Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
hej hej 😉
kurcze gratuluję Olu 😉 ja to nie jestem tak wytrwała w swoich postanowieniach... i zawsze skubnę coś czego nie powinnam... i ćwiczę z doskoku 😞

no właśnie i ja mam tak samo
ale to głównie przez męża bo on podjada ciągle różne rzeczy np wczoraj otworzył paczkę laysów zielona cebulka 😠 a też jest na diecie
no i skubnęłam mu 3 chipsy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
hej hej 😉
kurcze gratuluję Olu 😉 ja to nie jestem tak wytrwała w swoich postanowieniach... i zawsze skubnę coś czego nie powinnam... i ćwiczę z doskoku 😞

no właśnie i ja mam tak samo
ale to głównie przez męża bo on podjada ciągle różne rzeczy np wczoraj otworzył paczkę laysów zielona cebulka 😠 a też jest na diecie
no i skubnęłam mu 3 chipsy ☺️

no widzisz, Ty 3 a ja bym mu paczkę zjadła hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
hej hej 😉
kurcze gratuluję Olu 😉 ja to nie jestem tak wytrwała w swoich postanowieniach... i zawsze skubnę coś czego nie powinnam... i ćwiczę z doskoku 😞

no właśnie i ja mam tak samo
ale to głównie przez męża bo on podjada ciągle różne rzeczy np wczoraj otworzył paczkę laysów zielona cebulka 😠 a też jest na diecie
no i skubnęłam mu 3 chipsy ☺️

no widzisz, Ty 3 a ja bym mu paczkę zjadła hahaha

za to dziś wybrałam sobie karę za te chipsy
idę o 10 na basen kupię sobie karnet i będę chodzić co najmniej raz w tygodniu
chciałam chodzić już od dawna ale oczywiście mój mąż zawsze powtarza że on też chce iść
no i tym sposobem żadne z nas nie idzie bo nie mamy z kim dziecka zostawić 🥴
tak samo było z rowerem na wiosnę czy lato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
hej hej 😉
kurcze gratuluję Olu 😉 ja to nie jestem tak wytrwała w swoich postanowieniach... i zawsze skubnę coś czego nie powinnam... i ćwiczę z doskoku 😞

no właśnie i ja mam tak samo
ale to głównie przez męża bo on podjada ciągle różne rzeczy np wczoraj otworzył paczkę laysów zielona cebulka 😠 a też jest na diecie
no i skubnęłam mu 3 chipsy ☺️

no widzisz, Ty 3 a ja bym mu paczkę zjadła hahaha

za to dziś wybrałam sobie karę za te chipsy
idę o 10 na basen kupię sobie karnet i będę chodzić co najmniej raz w tygodniu
chciałam chodzić już od dawna ale oczywiście mój mąż zawsze powtarza że on też chce iść
no i tym sposobem żadne z nas nie idzie bo nie mamy z kim dziecka zostawić 🥴
tak samo było z rowerem na wiosnę czy lato

my mamy dwa rowery, więc na wiosnę kupujemy siodełko dla Dyśki i będziemy jeździć 😉 mam nadzieję... 😜
a ja też bym chętnie się na basen wybrała... ale problem w tym z kim Małą zostawić...
mieliśmy chodzić w trójeczkę i Adam by była z Judytą na małym a ja bym sobie pływała ale On nie ma w tyg czasu a w weekendy jest pełno ludzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam kochane po weekendzie.

Najlepszego z okazji roczku dla Laury i Majeczki:*

U nas z prezentami podobnie zawsze kupi ktoś coś co nawet dla dziecka się nie nadaje.
Natomiast dla nas z prezentami jest o tyle dobrze że teściowie pytają co chcemy dostać a z kolei moja mama woli jak z nią jadę na zakupy i sama wybiorę nam prezenty z jakiejś tam okazji.

Właśnie niedawno wył u nas ksiądz i tak pogadał pogadał i zapytałam się go ile ślub będzie kosztował to ten mi powiedział że jeżeli nie mamy pieniędzy albo mamy ich mało to on nam odprawi go za darmo albo za lekką opłatą. Bartek mu w czasie gadania dobrał się do teczki i zrobił napad na cukierki łobuziak jeden 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Witam kochane po weekendzie.

Najlepszego z okazji roczku dla Laury i Majeczki:*

U nas z prezentami podobnie zawsze kupi ktoś coś co nawet dla dziecka się nie nadaje.
Natomiast dla nas z prezentami jest o tyle dobrze że teściowie pytają co chcemy dostać a z kolei moja mama woli jak z nią jadę na zakupy i sama wybiorę nam prezenty z jakiejś tam okazji.

Właśnie niedawno wył u nas ksiądz i tak pogadał pogadał i zapytałam się go ile ślub będzie kosztował to ten mi powiedział że jeżeli nie mamy pieniędzy albo mamy ich mało to on nam odprawi go za darmo albo za lekką opłatą. Bartek mu w czasie gadania dobrał się do teczki i zrobił napad na cukierki łobuziak jeden 😉
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
Ja uwielbiam prezenty na 3 letnie dziecko, gdzie Laura ma roczek 😁 🤪

hehe najlepsze są rajstopy na 116cm mam takich 3 pary
a wiem że założy je za 7 lat bo moja 8 letnia siostra nosi teraz 122


Ja mam bluzę polarową na 110 🤪 i zawijam rękawy na 2-3 razy żeby nosiła 😁 to jak będą miały np. 5 lat to pewnie dostaną rzeczy na 18stkę 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
no i nie poszłam na basen 🥴
zaczęło lać jak cholera do tego stwierdziłam że mam za dużo projektów do zrobienia i są już po terminie więc siedzę i rysuję

jacie... i teraz będziesz miała wyrzuty sumienia przez te 3 chipsy 🤪


Teraz jej to żyć nie da 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
no i nie poszłam na basen 🥴
zaczęło lać jak cholera do tego stwierdziłam że mam za dużo projektów do zrobienia i są już po terminie więc siedzę i rysuję
u nas wczoraj po południu była takia piękna wiosenna pogoda że całą rodziną poszliśmy do kościoła a potem na długi spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
no i nie poszłam na basen 🥴
zaczęło lać jak cholera do tego stwierdziłam że mam za dużo projektów do zrobienia i są już po terminie więc siedzę i rysuję

jacie... i teraz będziesz miała wyrzuty sumienia przez te 3 chipsy 🤪

za to mam zamiar na stepperze wieczorem godzinę poskakać
ale jak będzie zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
no i nie poszłam na basen 🥴
zaczęło lać jak cholera do tego stwierdziłam że mam za dużo projektów do zrobienia i są już po terminie więc siedzę i rysuję

jacie... i teraz będziesz miała wyrzuty sumienia przez te 3 chipsy 🤪

za to mam zamiar na stepperze wieczorem godzinę poskakać
ale jak będzie zobaczymy
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...