Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
monic87 napisał(a):
My mamy juz kilka zestawow duplo, mega bloks i inncyh pasujacych firm. Przyznam ze wiekzosc na alle gro uzywane i Filip uwielbia sie nimi bawic


To ja trafiłam na jakieś trefne, nawet różnią się między sobą wielkością tych pinów do wpinania i to najbardziej denerwuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry mamusie

julik ja też nie za dobrze się czuję z tą sytuacją, która miała wtedy miejsce, ale postanowiłam się odezwać, bo życie jest zbyt krótkie na chowanie urazy czy obrażanie się. Cieszę się, że to sobie wyjaśniłyśmy 🙂 i mam nadzieję, że forum będzie dalej hulało jak przez ostatnie 2 dnie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jixin i ja mam jakiejs firmy noname 😁 kupione u nas w sklepie somap. Wpiszcie na google somaptychy i tam jest ich strona. Za 45 zl moja mama kupila filipowo calkiem fajny zestaw. Idealnie pasuja do duplo, nawet kolory maja bardzo ladne i tez tak zywe.
nie polecam natomiast firmy jblt...czy jakos tak. Nie do konca pasuja do duplo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
julik napisał(a):

W końcu postanowiłam zrobić coś dla siebie 😉 mój K. jak ostatnio się odchudzał to przestał słodzić no i tak sobie żartowałam, że jak on się oduczy słodzenia to ja też no i od dwóch tygodni nie słodzę, dla mnie to jest mega wyczyn jak herbatę z cytryną słodziłam po 4łyżki a małą filiżankę kawy 2czubate 🙃. Jeszcze się nie przyzwyczaiłam ale jestem z siebie dumna, że tyle wytrwałam no i od 3 tygodni ćwiczę na razie tak na spokojnie żeby pobudzić endorfin-ki ale bardzo fajnie się czuję, nie jestem ciągle zaspana, chętnie bawię się z Julką bo już ostatnio miałam taką schizę że jeszcze trochę i depresja gotowa.


Gratuluję silnej woli 🙂 Zejść z 4 łyżeczek do 0 pewnie było mega trudno. Wiem coś o tym, bo też poddałam się małemu liftingowi hehe i zrzuciłam 16 kg 🙂 Ale wierz mi, że nie tęsknię za słodyczami, można się szybko odzwyczaić.
A to jakiś większy plan odchudzania czy akcja "precz z cukrem"? Bo z tego co pamiętam, to jesteś szczupła i nie musisz się katować dietami.
Powodzenia życzę i i wytrwałości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monic87 napisał(a):
Sobolinku, nie pisze dlatego ze mam teraz troszke na glowie a nie z twojego powodu. Niby wyspiali nas ze szpitala bo panuje jelitowka ale jednak ilipka chwycilo. Ledwo co sie meczyl przez te plucka, a teraz biegunka, wymioty i temp 39,7 😞 wczoraj dzwonilam na pogotowie i ta temp niby normalna przy wirusach. Jednak widze jak on sie meczy. Dostaje syropki na zbicie temp i caly czas te wziewy na pluca. Od wczoraj nie wychodzi z lozka. Wieczorem to sie poryczalam gdy mi powiedzial " mamusiu siku, wez chopa, nie mam sily". Jest taki przez to wymeczony- nic nie chce jesc, duzo go nawadniam.

A co do mnie to przez ten szpital tez mnie cos chwycilo a niestety w pn do pracy musze isc:/ bardzo gardlo mnie boli, kaszel, katar i cos czuje ze sie dzis rozgoraczkuje tez 😞
Mam nadzieje ze chociaz wy sie jakos trzymacie i zdrowe jestescie

O jejku Monic trzymajcie sie jak to przeczytałam to aż sie poryczalam ile ta mała istotna musi wycierpiec 😞 Dużo zdrowia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
Sobolinek jak juz pisałam ..... śmiało pisz mi to nie przeszkadza u mńie raczej spowodowane jest to tym ze albo dziecię pójdzie spać o ludzkiej porze i mam chwile albo razem z dzieckiem podam pod warunkiem ze z kolei to w brzuszka pozwoli pójść spać 🙂
Co do przedszkola to u Nas problem z innej beczki bo jak Gabrys był w żłobku to odchodził jako najstarszy wiadomo rozumie co do niego mówią wykonuje polecenia nawet sam coś tak po Dunsku gadać zaczyna tam byl spokoj ale raptem poszedł do przedszkola dzieciaki potok słów buzia im sie nie zamyka gwar samowolka i on najwyraźniej w świecie nie wie co sie dzieje od razu powiem ze przedszkole PL a DK to dwie inne bajki i uwierzcie naprawdę inne jak woda i ogień 😮
Co do prezentów to mały uwielbia kolejki takie co Edzia link dała to w tym stylu ma juz 3 , ciuchcie właśnie takie elektryczne na baterie ......co do tych mat wodnych to Gabrys ma coś takiego uwazam ze świetna sprawa tzn Gabrys ma mate i kolorowe flamastry które po zamoczeniu w wodzie znikają ........teraz kupiłam mu taka grę elektryczna która ja sama ze swojego dzieciństwa pamietam i bardzo to lubiłam jak będę przy kompie to poszukam linku i pokaże o co mi chodzi( teraz z iPad pisze) ....pod choinkę pewnie jakieś puzzle (mój tez juz układa te ponad 30) i zaczne inwestować w gry planszowe bo ostatnio dostał jedna ( skoczek) i widzę ze mu sie podoba
No i oczywiście jeszcze miałam coś pisać tylko teraz mam dziurę w głowie i nie pamietam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do bajek to u Nas teraz Bolek i Lolek oraz Reksio nic wiecej nie chce oglądać w ogóle nie jest dzieckiem które można przed telewizorem posadzić i święty spokój bo po 10-15 minutach idzie do pokoiku i przynosi książeczki do czytania śmiejemy sie z mężem ze to na pewno po nim ma bo ja dopiero na stare lata zaczęłam coś czytać z własnej nieprzymuszonej woli 🤪 ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
julik napisał(a):

