Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Karola nie szczepiłam ani na pneumokoki, ani na rota. Miał tylko wykupioną tą szczepionkę 6 czy 5 w 1. Na całe szczęście nic się nie działo, więc nie żałuję. Teraz Tośki też bym nie szczepiła...

ja na początku nie chciałam szczepić ale Adam w sumie był za więc jakoś tak zaszczepiliśmy 😉 w sumie jakby (odpukać !) się coś stało to bym sie obwiniała


Tyle, że niestety szczepionka na wiele się nie zda, jak dziecko ma słaby organizm, owszem coś tam niby pomoże, ale wiecie jak to jest.. tak samo z pneumo ok zaszczepimy no i co? nie uchroni w 100% przed chorobą, zmniejszy skutki? czyli co.. zamiast ślepoty będzie niedowidzenie? zamiast śmierci będzie niedorozwój? zamiast niedorozwoju paraliż czy coś? ehh można sobie gdybać.
dokładnie 🙂moja sąsiadka szczepiła na rota i mała już dwa razy miała 😞i w szpitalu leżały a ma roczek 😞ja szczepie 5w1 🙂i nic więcej.Cyprian był szczepiony wg kalendarza szczepień żadnych 5w1 czy 6w1 🥴i dzięki Bogu prawie wcale nie choruje raz na rok ma katar 🙂no ale nie ma reguły 🙂co ma być to będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Karola nie szczepiłam ani na pneumokoki, ani na rota. Miał tylko wykupioną tą szczepionkę 6 czy 5 w 1. Na całe szczęście nic się nie działo, więc nie żałuję. Teraz Tośki też bym nie szczepiła...

ja na początku nie chciałam szczepić ale Adam w sumie był za więc jakoś tak zaszczepiliśmy 😉 w sumie jakby (odpukać !) się coś stało to bym sie obwiniała


Tyle, że niestety szczepionka na wiele się nie zda, jak dziecko ma słaby organizm, owszem coś tam niby pomoże, ale wiecie jak to jest.. tak samo z pneumo ok zaszczepimy no i co? nie uchroni w 100% przed chorobą, zmniejszy skutki? czyli co.. zamiast ślepoty będzie niedowidzenie? zamiast śmierci będzie niedorozwój? zamiast niedorozwoju paraliż czy coś? ehh można sobie gdybać.

no ale wiesz, jak nie zaszczepisz i nie daj Bóg (odpukać!) dziecko zachoruje to nie będziesz myślała że mogłaś zaszczepić? na pewno będziesz...


No to oczywiste, a jak zaszczepisz i nie pomoże to będziesz myśleć po co szczepiłam jak to i tak nic nie dało. Tak jest zawsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Karola nie szczepiłam ani na pneumokoki, ani na rota. Miał tylko wykupioną tą szczepionkę 6 czy 5 w 1. Na całe szczęście nic się nie działo, więc nie żałuję. Teraz Tośki też bym nie szczepiła...

ja na początku nie chciałam szczepić ale Adam w sumie był za więc jakoś tak zaszczepiliśmy 😉 w sumie jakby (odpukać !) się coś stało to bym sie obwiniała


Tyle, że niestety szczepionka na wiele się nie zda, jak dziecko ma słaby organizm, owszem coś tam niby pomoże, ale wiecie jak to jest.. tak samo z pneumo ok zaszczepimy no i co? nie uchroni w 100% przed chorobą, zmniejszy skutki? czyli co.. zamiast ślepoty będzie niedowidzenie? zamiast śmierci będzie niedorozwój? zamiast niedorozwoju paraliż czy coś? ehh można sobie gdybać.
dokładnie 🙂moja sąsiadka szczepiła na rota i mała już dwa razy miała 😞i w szpitalu leżały a ma roczek 😞ja szczepie 5w1 🙂i nic więcej.Cyprian był szczepiony wg kalendarza szczepień żadnych 5w1 czy 6w1 🥴i dzięki Bogu prawie wcale nie choruje raz na rok ma katar 🙂no ale nie ma reguły 🙂co ma być to będzie...


