Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Amelcia ma po prostu czasami za dużo energii i tyle 😉. Po godzince łażenia po łóżeczku dostała cysia i przy nim zasnęła. Najważniejsze dla mnie że zajmuje się sama sobą, hehe. A ja siedzę i obrabiam zdjęcia do wywołania, bo jak wrócę do pracy to w życiu tego nie zrobię. Nadrobię Was później, buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gerda my musieliśmy kupić, bo odkąd mieszkamy w Bytomiu, to prowadzimy bardzo koczowniczy tryb życia, często wyjeżdżamy, dopóki byliśmy sami to co drugi weekend nas nie było w domu, więc Filipa przyzwyczajamy od małego do wyjazdów, a że takie łóżeczko jest do 25 kg to troszkę nam posłuży.a to nasze łóżeczko
I dupa sama nie dałam rady go rozłożyć, wieczorem P pewnie to zrobi jedną ręką, ja sie do takich rzeczy nie nadaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialam napisac, ze pani dr powiedziala, ze moge zupki dawac i zeby dodawac miesko tez..Takze dzisiaj ugotowalam pierwszy raz z miesem..Jak Maja wstanie to zobacze czy jej smakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie cos na temat smoczkow do butelek z firmy Medela? Jedna kobieta mowila mi dzisiaj, ze poobno to jest dla takich dzieci co tylko sa karmione piersia i nie potrafia innej butelki zlapac...Zastanawiam sie nad kupnem, ale sam smoczek kosztuje ok 60 zl..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka spała 2,5h 🤪 Normalnie szok, nigdy mi tak długo w dzień nie spała maks 2 h.Cieszę się jak prześpi 1h.! W sumie pospała by może jeszcze tylko już sama zaczęłam się przy niej kręcić bo nie jadła od 5h! Zasnęła w wózku, później postawiłam ją na tarasie do czasu aż nie zaczęło kropić wprowadziłam ją do domu. Tylko po drodze piła soczek więc trochę dodatkowych kalorii dostała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta napisał(a):
Czy wiecie cos na temat smoczkow do butelek z firmy Medela? Jedna kobieta mowila mi dzisiaj, ze poobno to jest dla takich dzieci co tylko sa karmione piersia i nie potrafia innej butelki zlapac...Zastanawiam sie nad kupnem, ale sam smoczek kosztuje ok 60 zl..


