Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Doberek 🙂 Dzięki że mnie nie zlinczowałyście.
A co do tego walenia się wszystkiego na raz to chyba każda z nas coś nie coś o tym wie.Ale Nanusia nie martw się wszystko napewno się ułoży ,przecież wiecznie nie może być źle ,ale dla mnie itak jesteś WIELKA i DZIELNA dziewczyno,ja jakbym była w Takiej sytuacji jak Ty to pewnie już dawno bym uciekła do kraju i rodziny,a Ty sobie radzisz oklaski dla Ciebie.
No i zawsze masz nas , wiec pisz ile wlezie to naprawdę pomaga.Co do sąsiadki to widzę że na nią nie ma sposobu ani prośbą ,ani groźbą,kurcze sama nie wiem co z nią zrobić.
Dziewczyny Wasze maluchy to zdolniachy jak nie wiem ,ja to chyba nie będę miała raczkujących dzieci hehe.I wiecie co coraz częściej tak sobie myślę ,jak piszecie że nie możecie doczekać się następnego etapu rozwoju,że ja bym chciała odwrotnie żeby to trwało dłużej ,bo Zuzka już nigdy nie będzie taka malutka jak miała 2czy 3 miesiące tylko filmy pozostana,Wy to jeszcze będziecie miały pewnie kolejne maluszki ,ale u mnie to już raczej nie będzie.
Co do picia ,to Zuza nie chce pić z butelki niczego ,kubek niekapek też nie ,martwię się w upały żeby się nie odwodniłai podaję jej herbatkę z łyżeczki,albo częściej przystawiam do piersi,ale to nie jest dobre ,bo daje jej tylko troche ,a ona chce jeszcze bo myśli ze to jedzenie.Kupiłam kiedyś soczek z bobovity ,ale nim pluła.
Jestem dzisiaj po kolejnej nieprzespanej nocy,mała chciała spać całą noc z piersią w buzi i ja ssała,może bym i na to pozwoliła żeby też się wkońcu wyspać,ale jak ją ssała to ja nie mogłam spać,pisałyście kiedyś chyba że dzieciaczki którym już wyszły pierwsze ząbki to ssały intensywniej smoczek w nocy,i myślę że to może to ,ale ona nie pozwoli mi zajżec do buzi ,bo jak prubuję to zaciska usta,a palcem nic nie czuję,idę zrobić sobie chyba kawę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Joanna super okazja Wam się trafiła, naprawdę 🙂
Ania takie drewniane krzesełko dostanie od swojej chrzestnej a mojej siostry na chrzciny, chociaż tak naprawdę sami je sobie wybraliśmy, bo w sklepach są różne, a ja chcę z wysokim i regulowanym oparciem.
http://allegro.pl/krzeselko-6-36-drewno-kolor-baron-duze-lolek-i1773542814.html

fajna sprawa te krzesełka do karmienia tak samo i joanny ja też taki chciałam kupić bo to póżniej nawet taki kącik na malowanie czy rysowanie można zdobić ale z powodu małego mieszkania i gdzie tu jeszcze kolejny mebel postawić kupiliśmy coś takiego http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-angielski-model-2gratisy-i1750215412.html
też będzie rosło z małym no i złożyć można 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo napisał(a):
sobolinek napisał(a):
Joanna super okazja Wam się trafiła, naprawdę 🙂
Ania takie drewniane krzesełko dostanie od swojej chrzestnej a mojej siostry na chrzciny, chociaż tak naprawdę sami je sobie wybraliśmy, bo w sklepach są różne, a ja chcę z wysokim i regulowanym oparciem.
http://allegro.pl/krzeselko-6-36-drewno-kolor-baron-duze-lolek-i1773542814.html

fajna sprawa te krzesełka do karmienia tak samo i joanny ja też taki chciałam kupić bo to póżniej nawet taki kącik na malowanie czy rysowanie można zdobić ale z powodu małego mieszkania i gdzie tu jeszcze kolejny mebel postawić kupiliśmy coś takiego http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-angielski-model-2gratisy-i1750215412.html
też będzie rosło z małym no i złożyć można 🙂

o i mi się to podoba już dodaję do obserwujących na allegro może odgapię 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo napisał(a):
Evek napisał(a):
Mam do was pytanko ,podajecie moze soczki swoim maluszkom ?? np z bobovity ??

