Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
alwo napisał(a):
przesunęłaś jak cwaniaczku 🙂???
monic a ten Wojtuś to tej cioci co kiedyś pisałaś( o jej przykrej historii z pierwszym dzieckiem )chociaż wydawało mi się że ona to miesiąc przed nami rodziła(w grudniu) no chyba że to inna ciocia 🙂


ja rodzilam z dwoma ciociami. ta o ktorej ty piszesz to urodzila olivke 3 stycznia, a ta druga wojtusia 10 marca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):

Julik a spróbuj kupić inną łyżeczkę, może ta jej nie odpowiada?? Blanka ma swoją ulubioną i z innej też nie chce jeść. Trzymam kciuki żeby w końcu sie udało! Musisz być cierpliwa! I gratulujemy ząbka! Jak już pisałam ida jak grzyby po deszczu, co chwilę nowy ząbkowicz! 🙂


próbowałam z inną bo mamy trzy plastikowe a nawet z metalową i nic
ale coś innego przyszło mi do głowy, bo jak mocno marudzi i płacze to robię jej masu masu dziąsełka paluszkiem lub szczoteczką i zawsze to lubiła, wręcz się nastawiała żeby jej masować a dziś nie dała mi się dotknąć, może te dziąsełka ją tak bardzo bolą 🤔już nie wiem,
a chyba od razu drugi ząbek idzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evek napisał(a):
Joasiu,moze pamietasz jak pisalam, badz Nanka pisala o zabku Szymcia?? Tak, mnie na forum jeszcze nie bylo.No wiec mial to samo co Blaneczka w tym momencie i wiesz; strasznie wolno wychodzi,ciagle to tylko malenka kreseczka.Co jest zdecydowanie gorsze dla niego 😞 Bardzo bardzo marudzi.
Twoj maz pracuje za granica ?? Czy w kraju ?? ,jesli moge wiedziec.
O mam prozbe wyslij mi kochana link tego wozeczka o ktorym mowa.Z gory dziekuje 🙂


Pamiętam Evek, smarowałaś dziąsła Szymciowi i okazało się, że idzie ząbek 🙂 No właśnie wyszła bardziej ta kreseczka bo cały dzień sprawdzam i czuje coraz więcej tego ząbka, wiem, że to może potrwac nawet i miesiąc :/ zobaczymy. Dzisiaj chciałam jej posmarować taką maścią specjalną to zaczeła płakać :/ chyba wolę jej nie smarować tylko dawać coś do gryzienia....
A mąż pracuje u Nas w Polsce, jest kierownikiem rejonu i wyjeżdża przez 3 tygodnie, zjeżdża na weekendy na szczęście! Bo inaczej to bym chyba tak nie dała rady :/ Przyzwyczaiłam się ale czasem jest mi bardzo ciężko 😞
A to ten wózek Ewci http://www.ewozki.eu/item/230/wozek-spacerowy-tiny-baby-design.htm