Co do Medeli to ja na początku też się zastanawiałam nad tym. To nawet smoczek się nie nazywa. Jak dla mnie za dużo czyszczenia widziałam to na żywo. Mnie tak specjalistka od laktacji straszyła bym nie dawała małej butelki bo piersi nie będzie chciała. Namówiła mnie na SNS Medeli i na początku to się sprawdzało bo mała z butelki się krztusiła i mocno ulewała. Ale ta butelka no nie wiem, ja mam Avent'u butelkę antykolkową seria złota i dziecko i tak musi się napracować trochę żeby mleko leciało, teraz musiałam zmienić jej smoczek na 3 bo mi marudziła przy jedzeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta a powiedz mi jak gotujesz warzywka, to warzywka masz z ogródka czy gdzieś kupujesz? Bo ja chcę małej gotować, a boję się że przez to moje gotowanie to mogę jej jakąś krzywdę zrobić, bo te wszystkie warzywka pryskane niewiadomo czym :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale super te łóżeczka! My nie kupujemy, bo jedno stoi u moich teściów na wypadek jakby wnuk przyjechał ale takie zwykle bez przewijaka, moskitiery i zawieszek. Teraz wyjedziemy na tydzień to je zabierzemy ale ciekawa jestem czy Agatka w tym zaśnie. Zastanawiam się tylko jak my się spakujemy, bo sam wózek z gondolą zajmuje całe miejsce w samochodzie. Nie wiem co zrobić z wanną? Nasze rzeczy to do siatek popakuje żeby upchać w szczeliny Jeszcze w Polsce taka głupia pogoda że trzeba komplet ciuchów na pogodę i nie pogodę brać.
Mała znowu mi przysypia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale super te łóżeczka! My nie kupujemy, bo jedno stoi u moich teściów na wypadek jakby wnuk przyjechał ale takie zwykle bez przewijaka, moskitiery i zawieszek. Teraz wyjedziemy na tydzień to je zabierzemy ale ciekawa jestem czy Agatka w tym zaśnie. Zastanawiam się tylko jak my się spakujemy, bo sam wózek z gondolą zajmuje całe miejsce w samochodzie. Nie wiem co zrobić z wanną? Nasze rzeczy to do siatek popakuje żeby upchać w szczeliny Jeszcze w Polsce taka głupia pogoda że trzeba komplet ciuchów na pogodę i nie pogodę brać.
Mała znowu mi przysypia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota spakujecie się 🙂. My jak do teściów jedziemy to do corsy upchamy zawsze stelaż od wózka, gondole, łóżeczko turystyczne, nasze rzeczy i rzeczy małej 🙂. I oczywiście fotelik samochodowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emka ales Ty chuda!!! A Monisia jak schudla super laska sie zrobila!!! No i Oktawia oczywiscie tez!!!
Kupilam malej kaszke ryzowa i zastanawiam sie czy moge ja zrobic na swoim mleku, ale chyba moge bo to przeciez tez mleko nie?? Bo bym jej jutro dala!!
Tylko zastanawiam sie jak z proporcjami bo na opakowaniu jest napisane zeby na 150 ml 3 tyzki stolowe a ja chce zrobic 120 ml bo wiecei nie zje!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sama się zdziwiłam, że tak szczupło wyszłam na tym zdjęciu..w rzeczywistości tak nie jest.. a po pobycie w NiemcZech zgrubłam.. jeszcze bardziej mój flaczek odstaje! 🤢 ale piwko było prawie codziennie tam jak mały Zasnął albo nawet dwA..teraz już zrezygnowałam z niego i zobaczymy co to będzie.
Ojj pisała mi Monisia, że spotkanko jak najbardziej ok! Zazdroszczę!:* Super laski z Was 😉 no i dzieciaki świetne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda napisał(a):
Samantka a o co chodzi z "klubowiczami". Weszłam do Galerii i tam jest zakładka: "foto klubowiczów" i Ty tam jesteś, wiec pytam Ciebie... zreszta Pati też jest 🙂

Klubowiczki, czyli my marcowe mamy 🙂 🙂 Z resztą nie tylko marcowe 🙂 Wszystkie zarejestrowane na mamusie.net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
samantka napisał(a):
Gerda napisał(a):
Samantka a o co chodzi z "klubowiczami". Weszłam do Galerii i tam jest zakładka: "foto klubowiczów" i Ty tam jesteś, wiec pytam Ciebie... zreszta Pati też jest 🙂

Klubowiczki, czyli my marcowe mamy 🙂 🙂 Z resztą nie tylko marcowe 🙂 Wszystkie zarejestrowane na mamusie.net


No tak, ale Monisia tez dawała foty Julki a jej tam nie ma... 🤢

Niuniuś na kleiku jest napisane jak go spreparować. My damy 4 łyżki na 150 ml mleczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda napisał(a):
samantka napisał(a):
Gerda napisał(a):
Samantka a o co chodzi z "klubowiczami". Weszłam do Galerii i tam jest zakładka: "foto klubowiczów" i Ty tam jesteś, wiec pytam Ciebie... zreszta Pati też jest 🙂

Klubowiczki, czyli my marcowe mamy 🙂 🙂 Z resztą nie tylko marcowe 🙂 Wszystkie zarejestrowane na mamusie.net


No tak, ale Monisia tez dawała foty Julki a jej tam nie ma... 🤢

Niuniuś na kleiku jest napisane jak go spreparować. My damy 4 łyżki na 150 ml mleczka 🙂

Ale tam są różne działy...
foto klubowiczów, pierwsze zdjęcia, 2 miesiac itd... tam sa zdjecia dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
Edytko ja 60 kg waze, wiec wcale nie tak malo :P moze aparat wyszczupla?!? Hehe... My juz po grillu, objadlam sie, a Antek sie wyspal!


A ze 3 kg to pewnie cycki ważą!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...