Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejka
Joasiu ale sie usmialam z twojej przygody z wlosami hahaha 😁 No i filmik swietny Blanusia jest przekochana i oczywiscie buziak z jezyczkiem 😜
Evek kurcze te twoje wlosy 😜 co cie wzielo zeby cos zmieniac takie piekne byly !!! Ale nie boj zaby do wesela sie zagoi hahah 😉
Zuza dziekuje za odpowiedz co do budynku 🙂 tez zrobie Alusi. Co do picia mleczka z kubeczka to Ala wlasnie jak rano jej dawalam zeby sama sie napila to chodzila i tylko wylewala to mleko albo nosila kubek. A dzis usiadla na swoj fotel i dalam jej 40 ml mleczka i poszlam do kuchni robic kasze i zajzalam za chwile i juz nic nie miala i chciala jeszcze 😉 chyba zalapala ze musi mleczko tez wypic nie tylko herbatki itp. Alusia w nocy nie je bo nie chce, a jak sie obudzi do zawsze o 2-3 w nocy i ja ja lulam wtedy albo czasem monia dam i jest ok. Od kiedy juz nie karmie to nie daje jej do 7-8 zalezy jak wstanie. Jak probowalam dac jej nad rane piers to juz nie chce. Dzieci w naszych wieku juz spokojnie 12 h moga wytrzymac bez jedzenia i nie potrzebuja juz go tak jak przed rokiem.
Julik ale Julcia jest swietna 😁 jaka zadowolona sobie pomykala heheh wogle to Alusia miala taka samiutka bluze hello kitty 🙂 swietna byla ale juz za mala jest 😞
Dziewczyny kiedy w Pl czas sie zmienia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a i zapomnialam napisac mojej histori z wlosami 😉
zawsze chcialam byc blondynka, a mialam dlugie czarne wlosy malowalam na czarna czern heheh chyba z kilka lat i zawsze po calych wlosach ciagnelam. I jak chcialam rozjasnic na blond to tylko czubek wlosow wzielo, a reszte tylko troche i nie dalo sie rady sciagnac koloru. Fryzjerki nie chcialy mi zniszczyc wlosow i sie podjac tego kazda mowila zeby sciac te konce a ja nie chcialam. I pewnego razu sama kupilam rozjasniacz zeby zrobic odrost bo szybko go bylo widac a nie chcialo sie placic za fryzjera i nalozylam na odrost i pomyslalam ze pociagne po kocowkach zeby sie w koncu rozjasnily i zrobilam to odrazu i trzymalam to chyba z godzine czasu. I wiecie jak splokiwalam juz to wyjmowalam garsiciami wlosy koncowki byly jak niteczki i rwaly mi sie przy dotykaniu. Tak mi sie slabo zrobilo, ze prawie zemdlalam i z wlosow do pasa zostaly mi ledwie do ramienia i grzywke musialam sciac bo byla popalona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry Dziewczyny. Miłego dnia życzymy z Michasiem. U nas brzydko, zimno, pochmurno i ogólnie nic się nie chce. Michaś wstał o 5.45 ale teraz znów śpi.
Bidulek dostał wczoraj ten antybiotyk bo dalej ma temperaturę. Zobaczymy jak będzie.

