Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
rany odzwyczaiłam się od nauki
miałam rok przerwy na studiach i teraz tak ciężko siąść mi do nauki
w ciągu dnia nie ma jak bo Anastazja zrobiła się strasznie absorbująca każdą minutę mojego dnia
jak zaśnie robię milion innych obowiązków domowych
a wieczorem porażka ... nie mam siły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Asiu pisałam ostatnio że Sonia jest strasznie absorbująca
Anastazja ma to samo od 3 tygodni jak siedzę z nią w domu to masakra uświadomiłam sobie właśnie że moje dziecko nawet 5 minut nie pobawi się samo
jak siedzę przy niej jest dobrze bawi się wrzuca klocki do słonika, układa sobie klocki albo też bawi się czymś innym, wystarczy że odejdę to od razu idzie za mną
a jak usiądę przy stole to ona od razu przyczłapie do mnie złapie sie za krzesło i stoi przy mojej nodze
no kurcze ciekawe czy w żłobku też taka jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Asiu pisałam ostatnio że Sonia jest strasznie absorbująca
Anastazja ma to samo od 3 tygodni jak siedzę z nią w domu to masakra uświadomiłam sobie właśnie że moje dziecko nawet 5 minut nie pobawi się samo
jak siedzę przy niej jest dobrze bawi się wrzuca klocki do słonika, układa sobie klocki albo też bawi się czymś innym, wystarczy że odejdę to od razu idzie za mną
a jak usiądę przy stole to ona od razu przyczłapie do mnie złapie sie za krzesło i stoi przy mojej nodze
no kurcze ciekawe czy w żłobku też taka jest
Kochana ja to ci zawsze zazdrościłam że Anastazja umie sie zająć sama sobą a Sonia nigdy awet 5 min nie usiedzi sama 😠cały czas ktoś musi ją zabawiać 😠
dzisiaj przeszła samą siebie cały czas przy nodze mi stała nie to żeby płakała tylko ciągle koło mnie i wiadomo musze za nią chodzić bo sie przewraca albo gdzieś zalezie w miejsce nie dla niej 😠i koło sie zamyka nawet ziemniaków na obiad nie mogłam obrać 😲masakra normalnie ryczeć mi sie chce
jak jutro też tak będzie to nie wiem... 🥴 😞
ps.a co do słonika z FP to też go mamy taki grający z klockami???cholera ona nawet minuty sie niczym nie bawi i po tym jak wywaliłam prawie 200zł na odkurzacz czyścik i telefon z FP
a ona ma to gdzieś)przysięgłam że NIE KUPIE ŻADNEJ ZABAWKI!!!!!!!!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Asiu pisałam ostatnio że Sonia jest strasznie absorbująca
Anastazja ma to samo od 3 tygodni jak siedzę z nią w domu to masakra uświadomiłam sobie właśnie że moje dziecko nawet 5 minut nie pobawi się samo
jak siedzę przy niej jest dobrze bawi się wrzuca klocki do słonika, układa sobie klocki albo też bawi się czymś innym, wystarczy że odejdę to od razu idzie za mną
a jak usiądę przy stole to ona od razu przyczłapie do mnie złapie sie za krzesło i stoi przy mojej nodze
no kurcze ciekawe czy w żłobku też taka jest
Kochana ja to ci zawsze zazdrościłam że Anastazja umie sie zająć sama sobą a Sonia nigdy awet 5 min nie usiedzi sama 😠cały czas ktoś musi ją zabawiać 😠
dzisiaj przeszła samą siebie cały czas przy nodze mi stała nie to żeby płakała tylko ciągle koło mnie i wiadomo musze za nią chodzić bo sie przewraca albo gdzieś zalezie w miejsce nie dla niej 😠i koło sie zamyka nawet ziemniaków na obiad nie mogłam obrać 😲masakra normalnie ryczeć mi sie chce
jak jutro też tak będzie to nie wiem... 🥴 😞
ps.a co do słonika z FP to też go mamy taki grający z klockami???cholera ona nawet minuty sie niczym nie bawi i po tym jak wywaliłam prawie 200zł na odkurzacz czyścik i telefon z FP
a ona ma to gdzieś)przysięgłam że NIE KUPIE ŻADNEJ ZABAWKI!!!!!!!!!1

no powiem że słonikiem się bawi
sama wrzuca do niego klocki, obraca nim na wszystkie strony
ale muszę siedzieć przy niej - nie muszę się z nią bawić wystarczy że siedzę obok
tylko tak jak piszesz jak odejdę to ona zaraz przy nodze wisi
tylko że mi ząbkuje idą 2 na raz górne 2 lub 3 i w nocy popłakuje, co chwile się budzi to i w dzień jest marudna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
mój mąż właśnie zobaczył moje wyniki badań tarczycy
robiłam TSH i FT4 i tam jest norma podana a poniżej norma dla kobiet w ciąży i sobie wkręca że jestem w ciąży 😮
chodzi po domu i się cieszy, i mówi do mnie "ale powiedz że jesteś, ale powiedz" 🤪
oszalał chyba
😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chyba wam się nie żaliłam że zostajemy w domu na sylwestra .... ?
mówiłam że teściu zaczął stawiać swoje warunki na pilnowanie Anastazji
i się zdenerwowaliśmy i powiedzieliśmy bez łaski
i robimy w domu - przyjdą męża siostry z dziećmi i zrobimy takiego Sylwestra bardziej jako zabawę dla dzieci niż popijawę
teraz siedzę i wymyślam co by można było do jedzonka zrobić
bo składamy się a my z mężem gotujemy bo siostry męża pracują w sylwestra do 18 wiec raczej nic by nie zdążyły zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Honoratko szczerze to na takich warunkach jak pisałaś tez bym juz zrezygnowała z "pomocy"
Menu idealne ja proponuje do tego jakieś ciasto jeszcze.

