Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
mnie sie jeszcze podoba Zuzia i dzungla .Ja zmykam bo Zuza sie kreci,bedziemy jesc
Dobrej nocki.

Myśmy jadły godzinę temu (Ania ma ostatnio wielką potrzebę cycania w nocy) 🙂
Mnie zależy na jak największych zdjęciach w poziomie a w Zuzi i dżungli są małe kadrowane, ale to kwestia gustu.
Dobranoc.

sobolinek a patrzyłaś na Vistaprint ja tam zamawiam i cena ok 22 zł akurat promocja była i tła też są do wyboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
alwo napisał(a):
sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
mnie sie jeszcze podoba Zuzia i dzungla .Ja zmykam bo Zuza sie kreci,bedziemy jesc
Dobrej nocki.

Myśmy jadły godzinę temu (Ania ma ostatnio wielką potrzebę cycania w nocy) 🙂
Mnie zależy na jak największych zdjęciach w poziomie a w Zuzi i dżungli są małe kadrowane, ale to kwestia gustu.
Dobranoc.

sobolinek a patrzyłaś na Vistaprint ja tam zamawiam i cena ok 22 zł akurat promocja była i tła też są do wyboru

Hej alwo 🙂
Wiesz co patrzyłam i jakoś nie mogłam się w tym połapać. Dasz mi link do tego co Ty masz za 22 zł, bo mnie wychodziły znacznie wyższe kwoty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Tak piszecie o wymiarach dzieciaczków i dochodzę do wniosku, że Anka to wielkolud. Miesiąc temu ważyła 8900 i mierzyła 74,5 a czapeczki ma już na 46 cm.
Zuzka ja też mam 6 gazetek hehe 120 zł a to zaszalejemy hehe

hihi to My lepiej waga 10,4 bo teraz właśnie schudło mu się kilo tak zaczyna szaleć po mieszkaniu a co do długości to nosi 74 80 a nawet i 86 więc ciężko mi powiedzieć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
alwo napisał(a):
sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
mnie sie jeszcze podoba Zuzia i dzungla .Ja zmykam bo Zuza sie kreci,bedziemy jesc
Dobrej nocki.

Myśmy jadły godzinę temu (Ania ma ostatnio wielką potrzebę cycania w nocy) 🙂
Mnie zależy na jak największych zdjęciach w poziomie a w Zuzi i dżungli są małe kadrowane, ale to kwestia gustu.
Dobranoc.

sobolinek a patrzyłaś na Vistaprint ja tam zamawiam i cena ok 22 zł akurat promocja była i tła też są do wyboru

Hej alwo 🙂
Wiesz co patrzyłam i jakoś nie mogłam się w tym połapać. Dasz mi link do tego co Ty masz za 22 zł, bo mnie wychodziły znacznie wyższe kwoty.

tu jest ogólna strona ja korzystałam z kalendarze ścienne tam możesz wybrać tło jedno dla całego albumu albo tło dla każdej strony inny zresztą sama zobacz
http://www.vistaprint.pl/osobiste-kalendarze.aspx?xnav=LeftItem&xnid=_Calendars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo napisał(a):
sobolinek napisał(a):
alwo napisał(a):
sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
mnie sie jeszcze podoba Zuzia i dzungla .Ja zmykam bo Zuza sie kreci,bedziemy jesc
Dobrej nocki.

Myśmy jadły godzinę temu (Ania ma ostatnio wielką potrzebę cycania w nocy) 🙂
Mnie zależy na jak największych zdjęciach w poziomie a w Zuzi i dżungli są małe kadrowane, ale to kwestia gustu.
Dobranoc.

sobolinek a patrzyłaś na Vistaprint ja tam zamawiam i cena ok 22 zł akurat promocja była i tła też są do wyboru

Hej alwo 🙂
Wiesz co patrzyłam i jakoś nie mogłam się w tym połapać. Dasz mi link do tego co Ty masz za 22 zł, bo mnie wychodziły znacznie wyższe kwoty.

tu jest ogólna strona ja korzystałam z kalendarze ścienne tam możesz wybrać tło jedno dla całego albumu albo tło dla każdej strony inny zresztą sama zobacz
http://www.vistaprint.pl/osobiste-kalendarze.aspx?xnav=LeftItem&xnid=_Calendars


Zrobiłam sobie tak na szybko i koszty mi wyszły większe niż 22 zł 😞 a poza tym te kalendarze to A4 a ja chcę A3 i większe. Ale faktycznie jest to alternatywa dla tych co chcą mniejsze kalendarze 😉 Dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
alwo napisał(a):
sobolinek napisał(a):
alwo napisał(a):
sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
mnie sie jeszcze podoba Zuzia i dzungla .Ja zmykam bo Zuza sie kreci,bedziemy jesc
Dobrej nocki.

