Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wesa napisał(a):
Ja mojemu też daje rózne rzeczy do próbowania , ostatnio dossał sie do kolby kukurydzy i sie z Mają o nią bili. jadł mleczną kanepke z kinderka tez mu smakowała.


Ja dałam na palcu trochę kremu czekoladowego, ale jej wszystko smakuje co nie jest mlekiem nawet marynowana papryka czy kapusta kiszona 😁 nie dałam tego zjeść ale polizać i aż się trzęsła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
widze ze gosia wrócila teskniłysmy za toba 😘
ja posprzatalam w domku obiadek zjedlismy i szykujemy sie do cyrku z seba bo dzisiaj jest w sokolowie.milego wieczorku zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde kochane trudno mi teraz znaleźć czas żeby tu często zaglądać dużo spraw jak na razie mamy do załatwienia. Nie gniewajcie się, że tak rzadko bywam ale mam nadzieje, że za parę dni wszystko wróci do normy i będę tu często 🙂 ale jak tylko mam wolną chwilę to zaglądam i czytam co tam u Was słychać 🙂
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moje dziecko kula się już po całym pokoju 🤪
brzuch plecy brzuch plecy 😁
a najlepsze jest to że podnosi od kilku godzin pupę bardzo wysoko
opiera się na stopach prostuje nogi i siup pupa w powietrzu 🤪 🤪
jestem w szoku jak to jej szybko poszło 😜
próbowałam wrzucić filmik ale chyba mój telefon nagrywa w jakimś dziwnym formacie bo nie działa nigdy 🥴
popróbuje jutro ją nagrać kamerą i może tym razem wrzucę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
wesa napisał(a):
Ja mojemu też daje rózne rzeczy do próbowania , ostatnio dossał sie do kolby kukurydzy i sie z Mają o nią bili. jadł mleczną kanepke z kinderka tez mu smakowała.


Ja dałam na palcu trochę kremu czekoladowego, ale jej wszystko smakuje co nie jest mlekiem nawet marynowana papryka czy kapusta kiszona 😁 nie dałam tego zjeść ale polizać i aż się trzęsła.
mój małosolnego ogórka tek wyssa ze nic soku w nim nie zostanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Oklaski dla Anastazji 🙂
Miłosz jest leń, z brzucha nie chce się przewracać na plecki 😜

moja zaczęła kulać się jakoś w czwartek dopiero ale od razu w dwie strony
do tego czasu tylko na boczki się obracała leniwie
teraz tatuś karmi ją z butli a ja mam chwilkę wolnego tj. sprzątam łazienkę po jej kąpieli, wieszam pranie, robię kolację 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa super!! 🙂 mały jest silny jak nic!!

To moja wczoraj też mnie zaskoczyła na podłodze 🙂 leży na brzuchu i nagle zaczęła prostować ręce jak Anastazja i nogi pod dupę i stała na kolanach 😁 i tak ćwiczyła skubaniec jeden 🙂 nagrałam ją trochę, ale to nie to samo co robiła na początku. Na brzuch przewraca się już dobre 3-4tyg. a na plecy nie chce i nie próbuje 😞 a ją uczę, ćwiczę z nią i nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wczoraj na mojego wkurzyłam 😠 wiecie co no po prostu załamał mnie z pracy dzwoni, że jest zmęczony, że mam mu obiad zrobić itd. ok. robię mimo tego, że wampir szaleje itd. on przychodzi i oświadcza mi, że za chwilę znajomi wpadną!! a ja chciałam iść z małą do sklepu i na spacer.. mówię mu to, czemu mi wcześniej o tym nie pow. a on to idź sama do sklepu 😠 no myślałam, że padnę obraziłam się na niego, że bez mojej wiedzy zaprasza znajomych i w domu nie jest do końca posprzątane, bo nie daję rady jak ona nie śpi, a ten, że on to może posprzątać 😁 to mnie rozbawił, bo jak on sprząta to szkoda słów to mu pow. że ma iść sobie sam do nich no to obrażony zadzwonił do kolegi, że do niego przyjdzie. Mi było przykro, że całymi dniami siedzę w domu itd. a on się o nic mnie nie zapyta czy mam ochotę się z kimś spotkać szkoda słów "ale taki zmęczony" i poszedł.. bo kolega wyjeżdża znowu za granicę dzisiaj. Jak wrócił to byłam na niego tak zła, że kazałam mu spać w innym pokoju. Nie odzywałam się do niego a on głupa palił, przez ten czas mała była agreswyno-płaczliwa nie chciała spać ani nic.. to jak tylko przylazł to mu ją oddałam i wyszłam do innego pokoju. Spaliśmy osobno, ale w nocy późno przyszedł do łóżka i nad ranem to mnie znowu rozwalił 😠 przed 7 mała zaczęła stękać i krzyczeć, bo leżała na brzuchu i kupę zrobiła to mówię do niego przewróć ją i sprawdź no to dał mi ją do przebrania i już chciał iść spać a ja mówię a mleko? no to poszedł zrobić zaczęłam ją karmić wypiła wszystko, a ten już zasypiał 😠 ja do niego mówię, że ona i tak już nie pójdzie spać, przebrałam ją i poszłam na neta on ją tam niby co jakiś czas przewracał, ale się zrzygała no to mu powiedziałam, że mógł ją do wózka wsadzić a on mi "to mogłaś nie siedzieć na necie" kumacie? to on się może wysypiać itd. a ja mam sobie do niej rano wstawać, a kto mu kazał iść do znajomych, siedzieć do późna przy tv? śmieszny jest, teraz to się na pewno do niego nie będę odzywać 😠 gówno mi pomaga i jeszcze wielce obrażony. Wiem, że to może błahostka, ale nie mam zamiaru mu tego popuszczać. Aha i jak przyszedł to obiadu nie zjadł, tylko jak wrócił od znajomych to trochę skubnął i zostawił 🙂 super nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mam często podobnie
zwłaszcza irytują mnie poranki gdy on jest w domu
bo jak słyszy że Anastazja nie śpi to odwraca się plecami i udaje że dalej śpi (bo nie wierze że gdy ona wyje, śpiewa, gra i piszczy to on sobie śpi)
on z góry zakłada że to ja mam się nią rano zajmować
i teraz jest tak samo Anastazja nie śpi tylko w łóżeczku leży ale już jej się nudzi a on nawet się nie ruszy
zaraz minie pół roku a jeszcze nigdy było tak że on wstał i zajął się małą a ja spałam 😠
też się na to denerwuję i to bardzo
a jak mu kiedyś wypomniałam że tak jest to mówi do mnie obudź mnie i powiedz że mam się nią zająć - no tak będę się prosić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
uważam że ma takie same obowiązki jak ja i czasami po prostu bez żadnego proszenia powinien się nią rano zająć
a jak już po poprzednie awanturze na siłe leżałam udawałam że nie spię i czekałam aż on wstanie to postanowił być wielkoduszny bo mała od wczesnego rana płakała i wstał wziął ją do naszego łóżka i mnie obudził słowami wstań Anastazja płacze 😠 😮 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...