Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Honoratka kupiłaś już jakiś wkład do spacerówki? Ja tak 🙂 i od teraz ten wkład już będę kładła zamiast gąbki 🙂 i odkryłam jednak, że mogę mieć spacerówkę zupełnie rozłożoną ja to jestem ciołek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Honoratka kupiłaś już jakiś wkład do spacerówki? Ja tak 🙂 i od teraz ten wkład już będę kładła zamiast gąbki 🙂 i odkryłam jednak, że mogę mieć spacerówkę zupełnie rozłożoną ja to jestem ciołek 🙂

jeszcze nie bo miałam zmierzyć moja spacerówkę czy będzie pasowa ale spacerówka w piwnicy i jakos nie miałam weny
za to firmowej jedo nie ma na necie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
Honoratka kupiłaś już jakiś wkład do spacerówki? Ja tak 🙂 i od teraz ten wkład już będę kładła zamiast gąbki 🙂 i odkryłam jednak, że mogę mieć spacerówkę zupełnie rozłożoną ja to jestem ciołek 🙂

jeszcze nie bo miałam zmierzyć moja spacerówkę czy będzie pasowa ale spacerówka w piwnicy i jakos nie miałam weny
za to firmowej jedo nie ma na necie


Lepiej kupić uniwersalną co do wszystkiego pasuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue mówilam ze da sie rolozyc ta spacerówke 🙂
u mnie narazie sloneczko i zadnej burzu nie widac ale po poludniu zapowiadali 😞
sto latek dla marcelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Blue napisał(a):
Honoratka kupiłaś już jakiś wkład do spacerówki? Ja tak 🙂 i od teraz ten wkład już będę kładła zamiast gąbki 🙂 i odkryłam jednak, że mogę mieć spacerówkę zupełnie rozłożoną ja to jestem ciołek 🙂

jeszcze nie bo miałam zmierzyć moja spacerówkę czy będzie pasowa ale spacerówka w piwnicy i jakos nie miałam weny
za to firmowej jedo nie ma na necie


Lepiej kupić uniwersalną co do wszystkiego pasuje 🙂

tylko te uniwersalne czasem sa za duze za małe za szerokie i głupio to wygląda
muszę męża poprosić żeby przyniósł mi do domu spacerówkę to sobie sprawdzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
u nas wczoraj nie bylo burzy, grzmialo cos rano, ale zasnelysmy z córą i nie wiem czy byla czy nie 🙂
gorąco jest, na sloncu prawie 40 st, mala spi wiec mam chwile by zajrzec

dziewczyny czy korzysta ktoras z was z Grouponów?
najlepszego dla Marcelka 😘

apropos wkladania rzeczy -jak bylam mala to tez wsadzilam sobie groch do nosa, rodzice dopiero sie zorientowali co to jest jak zaczął pęczniec 😁 no i tez sie do teraz z tego smieją 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Babeczki o jakim wkładzie mowa? Tzn. że wasze wózki nie mają żadnej wyściółki dla spacerówki?
Jak to wygląda?

te wkłądy to materacyki do wózka
ja mam wózek jedno który jest produkowany bez miękkiego wyścielenia gondoli czy spacerówki więc muszę dokupować coś miękkiego pod plecki lub dupkę żeby na samej desce nie leżała
na zimę nie potrzebowałam bo przecież kombinezon i śpiwór gruby miała
ale teraz wkładam jej pod tą oryginalną z wózka wyściółkę kocyk złożony żeby było jej miękko
ze spacerówką wiadomo już się tak nie da wiec Blue znalazła takie materacyki do wózka
http://allegro.pl/babylux-materacyk-wkladka-do-wozka-dzieciecego-i1695279132.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze pamiętacie jak chwaliłam sklep jysk, że przyjmują reklamację materaca bez oględzin
no to rozpatrzyli ją oczywcie po czasie ustawowym i orzekli że przysługuje nam "wymiana na nowy model za dopłatą"
buraki jedne tego modelu już nie mają i stwierdzili że mamy sobie wymienić na lepszy model ale różnice dopłacić 😠
na szczęście pracuję przez ścianę w rzecznikiem praw konsumenta i na wielu rzeczach się znam już a jak nie wiem to do niej dzwonię i powiedziała mi ze nie mają prawa takiego rozwiązania narzucić albo wymieniają materac albo zwracają kasę
ale ci sprzedawcy naciągają ludzi który nie są zorientowani w swoich sprawach 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
U mnie grzmi ale na razie ani kropli deszczu 🙂
jedziemy dziś małemu kupić fotelik do samochodu od 9kg bo są fajne promocje 🙂na te bezpieczniejsze modele