Myśmy jadły godzinę temu (Ania ma ostatnio wielką potrzebę cycania w nocy) 🙂
Mnie zależy na jak największych zdjęciach w poziomie a w Zuzi i dżungli są małe kadrowane, ale to kwestia gustu.
Dobranoc.

sobolinek a patrzyłaś na Vistaprint ja tam zamawiam i cena ok 22 zł akurat promocja była i tła też są do wyboru

Hej alwo 🙂
Wiesz co patrzyłam i jakoś nie mogłam się w tym połapać. Dasz mi link do tego co Ty masz za 22 zł, bo mnie wychodziły znacznie wyższe kwoty.

tu jest ogólna strona ja korzystałam z kalendarze ścienne tam możesz wybrać tło jedno dla całego albumu albo tło dla każdej strony inny zresztą sama zobacz
http://www.vistaprint.pl/osobiste-kalendarze.aspx?xnav=LeftItem&xnid=_Calendars


Zrobiłam sobie tak na szybko i koszty mi wyszły większe niż 22 zł 😞 a poza tym te kalendarze to A4 a ja chcę A3 i większe. Ale faktycznie jest to alternatywa dla tych co chcą mniejsze kalendarze 😉 Dzięki 🙂

proszę 🙂
a teraz tak patrzę że mi może tak liczą bo mąż jest tutaj stałym gościem wizytówki itp. rzeczy zamawiał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no nadrobiłam aż oczy pieką 🙃 ale miałam trochę wolnego czasu więc jak najszybciej do Was zaglądam 🙂
no i widzę że nasze pociechy to jak buza idą jedne chodzić zaczynają 😁 inne zębów całe mnóstwo 😁 tylko bardzo mi szkoda Michałka tak się biedny męczy 😞
wrr i po pisaniu mały znów się obudził już sama nie wiem co z nim się dzieje już taki trzecią noc mam i w dzień wcale nie lepiej 😞 spokojnej nocki może jeszcze zajrzę ale nie obiecuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzia wszystkiego naj wow juz 10 miesiecy- jeszcze 2 i roczek !!! 🤪 🤪 🤪

A u nas chyba jakies na gorze zabki zaczely isc. Dzis Alusia wieczorem budzila sie kilka razy dopiero o 21 zasnela lepiej po tym jak posmarowalam jej zelem dziaselka. Wydaje mi sie,z e to na gorze cos bo jak tylko dotknelam tam odrazu sie rozplakala i tarla nosek ciagle- wiec mysle, ze to to... ale zobaczymy.

Evek gratki dla Szymonka 😘 😘 😘 widzisz Szymcio wie jak niespodzianki robic hehehe I jeszcze raz dziekujemy za swiateczne prezenty 😘 😘 😘 😘

Joasiu ale ci dobrze tak bezinteresownie sie wyspac ehhhh ja nawet jak w nocy spie i Ala np spi od 19 do 3 to ja i tak sie co chwile budze- juz chyba nie potrafie inaczej 😉

Zuza co do choinki to powodzenia- tez jestem zdania, zeby nie zabierac dzieciom wszystkiego z przed oczu i uczyc, ze nie wolno. Ale ja specjalnie sztucznej choinki kupowac nie bede, a wole zywe, a zywa chocby nie wiem co igly bedzie zrzucac codziennie i to bardzo niebezpieczne przy takim wszedobylskim brzdacu. Ale jakbym miala sztuczna to tez bym wystawila 🙂

Sobolinku u mnie Ala tez rosnie jak na drozdzach !!!! Wszystko robi sie w mig za male. Ostatnio kupilam pare rzeczy na 12 miesiecy szczegolnie spodenek i juz sa przy krotkie !! 😲 Wysokie te nasze panienki 😉

No i dzis w koncu w skrzynce znalazlam zielona karte 😁 😁 😁 😁 😁 jeeeee to oznacza, ze w Maju bede w PL 🤪 🤪 🤪

