Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
sobolinek napisał(a):
Dziewczyny w tesco jest promocja deserków (dużych i małych) z Bobovity. Drugi za 1/2 ceny. Wychodzi taniej niż pewniaki no i smaków bez liku 🙂 😁 😁 Ja kupiłam ok 30 🙂
Danio też były w promocji 3+1 gratis.


ooo,to jutro jadę do Tesco,oni tam maja chyba najlepsze promocje jeśli chodzi o jedzonko dla maluchów
Sobolinku przypomnij mi jak to jest z ta szczepionka przeciw ospie ,bo ja napewno zaszczepie Zuze ,nawet nie z powodu samej ospy ,tylko jej wirusa ,nie chce zeby Zuza miała opryszczkę ,bo ja z moja siostra mamy ,a kiedys widziałam dziecko które zaraziło ise od mamy opryszczka własnie w wieku 3 lat ,potem dostało opryszczkowego zapalenia opon muzgowych,i ...ach szkoda słów

Szczepionkę na ospę trzeba wziąć w 2 dawkach. Ta druga musi być podana min. po 6 tygodniach od pierwszej dawki, a może być po 3 miesiącach.


dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
gabb napisał(a):
hehehe 🙂)

A co do sprawy Madzi- zaginiętej dziewczynki. To mysle, ze wyjdzie jeszcze cos innego. Myśle, że dziewczynka może żyć. Po za tym która matka, po upadku, nagłaśnia to w mediach, wymyślając historyjkę.... Bez sensu. Rutkowski, to szalony facet. Sami mogą podawać specjalnie inną wersję w mediach, żeby łatwiej im było pracować czy coś. Ta cała akcja jest nieprawdopodobna. Szkoda mi tego dziecka bardzo. Matki nie rozumiem.


Gabb,Rutkowski raczej nie podawałby fałszywej wersji,nie pozwoliłaby mu na to jego reputacja najskuteczniejszego detektywa,a poza tym poszedłby za to siedzieć za utrudniane śledztwa,ma juz kilka wyroków,ja osobiście podejrzewam ze za całą tą sprawą stoi ktoś z rodziny tej dziewczyny ,może jej brat?


Ja już nic nie myślę w tej sprawie tylko modlę się o cud, że może gdzieś Magdusia jeszcze żyje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka podrzuć ją do mnie 🙂 pojdzie razem z Blanką do żłobka, pozniej je odbiorę, pobawią się godzinę i połoze je spać 🙂 ale bym miała podwójnej roboty 🙂 ciekawa jestem czy dałabym radę 🙂 w sumie czemu nie 🙂 hehe zapraszam 🙂 kurcze zazdroszcze Ci tych nartm ja nigdy nei byłam, ale kiedys się wybierzemym nie ma co, na razie to musimy auto wymienic, a to jeszcze potrwa, bo moi rodzicie potrzebuje pomocy finansowej, tata ma 55 lat i ciezko mu prace znalezc 😞 cale zycie mi pomagali, wiec teraz kolej na mnie. na wszystko w zyciu przyvhodzi czas!
A widziałyscie na facebooku to [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/42352124461756561633610.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/739/42352124461756561633610.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

nie sądziłam , ze az tyle wytrzymałam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gabb napisał(a):
hehehe 🙂)

A co do sprawy Madzi- zaginiętej dziewczynki. To mysle, ze wyjdzie jeszcze cos innego. Myśle, że dziewczynka może żyć. Po za tym która matka, po upadku, nagłaśnia to w mediach, wymyślając historyjkę.... Bez sensu. Rutkowski, to szalony facet. Sami mogą podawać specjalnie inną wersję w mediach, żeby łatwiej im było pracować czy coś. Ta cała akcja jest nieprawdopodobna. Szkoda mi tego dziecka bardzo. Matki nie rozumiem.


