Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Honoratka trzymam kciuki na czerwiec,,,,,,
ja w polsce 10lat temu zdawalam prawko i 3 razy oblalam przez pierdoly ..
tu mnie egzaminator maglowal 3 razy dluzej i bez roblemu .......
Polskie osrodki szkoleniowo-egzaminacyjne sa ''biedne'' 🙃 pare razy trzeba egzaminujacych uwalisc , zeby zarobic 😜

Asia moja KroRewna jak u innych tez spi raz dziennie i sredno od 1,5 do 3 godzin,,,w porywach potrafi nawet 4 ,ale to rzadkosc,a jak chce mnie w jajo zrobic, bo sie z nia poloze, to spi wtedy 30min wiec, juz sie z nia nie klade ,to i ladnie spi 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂
dziękuje za odpowiedzi dziewczyny 😘
u nas dzisiaj gorąco byłyśmy na zakupach jakieś nowości z gerbera kupiłyśmy tak jak soczek w kartoniku tylko deserek do picia 🙂próbowałyśie to?
a tak w ogóle to dajecie deserki ze słoiczkow czy tylko surowe owoce?i mam jeszcze jedno pytanie czy dajecie truskawki?u nas juz są takie z pola 19zł za kg kupilam ale nie wiem czy dać Soni???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiu mój też śpi tak raz dziennie, czasowo rożnie od 30 minut do 2 godzin. Najlepiej śpi w domu 🙂 na dworze króciutko 😉
Już nie mogę się doczekać truskawek 🙂 🙂 trochę na pewno mu dam spróbować 🙂I daję mu raczej potarte owoce surowe + deserki z owocami, których nie mogę dostać
Dziewczyny nie poddawajcie się na prawku, moja koleżanka właśnie zrobiła za 8 podejściem, w końcu się udało!
Ja na razie nie myślę o dzieciach, zobaczę tak za 2 lata jak Miłoszek pójdzie do przedszkola 🙂
Oklaski!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Ponoć uczulają, ale zobaczymy jak dzieciaki zareagują 😉
ja uwielbiam truskawy 🙂
a dobre już były?
wiesz co u nas taki pan niedaleko mojego domu ma pola truskawek 🙂
i teraz już ma co prawda pod folią ale bez żadnych pryskanych ''dodatków''
SĄ PYSZNE 🙂 🙂 🙂
poczułam smak lata 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
też miałam zapytać czy dajecie desrki czy owoce...bo ja to różnie, czasem kupie mrożone truskawki i zrobię jej koktajl, lub z bananem i jabłkiem. Ale od czerwca jak będzie więcej owoców już nie będę kupować deserów, w końcu mu si zacząć jeść normalne rzeczy 😉
a warzywa już dajecie, bo ja słyszałam ze te wczesne warzywa to pryskane, no chyba że z wiadomego źródła...z chęcią zrobiłabym jej taką wiosenną kanapkę ale się jeszcze czaję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej Kobietki