A teraz lece sie polozyc puki Luska spi i odpoczac bo zapowiada sie ciezka nocka....
O czy wasze maluchy tez chrapia czasami ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, co do cen na stronie Vistaprint, to uważajcie, bo ceny podane są netto i dopiero na końcu zamówienia dopisują Wam VAT. Do nas właśnie wczoraj doszły te kalendarze. Piękne. Papier super (wzięliśmy ten lepszej jakości), ładnie wydrukowane. Tylko jak teraz zamówicie, to chyba nie dojdą na święta. Myśmy zamawiali 11 listopada i wczoraj doszły. Wszystko idzie z Holandii, więc nie wiem czy uda się do świąt. Wiadomo jak w tym okresie działa poczta. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nanusiu Blanka też czasem chrapie 🙂
SUper, ze masz zieloną kartę!! 🙂 Mam nadzieję, że nasze spotkanie na wiosnę wypali 🙂
Powodzenia z ząbkami! życzę Wam, aby to ząbkowanie było bezbolesne i szybkie!!!
Jak Blanka jest w domu to ja też się budzę co chwilę, ale jak jest w żłobku to mogę spać spokojnie, bo wiem, że tam jest pod fachową opieką 🙂 dlatego czasem sobie pozwolę na taką dłuższą drzemkę 🙂 ale bardzo rzadko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrrr,Zuza mi wszystko skasowała,jeszcze raz
Dzień dobry 1 grudnia 😎
Zuzia wszystkim dziękuje za życzonka
Nanusia,super ze masz już karte w ręce,teraz to możesz spać spokojnie i przygotowywać sie na przyjazd do PL.i na spotkanie z nami.Moja Zuzia nie chrapie,ale Michał jak był mały to strasznie chrapał,az do momentu gdy usunęliśmy mu 3 migdał
A my dzisiaj zrobiliśmy pierwsze samodzielne kroczki,Zuza stala przy oknie i chciala przyjsc do mnie wyciagala reke zebym jej podala swoja(bo takk zawsze sobie spacerujemy)nie mogla sie doczekac i postanowila isc sama,zrobila moze z 10 krokow w moja strone,ja sie cofalam a ona szla,tylko ze ja sie tak glosno cieszylam ze biedna Zuza nie wiedziala co sie dzieje i sobie usiadla ze zdziwieniem i to tyle radosci na dzis ,bo chcialam zrobic przelewy i okazalo sie ze nie mam kasy na koncie,a A byl wczoraj w banku i wpacal,zadzwonilam do niego i kazal mi sprawdzic potwierdzenie wplaty i...kurcze wplacil kase na konto jakiejs kobiety,nie wiem jak to odkrec w koncu podpisal sie pod tym kwitem ze potwierdza zgodnosc danych,ale jestem wsciekla 😠 😠 😠,a kobita pewnie sie cieszy ze ktos jej zrobil prezent na Mikolaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka, ja bym leciała do banku to odkręcić. Każdy się może przecież pomylić.
Michaś wciąż gorączkuje. Pod wieczór i w nocy gorączka, a w ciągu dnia jest ok. Nie wiem, czy antybiotyk działa. Jutro ma kontrolę u lekarza. Zobaczymy co powie, czy zmiana antybiotyku na zastrzyki, czy jednak zostaje przy tym samym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malamyszka napisał(a):
Zuzka, ja bym leciała do banku to odkręcić. Każdy się może przecież pomylić.
Michaś wciąż gorączkuje. Pod wieczór i w nocy gorączka, a w ciągu dnia jest ok. Nie wiem, czy antybiotyk działa. Jutro ma kontrolę u lekarza. Zobaczymy co powie, czy zmiana antybiotyku na zastrzyki, czy jednak zostaje przy tym samym.


