Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Sobolinku, Ula nie zaklinowuje sobie nóżek, ale pewnie dlatego, że my używamy jeszcze otulacza na łóżeczko, a poza tym Ula zwykle spokojnie zasypia 🙃 Czasem przychodzę, a ona ma wciśniętą stópkę po otulacz, między szczebelki, albo przerzuconą rękę nad otulaczem, ale to wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Asiula fajnie mi mniejszy ten basen 😁 😁 😁 Toż to wielkie, ale fajne 🙂 Tylko się nie wkurzaj 🙂 ale czy to firma INTEX? Pytam, bo na allegro były właśnie baseny o podobnych wymiarach przypominające ponton i do mnie to przemawiało. Nie chcę kolorowych pierdółek co byle igła (na tarasie mam świerka) może je przebić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula napisał(a):
Sobolinku, Ula nie zaklinowuje sobie nóżek, ale pewnie dlatego, że my używamy jeszcze otulacza na łóżeczko, a poza tym Ula zwykle spokojnie zasypia 🙃 Czasem przychodzę, a ona ma wciśniętą stópkę po otulacz, między szczebelki, albo przerzuconą rękę nad otulaczem, ale to wszystko.

Aha, ja niedawno ściągnęłam Ani ochraniacz, bo on wcale nie spełniał już swojej funkcji za to Anka uwielbiała się nim bawić, tzn odwiązywała sznurki i sobie je ssała, a ochraniacz w całości walał się po łóżeczku. Ale on był miękki a nie taki wysoki jak w kompletach z pościelą sprzedają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alwo, Gabryś super, no i jak dzielnie tatusiowi pomagał 🤪 i jak miał suuuuper nad morzem, Ula by chyba oszalała ze szczęścia mając do dyspozycji taką ilość piasku 😁 Jej piasek na rękach czy nóżkach nie przeszkadza absolutnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Asiula fajnie mi mniejszy ten basen 😁 😁 😁 Toż to wielkie, ale fajne 🙂 Tylko się nie wkurzaj 🙂 ale czy to firma INTEX? Pytam, bo na allegro były właśnie baseny o podobnych wymiarach przypominające ponton i do mnie to przemawiało. Nie chcę kolorowych pierdółek co byle igła (na tarasie mam świerka) może je przebić.


Właśnie akurat nie z INTEXu 🙂 choć tego najwięcej zawsze na sklepach. Naprawdę nie jest jakiś wielki jak go rozłożyłam. I jak teraz go macałam to materiał wydawał się porządny, gruby, a jest koloru niebieskiego z białym dnem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Asiula napisał(a):
Sobolinku, Ula nie zaklinowuje sobie nóżek, ale pewnie dlatego, że my używamy jeszcze otulacza na łóżeczko, a poza tym Ula zwykle spokojnie zasypia 🙃 Czasem przychodzę, a ona ma wciśniętą stópkę po otulacz, między szczebelki, albo przerzuconą rękę nad otulaczem, ale to wszystko.

Aha, ja niedawno ściągnęłam Ani ochraniacz, bo on wcale nie spełniał już swojej funkcji za to Anka uwielbiała się nim bawić, tzn odwiązywała sznurki i sobie je ssała, a ochraniacz w całości walał się po łóżeczku. Ale on był miękki a nie taki wysoki jak w kompletach z pościelą sprzedają.


Nasz też jest miękki i niski, taki byle jaki, ale spełnia swą funkcję, czyli utrzymuje smoczek w łóżeczku 🙃 bo jak kiedyś wyciągnęłam na próbę otulacz to później w nocy obszukiwałam rejon łóżeczka żeby smoczka namierzyć 😠 no i odgradza jakoś tam Ulę od pokoju, ogranicza jej bodźce, co jest ważne przy zasypianiu, zwłaszcza w dzień. Moja córka jakoś niespecjalnie się nim interesuje, owszem zdarzyło się kilka razy że rozwiązała sznureczek i to wszystko, ale już przywykłam że ona jakaś dziwna jest 😜 A właśnie, jak Ania sobie radzi bez smoczka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ach, Alwo, tak wskoczyłam jeszcze na chwilę na galerię Gabrysia i przypomniałam sobie, że miałam Ci napisać, że Gabryś z Ciebie też ewidentnie coś ma, na pewno usta, chyba też kształt twarzy 🙂 i piszę to naprawdę szczerze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja nie oglądam ale szukam rowerka dla Ani 🙂 I załatwiam kilka rzeczy na raz w sieci 🙂
Asiula pytałaś o smoczek. Ania już zapomniała, że coś takiego istnieje. Nie domaga się bo go nie widzi. Jak jest zmęczona to zasypia bez problemu, jak nie to gada na potęgę i skacze po łóżku. Ale tak samo było ze smoczkiem. A moje codzienne szukanie Aninego smoka po podłodze wokół łóżeczka ( i nie tylko bo ma rozmach) pamiętam do dziś. Mama nurek hehe