ja już też rozglądałam się za fotelikiem 9-18
ja zawsze patrze na punkty w testach zderzeniowych
i chyba będę kontynuować maxi cosi wcześniej miałam citi teraz oglądałam tobi
ale różnica w cenie jest bardzo duża te 0-13 kosztują niecałe 400zł a te następne już 800 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Justa napisał(a):
U mnie grzmi ale na razie ani kropli deszczu 🙂
jedziemy dziś małemu kupić fotelik do samochodu od 9kg bo są fajne promocje 🙂na te bezpieczniejsze modele

ja już też rozglądałam się za fotelikiem 9-18
ja zawsze patrze na punkty w testach zderzeniowych
i chyba będę kontynuować maxi cosi wcześniej miałam citi teraz oglądałam tobi
ale różnica w cenie jest bardzo duża te 0-13 kosztują niecałe 400zł a te następne już 800 😞

my chcieliśmy cybex pallas bo super wypadł w testach - ma taka osłonę dodatkową zakładaną(ale wydaje mi sie, ze przez to ma dziecko bardzo ciasno 11/12 latek na pewno nie wejdzie), ale zdecydowaliśmy się jednak na recaro 9-36 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Justa napisał(a):
U mnie grzmi ale na razie ani kropli deszczu 🙂
jedziemy dziś małemu kupić fotelik do samochodu od 9kg bo są fajne promocje 🙂na te bezpieczniejsze modele

ja już też rozglądałam się za fotelikiem 9-18
ja zawsze patrze na punkty w testach zderzeniowych
i chyba będę kontynuować maxi cosi wcześniej miałam citi teraz oglądałam tobi
ale różnica w cenie jest bardzo duża te 0-13 kosztują niecałe 400zł a te następne już 800 😞

my chcieliśmy cybex pallas bo super wypadł w testach - ma taka osłonę dodatkową zakładaną(ale wydaje mi sie, ze przez to ma dziecko bardzo ciasno 11/12 latek na pewno nie wejdzie), ale zdecydowaliśmy się jednak na recaro 9-36 kg

aha bierzecie już ten z przedziału 9-36
mi wydawały się one mocno za duże i wymyśliłam że teraz9-18 a póżniej 15-36
ale może rzeczywiście jeden załatwiłby sprawę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SmoczaMama napisał(a):
Ja mam narazie 0-13 z graco a potem zastanowię się jaki ale ten koszt u mnie pokryje chrzestny Bartka wiec jeden wydatek mniej.

fajnie jak tak ktoś pomoże
ja nawet na rodziców liczyć nie mogę ...
ale już kiedyś o tym pisałam wiec nie będę wam tu zasmucać ☺️

my też mamy ten 0-13 i na razie jest dobry ale Anastazja szybciej przekroczy limit wzrostu niż wagi i niedługo będzie już prawie równa z fotelikiem a jeszcze siedzieć nie umie wiec czekam ze zmianą jeszcze troszkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Justa napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Justa napisał(a):
U mnie grzmi ale na razie ani kropli deszczu 🙂
jedziemy dziś małemu kupić fotelik do samochodu od 9kg bo są fajne promocje 🙂na te bezpieczniejsze modele