Chcialam isc ale nie wiem czy mi cos powiedza ,bo to A wplacal kase,pozatym musialabym pakowac Zuze i jechac autobusem do Rybnika,poczekam A pojedzie o 14 do tego banku,
Moze rzeczywiscie antybiotyk slabo dziala,ale z wlasnych obserwacji wiem ze np. u Michala zaczynaly dzialac po 3 dniach ,a najskuteczniejszym dla niego byl KLACID,bo przeszlismy przez wszystkie mozliwe,ach co to byly za czasy nie chcialabym do tego wracac ,dlatego doskonale Cie rozumiem co przechodzisz zamartwiajac sie chorobami Michałka.A co do zastrzykow to sa bardziej skuteczne i nie niszcza zaladka malucha tylko ten bol i stres dla dzieciaczka okropny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka GRATULUJEMY pierwszych kroczków Zuzi !!!!!!
Pamiętam jak M (którego byłam nianią) puścił się mojego palca i sam poszedł to płakałam jak bóbr ze szczęścia, więc wiem co czujesz 🙂
Jeśli chodzi o ten przelew, to pytałam T i powiedział, że wszystko zależy od tej kobiety, czy wykona przelew odwrotny. Bo jak A wszystko wypełnił i podpisał, że jest OK, to tylko dobra wola i sumienie tej kobiety mogą dać szansę na zwrot pieniążków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
Zuzka GRATULUJEMY pierwszych kroczków Zuzi !!!!!!
Pamiętam jak M (którego byłam nianią) puścił się mojego palca i sam poszedł to płakałam jak bóbr ze szczęścia, więc wiem co czujesz 🙂
Jeśli chodzi o ten przelew, to pytałam T i powiedział, że wszystko zależy od tej kobiety, czy wykona przelew odwrotny. Bo jak A wszystko wypełnił i podpisał, że jest OK, to tylko dobra wola i sumienie tej kobiety mogą dać szansę na zwrot pieniążków.


Tez mu to powiedzialam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale A twierdzi ze na potwierdzeniu wplaty jest jego podpis a nie tej kobiety,i to juz sie nie zgadxa a tytul jest wplata wlasna,szukalam tej kobiety na nk,wyskoczyla mi jedna z Poznania nie wiem czy to ona ,poczekam do 14 ,tylko ze ja nie lubie siedziec w takiej sytuacji i czekac
A co do tej radosci z raczkowania,to jakby ktos stal pod drzwiami to by pomyslał ze zwariowalam,cieszylam sie jak dziecko 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka, daj koniecznie znać czy coś udało się załatwić. I trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po Waszej myśli.
Ja czekam na pierwsze kroczki. Jak na razie to Michaś wstaje trzymając się czego można i stoi. Czasem puści jedną rączkę. No i śmiesznie się chwije. Śmiejemy się, żę jest mistrzem hula-hopu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załatwione,okazało sie ze wczoraj przed A w banku byla ta pani o ktorej pisalam,a kasjerka nie zamknela sesji i wplacila kase na jej konto,dzisiaj zadzwonila do tej pani i przedstawila sytuacje a ta na szczescie zgodzila sie aby w banku przelali te pieniadze spowrotem na nasze konto ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ,czy Wasze maluchy wkładaja wam palce w "dziury" na ciele 🙂 🙂 🙂,moja Zuza namiętnie wkłada palce nam do naszych buzi i do nosa,a od wczoraj do pępka i sprawia jej to wielką radosc,tylko dla mnie nie jest to przyjemne a jak jej nie pozwalam to krzyczy na mnie(bo to tez juz potrafi) eeeee 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
niby mam chwilkę bo Gabryś z babciami do kościoła na roraty poszedł bo w czwartek są rano i wieczorem specjalnie dla dzieci a mąż jeszcze nie przyjechał więc zaglądam do Was 🙂
zuzka widzę zaskakuje jak się tylko da to pierwsze kroczki to nowe ząbki SUPER 🤪 no i równiutkie 10 miesięcy 🤪 wszystkiego naj naj 🙂
nanusia świetnie w końcu do Polski sobie przejedziecie Twoja rodzinka to pewnie do sufitu z radości skacze w końcu a mama to nawet ciężko pomyśleć co przeżywa w końcu wnusię na własne oczy zobaczy i wycałuje za wszystkie czasy 🙂biedna Alusia ale ją wymiętolą 😉 😜 😉
zuzka to dobrze jak wiadomo że jeszcze są uczciwi ludzie 🙂
a co do tych paluszków wszędzie gdzie tylko można wcisnąć w cudze ciałko to jakiś koszmar nie wspomnę już jak jeszcze szarpnie i mi tak pazurkiem pociągnie to wtedy normalnie łzy mam w oczach taki ból a wiem co mówię bo syneczek tak mi pociągnął dzisiaj rano dziurkę on nosa że na samą myśl łzy do oczu idą a jak się mu zabrania to od razu podkowa i płacz aaa w ogóle teraz to taki wymuszać się zrobił że szkoda gadać ,no i nerwus jak coś chce zrobić a mu nie wychodzi to płacz 😮
malamyszko trzymam kciuki za Michasia 😘
Joasiu ja też chcę tak się pobyczyć w wyrku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...