Ja Ani odstawiłam go z dnia na dzień, bez żadnych ceregieli, bo widziałam, że i tak go wypluwała jak zasypiała. Także spróbuj Kochana 🙂
hehe a też mi się dziś smok przypomniał jak oglądałam zdjęcia Gabrysia z jego niebieskim smokiem 🙂 Ale na ulicy widzę i 3 latki ze smokiem ... Bez komentarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przerwa reklamowa 🙃

Tylko że Ula lubi smoka i zasypia z nim, najczęściej to ja jej go wyjmuję gdy już zaśnie... Ewentualnie dostaje go jeszcze jak marudzi i nic nie pomaga... Więc u nas łatwo nie będzie... I tego właśnie się obawiałam, gdy dałam Uli smoczek pierwszy raz... 😞

Reklamy się skończyły więc wracam na kanapę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula napisał(a):
Przerwa reklamowa 🙃

Tylko że Ula lubi smoka i zasypia z nim, najczęściej to ja jej go wyjmuję gdy już zaśnie... Ewentualnie dostaje go jeszcze jak marudzi i nic nie pomaga... Więc u nas łatwo nie będzie... I tego właśnie się obawiałam, gdy dałam Uli smoczek pierwszy raz... 😞

Reklamy się skończyły więc wracam na kanapę 😁


No to będzie ciężej niż u nas, ale może po kilku "gorszych" nocach Uleńka zapomni o smoczku. Tak jak Zuzia zapomniała o cycusiu, mimo, że wcześniej była jego wieeelką zwolenniczką ::

Dobranoc Żabko 🙂 przyjemnego serialiku pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula napisał(a):
Alwo, Gabryś super, no i jak dzielnie tatusiowi pomagał 🤪 i jak miał suuuuper nad morzem, Ula by chyba oszalała ze szczęścia mając do dyspozycji taką ilość piasku 😁 Jej piasek na rękach czy nóżkach nie przeszkadza absolutnie 🙃

właśnie co jest dziwne bo jak w piaskownicy jesteśmy (uwielbia) to może sypać sypać i jeszcze raz sypać do domu wracamy to piachu tona dosłownie wszędzie a na plaży taki numer mi wywinął 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula napisał(a):
Ach, Alwo, tak wskoczyłam jeszcze na chwilę na galerię Gabrysia i przypomniałam sobie, że miałam Ci napisać, że Gabryś z Ciebie też ewidentnie coś ma, na pewno usta, chyba też kształt twarzy 🙂 i piszę to naprawdę szczerze 🙂

dzięki 😉
to fakt jak na razie to kształt twarzy ma mój 🙂 mąż ma ją pociągłą włosy niby tez moje tylko zobaczymy bo W do 3 lat miał blond później mu ściemniały no i oczy ma moje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula napisał(a):
Piwo jednak sobie daruję. Obstawiam, że oglądacie 'Przepis...", więc i ja spokojnie obejrzę i przed snem jeszcze zajrzę.

ja tak oglądałam 'Przepis...... że w połowie telewizor mi się wyłączył i nie chciało mi się d.... ruszyć po pilota i skończyłam oglądać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie
Dziś stał się cud, Ania zainteresowała się moim bananem 🙂 i trochę mi podgryzła 🙂 A przed obiadem zjadła jeszcze 2 ogórki małosolne, później obiadek i cycusie i ... podczas zasypiania zrobiła kupkę (co było do przewidzenia haha). Teraz śpi, ale też był problem z zaśnięciem.

Znalazłam Ani rowerek
http://tablica.pl/oferta/rowerek-smoby-z-kubusiem-puchatkiem-ID17MhZ.html i chcemy go dziś obejrzeć i ewentualnie kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...