Gabb ja myślę, ze matka nie zdawała sobie z tego sprawy, ze ta sprawa aż takiego rozgłosu dostanie. Poza tym ona nie myśli trzezwo, jest matką którą straciła dziecko, nie wiem czy ze swojej winy, cy moze ktos inny za tym stoi a ona go kryje, moze sie boi, nie wiem.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julik napisał(a):
zuzka mówisz o opryszczce wargowej? jest jakiś związek z ospą?


tak ,to ten sam wirus,ja ostatnio mialam i dostawałm swira uważałam na kazdym kroku zeby tylko Zuzi nie dotknąć ,sama wiesz jak to ciężko żeby nie pocałować ,nie przytulić,ja nie mam jeszcze tak często raz na kilka miesięcy ,ale moja siostra ma nonstop,a jej usta to jedna wielka blizna,najgorsze ze na to dzisdostwo nei ma skutecznego leku 😠poprostu masz w sobie wirusa juz na całe zycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):
Z
A widziałyscie na facebooku to [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/42352124461756561633610.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/739/42352124461756561633610.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

nie sądziłam , ze az tyle wytrzymałam!!!


wow 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A propo ospy, wiecie co jak się wkurzyłam wczoraj, do mnie do sklepu przyszła matka z córką chorą na ospę!!! bYło widać, ze jeszcze mma dużo plam i posmarowana była białym kremem w tych miejscach! Jak mozna chodzić z dzieckiem chorym na ospę do miejsc publicznych, jak mozna w goóle wychodzić z chorym dzieckiem na ospę! Normlanie bym zwróciła uwagę, ale mi nie wypada tak sie odzywac do klientówn a tymbradziej z nimi się kłócic :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna ,a pomyśl jakbyś miała bliźniaki 😁hehe,chętnie bym Ci ja podrzuciła ,tylko ze Zuza nie lubi innych dzieci 🙃dzisiaj Lenkę pociągła za rękę jak ta ja chciała dotknąć ,a potem jak lenka jadła to Zuza się przyglądała z zaciekawieniem (Lena lezala w lezaczku)aż naraz ni z tegi ni z owego pacła ja w głowę łopatką do ciasta(na szczęście była gumowa) 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Joanna ,a pomyśl jakbyś miała bliźniaki 😁hehe,chętnie bym Ci ja podrzuciła ,tylko ze Zuza nie lubi innych dzieci 🙃dzisiaj Lenkę pociągła za rękę jak ta ja chciała dotknąć ,a potem jak lenka jadła to Zuza się przyglądała z zaciekawieniem (Lena lezala w lezaczku)aż naraz ni z tegi ni z owego pacła ja w głowę łopatką do ciasta(na szczęście była gumowa) 😮

hehe, mała złośnica z Zuzi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna1984 napisał(a):
A propo ospy, wiecie co jak się wkurzyłam wczoraj, do mnie do sklepu przyszła matka z córką chorą na ospę!!! bYło widać, ze jeszcze mma dużo plam i posmarowana była białym kremem w tych miejscach! Jak mozna chodzić z dzieckiem chorym na ospę do miejsc publicznych, jak mozna w goóle wychodzić z chorym dzieckiem na ospę! Normlanie bym zwróciła uwagę, ale mi nie wypada tak sie odzywac do klientówn a tymbradziej z nimi się kłócic :/


podobno jak juz sa te plamy i wyszły wszystkie to się nie zaraża,czyli po ok 3 dniach od wyklucia,tak mi powiedziała doktorak jak Michał miał ospę ,wtedy zaraził się Adrian ,kurcze co to było,myślałam że mi naormalnie "zejdzie"straszne dla facetów w tym wieku,swoją droga w taką pogodę z taką chorobą 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Joanna ,a pomyśl jakbyś miała bliźniaki 😁hehe,chętnie bym Ci ja podrzuciła ,tylko ze Zuza nie lubi innych dzieci 🙃dzisiaj Lenkę pociągła za rękę jak ta ja chciała dotknąć ,a potem jak lenka jadła to Zuza się przyglądała z zaciekawieniem (Lena lezala w lezaczku)aż naraz ni z tegi ni z owego pacła ja w głowę łopatką do ciasta(na szczęście była gumowa) 😮