W końcu postanowiłam zrobić coś dla siebie 😉 mój K. jak ostatnio się odchudzał to przestał słodzić no i tak sobie żartowałam, że jak on się oduczy słodzenia to ja też no i od dwóch tygodni nie słodzę, dla mnie to jest mega wyczyn jak herbatę z cytryną słodziłam po 4łyżki a małą filiżankę kawy 2czubate 🙃. Jeszcze się nie przyzwyczaiłam ale jestem z siebie dumna, że tyle wytrwałam no i od 3 tygodni ćwiczę na razie tak na spokojnie żeby pobudzić endorfin-ki ale bardzo fajnie się czuję, nie jestem ciągle zaspana, chętnie bawię się z Julką bo już ostatnio miałam taką schizę że jeszcze trochę i depresja gotowa.


Gratuluję silnej woli 🙂 Zejść z 4 łyżeczek do 0 pewnie było mega trudno. Wiem coś o tym, bo też poddałam się małemu leftingowi hehe i zrzuciłam 16 kg 🙂 Ale wierz mi, że nie tęsknię za słodyczami, można się szybko odzwyczaić.
A to jakiś większy plan odchudzania czy akcja "precz z cukrem"? Bo z tego co pamiętam, to jesteś szczupła i nie musisz się katować dietami.
Powodzenia życzę i i wytrwałości 🙂

Jejku Ty 16 kilo 🤪 kobito z czego matko kochana mi to by sie dieta przydałaby wiadomo po porodzie tylko ze ja to z tych ciężkich więc i 16 kilo to mało ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie 🙂
Sobolinek o tym samym pomyślałam no ciekawe moze Edzia niespodziankę Nam szykuje 🙂
Ja sie witam i tez uciekam na szczęście okna mam juz pomyte 🙂 moim planem jest sie wykąpać i do maszyny usiąść tylko ciekawe czy mi sie uda bo dziecię płakała dzisiaj nie chciało w przedszkolu zostać więc w sumie w każdej chwili telefonu mogę sie spodziewać 🤢 jednym słowem plany idę realizować bo nic nie wiadomo 🙂
Miłego dnia u Nas słoneczne z aczkolwiek lekki przymrużeniem jest -2
Buziaki pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😘

WOW, wątek nasz hula aż miło, ładnych parę stron musiałam nadrobić 🤪

Właśnie Monic, czy nie możesz iść na kilka dni zwolnienia?? Nie ma co się nadwyrężać... Chyba, że masz umowę zlecenie to wiadomo, nie pracujesz, nie dostajesz pieniędzy...

My jakoś na prezenty nie mamy czasu. Na szczęście w rodzinie ustalone już, że tylko dla dzieci coś tam kupujemy to odpada myślenie o każdym. Ja próbuję chociaż po bombce wydłubać dla każdej pary, żeby coś drobnego w świątecznym temacie dać.
Tak poczytałam, że dzieci wasze już puzzle układają i stwierdziłam, że Ulka jeszcze nie sprawdzona w tym, temacie wcale, może więc warto się rozejrzeć za jakimiś prostymi... Tak poza tym to nie mam parcia na mocne kombinowanie z prezentami. Chociaż prawda jest, że niby tych zabawek pełno, ale jak przyjdzie wybrać coś sensownego to kicha... I jeszcze te przepełnione sklepy... nie mam cierpliwości do masowych zakupów... brrr... Chce mi się tylko spokojnych Świąt spędzonych z rodzinką i tyle. Sorry za moje prezentowe "malkontenctwo", jakiś taki mam nastrój ostatnio antyzakupowy 😜

Ja oczywiście w pracy przysiadłam na chwilę na forum, wiec kończę już i ściskam wszystkie cieplutko 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...