Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja słyszałam jeszcze wywiad z babcią malej,rodzina to ma pecha, mała urodziła ise jako wcześniak,była 2 tyg w inkubatorze ,miała problemy z oddychaniem i jak juz wszystko doszło do normalności to ja porwali,ale ja nadal jakoś nie mogę w to uwierzyć,
Julik ,Julia na fotkach taka dorosła, 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki
Ania dziś pięknie zjadła wieczorną kaszkę z mleczkiem (220ml tak na oko).Coraz bardziej jej to smakuje, a ja się bardzo cieszę, bo nie wisi tylko na moim cycu 🙂

Byliśmy dziś z tatusiem u dentysty i przy okazji pani doktór zrobiła Ani przegląd ząbków. Zębolki ma ładne i zdrowe 🙂 Mówiła coś o lakowaniu jak byśmy chcieli za 2 miesiące. Poczytam o tym i zdecydujemy.

Kurczę cały czas myślę o tej malutkiej Madzi. Tak bardzo mi przypomina Anię na zdjęciach. Poryczałam się jak mówili o tej sprawie. Straszna tragedia, nie potrafię sobie nawet tego wyobrazić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Sobolinku ,mam wrażenie czasami że oprocz nas i Joanny to nikogo tutaj nie ma 😉pewnie inne mamusie są zajęte,sama nie wiem czy jakbym pracowała to miłabym czas na mamusie


No racja:/ i praca nie jest wymówką 🙂 ja pracuje dość sporo i zawsze znajduję czas, nei piszę wtedy kiedy naprawdę nie mogę luib mnie nie ma bo wyjechałam! Ja bez Was żyć nei potrafię!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
Sobolinku ,mam wrażenie czasami że oprocz nas i Joanny to nikogo tutaj nie ma 😉pewnie inne mamusie są zajęte,sama nie wiem czy jakbym pracowała to miłabym czas na mamusie

Uważam, że jak się pracuje to jest się jeszcze bardziej zorganizowanym i paradoksalnie ma się więcej czasu na pewne rzeczy 🙂 Przykładem jest choćby właśnie nasza Joasia 🙂 Tyra po 10-12 h a jak chce to i tak zajrzy do nas 🙂 Chcieć to móc.


Hehe no właśnie 🙂 chcieć to móc! Mamusie odezwijcie się do nas!!! Tęsknimy za Wami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
słyszałyście o tym porwaniu dziecka z wózkiem w Sosnowcu?szok 😲jakoś wierzyć mi się aż nie chce 😮

zuzka ja jak T pojechał do pracy to włączyłam Zetkę o 7 i to była pierwsza wiadomość. Zmroziło mnie bo to w zasadzie miasto ościenne no i T tam pracuje. Ja zaczęłam wierzyć w takie rzeczy. Jak się opiekowałam M to kiedyś na spacerze (był w wózku spacerowym) taka kobieta próbowała mi wyrwać ten wózek z rąk, szarpała się i powiedziała z dzikim uśmiechem: Boisz się że Ci go ukradnę, co? Szybko uciekłam stamtąd. Byłam przerażona, bo to nie było moje dziecko a odpowiedzialność wtedy jest ogromna. Trochę to przeżyłam i od tego czasu uważam i nie ufam ślepo ludziom.


Ale historia aż mi gęsia skórka przeszła!!! Ja nie wiem co bym zrobiła jakby mi ktoś Blanka zabrał! Chyba bym do wariatkowa trafiła!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
Cześć dziewczynki
Ania dziś pięknie zjadła wieczorną kaszkę z mleczkiem (220ml tak na oko).Coraz bardziej jej to smakuje, a ja się bardzo cieszę, bo nie wisi tylko na moim cycu 🙂

Byliśmy dziś z tatusiem u dentysty i przy okazji pani doktór zrobiła Ani przegląd ząbków. Zębolki ma ładne i zdrowe 🙂 Mówiła coś o lakowaniu jak byśmy chcieli za 2 miesiące. Poczytam o tym i zdecydujemy.

Sobolinku ja lakowałam Michałowi zęby jak miał chyba z 5 lat,i jestem zadowolona bo były to mleczaki ale nigdy mu sie nie zepsuly,poprostu same wyleciały,jutro idziemy na kontrole ,tylko ze on ma mocne zeby genetycznie po A i jakos mus ie nie psują ,no i specjalnie o nie nie dba gdybym go nie goniła to wcale by ich nie myl,no chyba ze jakas dziewczyna sie pojawia to co innego
Ja za Twoja rada zrobiłam dzisiaj tez Zuzi rzadka kaszke na kolacje i zjadła całą miche i jeszcze popiła cycusiem ,i spi juz 2 godz.tylko ze ona lubi słodkie i jak wczoraj skosztowałam i mi nie smakowala to dzisiaj jej lekko posłodziłam ,wiem ze to źle ale byłam ciekawa czy zje

Kurczę cały czas myślę o tej malutkiej Madzi. Tak bardzo mi przypomina Anię na zdjęciach. Poryczałam się jak mówili o tej sprawie. Straszna tragedia, nie potrafię sobie nawet tego wyobrazić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
zuzka no to super, że w końcu Zuzia zjadła michę kaszki !!!!!!!!!!!!!! Bardzo się się cieszę, naprawdę, bo wiem co to za problem jak dziecko mało zje i to jeszcze przed snem. Ja do tej manny dodaję pół słoiczka deserku. I wtedy to ma smak. Nigdy nic nie dosładzałam.


Ja tez dawałam deserek ale wtedy wcale mi tego nie chciała jesc,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...