Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Evek napisał(a):
zapytam jeszcze raz bo kurcze tyle tych postow,jak myslicie czy okres moze miec wplyw na mleko tzn na jego ilosc,bo jak tylko dostalam jakos tak mniej mleczka sciagam,czy to to ze juz daje posilki i automatycznie mniej Szymcio wypija i mniej jest pokarmu mojego ?? 🤔

Zuzka ten chloczyk mial wysokie napiecie miesniowe i jego motor ruchowy w nozkach byl malo elastyczny-cos takiego,mniej wiecej

wiesz co stawiam raczej na to że dostaje stałe posiłki i z piersi tylko pije a już jeść nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
nanusia69 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=1rPzie5Iv4w hehehe spioszki Ala i Szymus 😜

no nie taka małolata a już z chłopakiem śpi 😜 😉 🤪
jakie słodkości tylko schrupać 😁 kurczę niby niedawno a człowiek zastanawia się kiedy to było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
ja tak na chwilę i oczywiście będę zerkać bo my o 15 dzisiaj położną mamy i to jeszcze z kamerą bo Dania dostała jakieś pieniądze z Unii na jakiś tam program i tak teraz chodzą ma to na celu doskonalenie kontaktu dziecko rodzice 🙂
aaaa któraś pisała o kąpieli z brzdącem( sorki nie pamiętam kto chyba Evek ale mogę się mylić ) ja pierwszy raz kąpałam się z Gabrysiem jak miał 4 miesiące i teraz tylko jak mam taką możliwość to korzystam z takiej opcji bo niestety w Danii wanny brak 😞 tzn. najpierw się kąpie pózniej napuszczam wody do wanny i go biorę do siebie 🤪 ale frajda mówię wam szczególnie jak posadzę go sobie na nogach a on sika zbój jeden hahahha ciepełko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
apokalipsa napisał(a):
... Administrator poinformowal mnie ze dopoki nie dochodzi do grozb karalnych moge wyrazac swoje zdanie wszedzie gdzie chce ! wiec zajrze tutaj jeszcze nie raz . na nic wasze glupie gadki

co za bzdura! Byłem na urlopie, dopiero dzisiaj widzę co tu się dzieje.
Zorientuje się w temacie i zrobię porządek z niektórymi osobami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
apokalipsa napisał(a):
... Administrator poinformowal mnie ze dopoki nie dochodzi do grozb karalnych moge wyrazac swoje zdanie wszedzie gdzie chce ! wiec zajrze tutaj jeszcze nie raz . na nic wasze glupie gadki

co za bzdura! Byłem na urlopie, dopiero dzisiaj widzę co tu się dzieje.
Zorientuje się w temacie i zrobię porządek z niektórymi osobami.

będziemy wdzięczne dziękujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi kochana wiem że Wam do śmiechu nie było sorki bo mi się z kolei strasznie śmiać chce 🙂
urozmaicenie jak tralala


Nie, Alwo sama się zdziwiłam ,ale śmialiśmy się oboje z tego ,a ja myślałam że Adrian będzie się darł w aucie,a tu śmiech 😁

Evek ja też miałam mniejszą produkcję jak zaczęłam wprowadzać stał e posilki,ale teraz znowu się unormowało,odciągam tylko raz dziennie jak podaję kaszkę ,ale po każdym jedzeniu podaję jeszcze pierś bo inaczej Zuzia nie jet zaspokojona,no i ona nie chce mi pić nic innego więc daję żeby się nie odwodniła.Nie potrafię ci odpowiedziećczy to z powodu okresu,bo go jeszcze nie mam,chociaż ostatnio myślałam że dostanę bo mnie muliło strasznie.
NANUSIA ,masz rację trochę miejsca jest,ale już myślę że obłoże boki tego chodzika jakąś gąbka ,bo po tym jednym razie mam poobijane kanty ścian,a co to będzie jak zacznie na dobre w nim zasówać 😲

Dziękujemy ADMINIE ,sama się zdziwiłam taka"reakcją" z Twojej strony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka mąż miał urlop i często nie było nas w domku a potem sprzątanko i przygotowania do chrztu bo robiliśmy go w domku. Załatwiliśmy tez wszystkie sprawy ze żłobkiem i moje badania kontrolne bo 5 września wracam do pracy. I tak jakoś czas zleciał bez komputera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pobieżnie przeczytane !!!!! Klientów jak na razie nie było, więc miałam czas przeczytać.

Mam pytanie co do kaszek - wiem, że poruszałyście ten temat. Czytałam, że można dawać gotowe kaszki rano i wieczorem. Mam taką specjalną na noc - chyba nazywa się Dobry Sen czy coś takiego a wiem, że są jeszcze kaszki "dzień dobry" i zastanawiam się, czy można taką też dawać. Czy to nie za dużo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nanusia oklask za filmik 😘 😘 😘 😘 kochane spiace malenstwa,jak by to bylo doslownie wczoraj ech.....
Co do tej Twojej sasiadki to nic nie wymyslilam jak jej dopiec,uwazajcie na nia, wiesz ze z takimi roznie bywa.A moze dojdziecie do porozumienia w sesie spokojnej rozmowy(wiem ze taki juz byly)ale moze jeszcze raz ty porozmawiasz z nia?? Bo mi sie wydaje ze z tym konca nie bedzie 😞

Co do pokarmu,juz dzisiaj wiecej sciagnelam 🙂 faktycznie zbieg okolicznosci i maly przestoj.

malamyszko co do kaszek -ja sie wsystrzegam tych "gotowych" nestle,kupuje blyskawiczna kaszke manne z Lubeli a i co juz bylo pisane,nie daje kaszki na noc ale do posilkow takich jak zupka badz moje mleczko ale na drugie sniadanko 🙂 Nie jestem za "kaszkowymi ulepszaczami snow" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gabb napisał(a):
Rzeczywiście nie ma co zwracać na nią uwagi. To zwyczajny tzw. troll forumowy, który stara sie wszystkich wkurzyć :-) Dobrze, że zgłosiłyście sprawę do admina.
Joanna, jak złapię jeszcze nienienie Borysa, to nagram i oczywiście wrzucę 😁 😁


Jeśli chodzi o użytkowniczkę "Apokalipsa", to została zablokowana bezterminowo. Byłem na urlopie i dopiero dzisiaj widzę co tu się wyprawiało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Adninie, dziękujemy za szybką reakcję i serdecznie pozdrawiamy.

A co do kaszek, to już jakiś czas daję Michałkowi na noc i jest ok, więc z niej raczej nie zrezygnuję ale nie wiem, czy dokładać to poranną.

tzn .ja kaszki te gotowe podaję na dobrą sprawę do każdego mlecznego posiłku i tej na noc też używa mały słodko śpi nie dzieje się nic złego kupki są więc nie ma powodów do obaw a dlaczego obawiasz się podawać częściej ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Boję się, żeby żołądeczka nie rozszerzyć zbytnio. Sama nie wiem, czytałam w jednej z gazet dla dzieci, że można tk dawać, bo rano dobrze jest zjeść sycący posiłek, dzecko ma wtedy energię na zabawy i naukę, a wieczorkiem fajnie mi po nich śpi i nigdy nie było problemów z nimi. Ale wolałam się Was poradzić i spytać jak Wy robicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...