Też tak myślę, że jak ma być to nic nie zrobimy. Moja koleżanka na rota nie szczepiła ma już ok. 2lat i córa chora nie była nigdy na to, za to od jej rodziny ktoś szczepił i dziecko też już było w szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Karola nie szczepiłam ani na pneumokoki, ani na rota. Miał tylko wykupioną tą szczepionkę 6 czy 5 w 1. Na całe szczęście nic się nie działo, więc nie żałuję. Teraz Tośki też bym nie szczepiła...

ja na początku nie chciałam szczepić ale Adam w sumie był za więc jakoś tak zaszczepiliśmy 😉 w sumie jakby (odpukać !) się coś stało to bym sie obwiniała


Tyle, że niestety szczepionka na wiele się nie zda, jak dziecko ma słaby organizm, owszem coś tam niby pomoże, ale wiecie jak to jest.. tak samo z pneumo ok zaszczepimy no i co? nie uchroni w 100% przed chorobą, zmniejszy skutki? czyli co.. zamiast ślepoty będzie niedowidzenie? zamiast śmierci będzie niedorozwój? zamiast niedorozwoju paraliż czy coś? ehh można sobie gdybać.

no ale wiesz, jak nie zaszczepisz i nie daj Bóg (odpukać!) dziecko zachoruje to nie będziesz myślała że mogłaś zaszczepić? na pewno będziesz...


No to oczywiste, a jak zaszczepisz i nie pomoże to będziesz myśleć po co szczepiłam jak to i tak nic nie dało. Tak jest zawsze.

jednak wolę myśleć że zaszczepiłam i nic więcej zrobić nie mogłam a nie że nic nie zrobiłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo jest tych nagonek na szczepienie np. przeciwko grypie czy ospie wietrznej ani na jedno ani drugie się nie szczepiłam i żyję. Ospę przeszłam jak miałam ok. 9-10lat, a grypa? nawet nie pamiętam kiedy miałam poważnie. Zawsze tylko przeziębienia bez gorączki. Za to przeszłam wszystkie choroby zakaźne jak byłam mała odrę, różyczkę, świnkę i nie wiem co jeszcze hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Za dużo jest tych nagonek na szczepienie np. przeciwko grypie czy ospie wietrznej ani na jedno ani drugie się nie szczepiłam i żyję. Ospę przeszłam jak miałam ok. 9-10lat, a grypa? nawet nie pamiętam kiedy miałam poważnie. Zawsze tylko przeziębienia bez gorączki. Za to przeszłam wszystkie choroby zakaźne jak byłam mała odrę, różyczkę, świnkę i nie wiem co jeszcze hehe 🙂

ja też miałam ospę jak byłam mała i świnkę... niestety różyczki ani odry nie miała... a szkoda bo jak byłam w ciąży to się martwiłam żeby nie zachorować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
też mi się nic nie chce,
wymyślam co by tu jutro zrobić bo moi rodzice przychodzą i teście...jakieś ciasto i deser buu, nie mam pomysłu
u nas piździ na dworze, nawet suszarki nie wystawiam bo po całym balkonie będzie latać 😠

u nas pogoda całkiem całkiem 🙂 słoneczko świeci ale powietrze i tak już takie zimne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
też mi się nic nie chce,
wymyślam co by tu jutro zrobić bo moi rodzice przychodzą i teście...jakieś ciasto i deser buu, nie mam pomysłu
u nas piździ na dworze, nawet suszarki nie wystawiam bo po całym balkonie będzie latać 😠

u nas pogoda całkiem całkiem 🙂 słoneczko świeci ale powietrze i tak już takie zimne...


Jesień już idzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Za dużo jest tych nagonek na szczepienie np. przeciwko grypie czy ospie wietrznej ani na jedno ani drugie się nie szczepiłam i żyję. Ospę przeszłam jak miałam ok. 9-10lat, a grypa? nawet nie pamiętam kiedy miałam poważnie. Zawsze tylko przeziębienia bez gorączki. Za to przeszłam wszystkie choroby zakaźne jak byłam mała odrę, różyczkę, świnkę i nie wiem co jeszcze hehe 🙂

ja też miałam ospę jak byłam mała i świnkę... niestety różyczki ani odry nie miała... a szkoda bo jak byłam w ciąży to się martwiłam żeby nie zachorować...


To tak jak z toxo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
też mi się nic nie chce,
wymyślam co by tu jutro zrobić bo moi rodzice przychodzą i teście...jakieś ciasto i deser buu, nie mam pomysłu
u nas piździ na dworze, nawet suszarki nie wystawiam bo po całym balkonie będzie latać 😠

u nas pogoda całkiem całkiem 🙂 słoneczko świeci ale powietrze i tak już takie zimne...