A my z Adamem sylwestra sami spędzamy w domu. Znajomi u których mieliśmy być niestety odpadają synek im się pochorował na ospę więc ja nie chce ryzykować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Asia napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Asiu pisałam ostatnio że Sonia jest strasznie absorbująca
Anastazja ma to samo od 3 tygodni jak siedzę z nią w domu to masakra uświadomiłam sobie właśnie że moje dziecko nawet 5 minut nie pobawi się samo
jak siedzę przy niej jest dobrze bawi się wrzuca klocki do słonika, układa sobie klocki albo też bawi się czymś innym, wystarczy że odejdę to od razu idzie za mną
a jak usiądę przy stole to ona od razu przyczłapie do mnie złapie sie za krzesło i stoi przy mojej nodze
no kurcze ciekawe czy w żłobku też taka jest
Kochana ja to ci zawsze zazdrościłam że Anastazja umie sie zająć sama sobą a Sonia nigdy awet 5 min nie usiedzi sama 😠cały czas ktoś musi ją zabawiać 😠
dzisiaj przeszła samą siebie cały czas przy nodze mi stała nie to żeby płakała tylko ciągle koło mnie i wiadomo musze za nią chodzić bo sie przewraca albo gdzieś zalezie w miejsce nie dla niej 😠i koło sie zamyka nawet ziemniaków na obiad nie mogłam obrać 😲masakra normalnie ryczeć mi sie chce
jak jutro też tak będzie to nie wiem... 🥴 😞
ps.a co do słonika z FP to też go mamy taki grający z klockami???cholera ona nawet minuty sie niczym nie bawi i po tym jak wywaliłam prawie 200zł na odkurzacz czyścik i telefon z FP
a ona ma to gdzieś)przysięgłam że NIE KUPIE ŻADNEJ ZABAWKI!!!!!!!!!1

no powiem że słonikiem się bawi
sama wrzuca do niego klocki, obraca nim na wszystkie strony
ale muszę siedzieć przy niej - nie muszę się z nią bawić wystarczy że siedzę obok
tylko tak jak piszesz jak odejdę to ona zaraz przy nodze wisi
tylko że mi ząbkuje idą 2 na raz górne 2 lub 3 i w nocy popłakuje, co chwile się budzi to i w dzień jest marudna

Dziewczyny mój to samo. Jak się bawić to tylko z kimś a jak nie to przy nodze wisi albo go noszę 😉 taki towarzyski synek 😉 Też jest marudny i też stawiam na zęby bo właśnie wyszedł 5 górna dwójka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia a cyprian nie bawi sie z mala?
na maryle nie moge narzekac (tfu tfu 😉) bawi sie czesto sama, ale najlepiej jak mamusia kolo niej siedzi - ona sie bawi a ja sobie czytam, co chwile tylko podnosi glowe zeby sie do mnie usmiechnac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
asia a cyprian nie bawi sie z mala?
na maryle nie moge narzekac (tfu tfu 😉) bawi sie czesto sama, ale najlepiej jak mamusia kolo niej siedzi - ona sie bawi a ja sobie czytam, co chwile tylko podnosi glowe zeby sie do mnie usmiechnac 😉
Nusia bawi sie z nią bo inaczej to byśmy chodzili brudni(nawet pralki nie wlącze i nie powiesze praniaangry 🙂i głodni 😜 😠jest okropna ☺️ i cały czas patrzy na mnie jak na nią nakrzycze i mówi do mnie be be be 😁 😁 😁że ja jestem be 😁
Marylka grzeczna jest 😘ja to nie pamietam kiedy coś czytalam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
asia a cyprian nie bawi sie z mala?
na maryle nie moge narzekac (tfu tfu 😉) bawi sie czesto sama, ale najlepiej jak mamusia kolo niej siedzi - ona sie bawi a ja sobie czytam, co chwile tylko podnosi glowe zeby sie do mnie usmiechnac 😉
Nusia bawi sie z nią bo inaczej to byśmy chodzili brudni(nawet pralki nie wlącze i nie powiesze praniaangry 🙂i głodni 😜 😠jest okropna ☺️ i cały czas patrzy na mnie jak na nią nakrzycze i mówi do mnie be be be 😁 😁 😁że ja jestem be 😁
Marylka grzeczna jest 😘ja to nie pamietam kiedy coś czytalam 🥴


marylka w dzien grzeczna bo w nocy daje matce popalic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja generalnie też jest grzeczna, ale od jakiegoś miesiąca co raz częściej ma momenty że właśnie wisi na nodze lub rączki w górę i na ręce, w nocy też zaczęła się budzić - przytulę ją i dalej śpi...chyba taki wiek mają, że jedne bardziej a drugie mniej są absorbujące, ale są 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 😘 widzę, że jak mam chwilę czasu i kawałek internetu to nikogo nie ma 😞
wczoraj byłam z Darkiem u laryngologa ( czekałam ponad 3 miesiące żeby nas przyjął bo nie było miejsc, a wizyta trwała jakieś 10 minut ) I Daruś dostał skierowanie jednodniowe do szpitala bo będzie miał zabieg podcięcia wędzidełka pod językiem 😞 wiem, że to mały zabieg ale strasznie mi go szkoda i pewnie będzie go bolało jak będzie później jadł 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...