Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
U nas tez sie zapowiada na ładna pogode!!
My nie spimy od 7.30 bo Korni postanowila ze juz sie wyspala!!
Wczoraj malej po raz pierwszy udalo sie przewrocic calkowicie z pleckow na brzuszek, juz ja raczka nie powstrzymala!! 🤪 Juz jak zalapala o co chodzi to caly czas chce sie obracac!!! Ale tylko na jedna strone, chociaz zaczyna delikatnie obracac sie na drugą!
Ide zjesc jakies sniadanko i posprzatac troszke w chacie! A po obiedzie znow na zakupy ale tym razem mama idzie sobie cos kupic!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SAMANTKA w upały ciężko ale mnie już pogoda też wkurza. U nas wczoraj było ładnie dzisiaj też jutro ma być też słońce a od czwartku znowu do d. Wybieramy się do ZOO z małą a pogoda w weekend zawsze do dupy i nie możemy się wybrać. Więc jak już czarujesz to prosimy słonecznie 25stopni całe wakacje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja wczoraj dałam małemu troszkę soczku ale strasznie się krzywił i wypluwał...może tak reagował bo to nowy smak...tak się zastrzegałam a dałam mu też troszkę marcheweczki z jabłkiem z tych słoiczkowych deserków dla dzieci...eh uległam 😮Nic mu nie jest ale chciałam mu podować naturalne jedzonko a nie słoiczkowe ale mąż kupił a ten soczek taki kwaśny trochę a deserek dużo smaczniejszy więc spróbowałam też dać deserku... ☺️
Ja bym do tej zupki dodała troszkę masełka 🙂
Dziękuję za życzenia-pochodziliśmy po sklepach-kupił mi mąż spodenki i bluzeczkę i kwiaty i poszliśmy na kolację 🙂Ale tęskniłam za małym i muszę przyznać że cały czas o nim myślałam...a mąż się śmiał bo jak chodziłam po sklepach to zamiast sobie szukać to leciałam do dziecięcych ubranek 😁
Hawajka w takim razie spóżnione wszystkiego najlepszego!A łączy nas jeszcze to że też masz synka 🙂
Dorotko ja w sumie rozumiem że przyjeżdża bo pracuje i przyjedzie trochę odpocząć ale mogłaby wyjechać choć kilka dni wcześniej żeby nas choć na trochę zostawić...żałuję że nie mieszkamy sami 😞Mam nadzieję że to się zmieni ale ostatnio straciłam nadzieję bo teściowa kupiła działkę i chce wybudować na niej dwa domki jeden dla siebie a drugi dla nas i żebyśmy go tylko sobie wykończyli...w sumie powinnam się cieszyć ale to oznacza że na przyszłość będziemy mieszkać znów razem...powiedziałam mężowi że chciałabym być tylko z nim i z Olusiem że teraz musi myśleć o przyszłości z nami a nie z mamą to powiedział że skoro mama tak z jakiś powodów planuje że chce być na starość z nami to przecież nie powie jej że nie będzie...i że w sumie powinniśmy się cieszyć że chce nam pomóc bo tak to by długo musiał pracować za granicą na działkę i dom albo musielibyśmy wziąść jakiś kredyt na mieszkanie a tak mieszkamy w trzech pokojach i przecież ona jest tylko dwa razy do roku...a póżniej będziemy mieli domek i powinniśmy być wdzięczni i wogóle był smutny że mogłam tak powiedzieć...powiedział że mam młodych rodziców to nie myślę jeszcze o ich starości a on nic od nich nie wymaga żeby nam pomagali czy coś a i tak się liczy że gdyby na starośc nas potrzebowali to też im będziemy pomagać i że mu przykro że ja tak mówię i że chcę żyć jak w bajce a życie jest inne i musimy się cieszyć z tego co mamy i że ktoś nam chce pomóc bo nas kocha...niby to wszystko rozumiem ale mi chodzi o to że chce mieć wreszcie coś do powiedzenia...miedzy innymi czy mi pasują czyjeś odwiedziny czy nie... 🤢
Eh...musiałam się wyżalić...Ja też raz pomyliłam nazwę forum i weszłam na te mamuśki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie na zdjeciach moja tez jest o wieksza a kolezank jak ja wczoraj zobaczyly to mowily, ze calkiem inaczej wyglada, ze mniejsza jest na zywo.
