Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia ja też często jestem w pepco, a teraz powiekszyli u nas asortyment i jest więcej fajnych rzeczy 🙂
kurcze a ja nie wiem czy kupię na allegro kombinezon, bo z tymi rozmiarami trudno trafić 🤨
co prawda kurtkę na zimę mam już upatrzoną, ale to co innego....zresztą tą na zdjęciu też kupiłam i jakoś jest dobra 🙂
moja za to jak gada do siebie to tylko tatata, bababa, dziadzia........a mymy ni ma 🙃
Blue tak wspominałaś o koleżankach że mają mieć synków...to co jeszcze w Tobie to gdzies siedzi że Ty też chciałaś? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
Kasia ja też często jestem w pepco, a teraz powiekszyli u nas asortyment i jest więcej fajnych rzeczy 🙂
moja za to jak gada do siebie to tylko tatata, bababa, dziadzia........a mymy ni ma 🙃
Blue tak wspominałaś o koleżankach że mają mieć synków...to co jeszcze w Tobie to gdzies siedzi że Ty też chciałaś? 🙂


No pewnie, że coś tam takiego jest, ale Laury bym nigdy nie zamieniła to na pewno 🙂 kocham ją nad życie i mam na jej pkt. bzika, ale to jest takie samo uczucie/pragnienie jakie mają osoby co mają np. 2 dzieci tej samej płci 😜 i by chciały mieć parkę, wiesz jak ostatnio szłam ulicą to 2 kobiety (były z dziećmi) opowiadały sobie, że jedna chciała syna a ma córkę, a druga mówiła, że chciała córkę a ma syna i mówiły to tak wiesz luźno ze śmiechem. Czyli to jest jak najbardziej normalne. A w moim otoczeniu osoby co rodziły od roku 2010 lub spodziewają się dzieci wszystkie mają synków! 😁 koleżanka z 2010 i jej szwagierka, no i moje 2 koleżanki i moja szwagierka czy to nie dziwne? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A siedzi nie dlatego, że koniecznie chce mieć syna, bo coś tam.. tylko dlatego może to głupie, że nie mam rodzeństwa i zawsze chciałam mieć starszego brata jak moja koleżanka miała 2 starszych braci i się z nimi biła haha! taki sentyment mi pozostał 🙂 bo ja też się z nimi ostro lałam jak przychodziłam do nich na noc 🙂 takie dziecinne wspomnienia 🙂 no więc teraz Laura będzie kogoś tłukła 😁 😁 😁 tylko, że to już nie to samo 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Kasia ja też często jestem w pepco, a teraz powiekszyli u nas asortyment i jest więcej fajnych rzeczy 🙂
moja za to jak gada do siebie to tylko tatata, bababa, dziadzia........a mymy ni ma 🙃
Blue tak wspominałaś o koleżankach że mają mieć synków...to co jeszcze w Tobie to gdzies siedzi że Ty też chciałaś? 🙂


No pewnie, że coś tam takiego jest, ale Laury bym nigdy nie zamieniła to na pewno 🙂 kocham ją nad życie i mam na jej pkt. bzika, ale to jest takie samo uczucie/pragnienie jakie mają osoby co mają np. 2 dzieci tej samej płci 😜 i by chciały mieć parkę, wiesz jak ostatnio szłam ulicą to 2 kobiety (były z dziećmi) opowiadały sobie, że jedna chciała syna a ma córkę, a druga mówiła, że chciała córkę a ma syna i mówiły to tak wiesz luźno ze śmiechem. Czyli to jest jak najbardziej normalne. A w moim otoczeniu osoby co rodziły od roku 2010 lub spodziewają się dzieci wszystkie mają synków! 😁 koleżanka z 2010 i jej szwagierka, no i moje 2 koleżanki i moja szwagierka czy to nie dziwne? 😁

ja to bardziej będę się ciekawić za drugim razem......bo jednak chciałabym mieć parkę 🙂
u mnie naokoło też teraz sami chłopcy, ale jakoś mi to obojętnę....ale pewnie dlatego że się jakoś nie nastawiałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
Blue napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Kasia ja też często jestem w pepco, a teraz powiekszyli u nas asortyment i jest więcej fajnych rzeczy 🙂
moja za to jak gada do siebie to tylko tatata, bababa, dziadzia........a mymy ni ma 🙃
Blue tak wspominałaś o koleżankach że mają mieć synków...to co jeszcze w Tobie to gdzies siedzi że Ty też chciałaś? 🙂