To nie dlatego, ze nie lubi 🙂 powiedz mi a często ma kontakt z dziecmi? Moze za mało się widuje??
Bo widzisz, mojej siostry Gabrysia starsza od blanki o rok, jak blanka się urodziłą (miala wtedy rok Gabrsyia) to tez potrafila ni z tego ni z owego pacnąć blankę w głowę, na szczescie to było lekkie pacnięcie, a dizsiaj one po prostu sie uwielbiają, dzwoni gabrysia do blanki i rozmawiają , gabi na nią mówi lala no bo mała była jak lalka więc tak zaostało, no i dzwoni i mówi:" Cześć Lalo", mówie wam jak tosłodko wygląda 🙂 jak są razem to cały czas sie bawią, raczkują razem i bawią się w ganianego 🙂 gabrysia miala zawsze mały kontakt z innymi dziecmi i moja soista myslala ze nie lubi dzieci, ale to nie prawda, miala dystans bo nie znała przebywania z innymi dziecmi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna1984 napisał(a):
zuzka napisał(a):
Joanna ,a pomyśl jakbyś miała bliźniaki 😁hehe,chętnie bym Ci ja podrzuciła ,tylko ze Zuza nie lubi innych dzieci 🙃dzisiaj Lenkę pociągła za rękę jak ta ja chciała dotknąć ,a potem jak lenka jadła to Zuza się przyglądała z zaciekawieniem (Lena lezala w lezaczku)aż naraz ni z tegi ni z owego pacła ja w głowę łopatką do ciasta(na szczęście była gumowa) 😮


To nie dlatego, ze nie lubi 🙂 powiedz mi a często ma kontakt z dziecmi? Moze za mało się widuje??
Bo widzisz, mojej siostry Gabrysia starsza od blanki o rok, jak blanka się urodziłą (miala wtedy rok Gabrsyia) to tez potrafila ni z tego ni z owego pacnąć blankę w głowę, na szczescie to było lekkie pacnięcie, a dizsiaj one po prostu sie uwielbiają, dzwoni gabrysia do blanki i rozmawiają , gabi na nią mówi lala no bo mała była jak lalka więc tak zaostało, no i dzwoni i mówi:" Cześć Lalo", mówie wam jak tosłodko wygląda 🙂 jak są razem to cały czas sie bawią, raczkują razem i bawią się w ganianego 🙂 gabrysia miala zawsze mały kontakt z innymi dziecmi i moja soista myslala ze nie lubi dzieci, ale to nie prawda, miala dystans bo nie znała przebywania z innymi dziecmi.



Ona często przebywa z Lenką ,mówi na nią DZIDZIA ,tylko ze Lenka ma dopiero 4 miesiące i jakos nei moze sie z nia bawic ,bo Lenka tylko patrzy,ale ze starszymi dziecmi sie bawi ,jednak najlepiej bawi sie z Berta,,a moze własnei dlatego tak traktuje Lenke ,bo psa ciągnie za uszy i zagląda jej do pyska (tak mi własnie przyszło do głowy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Joanna1984 napisał(a):
A propo ospy, wiecie co jak się wkurzyłam wczoraj, do mnie do sklepu przyszła matka z córką chorą na ospę!!! bYło widać, ze jeszcze mma dużo plam i posmarowana była białym kremem w tych miejscach! Jak mozna chodzić z dzieckiem chorym na ospę do miejsc publicznych, jak mozna w goóle wychodzić z chorym dzieckiem na ospę! Normlanie bym zwróciła uwagę, ale mi nie wypada tak sie odzywac do klientówn a tymbradziej z nimi się kłócic :/


podobno jak juz sa te plamy i wyszły wszystkie to się nie zaraża,czyli po ok 3 dniach od wyklucia,tak mi powiedziała doktorak jak Michał miał ospę ,wtedy zaraził się Adrian ,kurcze co to było,myślałam że mi naormalnie "zejdzie"straszne dla facetów w tym wieku,swoją droga w taką pogodę z taką chorobą 😲


oj nie, mój siostrzeniec był ponad 2tygodnie a nawet dłużej po ospie, wszystko już miał pogojone nie było śladu a ja jakoś się uchowałam, że w wieku 19lat jeszcze nie miałam ospy, moja siostra stwierdziła, że on na 100% nie zaraża a ja na drugi dzień obudziłam się z ospą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
julik napisał(a):
zuzka mówisz o opryszczce wargowej? jest jakiś związek z ospą?


tak ,to ten sam wirus,ja ostatnio mialam i dostawałm swira uważałam na kazdym kroku zeby tylko Zuzi nie dotknąć ,sama wiesz jak to ciężko żeby nie pocałować ,nie przytulić,ja nie mam jeszcze tak często raz na kilka miesięcy ,ale moja siostra ma nonstop,a jej usta to jedna wielka blizna,najgorsze ze na to dzisdostwo nei ma skutecznego leku 😠poprostu masz w sobie wirusa juz na całe zycie


ale jeśli to prawda i to ten sam wirus to na pewno zaszczepię Julkę, bo ja niestety tez obfituję często w opryszczki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...