Ja w sumie nie miałam takich przygód z włosami. Raz tylko zafarbowałam się na blond. Wyglądałam okropnie. włosy mi się strasznie zniszczyły. A wszystko przez fryzjerkę która mi za długo trzymała rozjaśniacz na włosach.
W sumie to uwielbiam mieć jasne pasemka we włosach i brązowy kolor. Tak naturalnie rozświetlone ale na moje włosy to troszkę już kosztuje, więc nie robię tego co chwila, bo mnie nie stać teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny 🙂
Julik 18 stopni?gdzie ty mieszkasz ?u nas 600 km dalej zaledwie 6 było i jak pisze malamyszka zimno buro i ponuro,ale podobno w weekend ma byc lato ,to tez nie jest dobre takie skoki temp.
Nanusia u nas czas zmienia sie z 24/25 marca,chyba ,zawsze wiem ze w sobote po pierwszym dniu wiosny,
Malamyszko masz juz ten wozek ,bo ciekawa jestem jak bedzie ci sie podobal|?
Aja mialam dzisiaj straszna noc ale nie z powodu Zuzi tylko...psa sasiadow jak zaczol szczekac o 3 to skonczyl o 5,spac sie nie dalo obudzil nas wszystkich,od mojej sypialni byl15m i go slyszelismy a jego wlasciciele to mieli go pod oknem sypialni i nic chyba nie słyszeli ,j awychodziłam kilka razy i go uspokajałam ale to nic nie dało,wrrr 😠chyba im cos powiem dzisiaj, 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie 🙂
ja tak na chwilkę bo muszę sie położyć noc do bani co chwilkę się budził, płakał ,kurczę dziewczyny jestem załamana mały jest cały wysypany po nocy ma też całą główkę, ręce, nogi jednym słowem nie ma kawałka ciałka bez chrostek -plamek 😞 po 15 mamy wizytę u lekarza to dam znać co i jak
co do wskazówek spania waszych pociech i termometru jestem naprawdę wdzięczna dziękuję kochane 😘
no dobra uciekam póżniej nadrobię i jak pisałam po wizycie napiszę co i jak 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo jak wrócicie od lekarza napisz koniecznie co to wysypało tak Gabrysia.
zuzka to miałaś noc, jak nie urok Zuzi to sraczka a w zasadzie szczekanie psa 🙂 Dzięki za maila 🙂
malamyszko mam nadzieję, że przynajmniej Tobie wózek się spodoba 🙂 Dużo zdrówka dla Michałka!
Myśmy wczoraj schowali zimową spacerówkę do komórki. Nie sprzedamy jej bo jest naprawdę super i gdybyśmy mieli jeszcze kiedyś dzidzię to będzie nią jeździć 🙂

Kurczę, Ania coraz częściej sama sobie chodzi 😁 😁 😜 😜 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Sobolinku ,a niemówiłam że lada dzień zacznie chodzić,BRAWO ,wzruszające to nie?i fajnie ze T to tez widzi,u nas Zuza tez zaczela chodzic jak oboje z A bylismy w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny tak wczoraj pisalyscie o termometrach ja nie wyobrazam sobie mierzenia temp Zuzi pod pacha ,ona 3 min nie usiedzi na moich kolanach a co dopiero jakby miala termometr ,ja mierze w pupce ale w sobote chcialam kupic wlasnie taki expresowy i nigdzie w aptece nie bylo ,dziwne ze tak naraz sie skończyły,
Alwo ciekawe co Gabrysiowi jest ,a moze to uczulenie na leki?no chyba ze trzydniówka?a temp jeszcze ma?daj znać kochana co mu jest
Dziewczyny a do mojej wsi przyjechała telewizja,bo ktoś znalazł sie wsród tej trójki milionerów sobotnich,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka może najpierw poczytaj opinie o różnych termometrach i sprawdź ceny. Moja sąsiadka Kasia 🙂 (mama Alusi) dystrybuowała taki właśnie sprzęt do szpitali i ostatnio właśnie rozmawiałyśmy o termometrach. Są nawet za 800 zł ale do ciągłego używania właśnie w szpitalach, a takie normalne dla dzieci można kupić już za 150 zł na allegro, bo sama taki kupiła. Też się zastanawiam nad takim, bo nasz to porażka. Jak chcesz to zapytam jaki ma. Ona się trochę na tym zna, bo ja to jestem laik w tej kwestii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Joanna1984 napisał(a):
No właśnie na ospę nie szczepię, bo i tak ją złapie i tak,a szczepienie to tylko odroczy termin, ja nie byłam szczepiona i mam jedną bliznę na piersi 🙂 ospa nei jest obowiązkowa, a ona mówiła o obowiązkowej, będę wdzieczna jak spytasz mamę o kolejne szczepienie 🙂 dzieki

Nie ma sprawy, a dlaczego piszesz, że ospa będzie odroczona. To jest szczepionka na całe życie.


Dowiadywałam się i to że ją zaszczepię nie uchroni jej przed ospą, raczej złapie ją w pozniejszym terminie, a im pozniej tym gorzej ją zniesie, więc po co mam szczepić jak to tylko pogorszy sprawę, takie mam zdanie na temat tej szczepionki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):
sobolinek napisał(a):
Joanna1984 napisał(a):
No właśnie na ospę nie szczepię, bo i tak ją złapie i tak,a szczepienie to tylko odroczy termin, ja nie byłam szczepiona i mam jedną bliznę na piersi 🙂 ospa nei jest obowiązkowa, a ona mówiła o obowiązkowej, będę wdzieczna jak spytasz mamę o kolejne szczepienie 🙂 dzieki

Nie ma sprawy, a dlaczego piszesz, że ospa będzie odroczona. To jest szczepionka na całe życie.