No pewnie, że coś tam takiego jest, ale Laury bym nigdy nie zamieniła to na pewno 🙂 kocham ją nad życie i mam na jej pkt. bzika, ale to jest takie samo uczucie/pragnienie jakie mają osoby co mają np. 2 dzieci tej samej płci 😜 i by chciały mieć parkę, wiesz jak ostatnio szłam ulicą to 2 kobiety (były z dziećmi) opowiadały sobie, że jedna chciała syna a ma córkę, a druga mówiła, że chciała córkę a ma syna i mówiły to tak wiesz luźno ze śmiechem. Czyli to jest jak najbardziej normalne. A w moim otoczeniu osoby co rodziły od roku 2010 lub spodziewają się dzieci wszystkie mają synków! 😁 koleżanka z 2010 i jej szwagierka, no i moje 2 koleżanki i moja szwagierka czy to nie dziwne? 😁

ja to bardziej będę się ciekawić za drugim razem......bo jednak chciałabym mieć parkę 🙂
u mnie naokoło też teraz sami chłopcy, ale jakoś mi to obojętnę....ale pewnie dlatego że się jakoś nie nastawiałam.


No właśnie i dobrze zrobiłaś, a ja to głupia zaczęłam sobie swoje marzenia wmawiać i teraz mam taki niesmak jakby. Kurcze najlepiej to mieć właśnie parę 🙂 bo ma się wszystko i wbrew pozorom to chyba nie jest takie trudne, bo jest wiele rodzin, gdzie jest 2 dzieci odmiennej płci. Przykładem jest moja rodzina wszyscy mają po córce i synu.

Kamila jak tyle chłopaków się rodzi to nasze lachony będą miały w czym wybierać w końcu wyglądają jak Dżoana haha długie i chude 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
hejka ja po tych nockach jakie mi mala urzadza to nie chce wiecej dzieci 😜 chyba ze adoptuje 3latka 😁


Oj tak, a za 2lata Nusiak będzie miała bliźniaki buehehe! Ja najgorzej wspominam jak się urodziła dzień w dzień nie spałam całą noc, bo ona se pobudki urządzała, nie miała kolek tylko nie chciała spać 😠 i codziennie od 1 do 5 nie spałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem.
Blue musze swojego kompa odzyskać bo się zepsuł wiec jak odzyskam to odrazu Ci wysyłam.

U nas choróbska ja zapalenie oskrzeli Bartek to samo, a w dodatku dzisiaj go pokuli bo krew biedaczkowi pobierali. Ja też u lekarza byłam i na morfologi do tego zrobiłam se bHCG bo jakoś dziwne rzeczy mnie dopadają od kilku dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sprzątam i się zastanawiam jak wy myjecie w spokoju podłogę?? macie dziecko przy sobie czy co? bo jak ją zostawiam w łóżeczku i myję podłogę i wychodzę z pokoju to ona dostaje napadu szału i wtedy muszę iść po mokrej podłodze i zostawiam ślady 😞 to ciągle muszę małą zabierać ze sobą czy myjecie podłogę na raty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Kasiu jestem 🙂 😘wróciłam wczoraj wieczorkiem 🙂Było bosko!
Spóźnione najlepsze dla Tosi i Gabrysi
Kasiu, Honoratko, Kamilko, Blue śliczne avatarki 🙂 🙂 🙂


Fajnie, że wróciłaś 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Kasiu jestem 🙂 😘wróciłam wczoraj wieczorkiem 🙂Było bosko!
Spóźnione najlepsze dla Tosi i Gabrysi
Kasiu, Honoratko, Kamilko, Blue śliczne avatarki 🙂 🙂 🙂


Fajnie, że wróciłaś 😘

i ja się cieszę 😘
stęskniłam się za Wami Dziubeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
A ja sprzątam i się zastanawiam jak wy myjecie w spokoju podłogę?? macie dziecko przy sobie czy co? bo jak ją zostawiam w łóżeczku i myję podłogę i wychodzę z pokoju to ona dostaje napadu szału i wtedy muszę iść po mokrej podłodze i zostawiam ślady 😞 to ciągle muszę małą zabierać ze sobą czy myjecie podłogę na raty?