U nas już tak typowo jesiennie od jakiegoś czasu 😞 Temperatura jak osiągnie 10 stopni to jest dobrze. Do tego ten wiatr, że prawie głowę obrywa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
też mi się nic nie chce,
wymyślam co by tu jutro zrobić bo moi rodzice przychodzą i teście...jakieś ciasto i deser buu, nie mam pomysłu
u nas piździ na dworze, nawet suszarki nie wystawiam bo po całym balkonie będzie latać 😠
u mnie też pranie fruwa właśnie przycisnęłam suszarke kamolami żeby u sąsiada nie wylądowała 🤪Sonia śpi(zakatarzona) 😞a ja zamówiłam obiad w restauracji 🤪chłopaki odbiorą po 15-tej jak będą ze szkoły wracać 🤪i ide spać do Soni 🤪LEŃ LEŃ LEŃ!!!!!!!!!!1 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
też mi się nic nie chce,
wymyślam co by tu jutro zrobić bo moi rodzice przychodzą i teście...jakieś ciasto i deser buu, nie mam pomysłu
u nas piździ na dworze, nawet suszarki nie wystawiam bo po całym balkonie będzie latać 😠
u mnie też pranie fruwa właśnie przycisnęłam suszarke kamolami żeby u sąsiada nie wylądowała 🤪Sonia śpi(zakatarzona) 😞a ja zamówiłam obiad w restauracji 🤪chłopaki odbiorą po 15-tej jak będą ze szkoły wracać 🤪i ide spać do Soni 🤪LEŃ LEŃ LEŃ!!!!!!!!!!1 🤪 🤪 🤪

ale Ci dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Asia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
też mi się nic nie chce,
wymyślam co by tu jutro zrobić bo moi rodzice przychodzą i teście...jakieś ciasto i deser buu, nie mam pomysłu
u nas piździ na dworze, nawet suszarki nie wystawiam bo po całym balkonie będzie latać 😠
u mnie też pranie fruwa właśnie przycisnęłam suszarke kamolami żeby u sąsiada nie wylądowała 🤪Sonia śpi(zakatarzona) 😞a ja zamówiłam obiad w restauracji 🤪chłopaki odbiorą po 15-tej jak będą ze szkoły wracać 🤪i ide spać do Soni 🤪LEŃ LEŃ LEŃ!!!!!!!!!!1 🤪 🤪 🤪

ale Ci dobrze 😉
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja ubieram robaczka i pędzimy po Lolka do szkoły 🙂
Tak sie stresowałam tą szkoła a okazało się, że Karol zadowolony 😉 Niestety (jak to wczoraj powiedziała Jego nauczycielka) 'jest wolny w angielskim', ale mam nadzieję, że szybko się rozkręci 😎 W każdym razie jestem z Niego baaardzo dumna 🙂
Do przeczytania później kobitki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂 u nas nocka w miare, ale znowu spala ze mna... jak tak dalej bedzie to tatus zapomni jak sie z zona spi 🙃
u nas na pneumokoki szczepia wszystkie dzieci, ale np nie ma szczepien na zoltaczke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas pogoda taka że mało głowy nie urwie 😞
Ja już po pracy i w domku. Bartek znowu gorączkuje Adam cały dzień spędził z nim w łózku a teraz bawia się na podłodze.

Dziewczyny u mnie normalnie próbka działa a macie Office 2003 czy 2007???
kto chce to maila niech mi wyśle na [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
U nas też wieje jakby się ktoś powiesił 😜 A właściwie czemu akurat tak się mówi?



Hania napisał(a):

Dziewczyny u mnie normalnie próbka działa a macie Office 2003 czy 2007???
kto chce to maila niech mi wyśle na [email protected]
ja poproszę. Już wysłałam Ci maila


Justyna ja nie znam takiego powiedzenia, może to w Wawie tak się mówi 🙂 aha jaka to sukienka jakiej firmy co ma Majka? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
U nas pogoda taka że mało głowy nie urwie 😞
Ja już po pracy i w domku. Bartek znowu gorączkuje Adam cały dzień spędził z nim w łózku a teraz bawia się na podłodze.

Dziewczyny u mnie normalnie próbka działa a macie Office 2003 czy 2007???
kto chce to maila niech mi wyśle na [email protected]


Ja nie mam microsoft office mam tylko open office to jest za darmo jakaś tam wersja podobnego pakietu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wariatka o 11 dostała mleko jak zwykle 120ml, a lekko po 12 wsunęła cały duży słoik po 9 mieś. z kawałkami makaronu 😁 skład podobny tylko kawałki dużo większe, ślicznie zjadła 🙂 szybko zacznie jeść normalne kawałki jedzenia tak myślę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...