Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

malamyszka napisał(a):
Zuzka - polecam Wenezuelę, Kubę, itp No a dla mniejszego portfela Egipt, Cypr

Na Cyprze byłam ,pojechalismy z Triady jak była akcja WIELKA NIEDZIELA,za 10 dniowy pobyt dla naszej 5 zaplacilismy 1200 zl,(z przelotem samolatem i sniadaniami)naprawde sie oplacalo ,Cypr przepiekny,tylko ze strasznie drogi ,raczej dla bogaczy,W Egipce nie byłam i ostatnio nawet zasanawilam sie czy tam jest cieplo skoro pokazywali wybory w Egipcie i oni tam chodzili w kurtkach,a o pozostałych -Wenezuela i Kuba to nawet nie marze 😉
A najpiekniejszym miejscem w jakim bylam to KORFU,z checia pojechałabym jeszcze raz,
Ciotka mojego A ma znajoma wlascicielke biura podrozy i zwiedzila juz z nia pol swiata za darmo na tzw "stadi tour"(nie wiem jak sie to pisze)teraz wybiera sie wlasnie do Wenezueli,ach jak ja jej zazdroszcze 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka, ja też jestem głodna, a w pracy do 17 !!! Zapomniałam zrobić sobie kanapek 😞

Sobolinku, ale Anusia super pospała! Do mnie właśnie dzwoniła moja Mama, że Michaś wstał po 45 minutach. Dziś to już jego 3 drzemka. Chyba wymęczony tą temperaturą wczoraj i dziś w nocy. A od rana nie ma temperaturki wogóle. Czekam na wysypkę, bo nie wierzę, że to angina. Dziś 3 dzień, więc jutro może będzie wysypka. Oby !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 😘
Na mój gust to z tymi kuponami do H&M to jest tak, że jeden kupon do jednego paragonu, czyli np. na jedną rzecz. Bo nie wiem czy by im się to w jakikolwiek opłacało, żeby ktoś przyszedł z kuponami na 100 zł i tylko za te kupony coś sobie wybrał...

ZUZIU, STO LAT!!! 😘
Zuzka, a czemu nie chcesz dać Zuzi karkówki z ziemniaczkami? Bo wieprzowina? Czy za tłuste? Ja to nie czekam z obiadem na męża, bo wraca w okolicy 17, czasem jeszcze później a do tej pory to bym z głodu padła. Z Ulą jemy 🙂

Nanusiu, Ala świetnie sobie radzi, aż nie mogę się napatrzeć 😁

Evek, gratulacje dla Szymonka za kolejne osiągnięcie!

Malamyszko a już napisałam, że dobrze, że Michałek lepiej się czuje... 😞 oby szybko wrócił do pełni sił i zdrowia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula a rozmawiałaś z kimś z H&M? Bo ja tak i mam pewne informacje, przynajmniej w sklepie w Silesia City Center w Katowicach tak jest, a reszta ... mnie nie interesuje. A poza tym jak są takie ograniczenia to muszą je umieścić w regulaminie promocji. A tu nic takiego nie było.
Dodam,że te karty nie były za darmo jak w przypadku Ikei (gdzie pozbierałam po rodzinie i miałam 160 zł na JEDNYM rachunku za FREE) a oni i tak nie będą stratni, bo będą mieli ruch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Asiula a rozmawiałaś z kimś z H&M? Bo ja tak i mam pewne informacje, przynajmniej w sklepie w Silesia City Center w Katowicach tak jest, a reszta ... mnie nie interesuje. A poza tym jak są takie ograniczenia to muszą je umieścić w regulaminie promocji. A tu nic takiego nie było.
Dodam,że te karty nie były za darmo jak w przypadku Ikei (gdzie pozbierałam po rodzinie i miałam 160 zł na JEDNYM rachunku za FREE) a oni i tak nie będą stratni, bo będą mieli ruch.


Napisałam jak mi się wydaje, tak na chłopski rozum. Nie musisz pisać drukowanymi literami, zrozumiałabym i bez tego. Może faktycznie zależy im na sprzedaży, a w przypadku Avanti na pewno ten numer ma dużo większą niż zwykle 😜 tylko nadal nie potrafię zrozumieć jak to może się opłacać H&M, ale nie jestem ekspertem od marketingu i sprzedaży, czy jak tam się taki spec nazywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze, właśnie po karmieniu Uli zauważyłam u niej na nowym ząbku czarną plamkę i teraz nie wiem czy to zepsuty wyrasta czy to po prostu tymianek się dostał między dziąsło a ząb, bo jak chciałam dokładniej zobaczyć to był nerw u Ulki... 🥴 będę polować, żeby lepiej się przyjrzeć.

