Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
szarla napisał(a):
U nas Amelcia sama zasypia w łóżeczku i w dzień i w nocy. Udało mi się ją przetrzymać do 21.45. Właśnie usnęła.
Gerda ja na początku fordonu mieszkam, a tam gdzie byłaś to bliżej moich rodziców 🙂. Ale i tak fajnie 🙂. Następnym razem jak będziesz i będziesz miała więcej czasu to daj znać.

Ale ja nie Gerda 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Przepraszam Monisiu 🙂
Przez to przeciąganie małej to i ja padam na ryjek 🙂. No i w głowie mam ciągle, że Gerda z Bydgoszczy 🙂

Przepraszam po stokroć :***************************
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale macie chyba fajną pogodę Misia co?? U nas ciągle leje, albo pochmurnie i zimno!!!! No masakra jakaś.. mam nadzieję, że w sobotę będzie ok!!!
Byla u mnie mama i pomalowała mi włosy 🙂 Trochę ciemniejsze niż ostatnim razem, a ta sama farba... 🤨 heh, no ale ogólnie kolor ładny 🙂
Brzuch coraz bardziej mnie boli...
A moja mała nauczyła się zasypiać tak, że jak kładę ją do łóżeczka to ona prawą rękę od razu wkłada pod podusię i przytula do policzka.. hehe i teraz tak codziennie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Samantko, a może przesuń kąpiel na wcześniej i niech już mała na noc zasypia o tej 19? Spróbuj i sprawdź jak będzie wtedy noc wyglądać, bo wcale nie musi przez to wcześniej wstawać. My tak robimy i mały śpi (ostatnio nawet bez pobudek na smoka) do 6.30 - 7.00. A jeśli nie chcesz tak to staraj się wypatrywać u małej sygnałów zmęczenia (trze oczka, ziewa trochę marudzi). Jest coś takiego jak okienko snu u dzieci i jeśli się je przegapi, to dzieci wtedy tak płaczą.Grzesio na przykład dziś po kąpieli był już za mocno zmęczony i też przed snem płakał biedny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haliszczanka mogę ja najwcześniej o 20h00 kąpać... bo wtedy A jest... i mi lepiej ją kąpać z nim, bo juz wanienka za mała, a ona ciężka i ja nie dam rady jej tak trzymać... Normalnie to kąpałam ją sama, ale wtedy jej już się tak kąpiel nie podoba, bo mało wody, a Artur zawsze jej dużo leje, że ona sobie pływa 🙂
Ale postaram sie jej wprowadzić regularny rytm dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia kamień z serca 🙂

A czy Wasze dzieciaczki też rzucają się w wannie tak, że cała woda jest poza nią? Bo my z Amelcią nie dajemy sobie rady, mąż trzyma za rączki i główkę, ja za nóżki i dupcię, a ona i tak z nami wygrywa 🙂. Już nie mam pomysłu jak ją kąpać, chyba w normalnej wannie 🙂.

Uciekam spać, trzymajcie się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja też strasznie chlapie, ale ona w ten sposób się cieszy 🙂 🙂

I sie przeraziłam, bo coś ze mnie wyleciało... nie mogłam zdjąć normalnie podpaski tylko musialam doslownie wylac jej zawartosc do toalety... boje sie ze to nie jest normalne, bo strasznie mnie zaczyna bolec... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
samantka napisał(a):
Moja też strasznie chlapie, ale ona w ten sposób się cieszy 🙂 🙂

I sie przeraziłam, bo coś ze mnie wyleciało... nie mogłam zdjąć normalnie podpaski tylko musialam doslownie wylac jej zawartosc do toalety... boje sie ze to nie jest normalne, bo strasznie mnie zaczyna bolec... 😞


To normalne, nie masz się co bać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Samantka w ciąży można było to teraz chyba też, ale na ulotce nie ma wskazania onkretnie że można choć wszyscy prawie producenci tak robią.No ale jeśli lekarze pozwalają w dużych dawkach no-spę zażywać w ciąży i to nie szkodzi dziecku to teraz tym bardziej.
Trzymam kciuki za Korni i mamusię nie dajcie się dziewczyny chorobie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a my się jak zwykle bawimy od 6 🙂. Samantka mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej i już nie będzie Cię bolało!
A Amelcia też dla zabawy pryska tak wodą, ale ja to mam cały pokój mokry :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...