Gabryś pije jak najbardziej i to właśnie te z bobo vita a smak uwielbia wiśnia -banan, banan-winogron 🙂 ale niutek w ogóle zajada się bananami


Bananowy chłopak tak jak i mój 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nanusia69 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=S10uB_EEO5o a tu moj maly raczkownik 😁
Edzia Piotrus duzo lepiej sobie radzi niz Luska ! 🙂
a tu po 2 tygodniach pracy z koleczkami Luska w koncu troszke cos zaczela czaic 😜 heheh http://www.youtube.com/watch?v=SmmVQCe4TaE

ale bosko raczkuje 😁 a jak lata 😉
a jeśli chodzi o drugi filmik to rzeczywiście zaczyna kumać co trzeba z tym zrobić kurczę a Gabryś cały czas na etapie co do ręki to do buzi 😁 oklask dla Lusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia90 napisał(a):
alwo napisał(a):
sobolinek napisał(a):
Joanna super okazja Wam się trafiła, naprawdę 🙂
Ania takie drewniane krzesełko dostanie od swojej chrzestnej a mojej siostry na chrzciny, chociaż tak naprawdę sami je sobie wybraliśmy, bo w sklepach są różne, a ja chcę z wysokim i regulowanym oparciem.
http://allegro.pl/krzeselko-6-36-drewno-kolor-baron-duze-lolek-i1773542814.html

fajna sprawa te krzesełka do karmienia tak samo i joanny ja też taki chciałam kupić bo to póżniej nawet taki kącik na malowanie czy rysowanie można zdobić ale z powodu małego mieszkania i gdzie tu jeszcze kolejny mebel postawić kupiliśmy coś takiego http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-angielski-model-2gratisy-i1750215412.html
też będzie rosło z małym no i złożyć można 🙂

o i mi się to podoba już dodaję do obserwujących na allegro może odgapię 😁 😜

nie ma sprawy ja też odgapiłam hihhiihihi a czy się sprawdza to nie wiem bo dopiero co zamówiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia90 napisał(a):
alwo napisał(a):
Evek napisał(a):
Mam do was pytanko ,podajecie moze soczki swoim maluszkom ?? np z bobovity ??

Gabryś pije jak najbardziej i to właśnie te z bobo vita a smak uwielbia wiśnia -banan, banan-winogron 🙂 ale niutek w ogóle zajada się bananami


Bananowy chłopak tak jak i mój 🤪 🤪

oklask dla bananowego chłopczyka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych 'MEBLI" naszych pociech to my budując dom nie mielismy w planach kolejnego dziecka mamy maly domek z 2 pokojami i salonem no i teraz w salonie mam juz kojec ,wózek,hustawke i chodzik ostatnio jeszcze doszedl ,a co to bedzie jak dojda lale i wozki dla nich ,chyba musze wywalic lozko z sypialni i urządzić tam pokój Zuzi,a myślałm ze to ta najwcześniej za 2 lata,ale zaczynamy się obijać przez te jej graty.Przypomniałyście mi że mam gdzieś w piwnicy u mamy po MIchale takie krzesełko drewniane ,co się rozkłada i robi z niego stolik,super sprawa,musze do niej zadzwonic zaraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Sto lat dla Aniusi :*:*

Co do krzeselka ,narazie nisprawdzone bo Szymcio jeszcze nie siedzi a to drewniane ktore mamy nie jest regulowane.Jesli chodzi o te plastikowe to,wiecie co moja sasiadka twierdzi ze sa hm ze tak napiesze bardziej przydatne w sesie ze jej dzieciak tego drewnianego nie lubil.Kupila to plastikowe i w nim przesiedzial pol dnia,wiadomo mieciutkie wiecej miejsca na jedzonko,glebsza podstawka.Ale przeciez tu nie chodzi o to...mam nadzieje ze u nas sie sprawdzi 🙂