A tak nawiasem mówiąc to ona jakaś dziś niebardzo zainteresowana cyckowaniem. Jak dostała cycusia do dyspozycji o 12 to trochę pociągnęła i potem się przewracała po łóżku, tak samo teraz. No i od kiedy wyrosły jej górne jedynki to zaczęła mnie podgryzać. Staram się po każdym takim podejściu spokojnie jej powiedzieć, że nie można bo mnie boli, ale ona wtedy robi taką szelmowską minę, że nie dam rady się nie śmiać, a to tylko umacnia w niej to podgryzanie... 🤨 Na szczęście nie ściska mocno i zawsze widzę kiedy zaczyna coś kombinować i mogę zareagować odpowiednio wcześniej.
I ogólnie zaczęła nastawiać dziobka do gryzienia, najchętniej za mój nos by się wzięła, ale ja ją wtedy całuję w te rozdziawione usteczka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hurrra Zuza pospala od 13-15.30,potem zjadla ze smakiem zupke jarzynowa, ateraz przy stole z nami jeszcze ziemniaczki i miesko,Asiula zastanawiałam sie czy dac to Zuzi ,bo to robiłam z przyprawami z Winiar( sposób na danie karkówka z ziemniaczkami )i to raczej nie są zioła tylko sztuczne przyprawy ,ale naprawde pyszne hmmm,
Dzwoniłam do h&m do siedziby w Warszawie i pani potwierdzila ze mozna laczyc karty bez zadnych ograniczen,tez nie mam pojecia jaki oni w tym interes mają,pewnie darmowa reklama w Avanti ,bo wiadoma takie reklamy to sa ogromne koszty,a do tego sciągną ludzi do sklepów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula myślisz ze to mozliwe zeby małej zepsute zęby wychodziły?My gryzienie mamy juz za sobą ,Zuza gryzła mnie jakies 3 miesiące temu ,a teraz nawet o tym nie myśli,a jak jej mówie daj buziaczka to zbliża do mnie usta otwiera je wyciąga jezyk i lize mnie po twarzy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
hurrra Zuza pospala od 13-15.30,potem zjadla ze smakiem zupke jarzynowa, ateraz przy stole z nami jeszcze ziemniaczki i miesko,Asiula zastanawiałam sie czy dac to Zuzi ,bo to robiłam z przyprawami z Winiar( sposób na danie karkówka z ziemniaczkami )i to raczej nie są zioła tylko sztuczne przyprawy ,ale naprawde pyszne hmmm,
Dzwoniłam do h&m do siedziby w Warszawie i pani potwierdzila ze mozna laczyc karty bez zadnych ograniczen,tez nie mam pojecia jaki oni w tym interes mają,pewnie darmowa reklama w Avanti ,bo wiadoma takie reklamy to sa ogromne koszty,a do tego sciągną ludzi do sklepów


Cieszę się razem z Tobą ze spania Zuzi 🤪 Naprawdę dała po spaniu 😁 Ja to jak Ulka drugą godzinę spania kończy to idę ją delikatnie obudzić, bo boję się, że rano mi za wcześnie wstanie bo w dzień się wyśpi 🙃 tylko że u nas są dwie drzemki prawie po 2 godziny 😎
To faktycznie z tymi Winiarami trzeba ostrożnie, pewnie soli sporo w składzie, ale musisz sobie sprawdzić. Ja kiedyś robiłam jakiś "przepis na..." i nie było tak źle według składu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Asiula myślisz ze to mozliwe zeby małej zepsute zęby wychodziły?My gryzienie mamy juz za sobą ,Zuza gryzła mnie jakies 3 miesiące temu ,a teraz nawet o tym nie myśli,a jak jej mówie daj buziaczka to zbliża do mnie usta otwiera je wyciąga jezyk i lize mnie po twarzy 😁


No właśnie czytałam, że może tak się zdarzyć, że zepsuty wyrośnie 🤢 ale mam nadzieję, że to tylko drobinka tymianku.
Strrrrasznie soczyste te Zuzinkowe całusy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny znalazłam w E. Leclercu rajstopki z ABSem na stopach i kolanach za 8,99. Są na stronie Promo Baby
http://www.promobaby.pl/promocja-5255.html
i 7 szt bodziaków za 29,99 też w E. Leclercu
http://www.promobaby.pl/promocja-5252.html

Ania zasypia lub zasnęła 🙂 bo cichutko, a T jeszcze w pracy wrrrrrr 😞 więc buszuję na necie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuziu kochana wszystkiego naj naj naj!!!! Rośnij zdrowo i wesoło!!! 🙂