Julik może i tak jest, czasem lepiej nie dotykać, widzisz tak jak pisałam chciałam swojej Blance posmarować to zaczęła płakać:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zabki ida juz chyba prawie wszystkim- ale u nas jak narazie gladziutko.
Co do tego udezenia glowka to czytalam wczoraj, ze trzeba obserwowac dziecko. Czy nie wymiotuje, czy zrenice nie powiekszone, czy sie nie trzesie itp. Jak na zlosc wczoraj Ala mi 2 razy zwymiotowala- raz duzo, ale to bylo przed uderzeniem w glowke, a puzniej tak mnie 2 razy i to bylo juz po. Tez w tym artykule kazali sprawdzac dzieko w nocy czy wszystko jest ok. Wiec mala spala ze mna, ale dzis jest wsio ok- wczoraj tez sie cieszyla, ale wolalam byc przy niej. U nas dzis deszczowo- nie bylysmy na podworku leee 🤨 najwyzej wyjdziemy puzniej 🙂
Ewcia wszystkiego naj z okazji rocznicy slubu 🙂 jak najwiecej lat spedzonych w bezgranicznej milosci 🙂
Edzia i evek gratuluje slubu 🙂 Ja tez bym chciala miec koscielny, ale cos mi sie wydaje, ze to nigdy nie nastapi- jak narazie po cywilnym 😉Evek ciesze sie ze sukienusie juz znalazlas 🙂 musisz mi pokazac jaka to !!! moze masz linka na inter.
Dziewczyny mam pytanie czy uzywacie juz smoki do butelek na 6 miesiecy ten level 3 ?? No i czy ktoras z was juz uzywa wiekszych pampkow nr 4?? Ciekawa jestem 🙂
O i juz chyba wiem czemu Ala sie budzi w nocy - jest glodna od kiedy odstawilam kaszke to sie zaczelo. Jeden posilek inny niz mleko jej nie wystarcza, a ciagle boje sie dawac wiecej znowu drugi dzien kupki nie ma i nie wiem czy dawac cos nowego czy czekac na kupke i dopiero dac hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evek napisał(a):
Edzia jesli chodzzi o suknie,wcale nie jest taka droga. Nie jest to nowa kolekacja wiec cena jest z rabatem-duzym rabatem. Ciezko mi opisac jej kroj,nie jest to syrena ale waska w biodrach i w kazdym razie nie krepuje ruchow.Jest bez ramiaczek i cala oszbszyta koronka plus krysztalki gdzie niegdzie.W sumie to myslalm o innej typ "ksiezniczki" ale po przymierzeniu tego stosu materialu i ciezkosci-zrezygnowalam.
Obraczki juz mamy w sumie to jestesmy juz po cywilnym 🙂 - to taka pamiatka z Chicago
A Tobie jaki styl sukni sie podoba ?? I obraczki klasyczne czy bardziej "wydziwiane"


Moja wymarzona suknia ma gorset w kształcie serca który obszyty jest delikatnie srebrną koronkom (ale nie cały) + w minimalnej ilości kryształki a dół coś na styl "księżniczki" tylko że nie taka puchata z tą halką z kołem a puszczona wolno. A jeśli można wiedzieć to ile kosztuje taka sukienka w salonie bo nawet nie sprawdzałam ja za uszycie swojej dam max 800zl
a obrączki chcę takie:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/1nor.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3440/1nor.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
plus grawer w środku 🙂

Super taka pamiątka w postaci ślubu i tych lat po za polska 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia piękne obrączki: ) i ta suknia zapowiada się zjawiskowo 🙂

Nanusia nie martw sie tymi kupkami, daj jej kaszkę, ustabilizuje się Ali! Na pewno! Zrobisz jak uważasz, moje zdanie znasz 🙂
My używamy jeszcze smoczka lvl 2 bo 3 sie krztusi, ale niedługo trzeba spróbować a pieluszki od tygodnia nr 4 🙂
Dręczy mnie Nanka, ze ta paczka do Ciebie jeszcze nie dotarła 😞 mogłam wysłac poleconym, bo chyba nawet nie mogę reklamacji złożyć, ktoś się orientuje jak to jest jak się zwykłym wysyła? czy da się coś zrobić???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nanusia my już jak mały miał 5 miesięcy to zmieniliśmy smoki w butelkach na +6 mamy dwie butelki z tymi +6 i dwie z trzójprzepływowym i w zasadzie najlepiej z niego mu się je bo ma jedną większą dziurkę. A pampki mamy jeszcze 3 ale już kupione 4. Wiecie co my ostatnio kupiliśmy na spróbowanie te pampersy z dady z biedronki o tak naprawdę nie zauważyłam większej różnicy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia ja tylko Dady kupuję, one sa naprawdę super! Ostatnio zrobiłam zapas 5 paczek bo otworzyli nowa biedronkę i było po 20 zł za pakę 😁
Jak ja zrobiłam małej rybke na parze to też jej nie smakowała :/Ale za to ze słoiczka tagiatelle z brokułami i rybką wsuwa chętnie, jej ulubione danie 🙂 Tylko musze jeszcze miksować, bo to od 8 miesiąca i są za duże kawałki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):

Dręczy mnie Nanka, ze ta paczka do Ciebie jeszcze nie dotarła 😞 mogłam wysłac poleconym, bo chyba nawet nie mogę reklamacji złożyć, ktoś się orientuje jak to jest jak się zwykłym wysyła? czy da się coś zrobić???


