Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczyny wasze maluchy też mają jakiś uraz do słońca? moja dosłownie zachowuje jak się wampir na słońcu strasznie go nie lubi nawet jak jest zakryta w wózku i leży w cieniu to potrafi oczy mrużyć, widziałam, że nawet młodsze dzieci od niej normalnie są na słońcu, a ona od razu odwraca głowę wręcz szaleje jak pada jej na twarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue napisał(a):
Dziewczyny wasze maluchy też mają jakiś uraz do słońca? moja dosłownie zachowuje jak się wampir na słońcu strasznie go nie lubi nawet jak jest zakryta w wózku i leży w cieniu to potrafi oczy mrużyć, widziałam, że nawet młodsze dzieci od niej normalnie są na słońcu, a ona od razu odwraca głowę wręcz szaleje jak pada jej na twarz.


Bartek zachowuje się podobnie tyle że on wiszczy i wyje jak słońce choć troszkę na niego padnie.Wygląda to trochę tak jakby jakaś krzywda mu się działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
mój tato jeszcze nie skończył łazienki
ja nie wiem kiedy posprzątam 🥴
nie mówiąc o zakupach i przygotowaniu jedzenia
mnie remonty czekają we wrześniu

ja tak nie lubię remontów, że kupiliśmy mieszkanie po kapitalce żeby na najbliższe lata mieć spokój
mamy tylko kilka elementów pod siebie do poprawki i malowanie bo nie mieliśmy możliwości przed przeprowadzką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Sonia przechodzi samą siebie 😠cały dzień płacze(czyt.marudzi)ale tak dobitnie że szok 😠wyszły dwa ząbki na dole tak ledwo ledwo....i nie wiem czy to teraz jak będą w góre rosły to ją boli? czy udaje i odstawia histerie hmmm....gorączki nie ma mleka niet(dzisiaj zjadła 350ml:woohoo 🙂za to deserek mleczny z nestle pożera jak szalona 🤪a te jogurciki z bobovity są be bo nie są słodkie 😉 😜zresztąmi też nie smakują 😜Blue ty dajesz mleko już po 6-tym m-cu?pytałam jakiś czas temu i Asia mi napisała ze dała odrazu jak sie skonczyła jedynka 🙂nie wiem czy tak dać czy zacząć najpierw od jednej butli na dobe??? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...