Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tuśka, podobasz mi się, fajna z Ciebie laska. No po prostu pasujesz do marcówek bo my wszystkie fajne 🙂 A Alan jest wprost boski, uwielbiam tą czuprynke jego 🙂 🙂

Misia, 60 kg to ja chyba w podstawówce ostatnio ważyłam. Zawsze byłam przy kości i w ciąży nie chciałam dużo przytyć. Udało mi się t, nie mam zbędnych kg a nawet -3 do czasów z przed ciąży ale to i taki jeszcze (aż wstyd przyznać) jeszcze 15 kg do Twojej wagi. No ale ja mam baaardzo ciężkie kości:P:P I podobno nie wyglądam na tyle kilo (tak wiem, głupio się pocieszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
Misia napisał(a):
Edytko ja 60 kg waze, wiec wcale nie tak malo :P moze aparat wyszczupla?!? Hehe... My juz po grillu, objadlam sie, a Antek sie wyspal!


A ze 3 kg to pewnie cycki ważą!!! 🙂

Aż takich wielkich to nie mam. Nawet Monia się śmiała, gdzie mi się tyle mleka mieści :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
szarla napisał(a):
Misia napisał(a):
Edytko ja 60 kg waze, wiec wcale nie tak malo :P moze aparat wyszczupla?!? Hehe... My juz po grillu, objadlam sie, a Antek sie wyspal!


A ze 3 kg to pewnie cycki ważą!!! 🙂

Aż takich wielkich to nie mam. Nawet Monia się śmiała, gdzie mi się tyle mleka mieści :P


Bo to nie o wielkość, ale o jakość chodzi 😁 HEHE

Idę spać dziewczyny, dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o tej godzinie SAmantka trzeba było kalorię spalać z A. Hehe..
Ja dzisiaj się zmobilizowałam i dwie serie brzuszków zrobiłam. A teraz się ściągam i Karmi piję...
Jutro pierwszy raz zostawiam wieczorem małą z J. i idę z koleżanką na Stary w ogródkach posiedzieć. Chyba skuszę się na piwo zwykłe i pytanie do was, co mam zrobić jak 2 piwa wypiję mała na karmienie budzi się najczęściej koło4:00?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DOROTA napisał(a):
o tej godzinie SAmantka trzeba było kalorię spalać z A. Hehe..
Ja dzisiaj się zmobilizowałam i dwie serie brzuszków zrobiłam. A teraz się ściągam i Karmi piję...
Jutro pierwszy raz zostawiam wieczorem małą z J. i idę z koleżanką na Stary w ogródkach posiedzieć. Chyba skuszę się na piwo zwykłe i pytanie do was, co mam zrobić jak 2 piwa wypiję mała na karmienie budzi się najczęściej koło4:00?


Jeśli nie chcesz ściągać to lepiej wypij tylko jedno, bo po dwóch to o 4 jeszcze będzie trochę alkoholu we krwi czyli też w mleku ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daliśmy dzisiaj małej śliwki ze słoiczka smakowały jej bardzo choć pierwsza minka powala mnie zawsze. 😁 Pachną jak powidła.
Kaszkę i kleik sama chętnie bym dała,ale boję się ze względu na problemy z kupką. Narazie się wstrzymam 26lipca szczepienie to spytam się pediatry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć Dziewczyny, USG wypadło pomyślnie, nic złego się nie dzieje, wszystko jest w porządku, tylko muszę kontrolować obwód główki. Teraz tylko poszukać laboratorium gdzie robią poziom wit D3.
Filip już śpi a mama sobie drinka popija a tatuś koniak 🙂
dobrej nocki, do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hawajka, dota i kasienka jak chcecie dolaczyc do naszej brzuszkowej tabelki to przeslijcie swoje dane: imie mamy, login, spodziewany termin porodu, data i godzina porodu, imie dziecka, waga i wzrost i czy cc czy fiziologia na adres [email protected], jesli nie to dajcie tez znac ze nie chcecie to zakoncze tabelke i wysle!!
Chyba o nikim nie zapomnialam??? Jesli tak to sorki i tez zapraszam!!!

A ja ide spac jestem zla, pol wieczoru przeplakalam A ze wstyd nawet pisac co sie stało
to ide sprobowac zasnac!!! Do jutra!!! I dobrej nocki wszystkim!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emka ja nie mam wlasnie...i za kazdym razem zapominam sie pediatry zapytac.
Dota ciesze sie, ze USG pomyslnie wyszlo..

Ja ide zaraz spac, bo jutro z samego rana wyjezdzamy...Ale pewnie znajac zycie to nie zbierzemy sie do 10..Nabralam szmat jak zwykle i pewnie polowy nie zaloze, ale lepiej zawsze miec pod reka 🙂
Jak bede miala jak to bede czytac w telefonie...tylko nie piszcie za duzo..Niunia i Gerda do piatku 🙂 Mam nadzieje, ze dojedziemy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotko, seks odpada, bo tabletki mi się skończyły, a nie chce mi się iść po receptę:P Na prezerwatywy mam uczulenie:P heheh
Dałam radę 🙂 Pół godziny biegu, oczywiście przeplatane marszem, ale kondycję mam do dupy!!! Ale będę biegać 🙂 Jutro też idę, ale czuję, że będę miała zakwasy, bo zamiast zatrzymać się jak mi ciało podpowiadało, to ja jescze w głowie myślałam" Jeszcze 10 kroków" "tylko do zakrętu" itd... no i będzie zonk.
Ale satysfakcję mam niesamowitą, że się zmusiłam :P:P W zeszłym roku zainwestowałam w dobre buty do biegania po mieście więc muszę je choć trochę zniszczyć, bo jak na razie są jak nowe:P
Ja nie znam krupy krwi małej...
Dota cieszę się, że jest ok 🙂 Ja witaminy D3 nie podaję... Nawet pediatrzy o niej nie wspominali... Jak się spytałam polki to machnęła ręką i powiedziała, że nawet starcza słońce odbite od liści na ziemi, czy trawy, żeby dziecko produkowało wit D3 🙂 Żeby nic nie dawać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

no a mój malutki dzisiaj wstał przed 6. już dawno tak nie wstawał..no i bawi się na macie właśnie..a ja padam na ryjek 😞
no ale przynajmniej nas popakuje, tzn. mnie i Alana, bo A. spakował się sam.. kiedyś ja go pakowałam, on mi mówił co jak wychodził do pracy, ale zawsze okazało się, że czegoś nie spakowałam i zawsze było: "a nie wzięłaś mi...?". Tak więc pakuje się sam i może mieć pretensje do siebie 😜
ciekawe co nam neurolog dzisiaj powie i czy będzie zezwolenie na szczepienie już..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...