Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
donia napisał(a):
czy wasze bable tez sie przebudzają z placzem? bo moja często, prawie przy kazdym spaniu, w dzien tez

moja za to od ok.4/5 nad ranem strasznie się wierci, tzn. kręci głową, stęka, rzuca rękoma jakby jej się coś złego śniło..........ale codziennie? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

donia napisał(a):
ide chyba i ja spac, jutro przyjezdza moja siostra z córusią, zostana caly weekend


Fajnie 🙂 też bym chciała mieć rodzeństwo, a tak to jestem sama jak palec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donia napisał(a):
blue u mnie tez tylko ja nie spie, ups moja krolewna cos sie wierci,moze bedzie chciala wstac


Moja na szczęście przesypia całe noce bez jedzenia, budzi się tylko jak leży na brzuchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
donia napisał(a):
blue u mnie tez tylko ja nie spie, ups moja krolewna cos sie wierci,moze bedzie chciala wstac


Moja na szczęście przesypia całe noce bez jedzenia, budzi się tylko jak leży na brzuchu.

Anastazja już kula się bez problemu a le widzę że w łóżeczku jej za wąsko i nie daje rady 😜 wiec nocki mam pod tym względem spokojne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SmoczaMama napisał(a):
No to ładna praca nad którą się siedzi po północy.
U nas dalej wojna i wiski nie z tego świata 🤨

siedzę tak późno bo gdy Anastazja nie śpi ciężko mi się myśli i robię dużo błędów
a tak mam ciszę spokój nikt mi nie przeszkadza a odsypiam to sobie w ciągu dnia z małą
tylko mąż nie zawsze zadowolony że żony nie ma w łóżku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdeee no wykrakałam 😉 w nocy żmija się obudziła i rozpłakała 😮 aż mojego obudziła to o 2 poszłam robić jej mleko i wypiła 120, potem jeszcze pomarudziła i poszła spać.

No i oczywiście przed 7 pobudka krzyczy, piszczy itd. a po co? bo jak zwykle walnęła kupczaka 🤢 ona nie może wybrać sobie innej godz.? np. 8? nieee to musi z rana ciągle, jestem niewyspana przez to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
ja też liczyłam że Anastazja będzie dla mnie łaskawsza i pośpi do 8-9 ale wolała obudzić się o 6
a ja poszłam spać po 3 🤢


Taa moja codziennie już ok. 6 robi kupę a mi się tak nie chce do niej wstawać, że to przedłużam, a ona już potem w szał wpada, ale kto jej każe o tej godz kupy robić 😁 Ty to już w ogóle niewyspana jesteś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi wyschnie wkładka do końca to od razu biorę ją na spacer w pozycji pół leżącej w spacerówce, ale buzią odwrócona do mnie 🙂 bo jest za mała żeby sama przodem jeździć 🙂 ciekawe czy będzie zadowolona 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
ja też liczyłam że Anastazja będzie dla mnie łaskawsza i pośpi do 8-9 ale wolała obudzić się o 6
a ja poszłam spać po 3 🤢


Taa moja codziennie już ok. 6 robi kupę a mi się tak nie chce do niej wstawać, że to przedłużam, a ona już potem w szał wpada, ale kto jej każe o tej godz kupy robić 😁 Ty to już w ogóle niewyspana jesteś.

moja też zawsze po przebudzeniu robi kupę tak zazwyczaj w ciągu godziny od kiedy wstała 🙂
a ja liczę na to że zgodnie ze swoim zwyczajem mała pobawi się jeszcze chwilę i pójdzie spać a ja razem z nią 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja juz wstaje u nas w nocy byla taka burza ze nie wiem.jakis pozar byl bo syrena sie wlaczyla 😞 a tak błyskało ze nie wiem a ja sie strasznie boje burzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
Kasia napisał(a):
kamila dzisiaj była ta moja koleżanka z Torunia i pytałam na jakiej ulicy ona mieszka to na kolankowskiego czy jakoś tak 🙂

a to wiem co to za dzielnica 🙂 daleko ode mnie więc ze szkołą nic wspólnego nie miałyśmy....ale i tak świat jest maly 🙂 a jak się ona nazywa, to może mój ją kojarzy bo niedaleko mieszkał 🙂
ja kąpię co 3 dzień, a tak to przemywam wodą z mydłem. Codziennie ok. 20, potem jedzonko i ziuziu 🙂
Martyna Fiedorowicz, mam jeszcze kolegę w Toruniu Marcin Wojciechowski ale on nie wiem na jakiej ulicy mieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...