Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

ania marylka miala ten zabieg. nic strasznego, nawte krwi za duzo nie bylo. jedynym mankamentem jest gorzkie znieczulenie i slinotok po zabiegu. nie miala klopotow z piciem ani jedzeniem 😉
nie martw sie nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej laseczki
masakra - moje dziecko przechodzi samą siebie
marudzi płacze cały czas każe być blisko siebie
dziś jak prasowałam to mąż ją musiał nosić na rękach bo chciała z góry patrzeć co robię
i nic innego nie chciała
teraz mąż pojechał zawieść rodziców do spa nad morzem
przywiózł mi siostrę i wróci dopiero wieczorem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
ania marylka miala ten zabieg. nic strasznego, nawte krwi za duzo nie bylo. jedynym mankamentem jest gorzkie znieczulenie i slinotok po zabiegu. nie miala klopotow z piciem ani jedzeniem 😉
nie martw sie nic

dzięki dobrze wiedzieć 🙂 trochę mnie uspokoiłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
anka111 napisał(a):
A ja cały czas próbuje nadrobić te wszystkie strony jeszcze trochę ponad 100 mi zostało 🤪
ładną masz lekturę 🙂

oj tak ładną ładną 😁 ale mam teraz chwilę czasu bo Darek jest u moich rodziców i dopiero o 15 po niego jadę 😁 ale trzeba zaraz posprzatać jeszcze i jakiś obiad zrobić na dzisiaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
Kasia napisał(a):
na Sylwestra też siedzę w domu

A my na sylwestra idziemy razem z Darkiem 😁 do Agnieszki Adama i Judytki 😁 tylko mam nadzieje, że tym razem dzieciaki nie zostawią pod choinką niespodzianki w postaci kupy 😁

Dobrze że Was mamy 🙂
sami jakbyśmy mieli siedzieć to pewnie byśmy się pozabijali 😁 i może będzie jeszcze u nas Adama brat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
Kasia napisał(a):
anka111 napisał(a):
A ja cały czas próbuje nadrobić te wszystkie strony jeszcze trochę ponad 100 mi zostało 🤪
ładną masz lekturę 🙂

oj tak ładną ładną 😁 ale mam teraz chwilę czasu bo Darek jest u moich rodziców i dopiero o 15 po niego jadę 😁 ale trzeba zaraz posprzatać jeszcze i jakiś obiad zrobić na dzisiaj 😁

mi się nie chce sprzątać hehe 😜 ale podłogę trzeba umyć hahaha bo urwisy jak będą jutro szaleć to muszą mieć czyściutko żeby mogli nabrudzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
Kasia napisał(a):
anka111 napisał(a):
A ja cały czas próbuje nadrobić te wszystkie strony jeszcze trochę ponad 100 mi zostało 🤪
ładną masz lekturę 🙂

oj tak ładną ładną 😁 ale mam teraz chwilę czasu bo Darek jest u moich rodziców i dopiero o 15 po niego jadę 😁 ale trzeba zaraz posprzatać jeszcze i jakiś obiad zrobić na dzisiaj 😁

mi się nie chce sprzątać hehe 😜 ale podłogę trzeba umyć hahaha bo urwisy jak będą jutro szaleć to muszą mieć czyściutko żeby mogli nabrudzić 🙂

ewentualnie nasrać pod choinką jak ostatnio 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
Kasia napisał(a):
na Sylwestra też siedzę w domu

A my na sylwestra idziemy razem z Darkiem 😁 do Agnieszki Adama i Judytki 😁 tylko mam nadzieje, że tym razem dzieciaki nie zostawią pod choinką niespodzianki w postaci kupy 😁