Joasiu możesz sobie najpierw sprawdzić gdzie jest przesyłka poprzez stronę poczty
http://sledzenie.poczta-polska.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):
Edzia ja tylko Dady kupuję, one sa naprawdę super! Ostatnio zrobiłam zapas 5 paczek bo otworzyli nowa biedronkę i było po 20 zł za pakę 😁
Jak ja zrobiłam małej rybke na parze to też jej nie smakowała :/Ale za to ze słoiczka tagiatelle z brokułami i rybką wsuwa chętnie, jej ulubione danie 🙂 Tylko musze jeszcze miksować, bo to od 8 miesiąca i są za duże kawałki.


Ja chyba też zacznę bo są o połowę tańsze i według mnie rewelacja 🙂 o kurczę to się obłowiłaś 😜 😜hehe Jutro na zakupach spróbuje też kupić ten słoiczek i zobaczymy może akurat, a z jakiej firmy ten obiadek jest??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nanka my tak jak Joanna uzywamy level 2 bo 3 sie strasznie dlawi 😞 ostatnio probowalam 3 ,jakies dwa dni temu,nic z tego krztusil sie i plakal.

Edzia sliczne obraczki 🙂 Damska mam bardzo podobna do twojej tylko ciut ciensza i z bialego zlota.
Ja o mniej wiecej takiej sukni myslalam.Mierzylam z satyny takiej warstwowej,moze dlatego wydala mi sie ciezka i po drugie ta wersja demonstracyjna byla o okolo 15 cm za dluga hehe no i stalam na podwyzszeniu co dodalo jej wagi.

Nanusia wysle linka z ta sukienka jak tylko ja znajde 🙂

Joanna pytalam o to gdzie pracuje, poniewaz mnie tez czeka rozlaka i niestety tylko co dwa trygodnie maz bedzie w weekendy 😞 Ale to tylko przez jakies pol roku... I tak sobie tego niewyobrazam,juz jestem przyzwyczajona ze caly czas byl 😞 ech.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tez kupuje husteczki Dada dla mnie sa super,smiem twierdzic ze lepsze od Pampers
Aaaaa Edzia co do ceny kurcze faktycznie nie duzo Cie wyjdzie sukienka!! Ta co mi sie podoba to 3 000 hm.... chyba ze znajde kogos kto dobrze szyje i dam tylko wzor !!! W tej co mi sie podoba sama koronka troszke kosztuje 😞 Kurcze tez sobie dzisiaj tak myslalm ze to moze za duzo, moze sprzedam ja po slubie juz sama nie wiem ,mam czas !! Moze znajde tansza,ale jedno jest pewne wzor juz mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evek napisał(a):


Edzia sliczne obraczki 🙂 Damska mam bardzo podobna do twojej tylko ciut ciensza i z bialego zlota.
Ja o mniej wiecej takiej sukni myslalam.Mierzylam z satyny takiej warstwowej,moze dlatego wydala mi sie ciezka i po drugie ta wersja demonstracyjna byla o okolo 15 cm za dluga hehe no i stalam na podwyzszeniu co dodalo jej wagi.


ja satyny nie chcę bo czytałam na jakimś forum że ponoć jest mega ciężka moja miej więcej będzie miała duł taki tylko w tej jest coś w biodrach nie tak
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/carissime005.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8409/carissime005.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edziu właśnie nie mogę sprawdzić tej przesyłki bo nie mam numeru nadania 😞 qrcze
A ten obiadek jest z Hippa ale z niemiec, nie wiem czy jest też u Nas bo nie sprawdzałam, mam jeszcze kilka słoiczków od mamy, jak się skończą to będę szukać. Daję jej rybkę 2 razy w tyg.

Evek będzie ci cięzko na pewno, początki są najgorsze, ale masz rodzinę na miejscu? Bo ja niestety nie mam tu nikogo 😞 gdyby był ktoś to było by o wiele wiele łatwiej. Na szczęście to będzie tylko poł roku, szybko zleci, ja już tak ze 3 lata mam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evek napisał(a):
Tez kupuje husteczki Dada dla mnie sa super,smiem twierdzic ze lepsze od Pampers
Aaaaa Edzia co do ceny kurcze faktycznie nie duzo Cie wyjdzie sukienka!! Ta co mi sie podoba to 3 000 hm.... chyba ze znajde kogos kto dobrze szyje i dam tylko wzor !!! W tej co mi sie podoba sama koronka troszke kosztuje 😞 Kurcze tez sobie dzisiaj tak myslalm ze to moze za duzo, moze sprzedam ja po slubie juz sama nie wiem ,mam czas !! Moze znajde tansza,ale jedno jest pewne wzor juz mam 🙂