moja Klarunia je truskawki caly rok ....juz w zeszlym roku dalam jej sprobowac,a zima karmilam mrozonymi ,,w tym roku skonsumowala juz ich mase 🙂
Owoce je surowe ,albo robie jej z nich rozne miksy , ze sloiczka moge policzyc na palcach jednej reki ile ich zjadla..
Dzis bylysmy na szczepionce,,, nie dala sie zmierzyc, musze sposobem jakims zrobic to w domu..Ona nie lubi sie nawet przez chwile poczuc zniewolona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
uff nareszcie weekend
Anastazja już śpi a ja "odpoczywam po pracy" prasując stertę ubrań
u nas też było duszno i gorąco ale właśnie od 5 minut leje deszcz i jak tylko burza się uspokoi to pootwieram okna (bo na razie strasznie grzmi aż Anastazja w łóżeczku podskakuje)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joanna24 napisał(a):
asiu moj to sie moze chwile sie zajmie soba a tak uczepi sie kolo nogi i marudzi i nic nie moge zrobic
no właśnie mi też jest ciężko bo Sonia albo coś broi albo wisi przy nodze i jęczy 🥴 😠
na samą myśl ze jutro rano jak będe chciala coś porobić czy ugotować ta będzie mi marudziła...to mi sie nic nie chce 🥴 🤨
ach chyba jakiegoś doła złapałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia wiem co czujesz, bo przed dwoma dniami Maryla miala goraczke i byla bardzo marudna. cale dni Ania, Ania, Ania, mamammamamamam i na rece do mnie (w nocy ze mna w lozku). jak siedzialam na kibelku to ona trzymala mnie za kolano 😜 maskara... a tak to jest nie zle, jak cos musze zrobic to wlaczam jej bajke i na chwile mam ja z glowy. ale i tak najwiecej robie jak ona spi 😉 zajac sie soba zajmie ale ja musze byc w poblizu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Asia wiem co czujesz, bo przed dwoma dniami Maryla miala goraczke i byla bardzo marudna. cale dni Ania, Ania, Ania, mamammamamamam i na rece do mnie (w nocy ze mna w lozku). jak siedzialam na kibelku to ona trzymala mnie za kolano 😜 maskara... a tak to jest nie zle, jak cos musze zrobic to wlaczam jej bajke i na chwile mam ja z glowy. ale i tak najwiecej robie jak ona spi 😉 zajac sie soba zajmie ale ja musze byc w poblizu
Sonia śpi godzinke w porywach do 2 przez caly dzień to wtedy dużo robie ale wkurza mnie to że w dzien jest tyle czasu zeby coś zrobic a nie stac bezczynnie koło domu z Nią bo lata wszędzie i zaraz coś zmajstruje 🥴
i w domu też ja w kuchni np a ona gdzieś ciągle wlazi wspina sie i musze cały czas ją zagadywać,wolać bo np.staje na łóżku i skacze a jak pozamykam drzwi i dam jej zabawki na hol to dzisiaj postanowila zerwać tapete i ją jesć 🥴 😠 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Asia wiem co czujesz, bo przed dwoma dniami Maryla miala goraczke i byla bardzo marudna. cale dni Ania, Ania, Ania, mamammamamamam i na rece do mnie (w nocy ze mna w lozku). jak siedzialam na kibelku to ona trzymala mnie za kolano 😜 maskara... a tak to jest nie zle, jak cos musze zrobic to wlaczam jej bajke i na chwile mam ja z glowy. ale i tak najwiecej robie jak ona spi 😉 zajac sie soba zajmie ale ja musze byc w poblizu
Sonia śpi godzinke w porywach do 2 przez caly dzień to wtedy dużo robie ale wkurza mnie to że w dzien jest tyle czasu zeby coś zrobic a nie stac bezczynnie koło domu z Nią bo lata wszędzie i zaraz coś zmajstruje 🥴
i w domu też ja w kuchni np a ona gdzieś ciągle wlazi wspina sie i musze cały czas ją zagadywać,wolać bo np.staje na łóżku i skacze a jak pozamykam drzwi i dam jej zabawki na hol to dzisiaj postanowila zerwać tapete i ją jesć 🥴 😠 🤪

Dziewczyny ja ma podobnie, nie mogę się małemu stracić z oczu, bo już po sekundzie leci i mnie szuka. I też cały czas przy nodze, a to na rączki a to coś chce...i broi. Ostatnio posadziłam go do krzesełka do karmienia, dałam jedzonko i łyżkę włączyłam baję i pół godziny dziecko mazało się jedzeniem i oglądało baje 🙂 Zdarza się, że weźmie książeczki i sam siedzi i ogląda albo bawi się autkami, to mu tak zajmuje jakieś 15 minut a potem mamamamamamam 😜
Ale i tak przy tym, trzeba go mieć na oku, bo wszędzie wchodzi. Także Asiu mamy dzieciaki z podobnymi charakterkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj za oknem było jeszcze pięknie a dzisiaj już deszcz 😞

U nas jest tak że Bartek potrafi nawet z 2 godzinki sam sobą się zająć muszę tylko co jakiś czas do niego zaglądać, ostatnio jak było deszczowo to Bartek pół dnia spędził przy parapecie i oglądał świat w deszczu potem był zadowolony bo dziadek kupił mu kaloszki i mógł zaliczyć wszystkie kałuże jakie były na podwórku. A tak to tylko czasami ma dzień że trzeba non stop z nim siedzieć w środę padł jak zabity w czasie zabawy i zasną na dywanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja dzisiaj tak szybciutko się przywitać bo muszę iść robić tort dla mojego chrześniaka bo ma jutro 5 urodziny 🙂
mój Patryk ostatnio boi się wszystkiego co burczy(odkurzacz, mikser, kosiarka i wpada w straszny płacz i nieodstępuje mnie na sekundę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honorata dobre z tym zasnieciem na misiu 😁
Maryla wlasnie zasnela, a co sie nakrzyczala to hoho. a ze wspinaniem to mnie dzisiaj zaskoczyla, bo wlazla na krzeselko i gada mama bam, jak sie odwrocilam to malo zawalu nie dostalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...