Z tym sprzątaniem to nawet mi nie gadaj. Jak mojego zostawię w łóżeczku to stoi i płacze, grochy na ziemię lecą i śpiki po sam pas. Musze go wziąć i tez wychodzą wtedy raty w sprzątaniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny ja dostałam mleko z hipp i dziś mały dostał pierwszy raz 🙂
Mam nadzieje, że nic mu nie będzie.
Honoratka ja tez nie mam jakiejś zastraszającej ilości mleka. No niestety mały teraz pije tylko 3 razy dziennie, a z laktatorem po 6 miesięcznym odciąganiu już się pożegnałam. Rano mam dużo pokarmu po nocy to się najada tak koło 5.30/6.00, po południu też mam sporo ale wieczorem już mniej więc dodatkowo dostaje jeszcze modyfikowane.
Teraz byłam na wyjeździe właśnie ze znajomymi i dzień starszym Oliwierem. On stale dostaje tylko jej mleko ale tylko odciągnięte, bo cycusia już nie chce ciągnąć. Dostaje tego ok 80 ml x 3. Ja wolę małemu dać więcej więc mój dostaje też modyfikowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

dziekujemy za zyczonka 🙂

Blue jetsem w streetcomie, wypelnialam ostatnio ankiete o dermokosmetykach ale narazie cisza

Jak sprzatam to klade małą do bujawki i stawiam ją tam gdzie ja jestem, widzi mnie takze nie ma problemu

A dzis w nocy znow byly kilkukrotne pobudki z placzem , o mamo kiedy jej to przejdzie......

Blue daj znac jak dostaniesz te botki, a ja zwracam te trampeczki, ewentualnie zamienie jesli beda normalne, bez wad, czekam na maila w tej sprawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
A ja sprzątam i się zastanawiam jak wy myjecie w spokoju podłogę?? macie dziecko przy sobie czy co? bo jak ją zostawiam w łóżeczku i myję podłogę i wychodzę z pokoju to ona dostaje napadu szału i wtedy muszę iść po mokrej podłodze i zostawiam ślady 😞 to ciągle muszę małą zabierać ze sobą czy myjecie podłogę na raty?

Z tym sprzątaniem to nawet mi nie gadaj. Jak mojego zostawię w łóżeczku to stoi i płacze, grochy na ziemię lecą i śpiki po sam pas. Musze go wziąć i tez wychodzą wtedy raty w sprzątaniu 😉
Ja właśnie teraz sprzątałam i jak wycieram kurze i odkurzam to jest w chodziku lata za mną a jak dam ją do skoczka huśtawki albo kojca to masakra płacze okropnie 😞to już wole niech chodzi za mną a jak myje podłogi to ją zagaduje w jednym pokoju(dalej w chodziku)coś tam jej rzuce pilke czy coś 🙂i szybko myje w drugim zanim przyjdzie 🤪a teraz usnęła to umyje kuchnie i salon 🙂bo już mi po mokrym łaziła 😠także u mnie cyrk ze sprzątaniem jest a że MUSZE codziennie(podobno to choroba 😜 😉)posprzątać ....to walczymy do południa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Blue jaki rozmiar brałaś tych paputków??? 🙂


12,5cm od 6-12mieś. pytałam się sprzedawcy o rozmiary itd. to pisała, że jej córka od 6mieś. je nosi wiadomo, że ciut są za duże, ale nie spadają z nóżki tak mi pow. no, a że pod ciężarem rozmiar stopy się zwiększa to Laura ma ok. 11cm więc 1,5cm z rajstopami nie będzie tragiczny tak myślę 🙂 bo mniejsze są tylko 11, a to niestety za mało. A Ty jakie weźmiesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...