Dobrze że Was mamy 🙂
sami jakbyśmy mieli siedzieć to pewnie byśmy się pozabijali 😁 i może będzie jeszcze u nas Adama brat 🙂

ja tez się cieszę, że Was mamy :* wiesz ja z moim konkubentem też byśmy się pozabijali chociaż dzisiaj jest też już blisko do tego 😁 ale pocieszenie jest takie, że powiedział, że zrobi na jutro te krokiety 😁 mam nadzieje, że nie zapomni mu sie o tym jak to czasami bywa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
Kasia napisał(a):
anka111 napisał(a):
A ja cały czas próbuje nadrobić te wszystkie strony jeszcze trochę ponad 100 mi zostało 🤪
ładną masz lekturę 🙂

oj tak ładną ładną 😁 ale mam teraz chwilę czasu bo Darek jest u moich rodziców i dopiero o 15 po niego jadę 😁 ale trzeba zaraz posprzatać jeszcze i jakiś obiad zrobić na dzisiaj 😁

mi się nie chce sprzątać hehe 😜 ale podłogę trzeba umyć hahaha bo urwisy jak będą jutro szaleć to muszą mieć czyściutko żeby mogli nabrudzić 🙂

ewentualnie nasrać pod choinką jak ostatnio 😁

no tak 🙂 wolałabym o tym zapomnieć hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
Kasia napisał(a):
na Sylwestra też siedzę w domu

A my na sylwestra idziemy razem z Darkiem 😁 do Agnieszki Adama i Judytki 😁 tylko mam nadzieje, że tym razem dzieciaki nie zostawią pod choinką niespodzianki w postaci kupy 😁

Dobrze że Was mamy 🙂
sami jakbyśmy mieli siedzieć to pewnie byśmy się pozabijali 😁 i może będzie jeszcze u nas Adama brat 🙂

ja tez się cieszę, że Was mamy :* wiesz ja z moim konkubentem też byśmy się pozabijali chociaż dzisiaj jest też już blisko do tego 😁 ale pocieszenie jest takie, że powiedział, że zrobi na jutro te krokiety 😁 mam nadzieje, że nie zapomni mu sie o tym jak to czasami bywa 😁

no to rewelacja 😁
kupimy barszczyk w paczce hahaha i będzie git 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cisza tu dziś, do sylwka się przygotowujecie 🙂
mam wszystko pomrożone więc tylko podgrzeję i będzie cyc...
znów się nasprzątałam w całej chałupie...nosz tylko tydzień za tyg. mija i znów trzeba wszystko ogarnąć 🙃 dziś mama kupiła dla Mai kurteczkę na następną zimę, roz. 94, mam nadzieję że będzie dobra bo jest śliczna. ?Wystarczy, że jej powiem że coś mi się podobało a ta zaraz leci i kupuje - "a to na roczek będzie w prezencie" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My wyjątkowo spędzimy sylwka w domu, sami z dziećmi. Raczej z Natalą bo Majusia to pewnie padnie jak zawsze przed 20-tą 🙂 Jestem tak zmęczona pracą i wszystkim, ze odmówiłam wszystkim co chcieli nas zaprosić, wykręciłam się tym co próbowali nas gdzieś wyciągnąć. Zrobimy sobie kolację, jakieś winko otworzymy i będziemy mieli wreszcie duuuużo czasu -bo aż do pólnocy- by się wygadać, pogadać, poprzytulać 🙂 A potem będziemy się kochać pod choinką hehe 🙃 Kiedyś jak Natal była malusia tak właśnie spędziliśmy sylwestra 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
My wyjątkowo spędzimy sylwka w domu, sami z dziećmi. Raczej z Natalą bo Majusia to pewnie padnie jak zawsze przed 20-tą 🙂 Jestem tak zmęczona pracą i wszystkim, ze odmówiłam wszystkim co chcieli nas zaprosić, wykręciłam się tym co próbowali nas gdzieś wyciągnąć. Zrobimy sobie kolację, jakieś winko otworzymy i będziemy mieli wreszcie duuuużo czasu -bo aż do pólnocy- by się wygadać, pogadać, poprzytulać 🙂 A potem będziemy się kochać pod choinką hehe 🙃 Kiedyś jak Natal była malusia tak właśnie spędziliśmy sylwestra 🤪
no a kto wam zabroni w tym roku 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
HONORATKA ja myśle, że odda Ci to przy najbliższej kupce. To nie ma żadnych ostrych krawędzi więc nic nie powinno się zrobić ale mogę się mylić. MOże zadzwoń dla świętego spokoju do szpitala
jak zadzwoni będzie spokojniejsza

ja też bym zadzwoniła do szpitala, bo kiedyś w Hausie 😉 oglądałam że dziecko połknęło małą monetę i robili mu kolanoskopię czy coś takiego żeby w jelicie się nie zatrzymalo... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...