Na allegro jest masę nie drogich sukienek które są na wymiar można co najwyżej jeszcze później ja troszkę przerobić, a co do sprzedania jakiś czas temu znajoma sprzedawała suknię ogólnie kupiła ją za 4000zl chciała sprzedać za 3000, później 2000 później 1500 aż wkońcu sprzedała znajomej za 800 więc nie jest to wielki biznes.
Oj fakt 3000 troszkę jak dla mnie dużo ja akurat na sukni chcę zaoszczędzić tym bardziej że swojej sobie nie upatrzyłam a mam ją w głowie 😁 😁 Ale jak ty się w niej zakochałaś to kochana nie ma co się zastanawiać 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evek napisał(a):
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku... to jest tak ciezka ktora mierzylam

A to moj typ !! tylko bez tego paska !!!!
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...


Cudowna podkreślająca sylwetkę 😆 😆
ja niestety mogę o takiej pomarzyć maje boczki i brzuch po ciąży na to nie pazwolą 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek dziewczynki
Ale dziś fajne tematy poruszacie 😉 Trudno za Wami nadążyć z czytaniem.
Dziś udało mi się umyć wszystkie okna i wyprać firanki no i teraz padam bo noga mnie boli niemiłosiernie. Ale jaka szczęśliwa jestem 😁 😁 😁
Ania dziś ma dzień spania i marudzenia ze zmęczenia. Biedna była cały dzień tylko w pampku (DADA oczywiście 😁 ) a i tak była cała mokra 😞
My również jesteśmy fankami Dady zarówno pieluszek jak i zielonych chusteczek, niebieskie kupiłam troszkę za namową monic, ale jakoś dla mnie była za mokre, takie oleiste. A zielone są super 🙂 i ten zapach 😁 Jeśli chodzi o rozmiar pieluszek to jeszcze mamy 3 ale następne będzie już chyba 4, bo Ania znowu urosła o 2 cm.

My też jesteśmy z mężem po cywilnym, ale to nasz świadomy wybór, co będzie później - zobaczymy. Z tym, że my jesteśmy już 15 lat razem i ślub nic w naszym życiu nie zmienił. I całe szczęście 🙂 Wzięliśmy go po 10 latach związku, a w styczniu będzie nasza 5 rocznica 🙂
A sukienkę miałam troszkę podobną, do tej co na zdjęciu u Edzi ale nie taką piękną, chociaż dla mnie była śliczna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joasiu no tak mam rodzine,napewno bedzie lzej,ale zawsze jest jakies ale !! ech... nic pol roku zleci(chociaz hm moze sie okazac ze bedzie wiecej nic 6 mies),ty bidulko juz 3 lata 😞 a czy tak juz bedzie zawsze u was czy to poprostu na czas okreslony ?

Nie imiem wyslac wiekszych obrazkow heh takich jak ty Edzia :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny 🙂 My z Ulą dziś świętowaliśmy pół roczku 😁 🙂 🙃 🤪 😆 😜 Rośnie nam córcia.

Byliśmy dziś u lekarza, bo Ula ma wysypkę wokół oczek od jakiegoś czasu, a wczoraj jej jedno oczko spuchło 😞 Pani doktor osłuchała ją, zajrzała do ucha, popytała, nawet w sumie nie przyjrzała się tym oczkom i przepisała syrop i krople do oczu, o których gdy z mężem poczytaliśmy zdecydowaliśmy się, że nie podamy (wskazania ich podania były takie, że Ula się na nie nie łapała, a krople były antybiotykowe... 🤔 ). Na razie kupiliśmy ziele świetlika i będziemy przemywać oczka i obserwować Ulę (do tej pory oprócz wysypki wyglądało na to, że oczka nie dokuczają jej w żaden sposób). Oby czem prędzej jej oczka wróciły do normy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evek napisał(a):
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku... to jest tak ciezka ktora mierzylam

A to moj typ !! tylko bez tego paska !!!!
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...


Evek super sukienki, gratuluję figury 🙂 Ja bym w tym póki co wyglądała jak baleron na haku u rzeźnika 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...