już 1,5 h Jacek trawe kosi a ta śpi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...