Dowiadywałam się i to że ją zaszczepię nie uchroni jej przed ospą, raczej złapie ją w pozniejszym terminie, a im pozniej tym gorzej ją zniesie, więc po co mam szczepić jak to tylko pogorszy sprawę, takie mam zdanie na temat tej szczepionki.

Ja mam troszkę inne wiadomości na ten temat, ale co lekarz to inna opinia, więc mnie to nie dziwi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Julik faktycznie masz rację, to kolejna dawka, nie doczytałam :/ dzięki za info 🙂
To nei takie drogie te osiołki a tylle radochy 🙂 POlecam takiego 🙂

Kurcze Nanusiu to też miałaś niezłą przygodę z włosami, ach my kobiety to byśmy chciały czasem za dużo :p Ale najważniejsze, że dzisiaj masz piękne włosy i znowu ciemne 🙂 moim zdaniem w ciemnych Ci lepiej 😉
A co do zmiany czasu to ja nigdy nie pamietam kiedy, zmieniam jak mi ktoś przypomni albo jak w tv usłyszę 🙂 pewnie się keidyś przez to spoznie albo pojdę gdzies za wczesnie:p
Alwo kurcze ciekawa jestem skąd ta wysypka, daj koniecznie znać! A nie dałaś mu nic? Zyrtec??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie że chyba dzisiaj się wyspałam, Blanka obudziła się tylko 2 razy w nocy, dostała smoka i spała dalej, wstała o 5:30 i zasnęła z powrtoem o 7 i spała do 9 więc i ja pospałam z nią 🙂
I nie wiem czemu ale 3 dzien nie chce rano mleka jeść, a zawsze zjadała całą butlę :/
I wyczułam, ze idą kolejne trzonowe u góry, więc może to przez zęby:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna to chyba taka noc dzisiaj byla ,moja Zuza obudzila sie o 23 na mleczko a potem o 3 obudził ją pies,no i jak zasnea znowu to spała do 7,a Lenka mojej siostry na pół toku (wczoraj skonczyła )to spała od 21 do 7.30,tez bym tak chciała, 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamusie od jutra w carrefourze jest promocja na pampersy active baby ,w gazetce jest pokazana duza paka 3 ,150 szt za 85,99 ale pisze ze sa rozne rodzaje,nie wiem tylko jak pakowane sa 4 i ile wyjda za szt bo te 3 wychodza po 0,57 gr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Przyszedł wózek. Zuzka - rozumiem Cię z tym "rozklekotaniem" bo ja też mam takie wrażenie. Do tego nie jest tak ładny jak nówka, ale trudno się tego spodziewać po używanym wózku.

Mój też jest trochę rozklekotany, ale to już wada większości składanych wózków. Kiedyś jak oglądaliśmy nowe wózki i patrzyłam za DOTem to też był nowy rozklekotany i sprzedawca mi powiedział, że musi trochę chodzić bo to jest wszystko ruchome do złożenia. Nie wiem ile w tym prawdy. Póki co mój mimo swoich lat chodzi jak błyskawica i mniej lata jak nowy DOT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
mamusie od jutra w carrefourze jest promocja na pampersy active baby ,w gazetce jest pokazana duza paka 3 ,150 szt za 85,99 ale pisze ze sa rozne rodzaje,nie wiem tylko jak pakowane sa 4 i ile wyjda za szt bo te 3 wychodza po 0,57 gr

My już 4+ a na noc myślę o 5 😞 Ale zobaczę po ile wychodzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka Ania przed chwilą sama przeszła od T łazienki (tej bliżej salonu) do swojego pokoju. Ja nawet tego nie widziałam bo wieszałam pranie w drugiej łazience tylko usłyszałam dziwne ciche tup tup bez rączek, patrzę a Ania wchodzi już do swojego pokoju 🙂 Szok, że taki kawał przeszła 🙂

Wiem, pomyślicie że się podniecam taką błahostką ale dla mnie to cud po prostu 🙂 Jak dla każdej mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...