Zuzka a ja myślałam, ze faceta łatwiej zadowolić 🙂 Mój A śpi z nami i nie wysypia się razem ze mną 🙂 wstajemy na zmianę do Blanki, po prostu siedzimy w tym razem! Mam w nim duże wsparcie. Nigdy mi nie odmawia pomocy przy Blanusi z czego bardzo się cieszę, bo inaczej to bym nie dała rady!
Sobolinku u Nas kurtki i płaszcze też mają branie, i do wyprzedaży dochowają się pewnie te, które najmniej sie podobają. Jeśli Ci zależy na tej kurtce to podpytaj Panią sklepie ile jest jeszcze sztuk z Twojego rozmiaru, poproś ładnie o odłożenie na jak najdłużej się da, to tylko i wyłącznie wola sprzedawców! Może coś zdziałasz 🙂 Weź telefon do tego sklepu i dzwoń i pytaj o kolejną obniżkę 🙂 Trzymam kciuki, aby ta kurtka była w Twoim posiadaniu lada chwila w okazyjnej cenie 😁
W leclercu właśnie ostatnio byłam po te rajty z ABS i ich nie znalazłam :/najpierw był wielki bałagan w bieliznie dziecięcej i sie oburzyłam, zrobiłam małą awanturę 🙂 ale małą 🙂 a pozniej jak było poukładane to ich nie było :/ także po raz kolejny się zawiodłam na leclercu, bardzo nie lubię tego sklepu ale mam go po drugiej stronie ulicy i muszę tam chodzić jak nie mam wyjścia!
Malamyszko na pewno Michaś ma ok 10 kg??? :o ostatnio była u mnie koleżanka z 2 letnią córeczką, która miała 10 kg wagi. Też wydaje mi się, że to żadna angina tylko ząbki! Oby tak było i Michaś szybko wrócił do siebie!
Co do wycieczek, to moi znajomi ostatnio byli w Egipcie i zapłacili za 2 tyg pobyt 6 tysięcy. Niby wszystko mieli do syta, ale nie mieli wycieczek i musieli dokupić, ogólnie stracili kolejne 4 tysiące, myślisz, że przepłacili? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna, 6 tyś za 2 osoby to teraz standardowa cena za 5 gwiazdek i All Inclusive, czyli wszystko w cenie. Jeśli chodzi o Egipt, to polecam Hurghade - tańsza i najbliżej z niej do Kairu i Luksoru a tam to MUSISZ być jeśli jesteś pierwszy raz w Egipcie (piramidy, sfinksy, grobowce faraonów itp). Tylko nie polecam z małym dzieckiem tam lecieć.
Wogóle nie rozumiem ludzi, którzy z tak małymi dziećmi tam latają. Szczególnie latem. Wiem, że dziecko do 2 lat leci praktycznie za darmo (płaci tylko opłaty lotniskowe ok 100 zł) ale te upały !!! Ja byłam kiedyś w październiku i upał był ponad 40 stopni w Luksorze na wycieczce i ledwo żyłam. Nie wyobrażam sobie upałów w lipcu i sierpniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uff, na szczęście ząbek tylko wyglądał na zepsuty 😜 po kolacji rozśmieszałam Ulę i zaglądałam jej do paszczy i już ząbek był czyściutki 😆

A z piersi strasznie mało wypiła, bo zaczęła mnie podgryzać (strasznie z siebie zadowolona, a ja na widok jej miny niestety znów nie mogłam się powstrzymać od śmiechu). No i w końcu schowałam pierś i powiedziałam jej, że koniec zabawy. Ciekawe o której się obudzi, dzisiaj do 5. wytrzymała... Ale kolację sporą zjadła, najpierw mannę z bananem, a potem jeszcze mięso tacie wyjadała 😜

Dobrej nocy Dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Asiula to pozostaje Ci jak chcesz oczywiście lecieć i polować na Avanti tylko to za 5,50 bo jeszcze jest za 4,50 i też zafoliowane.
A z tym ząbkiem Uli to może zobacz jak będzie wyglądał jak jej wieczorkiem umyjesz ząbki.


Jak coś to mąż będzie kupował, bo ja to na wsi "zamelinowana". A te bony to na dziecięcy asortyment też?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula napisał(a):
sobolinek napisał(a):
Asiula to pozostaje Ci jak chcesz oczywiście lecieć i polować na Avanti tylko to za 5,50 bo jeszcze jest za 4,50 i też zafoliowane.
A z tym ząbkiem Uli to może zobacz jak będzie wyglądał jak jej wieczorkiem umyjesz ząbki.


Jak coś to mąż będzie kupował, bo ja to na wsi "zamelinowana". A te bony to na dziecięcy asortyment też?


Na wszystko 🙂
Powodzenia w łowach i daj znać ile udało Wam się zdobyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...