Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jejku Paulina podoba mi sie to twoje i twojego meza zdjecie.To,ktore Marta wrzucila.Ja tez zagladam,ale nie mam za bardzo czasu,bo sie pakuje,bo jutro 11:15 wylot 😉Misia Antos ma pod innym wzgledem zaleglosci 😉 😉Jak sie panna do faceta przystawia,to sie reaguje,a nie mamusie wola po pomoc 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A. mnie wkurzył, bo przyjezdza jego mama ciotka i dzisiaj sie dowiedzielismy ze i babcia... i ja chcialam zeby wzial wolne w srode, bo chce w domu posprzatac spokojnie i potrzebuje kogos do dziecka, a on zacza sie rzucac ze kasa potrrzebna, ze moje sprzatanie nas 100 euro bedzie kosztowac itp.... no szlag by go... ja po prostu nie chce sie wstydzic za balagan jak przyjada...
A oto jaka mam pogode za oknem 😞
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/dsc03765su.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9007/dsc03765su.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samantka napisał(a):
szarla napisał(a):
Samantka to niech idzie do pracy a Ty te 100 euro zapłać sprzątaczce :PP. A pogoda paskudna 🙂

hahahah, oklask, za poprawienie humoru 🙂 🙂


ha, dzięks. ale sero, nie narobisz się :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
samantka napisał(a):
szarla napisał(a):
Samantka to niech idzie do pracy a Ty te 100 euro zapłać sprzątaczce :PP. A pogoda paskudna 🙂

hahahah, oklask, za poprawienie humoru 🙂 🙂


ha, dzięks. ale sero, nie narobisz się :P


Aż wstyd brać sprzątaczkę do tego pierdolnika:P hahahahah jakos sama sie uporam, a poza tym musi byc po mojemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Samantko to 40 dla sprzataczki a 60 dla ciebie na zakupy badz kosmetyczke 😁 Jak dla mnie swietny uklad 😁

chcialabym 🙂 🙂 ale nie przejdzie:P:P i tak obiecal mi sypnac kasa na zakupy!!! bo dzisiaj juz sie wkurzylam... bo ciagle swoje pieniadze wydaje na jedzenie itd, a mialam isc na soldy.. to powiedzial ze mi da 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej my dopiero dotralismy do domu po chrzcinach!
Było super mala bardzo grzeczna, calą uroczystosc sie smiala i gadala, a ze mielismy w malej kaplicy przy parafii to było glosno jak tak mowila "agu" w pewnym momencie to nawet była glosniejsza od ksiedza!!!!
Potem na obiadku tez było super wszysko bardzo smaczne, no i najwazniejsze moja mama nie dala ciala i wszystko jakos poszlo! Potem mielismy sesje i zdjecia beda we wtorek juz sie nie moge doczekać! Mala przez caly dzie spala bardzo malo moze z 1,5 godz i treaz nie moze zasnac!
A mnie przed samym wejsciem do kaplicy uzadliła osa i tak mnie reka boli ze masakra!!!
Jak mi sie uda to zaraz wstawie kilka fotek robionych przez Nas!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...