Nanusiuuuuu rybko , zobaczysz ulozy sie wszystko, za niedlugo droga otwarta !! wsiadasz jedziesz(tak jak zawsze chcialas) nie wazne dokad jedziesz !! Po drugie juz niedlugo zobaczysz mame,tate,braci -zyj tym,niech to dodaje Ci sily !! Widzisz gdyby nie nasz powrot,juz bym u Ciebie byla 😞 No nic w tym wypadku zostaje telefon-tak ze czekaj na niego :*
Ja tez ostatnio nie moge sie wyzbierac,ogarnac i odnalezc w naszej rzeczywistosci 😞 Ciagle wszytsko porownuje juz domownicy maja mnie dosc !! Wiec ide,gdzies w kat poplakuje 😞 Tak strasznie mi teskno do miejsca w ktorym zylam te 6 lat 😞 Tesknie za Natalka !! Alusia i znajomymi.Za miejscami i pewnymi przyzwyczajeniami 😞 Mam nadzieje ze to minie.A druga sprawa to mieszkanie,tyle lat samemu a tu niestety musimy jakis czas mieszkac u mnie w domu.Fakt mamy swoja czesc ,ale co z tego jak wiecznie ktos dorzuca swoje piec groszy :/ ze to robie tak a tego nie powinnam , a podaj malemu to a czemu nie dajesz tego 😞 Myslimy o swoim,ale to dopiero za jakis rok !! Tak wiec nanus nie dogodzisz a wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.Ja tez mam ochote czasem wsiasc w samolot i wrocic z ta mala roznica ze juz nie moge 😞

Dziekuje kochane za inf o soczkach,Edzia-ja tez daje glownie herbatki w granulkach.Pare razy dalam soczek ale pol na pol z woda i teraz rowniez chce nauczyc Szymonka pic wode. Kurcze soczki to by bylo super,takie domowe robic ale coz juz kiedys przerabialysmy temat sokowirowek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no zasnął więc cichutko klepie po klawiszach 🙂
na początku 100 lat dla solenizantów[color=blue][/color] patrzcie kochane jak ten czas szybko leci 🙂
zuzka historia nie zazdroszczę wiedziałam że trochę to rasują dla lepszej oglądalności tylko nie zdawałam sobie sprawy że to działa na taka skalę 😲 i póżniej jeszcze o swoje musisz się prosił wrrrr 😠 z drugiej strony po takim doświadczeniu już na 100% wiesz że dobrze trafiłaś 😉 i rodzinkę masz na medal 😉
nanusia kurzę Ty to się nasz sąsiadeczka no nie rakieta i w kosmos z nią 😠 ale pamiętaj na Nas zawsze możesz liczyć wygadać się, pożalić a na pewno będzie Ci lżej 🙂
sobolinek ja też chcę w góry zabierz mnie 😜 uwielbiam po górach chodzić swego czasu to na śnieżkę co roku właziłam ale póżniej poznałam przyszłego męża i kieszonkowe od rodziców się skończyły i potrzeby były inne sprawy i w sumie w góry tylko raz nam udało się pojechać 😞
Evek wierzę że jest Ci ciężko właśnie o tym kiedyś już Ci pisałam Polskie realia a do tego jeszcze znajomi styl życia nie no tego nie da rady porównać no i jeszcze tutaj mieszkamy sami a do Polski jak zajedziemy to w moim rodzinnym domu z mamą i chociaż człowiek pojedzie na tydzień dwa a czasami miesiąc to normalnie aż mnie ściska bo przyzwyczaiłam się do swojego rytmu dnia a tam to wiadomo trzeba liczyć się z mamą nie zrozum nie żle mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi kocham mamą nad życie ale czasami wolałbym jakby przemilczała sposób mojego wychowywania przecież jest zdrowy radosny to chyba dobrze sobie raczą a co chwilę słyszę przykryj go cieplej ubierz wrrr oszaleć idzie 😠
uffff ale dałam sobie upust
dalej śpi to uciekam na chwilkę pocztę sprawdzić 🙂
aaaaa jeśli chodzi o agu też jestem ciekawa jak to zrobić widziałam kiedyś że już ktoś pytał ale niestety nie uzyskał odpowiedz 😞 no albo ja przegapiłam i dalej żyję w niewiedzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...