ja już też rozglądałam się za fotelikiem 9-18
ja zawsze patrze na punkty w testach zderzeniowych
i chyba będę kontynuować maxi cosi wcześniej miałam citi teraz oglądałam tobi
ale różnica w cenie jest bardzo duża te 0-13 kosztują niecałe 400zł a te następne już 800 😞

my chcieliśmy cybex pallas bo super wypadł w testach - ma taka osłonę dodatkową zakładaną(ale wydaje mi sie, ze przez to ma dziecko bardzo ciasno 11/12 latek na pewno nie wejdzie), ale zdecydowaliśmy się jednak na recaro 9-36 kg

aha bierzecie już ten z przedziału 9-36
mi wydawały się one mocno za duże i wymyśliłam że teraz9-18 a póżniej 15-36
ale może rzeczywiście jeden załatwiłby sprawę

bierzemy ten 9-36 ale jak Miłosz będzie dużym dzieckiem to na pewno nie wystarczy do końca, jak będzie chudziutki albo przeciętny to powinien wystarczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja robię dzisiaj babkę 😁 wzięło mnie na słodkie 🙂 ale trochę foremkę mam za małą do takiej ilości ciasta, no, ale trudno 🙂 moja ma nowe dźwięki wydaje je jak świnka morska takie teraz to ciągle słyszę nawet podczas jedzenia i tak jak Tosiak zaczęła już marudzić przy jedzeniu jak się czymś zajmuje to je chętnie a jak nie to buzi nie otworzy, dzisiaj jak dotykała swojej stopy to jadła jak przestała to buzia zamknięta i dźwięk świnki 😁 ale cały słoiczek zjadła, ale ile ja się namęczyłam przy tym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeju już prawie wszystkie dzieci same siedzą, co zdjęcie to nowy dzieciaczek posadzony 🙂 a jeszcze niedawno takie naleśniki z nich były 🤪
też będę rozglądać się za fotelikiem ale to chyba dopiero we wrześniu i też myślałam na maxi cosi...ale zobaczymy
my już po spacerku duszno strasznie i burzowo, łeb mi pęka przez to 🤢
a moja robi taką minę jak rozjechana żaba, tak spłaszcza wargi hehe
ja też korzystam z gruponów szczególnie na żarełko hehe jutro chyba pójdziemy na lody do molusa, bo mój aż 4 vouchery kupił 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Babeczki o jakim wkładzie mowa? Tzn. że wasze wózki nie mają żadnej wyściółki dla spacerówki?
Jak to wygląda?

te wkłądy to materacyki do wózka
ja mam wózek jedno który jest produkowany bez miękkiego wyścielenia gondoli czy spacerówki więc muszę dokupować coś miękkiego pod plecki lub dupkę żeby na samej desce nie leżała
na zimę nie potrzebowałam bo przecież kombinezon i śpiwór gruby miała
ale teraz wkładam jej pod tą oryginalną z wózka wyściółkę kocyk złożony żeby było jej miękko
ze spacerówką wiadomo już się tak nie da wiec Blue znalazła takie materacyki do wózka
http://allegro.pl/babylux-materacyk-wkladka-do-wozka-dzieciecego-i1695279132.html

Dzięki 🙂
Sprytne to 😉 Nawet nie przyszłoby mi do głowy czegoś takiego szukać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
U mnie grzmi ale na razie ani kropli deszczu 🙂
jedziemy dziś małemu kupić fotelik do samochodu od 9kg bo są fajne promocje 🙂na te bezpieczniejsze modele

My się zastanawiamy czy młodej nie zakupić takiego 0-18kg, bo już zaczyna być przyduża do tego 0-13kg a mimo, że już pewnie waży więcej niż 9kg to jeszcze nie siedzi, więc jazda przodem do kierunku jazdy odpada 😞 Zobaczymy... Na razie tylko się zastanawiamy nad zakupem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...