ja juz zupke dalam.chyba Mai posmakowalo, ale na deser cycusia sobie zazyczyla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie wiem jak mam Olka przestawić z tego wstawania o 5 rano 🤔Przez to chodzę teraz cały dzień nieprzytomna...Spóbuję tych biedronkowych pieluch skoro tak zachwalacie...Ja kupiłam ostatnio pampers premium 3 i te muszę zużyć ale ja kupuję takie pomarańczowe pampersy sleep&play economy i jestem z nich bardziej zadowolona i lepiej się opłaca...pampers premium 3 kosztowały mnie 50zl za 60 sztuk a te sleep&play 45zl za 78 sztuk a w dodatku jest na nie promocja w stokrotce i kosztują 39zl.Wcześniej używałam baby dream ale jak mały zaczął robić więcej kupki i siku to przestały się sprawdzać.Siku go szybko denerwowało a kupka wychodziła nam tyłem i kilka razy usrał mi się po pachy...Nie wiem czy on mi się właśnie od tych pampersów tak nie przestawił z tym budzeniem bo w tych sleep&play siki zamieniają się w żel i dupkę miał suchą...a te premium są zwykłe 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A to chyba większość dzieci tak wychodzi na zdjęciach.Mój Oluś czasem wychodzi jakby ważył już z osiem kilo 😆Samantka zrobiła takie zdjęcie małej że wygląda na małego grubaska(takie zdjęcie na nk w kąpieli) a na innych wygląda jak mała kruszynka...nie wiecie może kiedy będę mogła wstawić zdjęcie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny współczuje z tym bolem bo wiem co to znaczy!!!
A mnie znow boli ucho i jutro pojde do lekarza!!
Moja tez na zdjeciach wychodzi ciut grubsza i troszke dluzsza!
Obiad prawie gotowy a po obiedzie na zakupy i juz sie nie moge doczekac chociaz znajac zycie pewnie malej cos kupie a nie sobie ale nawet to mnie bardzo ucieszy o ile nie bardziej!
Zatem do zobaczenia wieczorkiem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja się właśnie wykąpałam i małą też... strasznie gorąco... już jestem spocona, a 15 min temu wyszłam z pod prysznica.... Mala mi marudziła strasznie... to ją wykąpałam i zasnęła biedna... odparzyła sobie szyjkę wczoraj 😞... posmarowałam sudocrem'em mam nadzieję, że przejdzie....
Zaraz chyba wezmę po raz kolejny paracetamol bo zwariuje... rano wzielam to przeszlo na godzine... dobre i to :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas też gorąco. Mały na spacerze nie chciał za bardzo spać, to zasypiał, to się budził. Znów przed kąpielą będzie marudził, że niewyspany jest 🙂 Samantka, super, ze z huśtawką się udało. Oktawia zazdroszczę udanej rocznicy. My w sumie nie obchodziliśmy jej jakoś wyjątkowo- na restauracje nas w tej chwili nie stać, ani na prezenty dla siebie nawzajem 🙂 No ale sami dla siebie jesteśmy prezentami i to musiało wystarczyć 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u mnie nie jest zbyt gorąco...rano myślałam że wyjdziemy na spacer ale bardzo wieje i musimy sobie odpuścić...pozatym chyba nawet będzie padać...Hawajka poprostu mąż wrócił z zagranicy a ja po ciąży nie miałam nawet w czym chodzić bo teraz nie za dobrze się czuję w takich opiętych bluzkach bo brzuszek prawie płaski lecz jeszcze troszkę flaczek jest...i tak musiałam sobie coś kupić a jeszcze jak mąż był w pracy to ja miałam w maju urodziny więc dlatego te zakupy a na kolację wydaliśmy jakieś 30zl więc też bez szaleństw.Wzieliśmy sobie takie danie i colę bo był mąż samochodem i ja nie chciałam sama pić alko...a w domu tylko wypiliśmy po lampce winka 🙂Najważniejsze to żeby na codzień się kochać i szanować... 🙂
Dzięki Marta-to muszę pisać i pisać żeby dobić do 20 🙂
No widzisz Samantka miałam rację że nie warto płakać 🙂Cieszę się i mam nadzieję że doczekacie się dziewczynki tej huśtaweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja mam alergię na różnice temperatur tzn.dostaję pokrzywki wszędzie na ciele jak z zimnego wchodzę do ciepłego 🥴Mam to dopiero od dwóch lat i najbardziej uciążliwe jest w zime jak gdzieś wejdę to wyglądam na twrzy jakbym dostała pokrzywą albo w lato jak wyjdę z wody 😠W ciąży nic nie miałam i nie miałam nawet migrenowych bóli głowy a po ciąży wszystko wróciło...eh.Edytko współczuję z powodu ucha bo wiem jak to boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wróciłyśmy od lekarza mała dostała już teraz lek na rozrzedzenie kupy.Za tydzień do kontroli i na usg brzuszka. Lekarka pozwoliła mi spróbować dać jej jabłuszka,śliwki tylko nie marchewki bo działa odwrotnie.
Agatka waży 5190 w dwa tygodnie przybrała 260g. dla mnie bez rewelacji ale lekarka mówi że ok.
Nie wiem teraz sama co robić podać jej to lekarstwo czy może słoiczek i czekać na efekty.Z tym że pierwszy raz to chyba tylko dwie łyżeczki można podać.Chyba dam jej najpierw to lekarstwo.
Samantka super że dostaniesz tą huśtawkę to mi trochę przypomina mój zakup wózka czekałam 3tyg. A wystarczyło kolor zmienić z tym że u mnie sprzedawca był przez to w plecy bo inny kolor był droższy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...