Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
gabb napisał(a):
Borys wlasnie przeszorował na brzuchu i kolanach przez cały koc rozlozony na podlodze 😁

No to masz darmową froterkę w domu 😁
U nas się chyba nie zapowiada, żeby Ania raczkowała.Ona chce tylko stać. Ani ja, ani mąż nie raczkowaliśmy więc może pójdzie w nasze ślady 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka jest duże prawdopodobieństwo, że Wam się teraz pogoda zepsuje, bo ten front ma iść z zachodu na wschód.
U nas już świeci słoneczko i przestało padać, ale Anulka jeszcze śpi, więc się wstrzymujemy z wyjściem. Później muszę ją nakarmić i dopiero wtedy wyskoczymy na dół.
Mam pytanie czy Wasze maluchy też tak często i dużo jedzą? Ania na wakacjach ma taki apetyt, że by cały czas coś jadła. Je dużo owoców, z nami chleb, drożdżówkę no i czasami potrafi zjeść ten duży słoiczek z obiadkiem i jeszcze popić cycusiami. Jednym słowem straszny żarłok mi się robi. Śmiejemy się z mężem, że cały czas patrzy co by tu upolować i otwiera dzioba jak pisklę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka super, ze Michał Ci tak pomaga 🙂 większość chłopaków w jego wieku olewa rodzeństwo i chodzi swoimi ścieżkami 😉
Ja równiez dokładam się do życzeń
100 lat dla Boryska!!!!!!!!!!!!!!!!!] :**************

Sobolinku ja też zauwazyłam zwiększony apetyt u Blanki i bardzo się z tego cieszę, bo była strasznym niejadkiem!

na ziemi lubuskiej było od rana upalnie, a teraz coś się chmurzy:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie
dużo zdrówka wszystkim solenizantom dzisiejszym i wczorajszym duże rośnijcie nasze kochane dzieciaczki!

dużo jedzą? o nie 🙃 moja to niejadek, chlebek czy herbatnik jak je to zaraz kaszle i wypluwa bo się dusi, podstawa diety to oczywiście mleko, obiadek to tak słoiczek na 3 dni, łyżeczką to kaszkę taką gęstą zje no i ulubione chrupki kukurydziane. owocki testujemy i testujemy i testujemy 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
zuzka jest duże prawdopodobieństwo, że Wam się teraz pogoda zepsuje, bo ten front ma iść z zachodu na wschód.
U nas już świeci słoneczko i przestało padać, ale Anulka jeszcze śpi, więc się wstrzymujemy z wyjściem. Później muszę ją nakarmić i dopiero wtedy wyskoczymy na dół.
Mam pytanie czy Wasze maluchy też tak często i dużo jedzą? Ania na wakacjach ma taki apetyt, że by cały czas coś jadła. Je dużo owoców, z nami chleb, drożdżówkę no i czasami potrafi zjeść ten duży słoiczek z obiadkiem i jeszcze popić cycusiami. Jednym słowem straszny żarłok mi się robi. Śmiejemy się z mężem, że cały czas patrzy co by tu upolować i otwiera dzioba jak pisklę 😁

My jak pojechalismy nad morze to Zuza też dostała strasznego apetytu ,przytyła w 2 tyg. pół kg.ale po powrocie dostała tej 3 dniówki i antybiotyk i straciła apetyt.nic nie jadła poza mlekiem przez tydzień ,teraz juz wszystko wróciło do normy,i zjada wszystko szczególnie jak my jemy to sie rwie do jedzenia ,dzisiaj jak Michał jadł bułkę to tak patrzyła na niego ,a jak wyszedł z pokoju to mała w ryk 😁Teraz potarłam jej całe jabłuszko i zjadła(pierwszy raz nie ze słoika)ale itak musiał a dopic cycem ,bi inaczej by nie odpuściła,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj Zuzka jak ci zazdroszczę moja Jula pogardziła właśnie moim cacusiem i jest mi bardzo smutno, poczułam się jakby powiedziała do mnie - spadaj matka jestem dużą dziewczynką nie chcę już twego cyca. W zasadzie większość mleka już ściągałam ale była wygoda jak gdzieś wychodziliśmy no i każde usypianie to kołysanki śpiewane przy cycu, a teraz smutno już nie zobaczę nigdy tej słodkiej buźki ssącej cyca, to był najcudowniejszy widok na świecie, będzie mi go brakować, już mi płakać się chce...

