Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Samantka wiem że to może nie jest zdrowe ale wierz mi że dla niej to będzie zdrowsze niż jeden posiłek w ciągu dnia. Ja wiele razy jej tłumaczyłam że grunt to regularność a podstawa to śniadanie. Ja bez śniadania palcem nie kiwne efekt taki że całe życie może raz się odchudzałam a grzeszki dietetyczne kilka razy dziennie tylko ja ich tak nie postrzegam.
Im więcej super diet tym większe problemy z utrzymaniem wagi kiedyś pewien dietetyk tak powiedział w tv. Duże znaczenie mają tu jednak geny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na odchudzanie najlepszy stres, ale nie polecam.
Emka jak lezałam na patologii ciąży to obok mnie lezała babka z cukrzyca ciezarnych i przyszła do niej pani doktor diabetolog i powiedziała ze te wszyskie chlebki wasa i ryzowe wafle to od razu do kosza bo one wcale w diecie nie pomagaja, a nawet utrudniaja.
Koncze sciaganie i ide spac bo mam okropna migrene przez cały dzien. Pa do jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i w tym wlasnie problem 😁 😁 Sliczny awatarek Samantko 🙂Ale nie ma co sie dziwic,skoro sa na nim dwie piekne kobietki 🙂Ja lece sie do meza poprzytulac 🙃Bo akurat na ozieblosc nie moge narzekac hihi 😁 Powiem wam,ze ochote na seks mam wieksza niz przed ciaza..Moze dlatego,ze w ciazy prawie w ogole 😁 Dobranoc kochane:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Mamusie.
Myślę, że prędzej czy później wszystkie wrócimy do formy, jedne oczywiście już wróciły a innym troszkę więcej czasu trzeba, ale jestem pewna, że zwłaszcza jak maluszki zaczną opuszczać łóżeczka i leżaczki to mamusie chcąc nie chcąc będą tracić to i owo biegając za nimi 🙂
Samantka - cudne zdjęcie - Nikolka tak ślicznie sama już trzyma główkę! Brawo! Tak myslę, że sama mało mam takich zdjęć z Hanią, głównie to jej robię, ale takie właśnie z mamusią są cudne, no i jaka pamiątka 🙂 Pozdrawiam cieplutko, choć u mnie pogoda ... brrrr 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
Samanta świetne zdjęcie 🙂
Co do diet to ja nie lubię żadnych, uwielbiam jeść wszystko co dobre 🙂 Mi jednak pomogła siłownia stracić kg kiedyś jak mieszkałam w stanach, bo tam dużo przytyłam. A po powrocie do Polski kupiłam sobie orbitreka i ćwiczyłam 5 razy w tygodniu,jadłam wszystko i chudłam. Teraz niestety brak czasu na regularność i lekarz zabronił ćwiczyć 😞 ale ważę 2 kg mniej niż przed ciążą, a brzuch dalej jest 😞
niestety nie będę tak często zaglądać, bo komputer nie działa i muszę korzystać z męża ipada ale złe sie tu pisze jak karmię. jednak przepadły wszystkie fotki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martus bardzo mi przykro z powodu zdjęć ja to bym chyba przeaz tydzien plakała!
My dopiero wstałysmy i juz na dzien dobry zostałam polana mlekiem przez corcie. A obudzili Nas faceci ktorzy rozwalaja Nasz plac zabaw, mam nadzieje ze zrobia lepszy a nie tylko zdemontuja ten.
Ide szykowac sie bo musze znow dzisiaj pojsc do urzedu, az mnie skreca jak mam tam isc. Trzeba jeszcze obiad naszykowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wczoraj jak byliśmy z mężem na spacerze to 3 ogłoszenia żłobków widziałam. Bardzo popularne to się zrobiło. Akurat jak spisywałam dane jednego to podjechała właścicielka jednego z nich zapytała czy mam jakieś pytania.. No to o kilka rzeczy spytałam.
Jedna opiekunka przypada na 4 dzieci narazie mają 2 takie maluszki, a reszta powyżej roku.9godz. dziennie 5dni w tyg. to koszt 890zł/mc. Chyba najtaniej w okolicy. Kobieta młoda sympatyczna zapraszała mnie bym przyszła w dzień zobaczyć jak to funkcjonuje.