no tak, tylko jak tak będzie ci bluzkę podnosić gdzieś w gościach to trochę nieciekawie, ale w zasadzie to też słodki widok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam ponownie 🙂
widzę że pogoda wszędzie robi się nie za ciekawa chociaż gdzie nie gdzie się przejaśnia ale wiece co mam inne pytanie do dziewczyn jeszcze z forum brzuszka macie może kontakt do dziewczyn wtedy jeszcze dwupaków wiecie co u Nich się dzieje jak dzieciaczki itd. coś mnie zastanawia jak sobie radzą no i tak w ogóle co u nich np.MajaP ,larasanegra,agash,malwinka itd sorki nie pamiętam więcej nicków ☺️ a może na nk macie dajcie znać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pawełek ostatnio zamienił się w głodomora. Nic by nie robił tylko jadł a też nie chce żeby się tak przejadał bo on lubi ulać. Jak kończymy słoiczek (je cały ten mniejszy, duży ma na dwa razy) i jest już pusty to on dalej otwiera buźkę i czeka na łyżeczkę. Dlatego często dopijamy soczkiem lub herbatką. To samo jest z mleczkiem, jak już je wypije to ze zdziwieniem patrzy czemu butla pusta i chce jeszcze a wypija albo 180 albo 210 ml.A na sam widok jedzonka to aż się trzęsie. Głodżilla moja kochana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiaw napisał(a):
Pawełek ostatnio zamienił się w głodomora. Nic by nie robił tylko jadł a też nie chce żeby się tak przejadał bo on lubi ulać. Jak kończymy słoiczek (je cały ten mniejszy, duży ma na dwa razy) i jest już pusty to on dalej otwiera buźkę i czeka na łyżeczkę. Dlatego często dopijamy soczkiem lub herbatką. To samo jest z mleczkiem, jak już je wypije to ze zdziwieniem patrzy czemu butla pusta i chce jeszcze a wypija albo 180 albo 210 ml.A na sam widok jedzonka to aż się trzęsie. Głodżilla moja kochana 😁

wiecie co to chyba taki skok rozwojowy bo Garbyś miał tak samo trwało to prawie 3 tygodnie że jadł mi co 2-3 godziny 🤪 były momenty że on w płacz a ja nie wiem co mu jest a to się okazało że już z powrotem głodny 🤪 a teraz wróciło wszytko do normy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo napisał(a):
monic87 napisał(a):
SUPER POGODA TO TRZEBA WYKORZYSTAC 🙂 zaraz jedziemy z Fifim do cioci i wujka Wojtusia 🙂 jakis spacerek z wozkami po parku

o to proszę wujka od Nas pozdrowić i korzystajcie z pogody 🙂


pozdrowiony...jejku jaki on jest super...nauczyl sie mowic "mamamamama am" 🙂 a jest z marca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wow ile maialm do nadrobienia 🙂 Sto latek dla Boryska 🙂 :*
alwo-jak tylko zalatwimy becikowe,poinformuje Cie co i jak.Napewno musisz miec,przetlumaczony akt urodzenia,zameldowanie dziecka w Polsce wraz z numerem PSL. Jesli chodzi o dziewczyny MajaP mam na face book,dzisiaj jej coreczka skonczyla 6 miesiecy 🙂 A co do reszty,nie mam pojecia.
Joanna,nasze maluszki cos wojuja ja widze,moze to jakis przelom w rozwoju heh.Wyobraz sobie ze minionej nocy mialam dokladnie to samo, z ta roznica ze Szymonek budzil sie tak mniej wiecej co godzine.
Do nas wlasnie dotarly chmury burzowe, ciemno sie zrobilo i straszny wiatr 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka-Szymcio tez glodomorek maly 🙂 Tylko cos mu obiadki w sloiczku nie spasowaly np cielecinka z warzywami,baaardzo sie krzywil i wypluwal hmmm a zupki domowe je ladnie.Moze to dlatego ze dzisiaj takie goraco. Smieszy nas jedno,jak tylko Sajmus zobaczy ze ktres z nas cos je,odrazu rozdziawia buzke heheh :* Ja mu daje posmakowac roznosci-oczywiscie w granicach zdrowego rozsadku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...