Po rozmowie z nią się rozbeczałam bo stało się dla mnie takie realne oddanie mojej kruszynki na 9godz. w obce ręce. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziendoberek moje panie:* Ja dzis sie naprawde wyspalam.Moje dziecie jak padlo o 21 tak spala do 6 🙂Wciagnela butle i pospala dalej az do 9 🙂Zyc nie umierac hihi.Niusia dietka wyslana.Edytko gratuluje zaladowania awatara.Warto bylo powalczyc,zeby wszyscy mogli ogladac piekny usmiech Kornelki 🙂Samantko ja tam widze 2 piekne kobiety wiec sie ze mna nie sprzeczaj 🙂Marta mi do wagi sprzed ciazy zostaly 4 kg ale brzuch dalej mam okropny.Widaca faktycznie juz nam jest tak pisane po cesarce.A co do cwiczen,to ja prawie co wieczor gram na psp w ta gre co sie tanczy i przez jakies 40-50 minut sie poce,az mi po tylku leci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja tez sie ciesze ze sie udalo!!!
Mi tez zostal spory brzuchol mimo ze waze mniej, duzo mniej niz przed ciaza!!
Zrobiłam wlasnie ten test z ksiazki i wyszlo ze Kornelka to średniaczek ale z opisow wynika ze jednak wrazliwiec!!
Nie moge sie cos wybrac do tego urzedu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Dziewczyny, nie było mnie kilka dnii widzę, że mam do nadrobienia ponad 100 stron, nie wiem czy dam radę, więc od razu proszę o wybaczenie. A właśnie przez odtatnie kilka dni z Filipem całe dnie spędzaliśmy na dworze, Mój Skarb już jest taki fajny, potrafi sam się sobą zająć na kilka chwil, bawi się, łapie rączkami zabawki a mamusia, może z kimś poklachać 🙂
Martwi mnie dalej to ulewanie, bo ostatnio się nasiliło, od 3 tygodni stosujemy debridat, lekarz powiedział że poprawa przyjdzie za jakiś czas, ale po 3 tygodniach widzę, że się nie poprawiło, a wręcz przeciwnie, a został tylko tydzień. Jutro idziemy na szczepienie i Filip chyba to przeczuwa bo jest dziś trochę niespokojny.
Miłego dnia dziewczyny, ja próbuję nadrobić zaległości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dota ulewanie tak szybko nie mija, moja ulewa od urodzenia do teraz i końca nie widać, chociaż rzeczywiście zmniejszyło się i to sporo 🙂 noc potrafi przespać "sucha" a tak to wiecznie obrzygana była w nocy, za każdym razem jak spała. Kupowałam nawet mleko Bebilon AR z 1/2tyg. była poprawa, zero ulewań itd., a potem od nowa zaczęła i nie wiem czemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeju dziewczyny ja już mam dość 😞(( Antek jak nie śpi to wyje! łeb mi już pęka... na rękach się uspokaja, ale ja go nie chcę brać, bo to terrorysta i mega jest nadpobudliwy... ja już nie mam siły 😞 najchętniej to bym go komuś oddała na jeden dzień 😞 wiecie ile wyleżał mi sam? 20 sekund, bo patrzyłam na stoper ;( nie daję rady... teraz leży na macie i wyje non stop... może i będę okropną matką, ale go tak zostawię i niech wyje aż się uspokoi... nie mam już siły i jestem zmęczona, zła, wściekła!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emka ja z mala mialam podobnie nawet do kibelka musialam z nią na rekach chodzic, ale wlasnie stosuje sie do tego ze pozwalam jej przez 3 min plakac i jak sie nie uspokoi to biore na rece czekam az sie uspokoi i znow klade potem czekam 5 min i znow biore a potem 7 min a jak nie pomoze po7 to znow od nowa i powiem Ci ze troche to trwalo ale teraz juz polezy kilka minut sama a ja moge cos w domu zrobic i normalnie jak czlowiek sie zalatwic!!!
Ale na to trzba cierpliwosci ale sie oplaca bo moja Korni to nawet juz dzieki temu w łóżeczku spi!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...